• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Želví polívka

(Zamčená)
10. ledna 2009 
dokázaly byste to sníst??
:grinning: :pensive:
8. led 2009 ve 14:17  • Odpověz
nobody Ty jo? já teda ne, jelikož jsem měla želvu jako mazlíčka několik let...
já nesním ani srnku, zajíca.....
8. led 2009 ve 14:24  • Odpověz
ne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a ani žabí stehýnka a další 'delikatesky' :grinning:
:stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. led 2009 ve 14:32  • Odpověz
no nobody :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: já mám želvy doma :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
8. led 2009 ve 14:45  • Odpověz
kdbych neviděla jak se připravuje,tak jo......vždyť co mi víme,říká se že králík na smetaně byl dobrý,Míca se už nikdy nevrátila :sweat_smile: :grinning: :grinning:
8. led 2009 ve 14:47  • Odpověz
liviky - králíka taky nejím :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
8. led 2009 ve 14:48  • Odpověz
tak já sem asi všežravec,ale asi bbych nevycucla ústřice nebo jak se těm potvůrkám říká :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. led 2009 ve 14:50  • Odpověz
Já bych to snědla v pohodě.I žabí stehýnka jsem jedla-mňam Jediné co bych nedala je pes nebo kočka a ještě opice :frowning2:
8. led 2009 ve 14:51  • Odpověz
autor
já králíka taky nee ... ani Puňta to nežere
já si pokaždý představím toho malinkýho šikovnýho prcka (králíčka jo :grinning:)
8. led 2009 ve 14:51  • Odpověz
ale želvu z Hledá se nemo bych něsnědla :grinning:
8. led 2009 ve 14:52  • Odpověz
autor
já láskou :grinning:
8. led 2009 ve 14:53  • Odpověz
teda livi míca jo tak nevíš třeba byla dobrá :grinning:
8. led 2009 ve 14:53  • Odpověz
autor
skuli .. a takový ty obrovský larvy, co chutnají jak burákový máslo, to bys dala? :grinning:
8. led 2009 ve 14:55  • Odpověz
tak láskou se dá sežrat věcí nobody :grinning:
8. led 2009 ve 14:55  • Odpověz
teda nobody tak to bych asi nesnědla ale někdo říká že jsou výborný :grinning:
8. led 2009 ve 14:56  • Odpověz
teda ty máš dneska den, nobody :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Nějaký zlý sny? :grinning:
8. led 2009 ve 14:56  • Odpověz
kobylky taky nebrat :wink: :grinning:
8. led 2009 ve 14:57  • Odpověz
autor
sny žádný, nikoho jsem nezachraňoval :grinning:

tak já bych tu larvu dal určitě rychlejc než toho králíka :grinning:
8. led 2009 ve 14:59  • Odpověz
nobody měl bys jít reklamovat ty ATB že ti doktor napsal nějaký špatný :confused: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: fuj larvy :zipper_mouth: sem jednou kousla do rohlíku a když sem se podívala na ten rohlík tak z něj vylezla housenka takový pidi ale nechutná :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: nebudu říkat že rohlík letěl ze mě ven :zipper_mouth: :confused: :sweat_smile:
8. led 2009 v 15:03  • Odpověz
autor
agui, no mám ATB - Hold You

to jde ne? :grinning:
8. led 2009 v 15:07  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: nobody :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. led 2009 v 15:11  • Odpověz
a myslíš že ti takové pomůžou :confused: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: i když když pomohla i aguamotlidba tak i tohle :grinning:
8. led 2009 v 15:13  • Odpověz
želví polívku klidně, ale nemusela bych netopejra, opici, psa, kočku, hmyz :slight_smile:
8. led 2009 v 15:19  • Odpověz
ygreen myslím že hmyzu sníš víc než dost a ani o tom nevíš :zipper_mouth: :sweat_smile:
8. led 2009 v 15:19  • Odpověz
Mám doma přerostlýho "zakrslýho" kralíka, kterej se chová jako pes - takže králíka nikdy. A želvu má segra - a i když to není extremě inteligentní tvor, nejedla bych ho.
8. led 2009 v 16:59  • Odpověz
králíka já ráda :dizzy_face: psa jsem baštila na několik způsobů(guláš, pečený na česneku, klobásky) jen jsem se to dověděla po jídle, vrhat jsem nebyla, nebudu lhát, bylo to dobré :grinning: Ale červy, housenky, kobylky, žáby a želvu ee :stuck_out_tongue_closed_eyes: to bych vážně vrhla :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :zipper_mouth:
8. led 2009 v 17:29  • Odpověz
Já teda ne :stuck_out_tongue_closed_eyes: A třeba šneky blee nechutná představa :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. led 2009 v 19:08  • Odpověz
Nobody: omrzel Tě mazlíček, tak přemýšlíš, co s ním? :grinning: :grinning: :grinning: :zipper_mouth:
8. led 2009 v 19:12  • Odpověz
nobody - nikoho jsi nezachraňoval, takže tím pádem asi ani nezachránil, co? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

anky - to je teda drsný, to by u mě dotyčný měl s vařením šlus :confused: od toho už bych si nevzala ani chleba s máslem :grinning: ježkovy zraky, to bych asi nerozdejchala :sweat_smile: bych vrhla a ještě dotyčnýho seřezala :grinning:

Jednou byl v 'Rychlý prachy' chlap, co kvůli 10 tisícům snědl asi 10 dkg moučných červů, byla jich hromada - plná pánev a on si to pražil :stuck_out_tongue_closed_eyes: to jsem teda žasla, co pro 10 tisíc někdo udělá :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
8. led 2009 ve 20:08  • Odpověz
nobody-Tak do toho bych taky nešla.I když na ty malé moučné červy nebo kobylky by mě možná někdo přemluvil.Ale nejsem si jistá.Teď jsem si vzpomněla na jednu soutěž co byla na poláku kdysi.Byly tam 2 družstva a plnili šílené úkoly.V tom jednom díle měli sníst živé ještě nevylíhnuté kačenky.Rozbít vajíčka a sežrat je.Každý jedno.Tak z toho mi bylo na blití.Jinak králík je výborný.
8. led 2009 ve 20:40  • Odpověz
skuli, tak to by mě teda dostalo, to je kapku moc, nevylíhlé mládě :frowning2:

jabber, byl to pokaždé jiný kuchař :grinning: i když gulášek a klobásky byly z jedné rodiny :angry: psožravci :angry: a já toho psa znala, takový zerzavec :zipper_mouth:
8. led 2009 ve 22:31  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.