• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žít a nechat žít :o)

(Zamčená)
2. ledna 2010 
...pro všechny.... :grinning:
13. bře 2009 v 18:51  • Odpověz
jsem tuuuuuuu
13. bře 2009 v 18:52  • Odpověz
autor
supéééér
co Joli rozhodla se pro spinkání :wink:
13. bře 2009 v 18:53  • Odpověz
třeba nás můj padající net nechá pokecat, když už jsem sirá
13. bře 2009 v 18:53  • Odpověz
autor
a Martin směnuje? ale ty jsi zvyklá co :sweat_smile:
13. bře 2009 v 18:54  • Odpověz
autor
a co že to tak padá, lemplové vám to mají opravit aby to běhalo :wink:
13. bře 2009 v 18:55  • Odpověz
no je na noční, potom jede na moravu na schůzi chovatelů králíků klub malých stříbřitých, je tam registrátor.
13. bře 2009 v 18:56  • Odpověz
autor
já nejsem na tohle vůbec zvyklá, jako že já bývala na noční to bylo normoš, ale že je manža mimo to je děsnej nezvyk :sweat_smile: jsem zvyklá, že tu na mě někdo nehezky zahlíží když moc koníkuju :grinning:
13. bře 2009 v 18:57  • Odpověz
no jediný způsob jak u nás naladit net je přes 3 odrazy a když přší sněží je mlha fouká a nevím co ještě to prostě padá a navíc jak tu během několika let vyrostlo 6 bytovek tak když se všichni odpoledne a večer přilepí tak to začne zpomalovat až to spadne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. bře 2009 v 18:57  • Odpověz
autor
schůze chovatelů králíků to je mazec :grinning: :grinning: :grinning: chováte králíky jo :grinning: a kde doma nebo venku
13. bře 2009 v 18:58  • Odpověz
no u nás je to nebytí doma kritické od února, jak budoval s kolegou byt a pak lítání po úřadech kvůli autu no a nebo taky hospůdka, odpočinout si a zregenerovat se :grinning: :angry:
13. bře 2009 v 18:59  • Odpověz
autor
tak jediná šance je postavit hooodně vysokej stožár a připojit se na přímo
my teď ne, ale Martin zůstal členem a tu úředničinu dělá hlavně proto aby měl pocit že k něčemu je
autor
my máme vždycky největší problémy dopoledne tak před polednem, absolutně si nedovedu představit čím to :unamused:
13. bře 2009 v 19:00  • Odpověz
no uvidíme, potřebuju se nakrknout v pracovní dobu a zvednu jim mandle, třeba ať to změní na wifi že si můžou router strčit do bot, NB má wi-fi v sobě a PC si koupím do usb a bude vymalováno
13. bře 2009 v 19:01  • Odpověz
že by študáci? :sweat_smile:
13. bře 2009 v 19:01  • Odpověz
autor
nebo jak minule, jsem se krkla. Někdo zvonil, a já blbá to zvedla, a on to technik z tý firmy co od nich máme v baráku net, prý potřebuje jen do baráku. Tak jsem ho pustila a šla jsem odeslat platbu na kterou se spěchalo a pak jsem razila do města. V tu chvíli to samo přestalo jít a už jsem neodeslala ani zble. Nemít kočár a prcka tak jsem šla pánovi asi něco vysvětlit, že takhle teda nenene :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. bře 2009 v 19:02  • Odpověz
autor
to víš taťka se musí zregenerovat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ty jsi doma s prckem to jsi odpočatá :angry:
13. bře 2009 v 19:02  • Odpověz
no to oni umí, na to jsou kabrňáci, ale nechce se mi prudit, když to Joli poslouchá, no a když zaleze do pelíšku tak to buď chodí a nebo je pozdní večer :grinning:
13. bře 2009 v 19:03  • Odpověz
autor
zase mít pocit že k něčemu je, je pro chlapa důležitej :wink:

jj wifi je suprovka, my ho máme teda jen po bytě, ale super, jak je to k nám na střechu ten signál to netuším, ze střechy dolů je kabel. Zase tolik se nevyznám :sweat_smile:
13. bře 2009 v 19:04  • Odpověz
no jasně, a to prča byla když se mne zeptal kdy půjdu konečně do práce :frowning2:
13. bře 2009 v 19:04  • Odpověz
autor
študáci jo, že by měli přestávku a inetili, fuj do školy a učit se učit se učit se to je morálka toto :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
13. bře 2009 v 19:05  • Odpověz
hi hi hi, sestřenka mi takhle běžně qipuje v době vyučování a ještě mne upomíná ať píšu bez diakritiky

:stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. bře 2009 v 19:06  • Odpověz
autor
Vítek moc do hospody ne, ale zase má jiný zájmy, jeho bezva rodinka pořád něco potřebuje a vytrapuje a tak no :unamused: :angry: už to taky moc neřeším, před prckem se držím a večer chci mít klííídek :grinning:
13. bře 2009 v 19:06  • Odpověz
autor
si dělal legraci ne? co jsi mu na to řekla?? až ty půjdeš na rodičááák :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. bře 2009 v 19:07  • Odpověz
autor
v době vyučování jo, to je drsoňka tedy, a to má jako NB nebo jak :confused:
13. bře 2009 v 19:08  • Odpověz
autor
jo a k těm králíkům, že jsem se ptala jestli je máte doma. Moje kamarádka byla na návštěvě u naší společné známé a zůstala tam v němém úžasu. jako že mají zakrslýho králíčka to věděla, ale že volně běhá po bytě a bobkuje kde ho napadne a majitelé to jako milostivě uklidí jednou za 3 dny to jí teda dostalo, obzvlášť když tam byla se svým prckem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. bře 2009 v 19:09  • Odpověz
ne mají je máma s bráchou na zahradě loni jich měla máti asi 56 letos teda jenom 40 a 3 barevný rázy a Pavlík jako švára 2 rázy :wink: ale ten asi jenom 12
13. bře 2009 v 19:12  • Odpověz
jinak jsem byla řešit řev z ložnice a ona si madam vyslopala 125 čaje a bylo jí to jako málo, tak dostala další lahvičku :sweat_smile: a je klid
13. bře 2009 v 19:13  • Odpověz
autor
že by ti hupsnul ten net? :confused:
13. bře 2009 v 19:14  • Odpověz
jinak sestřenka z mobilu a nebo ze školního počítače, místo dělání sestav :stuck_out_tongue_closed_eyes:

pak to má vypadat :grinning:
13. bře 2009 v 19:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
1 2 3 ... 71
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.