• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žít a nechat žít :o)

(Zamčená)
2. ledna 2010 
většinou jsou to věci staré jako jááááá :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. bře 2009 v 07:28  • Odpověz
autor
koukám že si to dneska prcíci vyměnili to pochopení pro maminky co :grinning:
14. bře 2009 v 07:31  • Odpověz
autor
ale tak zase darovanýmu koni na zuby nehleď ne :grinning:

já si byla ve čtvrtek pro další tašku věcí po kámošek 2 klukách, no už je toho čím dál míň, protože tyhle velikosti už se hodně zničí, a jak se nosí dlouho tak i dotrhají, ale i tak jsem šťastná za koždou věc, kterou máme na víc i když třeba jen na doma. Nejluxusnější na tom totiž pro mě je, že to pak zase vrátím a nemusím to nikde skladovat. No mimi věci co už jsem jí vrátila hned zase poputujou dál. Další kámoška čeká v květnu :wink:
Je to takovej pěknej koloběh, to nejhorší se vyřadí, každej zase něco přidá a je to super :slight_smile:
14. bře 2009 v 07:35  • Odpověz
autor
jéžiš co je tak zajímavýho na kastli počítače,že k ní neustále chce, a mlátí mi tu do ní, a když ne pc tak kabel od inetu, nic jinýho ho nezajímá, vždycky ho přenesu 5m pryč, chvíli koukne co tam má za hračky a už je zase tady :rolling_eyes:
14. bře 2009 v 07:36  • Odpověz
kabely hmmmm tu tu frčí taky a pak tlačítka, TV chudá zkusí :sweat_smile:
PC se zatím drží :grinning:
14. bře 2009 v 07:50  • Odpověz
autor
evi no u nás tv asi taky moc nechápe..
no příště poučena realitou namísto rozvíjecích hraček a nevím čeho všeho zakoupím jeden pár čistých bačkor, několikero ovladačů na televizi, natahám extra kabely a bude po starosti :grinning:
14. bře 2009 v 07:59  • Odpověz
autor
co dneska vaříš, se mi pro sebe nic nechce, no lenora, tak že by obligátní špagety :sweat_smile:
14. bře 2009 v 07:59  • Odpověz
no mám tu kousky krůtího masa co zbylo po vaření Joli dám na alobal, na to zeleninu, žampiony kosek anglicé a sýr, zabalím a dám do pekáče, kolem toho dám omyté brambory a šupno na 45 minut do trouby :wink:
14. bře 2009 v 08:04  • Odpověz
ahojky holky :wink: teda to koukám, jeden večer vynechám koníka a věnuji se chorému muži a ted se nestačím divit. na červnu to žije, nové téma, v našem regionu nové maminky, no teda tak nevím nevím jeslti se mji podaří omezit pc jak jsme se s MM dohodli :grinning: :grinning:
14. bře 2009 v 10:16  • Odpověz
gábi to je u nás stejnééééé :grinning: :grinning: :grinning:
14. bře 2009 v 10:56  • Odpověz
autor
tak už jsem zpět, dítě si mě odvolalo a nakonec to skončilo výtuhem nás obou na hodinu a půl :grinning:
14. bře 2009 v 11:05  • Odpověz
autor
a teď už jsem vás chtěla jít pozdravit, ale byl řev hysterickej hladovej, takže nejdřív sváča, otesánek jeden :sweat_smile:
14. bře 2009 v 11:06  • Odpověz
autor
gabi ahooooooj :slight_smile: zásada je neslibovat nesplnitelné :sunglasses:
14. bře 2009 v 11:07  • Odpověz
autor
čím víc lidí tím líp a nové tváře se vždycky hodí :dizzy_face:
14. bře 2009 v 11:07  • Odpověz
no já taky už musím :wink: dodělala jsem obídky - ve dvou hrcích dohromady přes kilo zeleniny a stačí to tak na 6 příkrmů :grinning:
14. bře 2009 v 11:11  • Odpověz
a ted se chystáme k našimn na oběd, venku krásně, tak prubnem i kočár asi jak se vejde do auta.

mějte se, krásnou sobotu a když tak večer nebo zítra. :wink:
14. bře 2009 v 11:12  • Odpověz
autor
gabi ze 2 hrnců jen 6 sklenek jo, no to máš taky otesánka ne :grinning: já když už vařím, tak aspoň na 14 dní, ale je teda pravda že těch hrnců bývá trochu víc a taky na velikosti záleží !!! že :grinning:
14. bře 2009 v 11:13  • Odpověz
autor
Gabi vy nevíte jestli se vám kočár vejde do auta po skoro 9 měsících :sweat_smile: to je dobrý tedy
tak si u rosičů pošmákněte, sakriš proč nás nikdo na obídek nepozval :stuck_out_tongue_closed_eyes:
u nás se počasí umoudřilo tak půjdeme odpol na dlouhatananánskou prochajdu a bude :wink:
14. bře 2009 v 11:15  • Odpověz
autor
my si jdeme hrát jinak s ním je k nevydržení, dneska si hold sám hrát nechce, asi volá tatínka :unamused: :wink:
14. bře 2009 v 11:31  • Odpověz
Jity tak se příště domluvíme až zase osiříš, něco ukuchtíkuju klíííídněěěěě :sweat_smile:
14. bře 2009 v 11:46  • Odpověz
Jéééé tady to žije :grinning:

jdu na vás mrknout, dnes nějak nestíhám a ted tu zase nikdo není :slight_smile:
14. bře 2009 ve 12:12  • Odpověz
já tu jsééémmm
14. bře 2009 ve 12:23  • Odpověz
teda zase tu čumákuju sama :frowning2:

no jo no už 22 hodin sirotek, teda s Joli :sweat_smile:
14. bře 2009 ve 14:26  • Odpověz
Dobrý večer, jdu na Vás jen mrknout .. stahuji fotky do PC, tak mám chvilku čas ..
14. bře 2009 ve 20:02  • Odpověz
autor
čaute jsem vytočená z MM a to není doma tak se k vám jdu odreagovat :grinning:
14. bře 2009 ve 20:10  • Odpověz
copak :confused:
14. bře 2009 ve 20:42  • Odpověz
quinny korbička se vešla dobře, ale dneska poprvé jsme měli celý sporták :wink: a taky ok. akorát už do kufru nedáme nic jiného :grinning: u našich obšdváme co 2.sobotu a dneska bramb,.salát a kuřecí řízky a smaž.kapr. mnam!! jako na vánoce :sweat_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. bře 2009 ve 20:47  • Odpověz
autor
ahoj gabi :slight_smile:
14. bře 2009 ve 20:56  • Odpověz
autor
no gabi bídák je to
je v tý škole na tom jako není nic špatnýho, dneska se mu od 2 hodin snažím dovolat a nebral to, tak mám o něj strach, říkala jsem si, no asi mají přednášku, netuším moc jeho rozvrh, tak jsem počítala, že až bude mít přestávku tak zavolá. No neozval se tak mu teď volám znovu a zase to nebral, tak už jsem fakt jako vymýšlela katastrof scénáře a za chvíli sms. Pán si je v kině zavolá až potom
14. bře 2009 ve 20:57  • Odpověz
autor
:stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. bře 2009 ve 20:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.