• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žít a nechat žít :o)

(Zamčená)
2. ledna 2010 
:angry: to by zasloužil! kino hmmmm :fearful:
14. bře 2009 ve 20:59  • Odpověz
autor
aha no to u nás je teda sporťák skladnější musím říct, akorát když ho mám proti sobě tak to s podvozkem nejde složit a musím to rozpojit, po směru to jde normálně na placku, jenže tak mi zatím nejezdíme :sweat_smile:

no to teda jooo to jste měli sváteční menu. Jé já chci taky jezdit k našim co druhý víkend na obídek.
no to si můžu nechat zajít chuť, mami je dost nemocná, to by nedala ještě nám takhle často vyvářet, to bych spíš měla zvát já je, jenže já jsem na vaření lemra :frowning2: jako občas se vyšvihnu, ale to jsou jen vyjimky :grinning:
14. bře 2009 ve 21:00  • Odpověz
autor
Gabi má velký štěstí že je tak daleko, protože jinak bych po něm musela hodit něčím velkým, těžkým a ostrým až by dorazil domů :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: takhle to možná do zítřka rozdýchám, nebo kdy vůbec milostpán jako míní dorazit :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jako spolu jsme nebyli v kině minimálně 2 roky, to bude hodně dlouho žehlit toto to mu garantuju :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. bře 2009 ve 21:01  • Odpověz
no sporták taky tak - jezdíme proti sobě ale práve kvůli složení jsme ho dneska prubli opačne no a nezvyk, já tu Saške raději vidím :wink:
14. bře 2009 ve 21:02  • Odpověz
autor
gabi viď, no já když vybírala kočík tak jsem i chvíli váhala jestli je to tak nezbytný aby to šlo i směrem ke mně, ale nakonec jsem si řekla že jo, že pro mě je to dost důležitá vlastnost. a MM mě za to dokonce nedávno pochválil, četl někde tu studii, jak to ty děti prostě potřebujou vidět na toho rodiče :wink:
14. bře 2009 ve 21:05  • Odpověz
u našich většinou vaří tatka :grinning: a mamka co 2.víkend pracuje, jinak tam jsme každou sobotuz ale pběd jen co druhou no.- :dizzy_face: a já bych ráda uvařila ale oni jsou pohodlní a raději nás zvou než aby přijeli :wink:
14. bře 2009 ve 21:05  • Odpověz
a jak často je TM pryč? to má školu i v neděli?
14. bře 2009 ve 21:08  • Odpověz
autor
jé to máte super :dizzy_face: a jak to máte daleko od sebe? no mamina teď právě taky hodně pracuje i víkendy, prdlá firma no když nebyla práce tak museli zůstat doma a teď mají práce hodně tak by chtěli aby dělali 7 dní v týdnu, a můj taťka, no tak ohřát párky a pak teda ještě bramboráky, ale to už je vrchol jeho kulinářskýho umění.
no já toho neumím o moc víc tak budu potichu :grinning:
14. bře 2009 ve 21:09  • Odpověz
naši vaří oba moc dobře a mamka vždycky pozve, ale většinou minimálně připraví tatka a mamka to jenom dotáhne do konce (třeba osmaží obalené řízky :grinning: :grinning: ) ale když je tatka v práci tak taky vaří jen mamka. my všichni jsme zvyklí dělat i o víkendech, tak dříve byl někdy problém se sejít, ale co jsem na MD tak je to fajn, ale zas asi brzo už budu i víkendy sloužit...

já vařím ráda, ale fakt že u nich je líp :grinning: :grinning: a máme to k nim 12km a k bráchovi taky 12km :wink:
14. bře 2009 ve 21:14  • Odpověz
autor
gabi no školu má tak 4x za semestr cca, akorát to je fakulta k zblití, už byl skoro tam a napsali mu že páteční přednášky se ruší, idioti no. jo dřív mívali pátek sobota, a teď mají pátek až neděle v magisterským že vyjde těch seminářů nějak míň nebo co, jsem ho poslouchala trošku jen jedním uchem když mi to vysvětloval :sweat_smile:
no a pak pár školení na druhým konci republiky, to jede pro změnu příští týden, takže v úterý večer budu zase sirota a to ještě zpruzelá, protože nebudu moct jít na cvíčo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. bře 2009 ve 21:15  • Odpověz
a co studuje? nj to je blbý, když on si ještě užívá všech výhod studentského života a ty jsi doma s malým :confounded:
já někdy taky nadávám že je MM furt doma, že bych ráda byla i den dva sama, ale zas na druhou stranu to je lepší, než kdyby byl furt v čudu :confused:
14. bře 2009 ve 21:18  • Odpověz
autor
že by doktorská rodina :sweat_smile:
12km to je kousek to máte super
no já v týhle kuchyni vařím dost nerada, protože je tu málo prostoru na to, to u našich je to jiná :wink:
14. bře 2009 ve 21:20  • Odpověz
quinny néééé to já jsem první vrána z rodiny :grinning: široko daleko ani sestra :wink: ale tatka děla na šachtě a tam mají kolotoč - 2dny ranní,2odpo,2noční a 2dny volna a tak furt dokola. a mamka má malou sámošku s potravinami a kvůli nájmu a debilním tescům a kaflandům ubylo zákazníků tak dělá i víkendy aby vydělali.
14. bře 2009 ve 21:24  • Odpověz
autor
MM studuje územně tech a správ služba, ale dostala jsi mě normálka jsem se musela jít mrknout na diplom protože si nejsem schopná to zapamatovat :grinning:
14. bře 2009 ve 21:27  • Odpověz
autor
tak jako tu jednu noc je to dobrý když je pryč, tak se člověk rozvalí k telce nebo k pc, nikdo po něm nic nechce, nedívá se křivě, že by měl nebo neměl dělat to nebo tamto, prostě pohoda klídek tabáček :dizzy_face:
ale další noc už je blbá, to už je mi smutno :wink:
14. bře 2009 ve 21:28  • Odpověz
teda to zní zajímavě. a bude mít pak lepší práci? a co dělá tedkom?
14. bře 2009 ve 21:29  • Odpověz
autor
prej vrána, buď ráda, já to do konce nedotáhla, ale u nás taky nikdo jinej nemá se zdrav. nic společnýho.
Teda to jsou drsný služby na tý šachtě, to je vcelku náročná práce hodně a ještě v takovým sledu teda :unamused: to se dost namaká co, no muj tatka taky chvilku dělal na šachtě asi rok nebo dva, ještě že už to nedělá, no ale teď zase pro změnu leze po výškách tak to není o moc lepší a nadře se taky :frowning2:
jé malá sámoška to musí být super, no lidi dneska jsou blbý dělají výlety do obchoďáků, já úplně miluju obchůdek co tu mám kousek od baráku a ještě bych brala zeleninu nějakou, tam toho mají moc málo :wink:
14. bře 2009 ve 21:34  • Odpověz
njn ale vědět jaká bude situace dneska tak jdu na zubaře i když zas furt se vrtat někomu v hubě, ale zas to slušně uživí. takhle mám problém vůbec vyjít :unamused: a tatka není horník, ale strojník - sedí nahoře ve věži a řídí těžní stroj, tak to zas není tak namáhavé. no ale ty šichty bych tak mít nechtěla.
my taky nejraději zeleninu nakupujem v menším - MM vždycky jezdí k řezníkovi a na zeleninku do Dobré to je kousek od FRýdku kde pracuje.
14. bře 2009 ve 21:38  • Odpověz
autor
zajímavý to občas je některý předměty teda, něco i dost opruz, ale tak asi jak na každý škole, vždycky něco sedne a něco míň :wink: lepší práci zatím nehledá, dělá říďu příspěvkovky, a když bude mít inženýra tak by měl jít tabulkově nahoru, takhle nemá nic moc na takovou funkci, ale vyjdeme :pensive:
14. bře 2009 ve 21:40  • Odpověz
autor
zubařina možná nese, ale já bych na to neměla žaludek, zlatá krev proti dutině ústní některejch lidí :grinning:
ale že bych šla dělat sestru k zubákovi ta u našeho se tváří náramně spokojeně a ve vatě teda :stuck_out_tongue_closed_eyes:

můj taťka fáral, ale řídil tam tu mašinku s těma huntama :wink:
14. bře 2009 ve 21:43  • Odpověz
autor
řezníka tady máme fajnovýho vlastně 2 je to teda kousek dál od baráku ale prochajdou vpoho, ale s tou zeleninou je to špatný, a to jsem minulej týden sjezdila i dost supermarketů se to nějak sešlo a nikde žádná pěkná zelenina a já zrovna potřebuju navařit pro prcka,
jo ovšem co se snažili v kauflandu prodat jakožto brokolici to by bylo něco pro ČOIku teda :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. bře 2009 ve 21:45  • Odpověz
no to máš recht. sice taky musím občas zkousnout některé pacoše, ale zas se jim nevrtám v zubech a fyzický kontakt je minimální :grinning:

a ty jsi sestra nebo porod.asistentka - asi si to už někdy psala, tak promin že se ptám...
14. bře 2009 ve 21:45  • Odpověz
jsaem zrovna včera v albertu koupila nějakou babymrkev - půl kg za 30 a pak jsem až zjistila že končí spotřeba ten den :confounded: a navíc teda chut nic extra a psali že není vhodná k zmrazení. by mě teda zajímalo co je to za humus...
14. bře 2009 ve 21:48  • Odpověz
autor
a ještě k zubařině moje kámoška začla dělat medinu na zubaře protože má mamku zubařku a taky u toho nevydržela, takže to fakt tak super obor není, a já se těšila jak budu mít známou zubařku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jj psala vpoho :wink:
14. bře 2009 ve 21:51  • Odpověz
já chodím ke spolužačce z gymplu - taky šla na zubaře jen kvůli mamce a ted mají stejně obě každá svoji ordinaci :sweat_smile:

no a teda psala jako PA? nebo sestra - jaké oddělení?
14. bře 2009 ve 21:55  • Odpověz
autor
aáááá volá bídák :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. bře 2009 ve 21:55  • Odpověz
jj díky :wink: už mi to došlo :grinning:
14. bře 2009 ve 21:56  • Odpověz
autor
pche už jsem mu s tím švihla, prej neměl nezodpovězený hovory to jistě, jako zkouší co vydržím bo co :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. bře 2009 ve 21:59  • Odpověz
nj študáci!!! :grinning: :grinning:
14. bře 2009 ve 22:01  • Odpověz
autor
:wink:
14. bře 2009 ve 22:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.