• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žít a nechat žít :o)

(Zamčená)
2. ledna 2010 
autor
no to je asi nějaká zajímavá mrkvička, no už ten datum spotřeby je nějakej divnej :grinning:
14. bře 2009 ve 22:02  • Odpověz
autor
já mu dám študáka v 35 :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. bře 2009 ve 22:02  • Odpověz
já většinou kontroluju jen mléčné výrobky, no budu muset začít i jinde :angry:
14. bře 2009 ve 22:04  • Odpověz
autor
jako na zelenině bych fakt datum spotřeby nečekala, to se jako určí jak :sweat_smile:
14. bře 2009 ve 22:09  • Odpověz
autor
jako mrkev může za a/ oschnout až vyschnout, za b/ splesnivět, ale obojí vidíš, do tý doby než podlehne zkáze je ok nebo ne :sweat_smile:
já mám mrkev od babi a na tý teda datum spotřeby není vyražen :grinning:
14. bře 2009 ve 22:10  • Odpověz
to taky nevím - přišla mi hodně vodová, až jsem si říkala, jestli to nenastřikujou jako kuřecí, ale to by byla blbost :grinning: uvidíme, kdyžtak budem dávat psovi do žrádla.
14. bře 2009 ve 22:14  • Odpověz
autor
no pes taky zeleninku potřebuje :grinning:
14. bře 2009 ve 22:15  • Odpověz
autor
ale zase ty vodový bývají šťavnatý a dobrý na chuť tak je divný že tohle ne, aby to pesan vůbec zblajzla :grinning:
14. bře 2009 ve 22:16  • Odpověz
autor
řešilo se na plánovalkách kdy a jak dávat čaj, že někdo třeba nedává vůbec a tak, jak vy to teď máte s jídlem a pitím, co zapíjí čím? už nekojíš, pamatuju si to dobře viĎ :wink:
14. bře 2009 ve 22:17  • Odpověz
ale jo, ona má zeleninu docela ráda - teda vařenou mrkev a petržel to jo. syrovou ani ne.
14. bře 2009 ve 22:18  • Odpověz
autor
čím to je čím to je, že dneska ostatní tématka skomírají, že by víkend :sweat_smile: všichni machrovali jak tu jsou ve dne v noci, jen já to flákám kudy chodím, a ono to zase tak žhavý není že :sweat_smile:
14. bře 2009 ve 22:21  • Odpověz
jj pamatuješ :wink: já jsem čaj nechtěla dávat, dokud jsem odstříkavala, ale mamka a všechny baby :angry: mi to furt dokola omílaly, jak je čaj dobrý, že aspon lžičku denně (jako nevím proč ji lžička zrovna vytrhne :rolling_eyes: ) tak jsem nakonec podlehla abych neposlouchala ty blbé kecy a taky kvůli bříšku jsem sem tam trošku čaje dala. a je fakt že jí bříško bolelo asi méně.
autor
gabi já se pomaličku rozloučím dala se tu do mě u toho PC nějaká zima takže pomastím do vany se vyhřát a budu se kochat výhledem na dneska namontovaný otopný žebříček :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
tedko jí v noci nebo k ránu mlíko 180ml, ráno nebo dopol.zas trochu mlíka - ovoce bojkotuje :confounded: na oběd 250g zeleniny s masem, odpo mlíko tak max 150ml a večer asi 200ml kaše. a čajem jídlo nezapíjí - nechce :fearful: takže zkoušíme po troškách přes den - je to celkem jen 100-150ml čaje.
14. bře 2009 ve 22:23  • Odpověz
autor
takže ho má asi od kdy? no já spíš myslela jak to máte teď jako ve vztahu k jídlu,
my třeba máme ke snídani mlíčko, ke sváče ovoce, jogurt to už dostane zapít jen čajem, polední zeleninku taky čajem, odpoledne má mlíko a večer kaši, tu zapíjí jak kdy, někdy čaj někdy UM, někdy MM :wink:
14. bře 2009 ve 22:23  • Odpověz
autor
hehe jsi rychlejší :grinning:
14. bře 2009 ve 22:24  • Odpověz
nj tak se hezky vyspi a užij samotářského víkendu :sweat_smile:

s tématy jsem myslela že to tak dopadne, i když včera to na červnu žilo, jak se do tebe pustily :confused:
14. bře 2009 ve 22:24  • Odpověz
autor
myslím že těch 100-150 čaje je vpoho, jako Honýs mi zapíjí skoro každý jídlo, a pije i mezi tím a někdy ani tu 100 nedá takže tak :grinning:
14. bře 2009 ve 22:25  • Odpověz
třebas se to ještě uklidní, i když po včerejšku nevim, no snad bude líp. my ještě s MM hrajem online Carcassone a taky Saška nějak poslední 63noci prudí, musíme uspávat což já nikdy neznala :angry: přičítám to zubům i když dásničky jsou hladké a růžové, takže asi důvod neznámý :grinning: :grinning:
14. bře 2009 ve 22:26  • Odpověz
autor
zrovna jsem si říkala, ještě že máme tohle téma, protože jinak už bysme byly trnem v oku zase :grinning: :grinning: :grinning:
no to víš, když je možnost někoho kamenovat a lynčovat, to se vždycky vyrojí lidí :grinning: :grinning: :grinning: dovedeš si to představit na srazu :astonished:
14. bře 2009 ve 22:27  • Odpověz
poslední tři noci, né 2 měsíce :grinning: :grinning:

vanička by byla fajn hmm ale než by mi uschly vlasy... to já musím chodit brzo se koupat :wink:
14. bře 2009 ve 22:27  • Odpověz
já zas myslím že takhle se to dobře píše. ale tváří v tvář je horší někoho urážet :pensive:
14. bře 2009 ve 22:29  • Odpověz
autor
jako fakt to mělo úroveň obzvláště to okřikování, a ignorování, jak malé děti, no jako s pár lidičkama jsem si psala po icq, vcelku zajímavý a dost jsme se shodli že nebýt to přes pc, ale na živo, tak by lecco bylo na facku, jenže to je právě o tom, že na živo si člověk tolik nedovolí že :wink:
autor
63 nocí je pěknej překlep už jsem si říkala jak to máš spočítaný :grinning: :grinning: :grinning:
jako že byste se žanský fackovaly :grinning: :grinning: to by se chlapi dobře bavili :wink:
autor
gabi no já se nezdám, jsem vcelku agresor, jako facku nevím, to by musel být moc blízkej kontakt, ale tak něčím hodit :grinning: :grinning:
14. bře 2009 ve 22:31  • Odpověz
je to škoda, já si myslela že o tom to téma je - protože máme stejně staré děti tak se podělíme o zkušenosti a poradíme si... no asi chyba. :confused: až budeme mít více dětí tak se holt nebudeme potřebovat nikoho ptát :wink:
autor
no MM by se asi nebavil člověče, ten by se někam ztratil, jako když se dohaduju na poště o svý práva, tak se schovává za sloup a dělá že mě nezná :stuck_out_tongue_closed_eyes: bys musela znát naší poštu jepice, monopol zas*** pardon :grinning:
hmm já jsem spíše taková že se neozvu a pak si nadávám do ..... když jsem se posledně ozvala kvůli výplatě že mi neoprávněně strhávají moc zdrav.poj. a tenhle měsíc byla výplata ještě nižší. ach jo, krávy jedny :rolling_eyes: asi jim budu muset pohrozit finančákem, ale já jsem na to málo asertivní :confounded:
14. bře 2009 ve 22:34  • Odpověz
autor
ovšem nbejdojemnější jsou ti co by k tomu tleskali do rytmu asi jako na diskusi :grinning:
a já jsem na straně toho a musím souhlasit s tím a tím, no základka hadr :grinning:

škoda už to není, včerejšek mě jen utvrdil, že jsem byla blbá a naivní, příště si dám větší pozor. Jak by mi řekl m taťka- ani tě to zmoudření tolik nestálo :wink:

i s více dětma budu chtít pokecat a odreagovat se, a to že někdo neumí otočit téma když chce...
14. bře 2009 ve 22:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.