• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žít a nechat žít :o)

(Zamčená)
2. ledna 2010 
autor
gabi já dlouho mlčím, ale když už tak už, a ta pošta už mi pije krev asi tak 12 let počítám a to už je sakra dlouho :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. bře 2009 ve 22:35  • Odpověz
právě asi s více dětma budeš chtít jenom kecat a ne nic řešít :grinning: :grinning:
14. bře 2009 ve 22:36  • Odpověz
autor
jo a k těm zubům, my jsme asi fakt protivný kvůli nim, jsem dneska nějak zahlídla spodní dáseň jakoby zvrchu a vypadá to, jako když tam ty zuby už prosvítají :dizzy_face: :dizzy_face: jestli ovšem zase nemám vlčí mhu :grinning: :grinning:
14. bře 2009 ve 22:36  • Odpověz
MM už tvrdí měsíc že něco vidí :wink: a já pak furt jak blbá letím kontrolovat abych nepřišla o šaty :grinning: :grinning:
14. bře 2009 ve 22:37  • Odpověz
autor
do toho právě spadnout nechci že už bych to s druhým tak neřešila, jako samo ne všechno, ale chtěla bych mu dát co nejvíc jako jsem věnovala do prvního, prostě aby žádný dítko nebylo ochuzený, i když je mi jasný že je to pak čím dál těžší, exponenciálně s narůstajícím počtem dětí :grinning:
14. bře 2009 ve 22:38  • Odpověz
a pošta to je fakt no comment.... tam pracují takové trubky no nevím kde to nabrali... :confused: :fearful:
14. bře 2009 ve 22:38  • Odpověz
s druhým máš více zkušeností ale asi neřešíš jestli aktivii nebo holandii :grinning: :grinning:
14. bře 2009 ve 22:39  • Odpověz
autor
gabi no já bych si rozpomněla na dobu tak zhruba před rokem, kdy chtěl někdo jinej neustále něco řešit, a já byla ta vrba co utěšovala, radila a dokola omílala, že to bude ok, ale co už žejo :sunglasses:
14. bře 2009 ve 22:39  • Odpověz
no právě před rokem jsem moc nepotřebovala řešit tak jsem ani moc nekoníkovala :wink: navíc jsem byla ještě v práci tak ani nebyl čas. a ted když potřebuju radu tak abych se ptala na 10ti tématech... já to zkusila ale když ti tam neodpoví ani po 14ti dnech tak co tam chceš řešit žejo :wink:
14. bře 2009 ve 22:41  • Odpověz
autor
s poštou mi došla definitivně trpělivost v těhotenství, několikrát oznámení o balíku aniž by se někdo obtěžoval zazvonit, takže jsem vždycky před vyzvednutím balíčku běžela na poštmistrovou, a taky pak si na mě pošťačka před barákem otevřela hubu takovým způsobem, že i dělníci na lešení (zrovna nám zateplovali) se jako červenali a koukali jen s otevřenou pusou, co si jako babizna dovolí na těhuli :stuck_out_tongue_closed_eyes: to byl taky supr zážitek. jenže tenkrát jsem byla pod hormonama, takže jsem se pak akorát šla domů vybrečet, udělat mi to dneska tak jí normálně jednu natáhnu :rolling_eyes:
14. bře 2009 ve 22:42  • Odpověz
autor
neřešíš protože už máš od prvního ověřenou holandii pokud ti to teda zbaští, a pokud ne tak hledáš něco jinýho,
Případně hledáš úplně něco jinýho protože aktivie už se nevyrábí, protože ji česká potravinářská inspekce zakázala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: takže opět je toho spousta k vyřešení :grinning: :grinning:
14. bře 2009 ve 22:43  • Odpověz
autor
no nic většina nejde řešit jinde, většinou tě ignorujou, v lepším případě odpoví že neví,
ale ono si to vem naopak, dost podobný když kolikrát někdo vlezl na naše téma
14. bře 2009 ve 22:44  • Odpověz
to taky znám... jsem dost objednávala na vánoce po netu, takže balík pomalu co druhý den a i když jsem byla doma, tak oznámení ve schránce. tak jsem se naštvala a volala že to chci jako druhý den doručit. a ta ženská to šla hledat a prý že tam ten balík ani není :angry: :angry: :angry: a minule mi zas nadávala že to mám na staré jméno a jak ona může vědět že to není balík třebas pro mou mamku :unamused:
14. bře 2009 ve 22:45  • Odpověz
autor
jako výborně se s tebou kecá, ale máš mě na svědomí, protože jsem tu skoro umrzla :grinning:
14. bře 2009 ve 22:45  • Odpověz
autor
my se musíme sejít to jinak nevidím. ještě musíme prodiskutovat ty placenty :grinning: :grinning: :grinning:
14. bře 2009 ve 22:46  • Odpověz
ohooo tak to promin, já te tu nedržím na řetězu :grinning: :grinning:

tak se běž honem zahřát do vany :wink: já ještě musím dohrát tu hru, vypadá to že MM vyhraje, ale první jsem vyhrála já, tak beztak ještě bude rozstřel :grinning:
14. bře 2009 ve 22:47  • Odpověz
jj si to ještě rozmysli s tím srazem :wink: jinak to mám k vám kapu z ruky :grinning:
14. bře 2009 ve 22:48  • Odpověz
nooo ty placenty by mě fakt zajímaly :grinning: :grinning:
14. bře 2009 ve 22:49  • Odpověz
autor
jméno jim má být někde směrodatná je adresa, navíc vůbec když je to něco na dobírku za velký prachy a ty to zaplatíš, néé asi si budu kupovat něco co mi nepatří, no inteligence národa.

a jako k dokonalosti to dotáhli, když mi nevhodili ani oznámení, a já skoro sjela dodavatele, jako kde to vázne, a oni že už to poslali před 14 dny!!!! tak jsem naběhla na poštu a jo, ten balík tak asi 11 dní ležel, ho už skoro poslali zpět idioti. a paní pošmistrova mi na to řekla jen, že to je slovo proti slovu, protože pán co u nás rozváží balíky je spolehlivej :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ještě že tam mají ten pult, a já měla buben před sebou jinak taky nevím nevím
já jsem váha, ale v tomhle fakt asi agresivní :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. bře 2009 ve 22:49  • Odpověz
autor
aby nebyl rozstřel na jiným bitevním poli :grinning: :grinning:

no sraz si rozmyslím, ale bude to velkej porod to ti garantuju,
zatím to mám 4-5 vs. 7-8 :grinning:
14. bře 2009 ve 22:51  • Odpověz
autor
a mažu do tý vany, ten výhled na ten žebřík si nemůžu nechat ujít, jak se nám to s taťkou hezky povedlo :dizzy_face:
14. bře 2009 ve 22:51  • Odpověz
autor
takže krásnou dobrou :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
14. bře 2009 ve 22:52  • Odpověz
autor
a zase se někdy těším na super pokec, i když s tebou to je vždycky sázka na jistotu :wink: páá :slight_smile:
14. bře 2009 ve 22:52  • Odpověz
no njelepší jak mi nechávali už zaplacené balíky u sousedek které ani neznám :angry: :angry: třeba monitor dechu nechali u romáků jak se jim ted říká. sice jsou docela v poho, ale jak si to může ten pošták dovolit?

porod už jsi jeden zvládla tak hurá na druhý :grinning: :grinning: neboj, já se s tebou bavit budu :dizzy_face: :dizzy_face:

užij si vanu a určitě skvělý výhled :dizzy_face: :dizzy_face:

dobrou a zas někdy -- třeba zítra, oběd vaří MM tak budu mít pohodičku :grinning:
14. bře 2009 ve 22:55  • Odpověz
autor
DObré ráno :dizzy_face:
po úžasné noci u nás, poprvé vstával až v 3,30, na kojo pak v 5,30 a do 6,30 jsme ještě hajali, tomu říkám pohoda :dizzy_face: miláček můj. zato teď se teda předvádí.

Jukněte co jsem po ránu našla
http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=89726&vReferer=
dost lituju, že jsem kdy vypustila z huby, že se nám zadařilo moc rychle :zipper_mouth: :rolling_eyes: :pensive:
15. bře 2009 v 07:51  • Odpověz
autor
gabi to s těma balíkama je drsný, a to jsi se neozvala, to i kdyby všechno tak na tohle bych se ozvala.
U nás byl velkej problém když jsme se sem nastěhovali, že i přes jiný jméno na schránce???pošťáci asi neumí číst, nebo jinak si to nedokážu vysvětlit nám házeli poštu původních majitelů - jako výpisy z banky a jiný vcelku důležitý věci. Nechápu proč bych měla suplovat poštu a doručovat jim to sama, takže asi po 2 měsících jsem se naštvala, všechno co bylo "cizí" jsem mrskla nahoru na schránky a zavolala na poštu ať se o to koukají postarat, že už to nemíním tolerovat, a že je to osobní korespondence, tak pokud nechtějí průser, tak ať se o to co je na těch stránkách koukají honem postarat.
Jak se postarali nevím, každopádně když jsem se vrátila asi za 2 hoďky z prochajdy tak už to tam nebylo a od tý doby ani nic cizího v naší schránce :sweat_smile: :wink:

háháhá no porodů v tomhle smyslu už jsem asi zvládla nespočet, ale je mi to blbý i vůči tobě a pár lidičkám, aby jste vy byli za vyvrhele jen proto, že se se mnou bavíte :wink:
15. bře 2009 v 07:56  • Odpověz
Dobré ráno :wink:

u nás noc celkem dobrá, uspali jsme teda až o půl desáté a my šli spát tak kolem půlnoci. v šest se Saška vzbudila na mlíko, zíroven i pejska knučela že chce ven, tak já vyrazila ven a MM krmil, no a já už pak neusla, i když si Saška ještě hodku hrála v postýlce. jinak ale dobrý :sweat_smile:

no já se chtěla ozvat že to nechávají jinde, jenže na poště je vždycky tolik lidí, máme jen 1poštu na 2sídliště :confounded:
a ted nám do schránky hodili ty jejich podmínky y nové vyššší ceny :angry: a tam přímo je, že to můžou dát někomu v baráku, jen ti musí oznámit komu - pokud to teda není do vl.rukou či doporučeně.
15. bře 2009 v 08:14  • Odpověz
dobré ráno,

jsem tu na chviličku. Budu muset dát Matýska spinkat, už je ukňouraný
15. bře 2009 v 08:21  • Odpověz
jinak s tím těhu no taky si říkám že je to zázrak, u nás se opravdu podařilo napoprvé, tak raději mlčím a tajně doufám že podruhé to taky nebude nadlouho.

já zas občas kouknu tady, http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=231928&vReferer=%2Falbum%2Findex_basic.php%3FvOffset%3D460%26vOrderBy%3D1

a hlavně když jsem odstříkávala mlíko, jak mi to trvalo i hodinu v noci, jsem přitom četla různé příspěvky na koníku a většinou v noci tu chodily holky co šanci na mimi nemají a už to vzdaly.. bylo to tak smutné :pensive:
15. bře 2009 v 08:23  • Odpověz
ahojky :wink:
15. bře 2009 v 08:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.