• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žít a nechat žít :o)

(Zamčená)
2. ledna 2010 
autor
gabi co uvaří manžílek to ti musí vždycky chutnat, protože pánům tvorstva se neodporuje, to dělají nejlíp všechno přeci :grinning:
já jsem taky vždycky happy když MM náhodou vaří, a nekomentuju to, tedy v tom negativním slova smyslu, pouze chválím, někdy míň a někdy víc :grinning:

jéé toho raka jsi pochopila špatně :grinning: :grinning: já to myslela na tu poštu, že už to možná není rýmička ale rakovina :grinning: :grinning:
15. bře 2009 v 09:14  • Odpověz
autor
swead je tak to nezávidím, a v kolik ti takhle obvykle chodí chrupčit dopolko? u nás ty časy vesměs sedí

jůůů vy máte taky bafana jooo. Já chci taky :stuck_out_tongue_closed_eyes: a nějakýho velkýho ne, ale vy asi nebydlíte v paneláku co
já vždycky děsně toužím po psovi, ale pak si říkám jestli by tu v paneláku nebyl chudák
i když by byl malej, jsem ujetá na jack russela, jestli se to takhle píše teda :sweat_smile: a to už dávno, ještě dávno před tím než to bylo v čechách módní plemeno :grinning:
15. bře 2009 v 09:17  • Odpověz
jo tak :grinning: :grinning: já myslela raka jako znamení :grinning: :grinning:

quinny no většinou chutná. jen jeho speciality jako vaječina s droždím nebo fazople s mlíkem, případně čkočková polívka s kys.zelím - to teda si jí sám :grinning: :grinning:
a dělá servisního technika s jedné firmě s elektronikou. sice to zní vznešeně, ale vlastně takový opravář elektron.zařízení, hlavně taxametrů :wink: žádné terno to není, ale má pravid.příjem a doma je ve tři tak moc neremcám, i když teda většina výdajů je na mě :confounded:

quinny jack russel je faqjn, taky jsem chvilku přemýšlela - už kdysi, ale kokr to zase vyhrál :grinning: a i v tom paneláku se to dá, když jsi ochotná venčit. pejsan se ti stejně přizpůsobí, pokud teda nezvolíš nějakého ovčáckého obra :grinning:
15. bře 2009 v 09:21  • Odpověz
jsem to zakřikla, už jsou všichni vzhůru a pejska hárá a na noc jsem jí zapomněla dát kalhotky, tak zase peřiny flekaté :confounded:
15. bře 2009 v 09:21  • Odpověz
autor
gabi manžel je v jídelníčku trošku netradiční :grinning: ale třeba ta čočkovka zní vcelku dobře, on je nějak z větší dálky, že máte tak rozdílnej jídelníček.
U nás jediný co manža vaří nebo spíš smaží co já nemusím je chleba ve vajíčku :grinning:

zase má jiný přednosti než naditou peněženku a co tak stíhám sledovat tak je jich víc než dost :wink: a navíc to dokonale pasující znamení :dizzy_face: :grinning: :grinning:
15. bře 2009 v 09:27  • Odpověz
autor
kokříci jsou krásní, a takoví vznešení :dizzy_face:
u našich sousedi už mají takovýho stařešinu, už fakt bude hoodně starej, mají ho co si pamatuju takže mu možná bude i přes 15 let, ale hodně mi vadí, že se o něj nestarají, mají jiných starostí to nesoudím (paní je na vozíčku a tak) ale žijou tam s nima i mladí, tak by stačilo pořádně spravit plot, nebýt líni zavírat branku a nechat pejska vklidu dožít u baráčku. Ten pejsek je hluchej, na kolemjdoucí agresivní a dost se vrhá pod auta.
Každej ze sousedů už mu přeje klidnej odchod, ale hlavně aby neskončil pod kolama jemu. Největší problém ale vidím v tý agresivitě teda :pensive:
15. bře 2009 v 09:30  • Odpověz
autor
s tím venčením, v paneláku asi nic jiného nezbývá. ovšem síla je chlapík nad sousedama od naproti, má dva psi, jeden je tady jen občas, ale jednoho tu mají na stálo a je to nějaký velký plemeno, zřejmě lovecký, pes je krátkosrstej, jakoby čistej všechno, ale ten puch ve výtahu vždycky je na umření teda, v těhu jsem musela chodit do 5týho patra pěšky, protože jinak bych do toho výtahu něco přidala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
a teď s kočárem hold trénuju zadržování dechu :grinning:
ale pes je krásnej a pán narozdíl od jiných v baráku vcelku milej, takže to vklidu toleruju, on to možná už ani necítí, když to má doma. My máme kočku a někdo zase tvrdí že kočka smrdí, ale mě teda nepřijde, nemá čím, pokud se jí tedy pravidelně čistí wc :wink:
15. bře 2009 v 09:34  • Odpověz
autor
jej s těma peřinama jsi mi připomněla že musím jít prát.
Jsem myslela že bude hezky jako včera tak že to hodím ven, ale místama prší takže to neklapne.
ale i tak musím
jdu naplnit pračku a něco poklidit, pak se zase vrátím :wink:
15. bře 2009 v 09:35  • Odpověz
tak Saška nakrmena, sice moc tomu nedala, asi se těší na oběd :grinning: a MM se krmí sám. to jo, on má plno jiných předností, hlavně doma pomáhá a to se cení hodně :dizzy_face: a jestli se někdy dohrabeme k baráčku, tak už mi ke štěstí chybet nic nebude :grinning:

kokříci jsou dost agresivní plemeno a hlavně pokud je hluchý nebo slepý tak to špatně snáší :unamused: ale naše se teda vymyká, je strašně hodná, ta podlízá i jorkšírům a že jich tu ted je, asi módní vlna :grinning: :grinning: sousedka mamky si pořídila jacka russela - fenku a mi teda připadá jak přerostlá krysa - světlý čumák, bílá málo flekatá, takový tenký ocásek... každému ovšem dle jeho vkusu :grinning:

náš pejsan doufám nikomu nesmrdí, teda snad jen když je mokrá na kůži, ale ve výtahu mě zase se... ti co nevydrží si zapálit až ven a už hulí... jen za ty 3patra načuchnu jak někde v hospodě :angry:
15. bře 2009 v 09:41  • Odpověz
kočku jsme nikdy neměli - jen u babičky venku, ale teta měla doma 2 a v poho, žádná special vůne to nebyla :grinning: :grinning: já bych taky měla prát, MM si stěžoval že už nemá slipy, tak vytáhl jedny trenky a asi půjde zítra v tangáčích jeslti nevyperu :grinning: :grinning:
15. bře 2009 v 09:42  • Odpověz
autor
gabi no pomáhající manžel to je sen mnoha žen :grinning:
s tím baráčkem teda nápodobně, vy máte aspoň výhodu že nesplácíte byt, ale i tak se těším že snad, možná jednou.....

nebo že by výhra ve sportce :grinning:
15. bře 2009 v 11:07  • Odpověz
na výhru spoléhat nemůžem jelikož nesázíme :grinning: :grinning:

sice nesplácíme byt, ale auto a byt pak neprodáme, zatímco vy asi pak i můžete :wink: však se uvidí. půjde to, nepůjde, se nezblázním. ale asi bych si pak hledala větší byt kdyby ne barák.
15. bře 2009 v 11:09  • Odpověz
autor
o kokrech se přeci dost říká že nejsou vhodní k dětem, ale že vyloženě jsou agresivní to jsem neslyšela :frowning2:
no my máme agresivní kočku pro změnu :grinning:

tak jestli se sousedčin russle jen nechce podobat majitelce, záleží jak vypadá ona :grinning:

to kouření ve výtahu je děs, to u nás naštěstí už není, jim pohrozili z představenstva a světe div se, jednou něco funguje co se domluvilo. A největší kuřák teda bydlí v přízemí, to je hnus když má člověk jít zadním vchodem, protože on má vedle balkon na kterým neustále vyhuluje- ale naštěstí s kočárem se tam nedá takže tudy nechodím :sweat_smile:
15. bře 2009 v 11:10  • Odpověz
autor
a TM v tangáčích bude určitě sekáč :grinning:
15. bře 2009 v 11:11  • Odpověz
jj to je sekáč :grinning: :grinning:

a u nás pro jistotu zadní vchod zamkli
15. bře 2009 v 11:14  • Odpověz
autor
my občas vsadíme, ale max výhra moje byla 500 a to pouze jednou, ještě někde na škole, ale nastrkala jsem do toho o moc víc :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: takže jsem tak trochu sponzor sazky :stuck_out_tongue_closed_eyes:

no byt by se u nás prodal, auto teda určitě ne :grinning: a vy máte taky 3+1, no větší by to chtělo kdyby sme museli zůstat v paneláku, ale to teda nevím , to bych byla hodně vybíravá, když tady to je tak pěkně po reko :sweat_smile:
15. bře 2009 v 11:14  • Odpověz
jj 3+1 ale celkem tak 65m2, velká chodba :unamused: tak kdyby byly 2děti určitě větší byt jeslti by to šlo. rekonstrukce proběhla ale jen zateplení, okna furt dřevěné no a teda jádro udělali ze sádroše, jinak žádný luxus. :confused:
15. bře 2009 v 11:17  • Odpověz
a až splatíme auto tak beztak to staré doslouží a budem potřebovat další :confounded: se akorát můžem utěžovat že každý zdědíme půl baráku :grinning:
15. bře 2009 v 11:19  • Odpověz
autor
aha a to je družstvo nebo jak, že byste to nemohli prodat, vlastně ne to je nějak od tý šachty že jo

no já počítám že se 2ma dětma se ještě vejdeme vpoho, spíš třetí už by byl problém, ale to je ještě dost vzdálená budoucnost :wink:
15. bře 2009 v 11:27  • Odpověz
jj šachty - jedině to načerno pronajímat - takhle to dělá dost lidí, nebo vyměnit třeba za 1+1 od šachty a dostat za to aspon něco málo odstupného.

třetí jo? no to bych taky ráda, ale ještě k tomu přesvědčit MM :grinning: :grinning:
15. bře 2009 v 11:29  • Odpověz
autor
no vidíš aspoň výhled na dědictví, to u nás tohle tak jednoduchý není
:grinning:

ale když bude baráček tak se bude přesvědčovat líp, to MM je ploditel , ten by chtěl další hned, on s tím totiž tolik práce nemá že :grinning:
15. bře 2009 v 11:31  • Odpověz
nj ale všichni jsou mladí a čekat na dědictví by se nám nemuselo vyplatit :grinning: :grinning: a ani nechcem žejo. raději at jsou tu všichni s námi :sweat_smile:
15. bře 2009 v 11:35  • Odpověz
Hola hola :grinning:

ty vado, tady to včera jelo, my jsme byli na plese a tééééda jsem protancovala střevíce :grinning: fakt to bylo super, zatančili jsme si s MM výborně :wink:
15. bře 2009 v 11:35  • Odpověz
supr čupr, pist tak doufám že máš nějaké fotečky :grinning: :grinning:
15. bře 2009 v 11:36  • Odpověz
gabi no to Tě zklamu, ale nemám :sweat_smile: byli jsme se známýma a foták nikdo nebral :wink:
15. bře 2009 v 11:37  • Odpověz
autor
gabi né já nemyslela že čekat na dědictví, ale jednou za doufáme samo co nejdýl, to prostě bude realita a příjemná finanční injekce :pensive:
jj jen ať jsou všichni s námi co nejdýl :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

ahooooj Pavli :wink: tééda ples jo, to jste se tedy měli :dizzy_face: :dizzy_face:

gabi tam byli inkognito hvězdičky :grinning:
15. bře 2009 v 11:41  • Odpověz
no teď jsem jen nakoukla, čekám až se Neli vzbudí a razíme ke známým na oběd, pak k našim a večer přijde tchýně, takže tu budu až večer :slight_smile:
tak příště, jasnačka? :wink: to je fajn že jste si zatancovali, bych šla hned taky, akorát MM poněkud vyrostl z obleku :grinning: :grinning:
autor
žádnej důkazní materiál :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
quinny, jj bylo to senza, fakt super relax a odreagování a lepší jak kdejaký cvíčo, zapotili jsme se fest :grinning: jako série polek a valčíků a pak jsem tam měli takovou tu moravskou šíleně dlouho, při který jsme tam lítali jak blázni no mazec :sweat_smile:
15. bře 2009 v 11:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.