• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žít a nechat žít :o)

(Zamčená)
2. ledna 2010 
jasně quinny - aspon můžem trochu doufat že bychom případnou hypotéku splatili dříve :grinning: :grinning:

včera MM zas trošku u našich popil - stáhli ve čtyrku litr slivovice a už zval tchýni na nedělní odpoledne. naštěstí to nepotvrdila tak máme volno :grinning:
15. bře 2009 v 11:43  • Odpověz
gabi, mě se moc nechtělo, ale bylo to teda bájo :grinning: většinou když se mi někam nechce, tak je to pak super :slight_smile: MM potřebuje taky nový oblek :wink:

Jíto no není bohužel :grinning: ale jako měla jsem na sobě korzetový šaty, které jsem měla na maturitáku :sweat_smile:
15. bře 2009 v 11:44  • Odpověz
autor
MM z obleku nevyrostl, ale moc netančí - chtělo by to taneční, ale to nevím kdy teda
15. bře 2009 v 11:44  • Odpověz
gabi no jste mohli mít návštěvu :grinning:

akorát jediná špatná chvíle včerejšího večera bylo, že MM když jsme přišli domů, tak zazvonil, jsem myslela, že ho zabiju, ještě že neprobudil Nelinku, nevím co ho to jako napadlo, ale vínečko mu asi zatemnilo na chvíli mozek :sweat_smile:
15. bře 2009 v 11:45  • Odpověz
to si dobrá pist. já bych se zaručeně nevešla ani do promočního hábitu :grinning: :grinning:

no a MM nedopne kalhoty takže smolík.... akorát měl oblek jednou na sobě :confounded: a zas budemem muset koupit nový, bo v září jedem na svatbu sestřence a pak možná taneční abychom to mohli roztočit i na plese :wink:
autor
u nás jsem to já kdo nemá co na sebe :rolling_eyes:
Jíťo, já bych nás chtěla přihlásit do pokračovaček v tanečních, aspoň bychom si to zopakovali a hlavně MM neumí už chachu a jive a to já zase miluju tyhle tance :grinning:
15. bře 2009 v 11:46  • Odpověz
gabi no měla jsem je jen jednou na sobě na maturitáku, tak by bylo škoda je už nepoužít, naštěstí jsem se do nich vlezla krásně :wink: to mě potěšilo
15. bře 2009 v 11:47  • Odpověz
no nic holky, tak já už musím jít přichystat věci a vyrazíme :slight_smile:

tak večer přijdu :dizzy_face:
15. bře 2009 v 11:49  • Odpověz
šikulka :wink: my byli akorát jednou na tenečních a aMM nadával že se nám to pletlo, že snad nic spolu nezatačníme a že je to blbou sukní.... :grinning: :grinning:

a pak onemocněl, tak jsme přestali chodit. a pak já zas byla těhu. tak zkusíme na podzim.

holky já už musím, sice by se fajně kecalo, ale jdu venčit i když zas tu lije :angry: MM má oběd hotov, tak at nečeká.
zatím pa a dobrou chut, pokud zrovna obědváte :grinning:
15. bře 2009 v 11:50  • Odpověz
autor
pavli no to se máš čím chlubirt že se vejdeš do šatů z maturáku

pardon za pomalosžt a překlepy, háááááááááááádě mě tu mučí :grinning:
15. bře 2009 v 11:50  • Odpověz
autor
jasně utíkejte

já jdu pověsit prádlo nakrmit hladovce a snad půjde spát tak aspoň domyju druhý okno, co jsem nestihla a ještě něco poklidím

večer nevím jak tu budu, to záleží jak se vrátí ten manža a jak si vjedeme do účesů :grinning:
ale kecat můžete i beze mně že jo :slight_smile:
tak pááááá :dizzy_face:
15. bře 2009 v 11:56  • Odpověz
ahojda!na cervnu jsem si kecala sama a vsechno to bylo tady:grinning:...se z toho pos... :wink:
cele dopoledne jsem uklizela ated jdeme s beruskou ven!taky nechtela moc bastit obidek tak bude chtit urco velkou svacu:slight_smile:...papa..ja kouknu k veciru jestli uz bude s kym pokecat..
15. bře 2009 ve 13:34  • Odpověz
ahoj ewelly :grinning: no když není s kým kecat tak samo se sebou :wink:

jsme po o, byl moc moc dobrý, akorát teda to zelí se špekem, nedal se vybrat, ale jinak MM chválím :wink:
ven se nejde, protože furt prší, ach jo, kdy ta zima skončí :angry: loni o téhle době jsme si užívali na svatební cestě :grinning:

ewelly vy taky ted někdy máte rok po svatbě, jestli se nepletu :confused:

a Sašula nějak prudí, to u ní neznáme, furt se vzteká, pobrekává, nechce být sama a i pokud není na rukách tak fňuká. žeby zuby? už tomu ani neveřím, nevypadá to že by se v pusině neco dělo :rolling_eyes:
15. bře 2009 ve 13:58  • Odpověz
autor
Hezký odpolko
tak my jsme vychrupaní a prádlo visí, okno umyté, za chvíli tedy ještě sváča, ale čekám že dojdete :sweat_smile:
MM dorazí v 5 :fearful: :sunglasses:
15. bře 2009 ve 14:48  • Odpověz
jsem tu, koukáme s MM na Sněženky a machry a Saška spí - uvidíme jak dlouho.

a co TM stihl kino? :grinning: :grinning:
15. bře 2009 ve 14:52  • Odpověz
autor
ahoj ewi :slight_smile:
u nás moc na prochajdu moc není, teda počásko, ale jestli bude vyřvávat taky asi půjdeme počasí nepočasí :stuck_out_tongue_closed_eyes:

gabi já bych si dala teda ten váš obídek, i ten špek bych překousla :grinning: a jsi mi neprozradila kdo dělal ten knédl, to taky TM? :confused:
teď už určitě můžeš svádět na zuby všechno :grinning: já to dělám taky tak, já je teda v tý dásni vidím u Honzuly, ale že by kvůli každýmu zubu musel dělat takový výstupy herecký to by teda nemusel :sweat_smile:
15. bře 2009 ve 14:54  • Odpověz
autor
gabi asi néééé :grinning: ale stihl dřívější bus, první alternativní trest, by mohl okoupat prcka, i když to je spíš za odměnu :sweat_smile:

dávají sněženky nebo dvd??
15. bře 2009 ve 14:55  • Odpověz
knedl se koupil včera, ten doma neděláme. leda snad bramborový z prášku nekdy... :grinning: no tak až bude příště, tak se stavte na obídek :dizzy_face:
15. bře 2009 ve 14:55  • Odpověz
autor
já včera jak jsme byli na prochajdě s prckem tak jsem se stavila v penny jen pro pečivo a měli tam cd pohádek o rumcajsovi, tak jsem neodala, tak jsme to tu pak poslouchali a Honýs koukal co se děje- mluví to Hoger :dizzy_face:
15. bře 2009 ve 14:56  • Odpověz
díváme se na netu :wink: ale zatím nic moc po 20min teda...

no jen ho zapoj, at si užívá se synáčkem :wink:
15. bře 2009 ve 14:56  • Odpověz
sašce pouštíme taky pohádky - a taky Hurvajse - u toho usíná a já než usnu si to pustím ještě jednou :grinning:
15. bře 2009 ve 14:57  • Odpověz
autor
a dítko jsem zabavila sušenkou, sice to bude rozpatlaný po celým křesílku i po oblečení, ale co, hlavně že je klídek :grinning:
15. bře 2009 ve 14:57  • Odpověz
autor
jj to já ho zapojím však ho 4 dny neviděl miláčka uřvanýho :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: tak ať si to užije aspoň tu hodinu než půjde spát :grinning:

ale moc na to nesázím bude jistě děsně unaven po cestě to tipuju :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. bře 2009 ve 14:58  • Odpověz
autor
jéé Hurvajse toho máme u našich na gramodeskách, škoda že gramofon už není funkční, asi budeme muset nějaký pořídit, jsem u toho vyrostla :dizzy_face: :wink:
15. bře 2009 ve 14:59  • Odpověz
saša když má sušenku tak s tím mlátí všude kolem :grinning: nebo takto http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2339337&vReferer=%2Fphotos%2Fgabka32

jsem jí koupila cucací váček co psala plechi a dám jí do toho sladké jabko, a co myslíš že dělá... :confused: cucá držátko a jabkem mlátí do židličky :grinning: :grinning:
15. bře 2009 v 15:00  • Odpověz
rumcajse mám taky ale na kazetě a jaksi už není kazeták :confounded:
15. bře 2009 v 15:03  • Odpověz
autor
koukám že máte stejný sušenky :grinning: jako dobrej kompromis u mě je to samej cukr, ale co že, když se stejně nic lepšího nevyrábí

a btw co to máš v albíčku za buchtici :sweat_smile:
15. bře 2009 v 15:03  • Odpověz
autor
je to šikulka ta Saška, ví kterej konec váčku je chutnější, to jablko je určitě kyselý :grinning:
15. bře 2009 v 15:04  • Odpověz
jé no to jsem tam dávala kvůli havířovačkám - jsem dala jedné recept a dostala jsem na ni chut, tak jsme v sobotu měli :sweat_smile:

no já na složení nekoukala, byly v obchodě jediné, ale jsem si říkala že jí to stejně vydrží nadlouho :dizzy_face:
15. bře 2009 v 15:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.