• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žít a nechat žít :o)

(Zamčená)
2. ledna 2010 
jabko je dobré, ale jí to ovoce nejak nejede :unamused: zkusím ještě banán anebo pak dopol.třebas jogurty.
15. bře 2009 v 15:06  • Odpověz
autor
hysterie uááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá
takže už koza, mám jen jedny nervy

a kočka kouká tak blahosklonně že ona má taky jen jedny, ale že teda nám nebožákům odpouští :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
15. bře 2009 v 15:06  • Odpověz
aspon že máš prostředky čím uklidnit :grinning: :grinning:
15. bře 2009 v 15:07  • Odpověz
autor
no s tímhle přístupem z tý fotky jí to vydrží až do vánoc :grinning:
15. bře 2009 v 15:07  • Odpověz
autor
no zrovna jsem si říkala co bych dělala nemít, no co by že asi bych za zvuku sirén připravovala um nebo jinou sváču :grinning:
15. bře 2009 v 15:09  • Odpověz
sušenky už na milost vzala, ale ovoce ne. holt na ni se nesmí spěchat :wink:

a jakou máte kočku? domácí nebo nějakou šlechtičnu? :sweat_smile:
15. bře 2009 v 15:10  • Odpověz
autor
ale dělá u koja čím ál větší kraviny :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jste ještě nedávali banán? u nás se jí co dám, jen občas má návaly, že něco jako nenene, ale není to na konkrétní jídlo :sweat_smile:
15. bře 2009 v 15:14  • Odpověz
autor
tak se kamarád zřejmě parádně přepil, protože už z něj půlka vylítla ven :stuck_out_tongue_closed_eyes:
dělá kraviny a napolyká u toho spousta vzduchu určitě, to je pak těžký, a hlavně když se hned musí po tom pupku válet, no sláva bohu za plovoučku, setřeno uklizeno :grinning:
15. bře 2009 v 15:15  • Odpověz
dávala jsem frutapuru banán-jabko, dříve to jedla i švestku, ale co jí dobře zeleninu v poledne, tak ovoce nechce :unamused: samotný banán vždycky sním já :grinning: jabko nechce ani sladké, z hrušky ji natahovalo... ale když jí dám trochu přesnídávky do kaše nebo do mlíka tak to sní.
15. bře 2009 v 15:17  • Odpověz
musím teda klepat, ale Sašula skoro neblije. jen zpočátku když jsme dávali UM, ted už ne. a zeleninu sní teda všechnu :wink: synovec zas přestal jíst vařené a jí jenom kupované skleničky - důvod teda nevím, prý nejdnou- tak jsme mu zkusili dát trochu naší řepy s masem a to teda hodil kosu - snad i s ranním mlíkem :pensive:
15. bře 2009 v 15:18  • Odpověz
autor
pardon telefon

gabi bude baštit všechno uvidíš a ještě si o to budou chodit říkat :grinning:

kočku, domácí, černou, útolkovou, sfiňu kousavou a škrábavou :grinning: :grinning:
15. bře 2009 v 15:20  • Odpověz
autor
útulkovou tam mělo být :wink:
15. bře 2009 v 15:20  • Odpověz
autor
to už potvůrka ví že bude vpoledne zeleninka tak nechce dopoledne ovoce jo, to je ale mrška :grinning:

tak to Honýs by se po samotným banánu utlouk, když mu ho škrábu lžičkou, tak ho dá vpohodě celý na posezení a ještě kouká co bude dál :sweat_smile:

to blindění je nepříjemný, jako mít koberec tak jsem z toho na mašli, takhle se to jen setře a je to, bývalo to horší, mlíko ještě šlo, jsem maximálně převlíkla sebe a jeho, ale nejhorší byl přechod na tuhosu stravu, mrkev všude a samo to nejde vyprat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. bře 2009 v 15:25  • Odpověz
a já myslela že útulkářky jsou vděčné za hodné slovo a pohlazení :grinning: :grinning:
15. bře 2009 v 15:25  • Odpověz
je to divné, ovoce je mnohem sladší, ale ona fakt zeleninu dlabe jak divá :wink: aspon že tak :dizzy_face:

zrovna dneska MM říkal - no a za rok bude sedět Saša s náma a baštit knedlík se zelím :grinning: :grinning:
15. bře 2009 v 15:26  • Odpověz
autor
se tu plazí plaz jeden můj šikovná, vyraboval dvdčka, ty v papírovejch obalech, fakt super jako, no tak jsem to ukjlidila a aspoň ho přebalila, půlkilová plena ho zřejmě brzdila, teď mu to půjde ještě rychleji :grinning:
15. bře 2009 v 15:29  • Odpověz
autor
no ona jako vděčná je za byt a stravu, ale hladit moc nechce to kouše a škrábe, ale za ty 4 roky skoro co je u nás, tak je to o moc lepší :wink:
všichni chytří radili, že ji máme dát pryč, aby nám nezakousla dítě, takovej pittbull náš malej :grinning:
15. bře 2009 v 15:30  • Odpověz
autor
ale vesměs je to pohoda oni se porovnají sami, ona je na děti hodně mírná, je vidět že se krotí, za co by mě nebo Vítkovi ukousla ruku, za to jeho jen decentně škrábne aby jako věděl, že takhle ne as povýšeneckým výrazem odchází :grinning:
15. bře 2009 v 15:32  • Odpověz
všichni jsou chytráci když se to netýká jich :unamused: jsem se zapojila do diskuze kde se chtěla mamina poradit kde nejlíp by udala pejska (kokra) že je agresivní na mimčo a hned se do ní všichni pustili - jako proč ho chce dávat pryč a nebo ještě líp - proč si vůbec pořizovala psa, když věděla že chce mít někdy dítě :rolling_eyes:
15. bře 2009 v 15:32  • Odpověz
no DVD jsem už musela dát pryč i CD, už rabuje i hry a mačká na DVD přehrávač ach jo, všechno asi pryč nedám. a jak řeknnu rázně ne, tak se ublíženě rozbrečí :pensive:
15. bře 2009 v 15:33  • Odpověz
autor
tomu knedlíku bych ještě věřila ale o zelí dost pochybuju :sweat_smile:
15. bře 2009 v 15:34  • Odpověz
ted rekordně pospinkala 2hodky ale to bylo smradu v postýlce - naprděno z borkolice :grinning: :grinning:

se uvidí, ale určo to nebude ještě tučné vepřo :grinning:
15. bře 2009 v 15:36  • Odpověz
autor
gabi no občas je zajímavý jak ludi řeší samo hlavně to na co se jich nikdo neptal :rolling_eyes:
15. bře 2009 v 15:38  • Odpověz
autor
to buď ráda, že se aspoň rozbrečí, v tom aspoň vidím, že ví že dělá něco špatně.
To Honyk se na mě otočí, rozesměje se a nazdar bazar máti, dělá si to dál :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
15. bře 2009 v 15:39  • Odpověz
autor
to je hezky vyhajaná, no my jen 1,5 hod ale i tak jsem byla spokojená :sunglasses:

za rok už se tě nebude ptát ti to sebere z talíře a hotovo :grinning:
15. bře 2009 v 15:43  • Odpověz
autor
tak my přeci jen nakonec půjdeme ven, volala mami že se staví a udělalo se trošku pěkně tak se asi necháme vytáhnout ven :wink:
mohli by jít sami a já bych něco poklidila, ale počítám že si chce pokecat :sweat_smile:
15. bře 2009 v 15:45  • Odpověz
no aby pak spala v noci :grinning: ale je furt veselá, šikulka. včera se naučila dělat pápá :sweat_smile:
15. bře 2009 v 15:45  • Odpověz
ted jsem chtěla napsat to samé :grinning: nakonec přestalo aspon pršet, sice mokro, ale na chvilku pujdem.
15. bře 2009 v 15:47  • Odpověz
tak se mej a užij si večer s TM :grinning: měl by sekat latinu :wink:
15. bře 2009 v 15:47  • Odpověz
autor
bude spát neboj§"ůůůůůůůůů.

to je ted šikulinka, Honýs už umí pacipaci asi měsíc, ale na povel to dělat nebude ani náhodou

my tu do toho hrabe :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
15. bře 2009 v 15:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.