• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žít a nechat žít :o)

(Zamčená)
2. ledna 2010 
ahojky :wink: pist neboj, prsa neexplodují, když tak budeš po troškách odstříkávat nebo jsou na to i prášky k zástavě laktace - bys třeba řekla dr.že malá mlíko odmítá :wink:

Ekt jejky tak doufám že už si v pohodě, no je blbé že ti nenapsali, co přesně máš se srdíčkem :confused: není to sranda,
ono pak když se se.e tak se se.e vlastně to znáš sama nejlíp :zipper_mouth: :wink:
a co máte za to první auto? vidíš mrknu na toho našeho starého mazlíka a pisnu IP.
16. bře 2009 v 08:59  • Odpověz
no my máme oba Renault to první je R19 chamade rv 1990 a to druhé R laguna rv 1995 :grinning:
16. bře 2009 v 09:11  • Odpověz
Laguna hmmm to považuju skoro za luxus :grinning: ale 14let staré no to už takový krasavec nebude co? ale hlavně že jezdí a doveze vás kam potřebujete
16. bře 2009 v 09:14  • Odpověz
já si pořídila Opel corsa 3dveř. rv1998, takový můj mazlík, ale pak si ho vzal MM když se přistěhoval aby měl jak jezdit do práce a loni teda jsme furt chodili po bazarech a nakonec koupili R Clio grandtour 2008. no že jsme nepočkali rok, co? ted by to bylo tak min. o 100litru levněji nebo v té ceně už jsou i oktavky :confounded:
16. bře 2009 v 09:16  • Odpověz
no korze říkáme myš a je to fajn auto na ježdění do práce a clio je super :wink: je sice menší, ale je to jinak pohoda :wink:
16. bře 2009 v 09:43  • Odpověz
gábi však uvidíš na sraze :wink:
16. bře 2009 v 09:43  • Odpověz
korze říkal bývalý bonbon :grinning: a je fakt tak akorát - když jsem byla sama, do práce, na nákup, zaparkuju všude. však před barákem nám stojí 4korzy - a v okolí jich taky jezdí dost. akorát je teda bez posilovače, takže jak jsem do ní sedla a zvyklá na clio měla jsem dost problém vůbec vybrat zatáčku :grinning:
to clio je prodloužené kufr velký jak ve fabii kombi, no na megana loni nebylo :wink:
16. bře 2009 v 09:46  • Odpověz
já vím já jsem teda homo renaultis a jsme členy renault clubu a jezdíme na renault rallye a srazy :grinning:

jak bude termín, písnu a můžete jet taky, je tam vždy spousta fajn lidiček, ale teda hlavní téma jsou soutěže s renaultem :wink:
16. bře 2009 v 09:57  • Odpověz
autor
hezký den, jdu vás pozdravit až teď a nevím jak mě tu dítko nechá, sice teď 1,5 hod spal, ale náladička nevím nevím, uvídíme :slight_smile:

ale musím se pochlubit dnešní nocí, spát šel jako vždycky kolem půl 7 a vstával poprvé na vodičku až ve 4, normálně jsem nevěřila svým očím, když jsem koukala na hodiny :grinning:
16. bře 2009 v 11:05  • Odpověz
teda Jity a nejsi třeba přespinkaná :grinning: :grinning: :grinning:

nemyslím to vážně, jen aby to byl na delší dobu nový režim že? :wink:
16. bře 2009 v 11:26  • Odpověz
autor
hola hola tak kde to vázne :grinning:

všechny vaříte obídek, mi to je jasný :sunglasses:
no já sebe zase odbívám pro změnu, a čekám až dojde na oběd pro prcka (to bude ještě chvíli trvat, protože jsme v 10,45 teprve snačili) a pak chci vyrazit k řezníkovi, jestli se teda zase nerozprší :sweat_smile:
16. bře 2009 v 11:26  • Odpověz
já zrovna psala :grinning:
16. bře 2009 v 11:27  • Odpověz
autor
Evi no určitě jsem :grinning: :grinning: :grinning:

jj napsalas to přesně, to chci právě napsat, že to je moje zbožný přání, aby se to ještě někdy opakovalo :grinning:
16. bře 2009 v 11:28  • Odpověz
autor
jj jsme se trefily na stejno :grinning:
16. bře 2009 v 11:28  • Odpověz
hi hi hi že by? musím využít že mi jde net a Jolísek se baví zapínáním a vypínáním televize, děsná sranda :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. bře 2009 v 11:29  • Odpověz
autor
a vcelku se mi povedlo jinak zatarasit obývák, takže dítko se plazí všude možně, ale nedostane se k dvdčkům ani ke mně k počítači a zatím super, jsem čekala, že bude řev, že nemůže ke mně, ale zatím ťuk ťuk dobrý.

kámoška tu byla dopol na kafi a když to tu viděla, prej nebyla by jednodušší ta ohrádka :grinning: tak říkám nebyla tam by neměl tolik volnýho pohybu, a hlavně by si tutově ublížil o ty šprušle, mi to stačí co dělá v postýlce :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
16. bře 2009 v 11:30  • Odpověz
autor
EVi no hlavně aby to ta televize přežila :sweat_smile:
16. bře 2009 v 11:31  • Odpověz
no snad jo, ale teď se zakousla do lahvičky s čajem a leze tu jako pejsek s lahvičkou v papulce :grinning: :grinning:
16. bře 2009 v 11:45  • Odpověz
fůůůůj to byl smrad, no jo do látkovky se sejří nejlíp :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. bře 2009 v 11:55  • Odpověz
autor
pardon likvidovala jsem nadělení, musela jsem vzít mládě pod sprchu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
už jsem zde
16. bře 2009 v 11:57  • Odpověz
autor
evi koukám všude stejný :grinning:
16. bře 2009 v 11:58  • Odpověz
:grinning: hi hi hi ti dva jso dnes telepaticky napojení :grinning: :grinning: :grinning:
16. bře 2009 v 11:58  • Odpověz
autor
jako pejska tady mám každou chvíli, nosí kusy puzzle v puse, ale když teď zase vyřvává tak si říkám, že je asi lepší když má tu kušnu něčím ucpanou :grinning:
16. bře 2009 ve 12:02  • Odpověz
no to jo, to znám, teď mi likviduje ucho i s náušnicí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. bře 2009 ve 12:07  • Odpověz
autor
Honýsek si teď našel báječnou zábavu sundal si víko z krabice na hračky plastový a rube do něj ručičkou takže na tý plovoučce se to krásně rozlíhá, no jen ať si sousedi pod náma taky užijou že jo :grinning:
16. bře 2009 ve 12:11  • Odpověz
no to je super bubínek, u nás je přízemí :grinning: takže můžeme třeba dělat stojky a pohoda :grinning:
16. bře 2009 ve 12:15  • Odpověz
autor
no tak teď jsem musela převlíct sebe i dítě, po 2 hodinách se ke mně vrátila část svačiny :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. bře 2009 ve 12:27  • Odpověz
autor
už začíná pořvávat víc jak dost, tak mu půjdu udělat obídek, ať tu hnusnou chuť v pusině zají a vysvitlo trošku sluníčko tak asi půjdeme k tomu řezníkovi snad nezmoknem, pěkně se to tady honí :wink:
16. bře 2009 ve 12:49  • Odpověz
Jity já teď hlídala ospalou Joli, která se mi v postýlce místo spaní postavila :sweat_smile:
16. bře 2009 ve 13:16  • Odpověz
jo a Joli se mi před chvílí postavila v postýlce pý je to stejné rozdíl jednoho písmenka spani - stani :grinning:
16. bře 2009 ve 13:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.