• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žít a nechat žít :o)

(Zamčená)
2. ledna 2010 
TAK SE STAL ZÁZRAK DÍKY PRÁVNÍ PORADNĚ SOS JSEM SE DOČKALA ZBOŽÍ OBJEDNANÉHO A ZAPLACENÉHO 12.12. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. bře 2009 ve 14:09  • Odpověz
quinny http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2522637&vReferer=%2F jak jsme se bavily že je asi od nás, kočena.
16. bře 2009 v 15:08  • Odpověz
tak snad se na ni konečně to štěstí usmálo a udrží se dokonce :wink:
16. bře 2009 v 15:09  • Odpověz
autor
ahoj holky
dneska tu budu asi dost na střídačku, ven se zatím nechystáme venku pršosněží :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale dítko je protivný (zubu dávám pár dní a už se snad konečně prořízne :sweat_smile: ) a navíc začlo vymýšlet jak a kde se postavit, takže už 2x luxusně spadnul na škebli tak musím být ve střehu :sweat_smile:
17. bře 2009 v 07:35  • Odpověz
autor
gabi že to poznáš podle labky, nebo to bylo jen jako že je to fakt těhu :wink:
a teda taky moc přeju aby to dotáhli ddo zdárného konce :slight_smile:
17. bře 2009 v 07:38  • Odpověz
no quinny obojí :wink: přesně takhle u nás vypadají výsledky lab. a to jméno laborantky je mi povědomé :sweat_smile:

u nás teda luxus noc, -jsem přišla z bazénu tak uš Saška spala, prý to docela šlo, od 19:30 a akorát ve dvě dudlík a povídala si s hračkama a vzbudila mě až ráno v 7:40. jestli to tak půjde dál, tak zas budem vstávat až v 9 :grinning:

pády zatím u nás nehrozí, jen když se překulí a do něčeho vrazí - zatím mám vše na svém místě kromě DVDček, tak zas našla kde jsou CD, včera už byla u balkonu a tahala za šnůrku od žaluzek... pak kopala do květináčů, no sranda s ní :sweat_smile: a opět prská a plive :grinning:
17. bře 2009 v 08:44  • Odpověz
no Joli už málem letěla na kebuli z postýlky, tak jí teď martin dává madraci až dolů :wink:
17. bře 2009 v 08:49  • Odpověz
no jsem si říkala podle těch fotek že asi brzy budete muset :wink:
17. bře 2009 v 08:51  • Odpověz
no to bylo včera odpoledne a ráno se za mnou natahovala tak jsem na ni houkla až žuchla do postýlky :grinning:
17. bře 2009 v 08:53  • Odpověz
autor
tak jsem tu :wink:
17. bře 2009 v 09:49  • Odpověz
já jsem tak napůl :wink: čtu nové číslo Uzlíčku a se saškou posloucháme radio Sunar :grinning:
17. bře 2009 v 09:50  • Odpověz
autor
jéé co to je, ten uzlíček už jsem jednou zahlídla někde, pošli mi odkaz, a to rádio to je tam :sweat_smile:
17. bře 2009 v 09:53  • Odpověz
autor
dítko chvíli spí, i když už asi 45 minut, tak už to asi na moc dlouho není,. Musela jsem vypakovat MM tak jsem se zdržela. Dneska mám večer u PC tak doufám že tu někdo budete :sweat_smile:
17. bře 2009 v 09:54  • Odpověz
autor
jo a MM než odjel tak se s ním chvíli muchloval a chlapeček z toho držkopádu má pěknou bouli na hlavě :pensive: já jsem děsná matka :rolling_eyes:
17. bře 2009 v 09:54  • Odpověz
to já teda taky neznám :wink:
17. bře 2009 v 09:56  • Odpověz
Jity věřme že ta příroda děti na to padání připravila, jinak bychom musely strachy zcvoknout a já neeechcíííííí :grinning:
17. bře 2009 v 09:57  • Odpověz
17. bře 2009 v 09:58  • Odpověz
tak jsem odložila dítě do postýlky a uvidíme :wink:

ty pády jsou fakt někdy děsivé, já ale jsem hrozná matka taky, obzvlášt když bouli řeším až po týdnu co :rolling_eyes: nj kovářova kobyla.....
17. bře 2009 v 09:59  • Odpověz
jé a ted jsem zjistila že vylepšili rajče, konečně jde přesouvat fotky v albíčku, tak tam asi dneska něco přidám :grinning:
17. bře 2009 v 10:00  • Odpověz
autor
Evi co neznáš :confused:
no taky na to sázím, ale zase jako zdravotník člověk přemýšlí coby kdyby, ale zorničky stejný, jen prostě spadnul blbě na hranu :unamused:

Gabi přesný :sweat_smile:
jak přesouvat to ani nevím, já si jen všimla že jde kterákoliv fotka označit za titulní, ale jinak nic :sweat_smile:
¨čímž mi kámoška udělala pěknej binec ve svých albíkách, teď samo nevím který už jsem viděla a který ne, protože já mám vizuelní paměť tak jsem si to pamatovala podle první fotky :sweat_smile:
máte tam hodně fotek, bys mi pak mohla hodit odkaz do icq třeba :wink:
17. bře 2009 v 10:07  • Odpověz
klidně hodím sem :wink: http://gabka32.rajce.idnes.cz/ akorát ty poslední ještě musím přidat :wink:
17. bře 2009 v 10:09  • Odpověz
no to rádio a ten časopis či co to je :grinning:
17. bře 2009 v 10:10  • Odpověz
jj quinny jsem si taky říkala - neblije, zornice ok, není spavá, chutná jí, neřve.... jenže pak mi došlo že je to už skoro týden a boule trochu větší, tak jsem pelášila a teda mě vystrašil dr. se skoro podle něj 100%dg fissury lbi.
ted dávám větší pozor a teda naštestí se jen občas bouchne jak se přetáčí, což zas není taková hrůza.
17. bře 2009 v 10:11  • Odpověz
ekt to radio jsou staré známé písničky pro děti - si vezmu Sašku k sobě, pustím to a ona se přitulí a brouká si :wink: a paqk se jde líp spát. a ten časopis je docela fajn, jsem tam našla kdysi srovnávání UM když jsem to tehdy tak řešila :grinning: :grinning:
17. bře 2009 v 10:12  • Odpověz
autor
gabi no pěkný už to mám v záložkách se budu výhledově kochat, u nás je to těžší s rajčetem, tam to je pod heslama :sweat_smile:

Evi aháá tak teď už znáš, to jsou novinky co :grinning:

gabi no jo, protože ti zatím neleze nikam nahoru, ale to se prostě nedá s ním tady, to by ho člověk musel pořád omezovat v pohybu a to by byl věčně řev, no asi taky bude častěji v ohrádce (teda cest. postýlce), tam je to aspoň měkký tak si tak neublíží :unamused:
17. bře 2009 v 10:32  • Odpověz
hmm si to heslujete aby vás nešmírovali jo??? no já nad tím přemýšlela, ale stejně mám fotky na bereme se, na koníku, tak je to fuk.

NJ až Saša bude chodit bude to hroší, to vím... :confused:
17. bře 2009 v 10:34  • Odpověz
autor
gabi no já mám na beremku i na MK takový jako vybraný, a na rajčeti rodinu a tak prostě všechno a tím bych nerada aby se každej probíral, ale to je jen takovej osobní pocit :wink: kámoška to má taky bez hesla tak se vždycky kochám jak žijou, když už se moc nevidíme, jak prcek roste a tak :wink:
17. bře 2009 v 10:38  • Odpověz
autor
no až bude chodit tak už to bude zase lepší bych tipla, jako na ty pády, ale nejhorší si myslím je ten přechod než se to opravdu naučí

a včera bylo v televizních novinách o popáleninách a zranění malejch dětí že největší a nejvážnější úrazy jsou mězi 1-2 rokem, a s=píš mezi 1-4 rokem :pensive: noc moc pěknýho to nebylo, si to dovedete představit :rolling_eyes:
17. bře 2009 v 10:40  • Odpověz
ještě že jsem ty právy neviděla :confused: představit si to umím :pensive:

já akorát uvažovala o zaheslování fotek z práce, přece jenom nás dost lidí z nem.zná :sweat_smile: ale nikomu to zatím nevadilo, tak nechávám tak. a když budou nějaké pikanterie, tak zahesluju :grinning: :grinning:
17. bře 2009 v 10:43  • Odpověz
tak jeslti budeš chtít pošli odkaz na tvoje rajče :wink:
17. bře 2009 v 10:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.