• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žít a nechat žít :o)

(Zamčená)
2. ledna 2010 
hele změna na malá písmenka jo??? a kde máš na brme se? (třeba pisni do IP nebo icq... :wink:
17. bře 2009 v 10:45  • Odpověz
autor
tak u nás se vstává - 1,5 hodinky spánku to je pěkné ne :dizzy_face:

a jooo, kdo nám to změnil??? mrchy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. bře 2009 v 10:47  • Odpověz
nj a červen velkým zůstat může :grinning: :grinning:
17. bře 2009 v 10:52  • Odpověz
budme rádi že to nezamkli :wink:
17. bře 2009 v 10:52  • Odpověz
Ta mrcha jsem já Quinny, už jsem ti to vysvětlovala :wink:
Pravidla:
http://www.modrykonik.cz/forum/rules.php?vRedir=%2Fforum%2Findex.php

Kokrétní bod:
5.NEPIŠ VELKÝMI PÍSMENY! Špatně se to čte a působí to dojmem ŘVANÍ!!!

Platí to všude :wink:
17. bře 2009 v 10:59  • Odpověz
jj kristo, já si to myslela že je to kvůli pravidlům... akorát teda v termínech je takových velkých písmen dost a nic..
17. bře 2009 v 11:01  • Odpověz
Saška se budí, tak jdu nachystat už obě, když ráno moc mlíko nechtěla. a taky sobě - tchýně poslala peč.krůtu, tak k tomu uvařím brambory a navečer a zítra rizoto. :wink:
17. bře 2009 v 11:10  • Odpověz
autor
to je teda spravedlnost :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:

Honýs teprve posvačil, jogurtek bio od Olmy poprvé a chutnal teda jsem myslela že třeba ne aže na mě zbude a on řval že málo :stuck_out_tongue_closed_eyes: jako 150 jogurtu, nahrubo nastrouhaná hruška a 4 piškoty, to mu musí stačit :wink:

a mrchy z opavie se stále neozvali :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. bře 2009 v 11:33  • Odpověz
Hlavně Červen 2008 že? Máte to mít :wink:
17. bře 2009 v 11:34  • Odpověz
autor
Krist to jen z principu a v těch termínovejch je jich zrovna nejvíc bych řekla :wink:
17. bře 2009 v 11:36  • Odpověz
Quinny už jsem ti napsala do jednoho tématu, aby si mi ty témata co najdeš označila vykřičníkem :wink:
17. bře 2009 v 11:41  • Odpověz
autor
néé na vykřičníky já nejsem :wink: už jsem ti tam odpovídala :wink:
17. bře 2009 v 11:51  • Odpověz
Ty soutěžíš s opavií?
17. bře 2009 ve 12:00  • Odpověz
já myslím že quinny psala něco ohledně těch piškotů - proč pro děti až od tří let... jestli si dobře vzpomínám
17. bře 2009 ve 12:04  • Odpověz
autor
teď se tu hádeček plazí a MAM MAM MAM zlato moje, vůbec neví co mele, ale je to tak pěkný slyšet :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
abych se z toho nerozbulela :sweat_smile:
17. bře 2009 ve 12:05  • Odpověz
autor
nn žádná soutěž, vznesla jsem dotaz na info linku jaký je důvod k nápisu na obalu že jsou vhodné až pro děti od 3 let :sweat_smile: gabi pamatuješ si to dobře :wink:
17. bře 2009 ve 12:06  • Odpověz
SAška zas dneska furt mele TA TA TA TÉ... :grinning: no být tu MM tak už by chtěla zapisovat nové slovo :dizzy_face:
17. bře 2009 ve 12:06  • Odpověz
no to jo, já mám asi slerozu v pokročilém stádiu :grinning: :grinning: :grinning:
17. bře 2009 ve 12:07  • Odpověz
autor
gabi no u nás ráno v posteli pořád BABABABA tak říkám bába tu není Honýsku, tak on DĚDĚDĚĎA DADADADA, tak říkám ale děda taky néééé, a on TETETETE, tak já a teta taky ne, tak on vítězoslavně TATATATATATA,
no MM zasvítili očička a zmuchloval ho miláčka :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. bře 2009 ve 12:09  • Odpověz
hmm so je šikulka. Saška ještě neopakuje, jen si říká co chce. někdy BABA někdy DADA, a MAAAM AMA většinou jen když bulí :grinning: :grinning:
17. bře 2009 ve 12:12  • Odpověz
autor
jen jsem dala vařit část hovězího na jídla pro Honýska a zbytek hezky na mrazák z toho bude svíčková někdy :wink:

a poblila se mi kočka tak jsem to uklízela, teď tu po mně řve protože cejtí pach masa a nedostala :sweat_smile:
17. bře 2009 ve 12:27  • Odpověz
autor
Honýs taky neopakuje, jen co sám chce,

někdy se až člověk diví, jendou s MM koukali na telku a MM povídá hele Honzi svišť, a Honýs to dokonale zopakoval, ale prostě vždycky třeba jen takhle jednou

to je jak s paci paci, přeci to nebude dělat na povel, jen když má náladu a chce sám, tak to vydrží dělat dlouho :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
17. bře 2009 ve 12:29  • Odpověz
jsem si vytáhla maso z ledničky a pejska se tu vedle mě třepe, a když vstanu letí do kuchyně :sweat_smile: soi myslí že je to pro ni. no tak jsem už vytáhla z mražáku i maso pro ni a uvaříme na odpoledne :wink:
17. bře 2009 ve 12:31  • Odpověz
autor
kočka vyštěkává to je děs, chvíli vypadala, že půjde a vybere si sama v hrnci ale zatím dobrý :grinning:
17. bře 2009 ve 12:32  • Odpověz
holky zatím se loučím, jdu obídkovat a pak možná upeču buchtu. večer nebo odpo tu asi budu ale jen do růžovky :wink: sice nevim proč se na to furt díváme, když ukazujou to zdravotnictví hodně ujetě, no ale vidět to musíme :grinning: :grinning:
17. bře 2009 ve 12:39  • Odpověz
autor
tak když né kočka tak dítě se pobleje, a navrch teda bobís aby toho nebylo málo samo :grinning:
17. bře 2009 ve 12:42  • Odpověz
autor
gabi tak zatím páá a večer :wink:
17. bře 2009 ve 12:45  • Odpověz
autor
já to jdu dovařit
prcek se nají a snad půjdeme chrupat chvíli a pak hurá ven ,a večer se budu těšit :wink:
17. bře 2009 ve 12:56  • Odpověz
Joli svačí suchý chléb a čaj :grinning:
17. bře 2009 v 16:01  • Odpověz
tak čaj zaměněn za mlíčko :wink:
17. bře 2009 v 16:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.