• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žít a nechat žít :o)

(Zamčená)
2. ledna 2010 
SAšula mi dneska mlíko moc nechce :frowning2: 250ml a víc ani tuk - za celý den
17. bře 2009 v 16:32  • Odpověz
gábi, Joli tomu taky moc nedá, ale dostává i kaši a jogurt, když nechce tak si nevezme. ale celkem s chutí si dá banánové mlíčko :wink:
17. bře 2009 v 16:43  • Odpověz
večer má taky mléčnou kaši , jogurt zatím bojkotuje :wink: jinak ale v noci mlíko pije a někdy to je i přes 500ml, ale jak kdy :wink:
17. bře 2009 v 17:05  • Odpověz
tak to neřeš, to je pohoda
17. bře 2009 v 17:09  • Odpověz
to jo, to jsem si jen posteskla :grinning: ona má sem tam takové období kdy pije mín. ale čaj taky moc nechce, no asi ji stačí papu.
17. bře 2009 v 17:11  • Odpověz
no u nás je to taky jak kdy :wink:
17. bře 2009 v 17:45  • Odpověz
autor
hola tak dítě konečně chrupe po půl hodině dohadování jsem mu namazala dásně a snad bude klid :sweat_smile:
17. bře 2009 v 19:00  • Odpověz
tak Joli je nakrmená a převlečená, ale hopsá mi tu po břiše :sweat_smile:
17. bře 2009 v 19:15  • Odpověz
autor
to je šikulka,

i když Honýs teda taky, k večeři měl kaši, a poté mi vyblindil oběd, kdybych to neviděla tak bych tomu nevěřila, ale jo :rolling_eyes:
usínání bude zřejmě čím dál výživnější, protože hned po uložení i když byl děsně unaven, se okamžitě přetočí na břicho, děsně ožije a začne se sápat nahoru v postýlce :zipper_mouth: až bude umět stát tak asi už vůbec nebude spát nebo nevím jak tohle funguje. Vlastně Evi ty o tom něco víš viď, to je ten rozdíl jednoho písmenka :sweat_smile:
17. bře 2009 v 19:18  • Odpověz
no to teda je to věda pro medvěda :wink:

teď v poledne jsem ji uspala a spící přenesla, ale patro už má dole tak ji uložím a pomodlím se a uvidím. :wink:
17. bře 2009 v 19:23  • Odpověz
autor
EVi no u nás už ani modlení občas nestačí :grinning:
17. bře 2009 v 19:36  • Odpověz
autor
a jak jí vůbec uspáváš? houpáním v náručí?
já od tý doby co Honyk usíná sám v postýlce, tak už ho moc jinak uspat neumím, což někde na návštěvě je pak teda problém :sweat_smile: a to do půl roku jinak neusínal, než půlhodinovým houpáním, a odložení bylo jablko sváru a nejnáročnější část procesu :pensive: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. bře 2009 v 19:38  • Odpověz
čaute jsem tu na skok... zprávy mám přečtené z netu, tak už na tv nekoukám. ale pak bude růžovka :wink:
17. bře 2009 v 19:39  • Odpověz
já uspávání taky neznám - až teda poslední dny to byla síla, naštestí to zvládal MM. ted je v postýlce 10min už klid, snad už má blbé dny za sebou. mohla by být klidná noc, zítra jdu zas do práce :unamused:
17. bře 2009 v 19:40  • Odpověz
autor
gabi jé tak snad se tu usínání zlepší zase :wink: to musí Saška pochopit, že maminka musí být do práce odpočatá :wink:
a kdo vůbec hlídá když makáš? myslím že jsi psala že mamka viď, ale vždyť taky chodí do práce ne :sweat_smile:
17. bře 2009 v 19:46  • Odpověz
dobrý večer,

normálně, prcek si už krásně kleká a dneska se i poprvý postavil v postýlce. Sice se klátil jak osika ve větru, ale i to se počítá
autor
já se minule zmínila před mami, že když nebude zbití tak půjde prcek do jeslí a ona se zatvářila, že to teda ani náhodou a prý ona ho bude hlídat, ovšem jak to skloubí s prací to teda netuším :grinning:
já to četla na seznamu :sweat_smile:

no nevím, ale já bych to na sobě taky nepoznala :grinning:

jinak sednu do houpacího křesla, vezmu Joli na břicho, jemně jí nasměruju hlaviku mezi rameno a prso a začnu se houpat v křesle, a pustím klidnou hudbu v PC. Dnes zase usíná v postýlce, už je hluboko tak to půjde. V noci si ji takto vezmu do postele a sedím skoro vzpřímená a pohupuju náma do boku :grinning:
17. bře 2009 v 19:47  • Odpověz
autor
swead ahojky no Matýsek je šikulín :dizzy_face: :dizzy_face:
Honýs se dneska poprvé přitáhnul na konferenční stolek, je nízkej, a za chvíli následoval držkopád, když se pustil dřív než jsem to stihla oběhnout a zachránit ho :sweat_smile:
17. bře 2009 v 19:48  • Odpověz
no nechci to zakřiknout ale dneska je to lepší. ani přes den tolik neprudila :wink:

hlídá mamka - dříve jsme Sašku odvezli už v úterý, ale ted měla mamka problémy s nohou, docela ji to oteklo, tak vozím ráno před prací - naložím psa, dítě, naši bydlí 12km od nás, tak se to dá :wink: hlídá mamka :dizzy_face: taky pracuje, ale má malou sámošku s potravinama, takže jako vedoucí si může dovolit 1xtýdně nedělat :slight_smile: akorát prý o prázdninách neví jak to bude, že budou dovolenky a bude asi muset být v práci. což je blbý, mám jen 5dní dovolené :confused:
17. bře 2009 v 19:48  • Odpověz
možná by už se odvážil i pohlídat tatka, že by třeba mamka šla do práce jen dopol. ale to se uvidí. :wink:
17. bře 2009 v 19:49  • Odpověz
swead ahojda. no Matýsek válí :sweat_smile: u nás zas včera saša poprvé spala na břiše - sama se tak otočila, tak jsem ji už nebudila. však nanny furt máme, kdyby něco :confused:

a já bych asi těhu poznala, mě strašně bolely prsa a furt bych spala. no ale pupek se o moc nezvětšíl :grinning:
17. bře 2009 v 19:51  • Odpověz
autor
léto zase není tak dlouhý tak to snad nějak nakombinujete :wink:
17. bře 2009 v 19:52  • Odpověz
jo quinny jestli nestihnu otěhotnět do příštího června tak pošupe Saška taky to jeslí :unamused: sice by to třeba bylo jen na 1-2dny anebo bych teda po víkendech sloužila :frowning2:
možná v létě mamka vezme nějakou brigádnici, nebo pohlídá druhá babička... i když o tom silně pochybuju :sweat_smile:
no u nás by to takto nešlo, protože naši jsou 150km :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. bře 2009 v 19:53  • Odpověz
autor
já nevím nevím, teda kromě absence ms, jako únava to mívám normálně, já jsem medvěd bych mohla spát pořád kdyby na to přišlo, když jsem to zaspala tak právě i ty nevolnosti šly. Poznala bych to až ke konci, že už se vážně na tom pupku spát nedalo a hlavně to urputný pálení žáhy by mě asi dohnalo k dr :grinning: :grinning: :grinning:
17. bře 2009 v 19:54  • Odpověz
autor
teda vlastně dřív by mě tam dohnala ta ledvinová kolika :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. bře 2009 v 19:54  • Odpověz
Jíťo z držkopádů si nic nedělej, Matěj mi dneska vypadl z lehátka od Fisher price, seděl a pořád se předkláněl až se to převážilo a on spadl na kolínka a nevím jestli na ruce nebo na bříško a hlavičku a za ním letělo lehátko, naštěstí ho konstrukce nebřinkla, ale úplně jsem se lekla :sweat_smile: a vyděsila :unamused:
17. bře 2009 v 19:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.