• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žít a nechat žít :o)

(Zamčená)
2. ledna 2010 
autor
EVi buď ráda, aspoň to nemusí nic mrzet ani nic, já mám všechny tady, a nepohlídá pořádně taky nikdo, tedy vijimečně taťka nebo mamka, abych zase nekřivdila, ale je pravda že mají svojí práce dost a já jsem na MD, takže moje práce je starat se o prcka že jo :wink:
17. bře 2009 v 19:59  • Odpověz
Jity mě nic nebylo, teda kromě toho co nacházeli doktoři, ale ono mne nic nebolelo :sweat_smile: nevolnost ani jednou, žáha jen tak normálně jako teď :grinning: a v podstatě jsem celé těhu zmákla v civilním oblečení :grinning:
17. bře 2009 ve 20:00  • Odpověz
No ale naši když bylo nejhůř a já byla měsíc mučena v nemocnici, tak tu mamka byla a všechno Martina trpělivě naučila. Já vlastně nezařila to skoro pořád spící mrně, o to mne okradli doktoři :frowning2:

ale aspoň jsem poznala kdo z příbuzných za něco stojí a kdo je o ničem :sweat_smile:
17. bře 2009 ve 20:02  • Odpověz
já jsem ráda za mamku, sice čekala že půjdu do práce později, ale nakonec je spokojená i tatka, když je doma - on zase zbožnuje pejska a je to vzájemné, vždycky nakoupí v tescu nejlepší hovězí na její žrádlo :grinning: :grinning:
17. bře 2009 ve 20:02  • Odpověz
autor
Jani no měl tam pěknou bouli a MM mu jí našel než odjel na služebku, jsem byla za supermatku samo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
jj s tím lehátkem je to výborný, to už se mi asi 2x málem stalo taky proto už ho tam dávám jen vyjimečně když jsem u něj, a přitom bych řekla že je to vcelku stabilní, jen ty naše dítka jsou ai nějaký akční bo co :grinning:
17. bře 2009 ve 20:03  • Odpověz
holky kecalo by se, ale MM už mě tahá k TV - no to je náše chvilka, hezky šopák a něco dobrého a pak se uvidí :grinning: :grinning:

budete tu ještě později? no však mrknu, jestli až MM usne.
17. bře 2009 ve 20:04  • Odpověz
tak si gábi užívejte, já tu čumákuju zase sirá, Joli asi spí, páč je tam ticho :sweat_smile:
17. bře 2009 ve 20:05  • Odpověz
autor
Evi no vidíš ty jsi talentovaná těhule--opakovat opakovat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
buď vklidu skoro pořád spící mrně jsem taky nezažila a doma jsem byla, ale u tebe to je jiná situace samo :unamused:
jj to je taky dobrý síto na příbuzný :wink:

Gabi no musím si to aspoň pustit abych byla v obraze :wink:
17. bře 2009 ve 20:13  • Odpověz
no to jo, tch se vyznamenala :sweat_smile: ale to moc nepžekvapilo, zato naši, Bětka a Martinův taťka naprosto super.

no a můj strejda s rodinou :stuck_out_tongue_closed_eyes: páč pořád děsili babičku s mým pobytem v nemocnici, i když jim bylo řečeno aby drželi jazyk za zuby :frowning2:
17. bře 2009 ve 20:17  • Odpověz
autor
pardon tel s MM
17. bře 2009 ve 20:25  • Odpověz
no jo, však na podzim do toho jdeme znovu :grinning:
17. bře 2009 ve 20:26  • Odpověz
autor
to je blbý tohle zjišťovat, když jsi KO v nemocce, ale zase potěší ti co tě podrží :wink:
17. bře 2009 ve 20:26  • Odpověz
autor
já dneska navařila plnej hrnec s tím hovězím jsem si jako myslela kolik toho nebude a ono jen 5 porcí, ale zase když se řekne že je to 1a1/4 kila tak to zní jinak :grinning:
17. bře 2009 ve 20:28  • Odpověz
no to zní, žroutíci naši malí :wink:

Joli nutím kašičky, když teda konečně došly :stuck_out_tongue_closed_eyes:

zeleninové jí jedou :wink:
17. bře 2009 ve 20:30  • Odpověz
autor
jé a jaky jsi měla objednaný?

jinak gratuluju, že se to konečně dotáhlo do konce a máš zboží který sis zaplatila :wink:
17. bře 2009 ve 20:35  • Odpověz
no nebýt právníka a mailu s předmětem pokus o smír tak by se to vleklo :stuck_out_tongue_closed_eyes:

obě ty zeleninový sunarky paksunarku s čoko a pomerančem, humanu pohana hruška, nestlé rýžová s jablky banán hruška, hami nemléčná broskvová, sunarka nemléčná rýžová :grinning:

no uvidíme
17. bře 2009 ve 20:40  • Odpověz
jo a hipp probio jahodová :grinning:
17. bře 2009 ve 20:40  • Odpověz
autor
a co jako s tím měli za problém :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ty zeleninový sunarky jsou super, jen na nás trošku malý balení, tak na 2 porce :grinning:
a tu nestlé jsem mu koupila včera ale ještě na ní nedošlo (kdysi jsem od nich měla rýžovou a ta nešla vůbec rozmíchat tak doufám že tohle bude ok :unamused:
to máte pěknou zásobičku, i když možná když to přepočítám na nás tak stěží na 14 dní, ale Joli asi takovej otesánek není, tak to budete mít na dýl :grinning:
17. bře 2009 ve 20:56  • Odpověz
no ono tam bylo ještě sposta dalších věcí a nakonec to neposlali jen proto že neměli náhradní polštářky do olynth aromaterapy a šťávičky :stuck_out_tongue_closed_eyes: můj návrh nakonec vydupal ten právník, aby místo toho co nemají nabalili APO-CETRIZIN :sweat_smile:
17. bře 2009 ve 21:08  • Odpověz
autor
to jsou idioti, snad se jde normálně domluvit ne??no asi ne že, jinak by asi nebyl potřeba právník :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. bře 2009 ve 21:13  • Odpověz
no zaměstnanci byli ochotní, ale bez pravomocí, tak jsem se obrátila na sos a ti mi dohodili právníka a bylo během chvíle, říkal že to měl ode mne připravené jen jim suše oznámil že pokud nebude vše vyřízeno k mé spokojenosti do 24 hodin, bude na ně uvalena exekuce :grinning:
17. bře 2009 ve 21:17  • Odpověz
autor
no sos jsou šikulky prostě :wink: že jsi jim nenapsala dřív co
17. bře 2009 ve 21:20  • Odpověz
no ono by se to vleklo, protože od pokusu o smír běží lhůta 21 dní k nápravě, ale vzhledem k tomu, že jsem poslala písemný návrh nadepsaný pokus o smír kolem 2 února, tak už to uběhlo a tudíž to bylo všechno hned, takže tam nastoupil s tím, že můj požadavek je řešitelný ihned, pokud ne tak exekuce a od zaměstnanců, kteří mimochodem podali všichni k 1.4. výpověď dostali další spoustu stížností a říkal že se pan majitel bude hodně divit, jak se mu to prodraží :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. bře 2009 ve 21:24  • Odpověz
autor
a co to bylo za firmu símtě? ještě fungujou, nebo už jste je s právníkem rozsápali?? :grinning:
17. bře 2009 ve 21:25  • Odpověz
nikde nikdo? já se asi půjdu věnovat MM - jsem to zkoušela už u telky, ale on zas že lůžečko je lůžečko, ach jo ti chlapi.... :confounded:
17. bře 2009 ve 21:56  • Odpověz
že on vždycky pak hned zalehne a spí, zatímco já mažu do koupelny :grinning:
17. bře 2009 ve 21:57  • Odpověz
autor
jéé já myslela že už nedojdeš ani :sweat_smile:
17. bře 2009 ve 21:59  • Odpověz
autor
hehe gabi tak to utíkej rychle za ním než to zalomí, aby už letos konečně na tu romantiku došlo :grinning:
přece chceš do června počít to druhý ne :grinning:
17. bře 2009 ve 22:00  • Odpověz
quinny néé až do příštího :grinning: :grinning:
17. bře 2009 ve 22:00  • Odpověz
se ještě milostpán šlechtí :wink:
17. bře 2009 ve 22:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.