• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žít a nechat žít :o)

(Zamčená)
2. ledna 2010 
se máš, tady to vypadá naaa plll deeellllll :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. bře 2009 ve 12:54  • Odpověz
autor
doufám že ten menší obídek hezky stráví a odpoledne u kámošky na klíně to bude ok :grinning:

jinak se tu trošku modlím aby zase ty idioti nezačali vrtat :stuck_out_tongue_closed_eyes: jako včera :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: jsem totiž s hrůzou zjistila, že to jako nebylo jednorázový, ale že tu parkuje auto nějaký stavební firmy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. bře 2009 ve 12:54  • Odpověz
autor
evi v klidu, mu to trvalo skoro 30 minut než se uspal- řev, mručení, povídání, řev, lezení z postýlky,
jsem ho musela zpacifikovat a zamuchtat do deky, a konečně je teda kliiid :angry: :grinning:
18. bře 2009 ve 12:56  • Odpověz
autor
jsem zjistila co bylo to šílený vrtání, včera, soused pod náma si nechává zasklívat balkon, ten kterej nejvíc křičel kvůli našemu sušáku na prádlo, idiot,
já něco četla dole na nástěnce, ale bylo to napsaný takovým stylem že tomu nebylo rozumět, ale vyplynulo z toho, že díky němu ztrácíme kompletně záruku na fasádu co nám dělali vloni, takže jestli něco bude, tak se asi půjdeme dědkovi všichni poděkovat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. bře 2009 ve 13:07  • Odpověz
Jity tak jsem po hodině nastoupila, vzala si ji na prsa, šupla s ní na sedák do postele párkrát houpy houpy a za chvíli tuhoš :angry: ale sama ne ne ne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. bře 2009 ve 14:16  • Odpověz
autor
Já když dojdu tak samo tady nikdo, no co bych čekala v půl 11 že :sunglasses:
kafíčko s kámoškama tří hodinový bylo super :grinning:

ale hlavně

máme 1. ZOUBEČEK !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! hurá, to je dáreček k 9m pro maminku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning: :grinning: a pro tatínka samo, to abysme začli čistit :sweat_smile:
a jako typický my býti nemůžeme takže podle mě je to dvojka vlevo dole, ale jedničky už jsou taky vidět pod dásní, takže ty jsou na spadnutí
18. bře 2009 ve 22:30  • Odpověz
autor
jdu teda juknout na MMB a chrupat, dobroooou :dizzy_face:
18. bře 2009 ve 22:31  • Odpověz
autor
dobré ráno,
u nás je vánice chumelenice, opravdu bááječný počasí to hned člověku zvedne náladu po ránu :grinning:
19. bře 2009 v 08:57  • Odpověz
bre rano :wink: u nás krásně svítí sluníčko ale je kolem nuly.
19. bře 2009 v 08:58  • Odpověz
autor
ahoj Gabi, tady jako není zataženo ale ten sníh :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
19. bře 2009 v 09:03  • Odpověz
autor
a o zimně radši nemluvím, ta je tu teď větší než na vánoce, moc to počasí nechápu, ale to asi ani není cílem :grinning:
19. bře 2009 v 09:03  • Odpověz
to u nás bylo včera :grinning: jako na apríla - ráno mhla, skoro pršelo, pak jak jsem byla v amb. tak sluníčko, e jsem nadávala že tam musím seddět a chvíli na to tma, chumelenice.... a tak pořád dokola :rolling_eyes:
19. bře 2009 v 09:04  • Odpověz
jj kde jsou ty časy... byla zima tak bylo nasněženo a my se sánkovali, vánoce na blátě bylo něco exotického... a ted sněží i na jaře, a to teda nejsme na horách :unamused:
19. bře 2009 v 09:06  • Odpověz
autor
hehe tak už je i zataženo a sněží tak hustě, že není vidět skoro na krok dopředu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. bře 2009 v 09:11  • Odpověz
autor
počasí je poblázněný, snad to do příštího týdne bude zase dobrý, jedu prahu tak bych nerada nasazovala sněhový řetezy :grinning:
19. bře 2009 v 09:12  • Odpověz
jedete na výlet jo? :wink:

to zas určo bude brzo u nás :pensive:
19. bře 2009 v 09:16  • Odpověz
autor
částečně výlet částečně povinnosti :wink:
teda pro mě jen výlet. Kámoška jede na kontrolu na onkolu, ale jinak si ten den užijeme. Stavíme se u tý kámošky co má tu úplně čerstvou princeznu, ikea možná ještě nějaký obchůdky a bude pohodička :dizzy_face:
19. bře 2009 v 09:19  • Odpověz
autor
hihi chvilku padaly i krupky, ale už zase lepší, už se to asi stěhuje k vám :grinning:
teeeda se máte :wink: Honzulka jede taky?
a samozřejmě gratuluji k zoubečku :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. bře 2009 v 09:20  • Odpověz
autor
jj máme už se těšíme, teď už tam nejezdíme tak často (na chemo jsme jezdily co 3 týdny, ale to už je naštěstí za náma, kontroly už jsou jen jednou za 3 měsíce :wink: ) tak si to musíme pořádně užít, pak vždycky přijedeme domů jak lemry, vyšťavený z těch nákupů a já teda navíc z řízení :sweat_smile:

Hony jede samo taky, on je zvyklej už z pupku :grinning: :sunglasses:
19. bře 2009 v 09:22  • Odpověz
autor
děkujeme :slight_smile:
dost mě zajímá jakou rychlostí se prořežou ty další, jako ty jedničky už hoodně prosvítaj, tak počítám že do týdne jsou venku, to bude pěknej pizizub 3 zuby :grinning:
ale trumfneme holčičky kámošku o 2,5 měsíce starší, ta už má sice zuby dávno, ale pořád jen ty spodní dva :sweat_smile:
19. bře 2009 v 09:24  • Odpověz
autor
už začínám řešit čištění zubů prckovejch, to bude srandy kopec, mě do tý pusy nepustí ani když se chci na ty zuby podívat, a co teprve kartáček.
kdyžtak ho přelstím lžičkou, na tu neodmítne otevřít kušnu nikdy :grinning:
19. bře 2009 v 09:25  • Odpověz
ambulantní chema? no tak držím pěstičky at je kámoška ok :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:

já jedu do Prahy za měsíc - se děsím cesty se Sašulou, navíc jedu ještě předtím do hradce na kongres tak budu mít asi řízení po krk :confused:
19. bře 2009 v 09:26  • Odpověz
já už se taky těšila na zub, jak saška ty 4večery prudila, ale nic. my máme ty klartáčky co jdenou dávala odkaz Ekt - z DM a jí se líbí, zatím má jen ten masážní váleček - akorát se nám včera někam ztratil :angry: a pak je tam už i na zoubky :wink:
19. bře 2009 v 09:27  • Odpověz
autor
Gabi jj mladá jinak zdravá, nakonec stejně kompletní ablace, ale v lednu už to byl rok od operace a ťuk ťuk, i genetika dobrá, a dr. už jí snad povolí plastiku :slight_smile: :slight_smile:

jéé budeš v HK tak se stav, to už je k nám kousek :wink:
19. bře 2009 v 09:32  • Odpověz
autor
ty z Dm, ty vypadaly moc pěkně, akorát u nás je nemají :frowning2:
19. bře 2009 v 09:36  • Odpověz
raději kompl.ablace než se furt stresovat :unamused: u štítky jde taky celá žláza nekompromisně pryč pokud se najde i pidi CA. tak at je s plastikou pak spokojená :wink:

aj bych se stavila, ale jedu tam s kolegynkou tak asi to nevyjde, ve čtvrtek tam přijedem večer a v sobotu dopol.zas valíme zpátky a asi v neděli hned pojedem do Prahy :rolling_eyes:
19. bře 2009 v 09:36  • Odpověz
autor
a jako DMko mě trošku nakrklo, ještě se mě paní včera ptala jestli sbírám body, ale aby mi zkumra řekla, že body k 31,3. končí to ne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: já mám ještě jednu kartu plnou, bych jí byla včera využila, měla jsem toho docela dost, ale schovávala jsem si jí na ještě větší příležitost :sweat_smile: :rolling_eyes:
19. bře 2009 v 09:37  • Odpověz
no jo, mi chybí ještě 1nálepka, ale prý že to neva a slevu dostanu i tak. nj na té kartičce to je psané... :confused:
ale dneska si to měl vzít MM jde zkouknout další DM ve FRýdku - v Havířově už baby lactum vykoupil - mají ted velkou slevu :grinning: :grinning: - ještě že jsem četla červen :grinning:
19. bře 2009 v 09:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.