• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žít a nechat žít :o)

(Zamčená)
2. ledna 2010 
akorát MM nechal tu kartu doma :unamused:
19. bře 2009 v 09:40  • Odpověz
autor
no to jasněm doufám že bude kamarád z kliniky jí slíbil, že jí domluví někoho dobrýho tak snad jo.
Ona má problémy teďka když nosí epit. že je to takový nesouměrný, protože svoje prsa měla vcelku velký, tak se těší na souměrnost a nedivím se jí. Mladý holky chceme se líbit žejo :slight_smile:
19. bře 2009 v 09:41  • Odpověz
autor
jé tak to je škoda, tak si to užijte s kolegyňkou a ať se vám kongres líbí, v Aldisu?? a počítám o endokrino co :sunglasses:
19. bře 2009 v 09:42  • Odpověz
autor
jaktože slevu dostaneš i když ti chybí nálepka???
19. bře 2009 v 09:43  • Odpověz
jj já už si na svoji nesouměrnost zvykla, ale furt taky přemýšlím o plastice, tak a vyhraju se sportce,jdu do toho :grinning:
19. bře 2009 v 09:44  • Odpověz
autor
hmmm tak jsem debil, teď koukám na tu kartu a ono je to tam napsaný, že možnost vyčerpání do 31.3. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ale připomenout mi to ta prodavačka mohla :stuck_out_tongue_closed_eyes:

no ona ještě byla asi naštvaná, jsem si tam zařizovala tu slevovou knížku pro mimi, a posledně mi její kolegyně řekla že stačí donýst rodný list, že oni si to okopírujou. Tak jsem to tak donesla s tou vyplněnou kartou, a ona na mě začla vyjekávat, že musím mít kopii toho rodnýho listu, že oni žádnou kopírku nemají. No nakonec že to teda nějak udělá, do toho přišla šéfová a za rohem jáí sjela jak se to chová a že ta kopie není na nic potřeba :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
19. bře 2009 v 09:46  • Odpověz
no že mu přímo prodavačka řekla že mu když tak tu nálepku dá - aby bylo plno :grinning: dělali to tak i kdysi v Albertu - že se ptali kolik ti chybí a pak mi dali třeba 10 :grinning: :grinning:

je to někde v areálu fakultky, já to tam vůbec neznám, ani na mapě nevím kde hledat, přesná adresa není. bydlet máme v hotelu Alessandria. http://www.congressprague.cz/kongresy/endokri2009/odborny-program.html
19. bře 2009 v 09:46  • Odpověz
já si slevu zařídila online - já pokud můžu tak raději přes net než se pak hádat s babama na prodejně. ješte jsem přemýšlela o kartičce do SChleckeru, ale tam tak moc nechodíme... a online to nejde :grinning:
19. bře 2009 v 09:48  • Odpověz
autor
každá jsme trochu nesouměrná jinak by to byla nuda ne :wink:

já až vyhraju tak nejdřív teda liposukce a plastika břicha :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. bře 2009 v 09:50  • Odpověz
to jo, ale moje nesouměrnost je nějak veliká, tak rozdíl čísla :grinning: :grinning: no to víš, liposukce celého těla by šla hned potom :grinning: :grinning:
19. bře 2009 v 09:52  • Odpověz
autor
jako co nevíš kde hledat fakultní nemocku??
jj koukala jsem nějaký vzdělávací centrum fakulty v areálu nemocky
hotel Alessandria mi nic neříká teda, ale bude pěknej určitě. A přijedete asi od Ostravy ne? no on HK je jeden velkej kruhovej objezd :sweat_smile:
19. bře 2009 v 09:52  • Odpověz
autor
a jinak ten pořadatel je super, jejich kongresy mám nejradši :wink:
i když tohle jsem koukala že je postgraduální vzdělávání, a sesterská sekce tam není. kurňa ještě potřebuju nějaký body :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. bře 2009 v 09:54  • Odpověz
no určitě pojedem přes Olomouc. kámoška vezme navigaci, tak snad to najdem. a ten areál fakultky je nějaký veliký :grinning:

ještě jsme vybírali hotel přímo na náměstí - U královny Elišky, ale pak mě napadlo mrknout na parking - a museli bychom to dávat jinam, takže nakonec ten druhý, tak snad tam místo bude. se mi nechce ještě dávat 300kaček za místo na stání :angry:
19. bře 2009 v 09:54  • Odpověz
ale je to i pro porodní asistentky :wink:
19. bře 2009 v 09:55  • Odpověz
19. bře 2009 v 09:56  • Odpověz
dík :wink: hotel už jsem našla, a tam nám určo poradí, jak se tam dostat. stejně to začíná až ráno, tak se můžem večer projít.

ale na velkých endo kongresech sesterské sekce jsou. tedko to bude v Č.Krumlově http://www.gsymposion.cz/index.php?mod=akce&detail=1&id_a=190&rok=
19. bře 2009 v 10:00  • Odpověz
autor
kde to čteš že to je i pro porodní asistentky??

jj fakultka má velikej areál, ale vjezd je tam jen jeden myslím s vrátnicí kde vám poradí přesně kam jet :wink:
19. bře 2009 v 10:02  • Odpověz
já jdu krmit - dnesk zkusíme poprvé banán, jsem zvědava jestli ji zas bude natahovat :unamused:
autor
haha tak do Krumlova kvůli pár bodům fakt nejedu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. bře 2009 v 10:03  • Odpověz
autor
už jsem to našla, dík, akorát sama teda nejedu, ale zkusím tam napsat :wink:
19. bře 2009 v 10:06  • Odpověz
autor
já jsem vážně vypatlaná, nevím jak jsem vydedukovala, že ten kongres je už tenhle pátek sobotu, fakt už mi jako hraboší :angry: :frowning2: :cry: :rolling_eyes: :pensive:

až teď koukám že duben, jsem úplně přehlídla, že jsi psala za měsíc :pensive:
no neva tím líp že jo :sweat_smile: ale ještě že jsem to zjistila, než jsem tam napsala, a ztrapnila se :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. bře 2009 v 10:13  • Odpověz
autor
no jo no na mateřský březen duben všechno jedno, jarní měsíc jeden jako druhej :grinning:
19. bře 2009 v 10:14  • Odpověz
tak hlavně že si neoblíkáš plavky do sněhu :grinning: :grinning:

a banán bez úspěchu :unamused: já už fakt nevím jestli jí mám dávat i dopol.kaši - ovoce, jogurty nechce :confounded: a ted už nechce ani mlíko a to jedla před šestou. asi vyrazíme ven, aspon vyhladoví a zdlábne zeleninku.
19. bře 2009 v 10:17  • Odpověz
autor
Gabi oblíkám jak jsi to poznala :grinning: :grinning: :grinning:

dneska jdeme plavčit, poslední lekce kurzu a ta´tka jde s náma, to mi připomíná musím stáhnout fotky a dát nabít foťák hned!!!! :sweat_smile:

a jak jí dáváš ten banán??
19. bře 2009 v 10:21  • Odpověz
rozmačkala jsem ho vidličkou a přidala trochu mlíka. možná ho zkusím rozmixovat příště - ale zas přesnídávky jsou dost romixované a nechce je taky :angry:
19. bře 2009 v 10:23  • Odpověz
tak si užijte plavčo! :dizzy_face:

my máme ještě 2lekce a přihlásila jsem Sašku hned na další a navíc příští týden fotky pod vodou - to jsem fakt zvědavá co předvede a hlavně já, ráno předtím jdu trhat osmičku :frowning2:
19. bře 2009 v 10:24  • Odpověz
autor
zkus odloupnout jen jednu část a jakoby ze strany ho škrábat lžičkou, takhle se mi to naučil Honýs, rozmačkaný vidličkou ho baští až teď tak cca po 2 měsících škrábání :sweat_smile:
19. bře 2009 v 10:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.