• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žít a nechat žít :o)

(Zamčená)
2. ledna 2010 
zkusím zítra :wink: dneska už jsem zbytek banánu snědla :grinning:
19. bře 2009 v 10:27  • Odpověz
autor
my si taky dneska předplatíme hned další kurz :wink: na další čtvrt rok,
ale jako focení pod vodou v zimním kurzu nedělají, což mě teda hodně mrzí, v tomhle kurzu už budou velcí to už není ono :frowning2:
19. bře 2009 v 10:28  • Odpověz
autor
jaj ta osmička :rolling_eyes: , ale ty jsi šikovná to zmákneš :wink:
19. bře 2009 v 10:28  • Odpověz
já furt váhala nad tím focením - že je ještě malá, ale prý se nemusím bát, že je Saška dobrá potápka :grinning: :grinning: :grinning:

však to je jedno ne? jestli bude o 3m starší... :wink: hlavně aby koukl do fotáku :grinning:

tak my se jdem chystat ven, zatím papá.
19. bře 2009 v 10:30  • Odpověz
autor
když ty větší děti to už není takový mi přijde :sweat_smile:

tak hezkou prochajdu přeju :wink: páááá
19. bře 2009 v 10:34  • Odpověz
19. bře 2009 v 11:54  • Odpověz
prochajda byla dlouhá - jsem ještě potkala u lesa kámošku s šátkem a pejskem, tak jsme si to prodloužili, akorát teda furt odháněla pejsana od naší hárající feny... no a teda asi po hodině už byla christiša svolná i k dělání štěnat!! :grinning: taková dlouhá předehra teda... no naštěstí jsme uhlídali.

akorát asi od vás došlo to počasí - po hodince naráz tma, chumelenice, skoro kroupy :angry: ted tam ještě taky posněhává.

no o tom porodním době to je zajímavé :wink: možná kdyby to bylo někde blízko nemocnice... asi je blbé aby tam byl furt doktor co? nebo že by měl službu na telefonu? zas nevím jestli by tam u nás rodičky chodily.... když už chtějí rodit doma tak asi proto že je to pro ně důvěrné prostředí...
19. bře 2009 ve 14:39  • Odpověz
buchta upečená, nádobí umyté a tu furt nikdo :confused: tak jdu uvařit MM obídek - dneska plněné tortily, to má rád :grinning:
19. bře 2009 v 15:11  • Odpověz
moc se omlouvám, ale od včera od asi půl třetí mi nešel net tak jsme na ně nastoupili a užžž jeeedddeeee :grinning: jak dlouho uvidíme, a taky nějaké nákupy a zařizování :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
19. bře 2009 v 17:44  • Odpověz
u nás se zatím nespí :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to skoro nic nenaspala 0-3:30 v náručí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
před 6 spustila znovu a za celí den dala 3x 10 minut :angry: a ještě nechrní :cry:
19. bře 2009 ve 21:12  • Odpověz
unás teda kupodivu spí - ato spala tak od 18-19h pak koupání a teda nová kaše :angry: čokoládová s pomerančem tak to ne eee :cry: to nám nechutná :rolling_eyes: zas ji natáhlo. tak jsem honem udělala aspon rýžovou s banánem, tu dříve jedla a už nechtěla ani tu :unamused: mlíko bylo naposledy v 17h. ale kupodivu i bez kaše usla hned tak jsem zvědavá na jak dlouho :pensive:
19. bře 2009 ve 21:49  • Odpověz
hmm zas nikdo. tak já du teda na nádobí :grinning:
19. bře 2009 ve 22:01  • Odpověz
No Joli pak usnula a já zapadla taky, ani nevím jestli na mne v noci zvonila, prostě jsem vytuhla :grinning: dozvonila se v 6 :grinning: :grinning: :grinning:
20. bře 2009 v 06:51  • Odpověz
Saša se dozvonila ve 2 :grinning: to asi že vlastně nevečeřela. no a pak po šesté a to už teda jako vstáváme. a dala jsem blbě látkovku tak za 5min vše pročůrané a znovu převlíkat :angry:
20. bře 2009 v 07:00  • Odpověz
jé to se mi jednou stalo že čouhala separačka a to byl mazec :grinning:
20. bře 2009 v 07:08  • Odpověz
ještě chcem vynosit plenk.kalhotky Imse - tak do toho jen dává čtverc.plínu no a nějak špatně :grinning:

to asi pak jelo co,po té separačce :grinning: :grinning:
20. bře 2009 v 07:17  • Odpověz
autor
dobré ráno :slight_smile:

mmch u nás už je sněhu jak na vánoce, od včerejška nepřestalo sněžit :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a plavko jsme si včera moc užili tak časem možná i nějaký fotečky dodám když mš dítko nechá, jednou rukou to teda fakt nezvládnu :sweat_smile:
20. bře 2009 v 07:23  • Odpověz
autor
holky to látkování vám docela závidím, jsem si to dřív neuměla představit ale dneska by mě to asi bavilo,
tak třeba u druhýho už budu ta správná ekomatka :sunglasses:
20. bře 2009 v 07:26  • Odpověz
Jity je to dobrý, já používám baby luci a super, jeko jednorázovky, ale nelátkuju na 100% mám jich 7 takže je točím :wink:
20. bře 2009 v 07:29  • Odpověz
no o eko se snažíme od roku 1997 a můžu říct že někdy je to docela fuška, asi bude i dnes, potřebuju vynést plasty, ale budeme s Martinem muset nejdřív vytáhnout ze škarpy kontejner, jak ho tam vítr sfoukl :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. bře 2009 v 07:30  • Odpověz
autor
asi bude řev, ale nedá se nic dělat, odkládám dítě do ohrádky a odcházím směr sprcha. Do hodinky počítám dorazí kámoška na dopoledne tak abych tu neseděla ještě v pyžamu až dojde :sweat_smile:
20. bře 2009 v 07:30  • Odpověz
autor
Evi a nemáš nějakej odkaz na tu značku? mě se líběj ty bambino mio, ale spíš designově, samo se v tom vůbec neorientuju, ještě je toho asi milion druhů :confused:
20. bře 2009 v 07:32  • Odpověz
já krom plínek teda eko nic moc - a MM mě naučil aspon třídit plasty a papír
quinny mise bambino mio taky líbily - vlastně je to skoro jediná reklama látkovek co vidíš, ale pak jsem četla různé diskuze a vybrala jsem různé durhy plínek že odzkoušíme. a když MM souhlasil s látkovkama tak jsme ještě před porodem nakoupili zboží za skoro 6tis :confused: něco už jsem ale prodala co nám moc nesedělo - třeba svrchní vlnáčky, mi přišly strašně velké...

nejlepší jsou 3v1 to nemusíš nic dávat na vrch, ale jsou nejdražší, tu máme akorát 1 a už vyrůstá :dizzy_face: ale fakt že baby lucy jsou supr, my máme tyhle http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=15229062&tab=3 a ještě celkem ok jsou tyhle http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=8038531&tab=4
20. bře 2009 v 07:49  • Odpověz
ale taky používám jednorázovky - jak saša pravidelně kadila, tak ráno dostala pampersku a už se nemuselo nic prát, a balík nám stačil akoro na 2 měsíce. ale ted už je to jedno a když ani MM nevadí vyprat posranou látkovku tak je to fajn, :wink:
20. bře 2009 v 07:51  • Odpověz
no ty první mám taky já to koupila jako sadu tady od té paní, jako startovací sada :wink:
20. bře 2009 v 07:55  • Odpověz
já teda mám flanelky a dost dobře nasáknou :sweat_smile: jen zelená nám vybledla :unamused:
z toho obchůdku mám i manducu a plavečky pro Sašku a možná ještě nakoupím nějakou plínku... no uvidím, chtěla bych začít brzo učít na nočník, ale dokud Saška nesedí, tak asi nic :unamused:
20. bře 2009 v 08:02  • Odpověz
autor
holky doufám že vás u druhýho budu mít mi poradíte :dizzy_face:
20. bře 2009 v 08:17  • Odpověz
jestli si to ještě budu pamatovat :grinning:
20. bře 2009 v 08:20  • Odpověz
já si to uložila tak to snad dohledáme, u druhýho jich chci taky víc
20. bře 2009 v 08:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.