• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žít a nechat žít :o)

(Zamčená)
2. ledna 2010 
no už kouká, ale jen roh a jak to oteklo tak to bolí
21. bře 2009 ve 21:10  • Odpověz
autor
doma jsme byli akorát na oběd a pak se mimísek prospal, po 2 hodinách jsem ho musela budit, jinak by spal asi ještě teď :grinning:
21. bře 2009 ve 21:10  • Odpověz
autor
Evi a kolik máte zubisek?
nám taky kouká z tý jedničky jenom špička, no snad už se brzy proříznou pořádně ty co prosvítají a zase bude klídek na chvíli ne :wink:
21. bře 2009 ve 21:11  • Odpověz
no právě ta jedna jednička co je z 1.3. a ta dnešní špička oba dolní jednička :wink:
21. bře 2009 ve 21:13  • Odpověz
autor
vidíš tak ten se do pár dnů už prořízne pořádně a bude dobře :wink:
kde máte taťku v práci?
21. bře 2009 ve 21:16  • Odpověz
už je doma, měl denní, tak jsme po 20 večeřeli, a pak nemám být koule, ale do 8 jsem uspávala Joli :frowning2:
21. bře 2009 ve 21:21  • Odpověz
autor
evi to vyběháš za Joli :wink:

ještě jsem se nepochlubila, nakonec jsme vybrali ty tyše na záclony, krásný kovový, ale nakonec obyčejný, protože na jiný co se nám líbili,bychom čekali salší měsíc minimálně a to už jsem nechtěla. a v jednoduchosti je snad krása, tak uvidíme až budou na stěně :sunglasses:

já se pro dnešek loučím jsem nějaká grogy tak dobrou :slight_smile:
21. bře 2009 ve 21:30  • Odpověz
dobrou Jity :wink:
21. bře 2009 ve 21:57  • Odpověz
Dobré ráno :wink: tak jsem včera byrala brýlky, achjo, dala jsem na rady odborníků, já si na sebe stejně asi nezvyknu a časem pořídím čočky. vaplázla jsem 5000 jen to fiklo... tak jsem zvědavá, za týden bych měla konečně vidět na TV :grinning: :grinning:
jo akorát mě naštvali že na netu inzerujou 10%šlevu na obroučky když vytiskneš stránku z netu a v prodejně se na mě dívali jak na nějakou socku co se domáhá slevy, prý nic takového nemají :angry: no ale nechtělo se mi jít vybírat jinam, tak nakonec bez slevy...
22. bře 2009 v 08:53  • Odpověz
no to je škoda té slevy, ale snad budeš kočka, já si vybrala brýle celkem vyšly na 2000 :grinning:
22. bře 2009 v 09:24  • Odpověz
teda ekt to jsi z levného kraje :grinning: u mě teda jen 1sklo stojí přes litr a to jsem teda chtěla akorát antireflex, jinak nic speciál...

Ekt nevíš jestli se musí jezdit na servisky s autem když máme líz.? jsme se dívali na netu a asi by nás to vyšlo kolem 5-6tis a to se mi teda zdá hodně ne?
22. bře 2009 v 09:59  • Odpověz
no já nevím, ale tata jezdí, jinak mu bliká na displeji klíč a odvádí to pozornost :grinning: , to bys měla najít ve smlouvě, jestli máš tuto povinnost :wink:
22. bře 2009 ve 12:41  • Odpověz
já mám obroučky za 1000 s plast sklo s antireflexem a zabarvováním za 1200 a 200 od pojišťovny :grinning: takže 2000 :grinning:
22. bře 2009 ve 12:42  • Odpověz
to máš teda dobrý kup :wink: já zabarvování nemám, ale levnější než za 1080 za jedno sklo mi nenabídl :confounded: tak příště budu chytřejší. pojištovna mi nedá nic.

v renaultu nám říkali jen o serviskách v rámci záruky - že většina lidí jezdí 1,max 2x a nepočítám že by všichni kupovali za hotové. no ale klíč svítí, akorát peníze na prohlídku nejsou :angry: stejně si myslím že záruka by měla být na každé zboží 2roky bez dalších podmínek. :confused:
22. bře 2009 ve 13:39  • Odpověz
no pokud máš v podmínkách že tam máš jezdit tak to bude podmínka záruky, to by se hojili že jsi nedodržela podnínky pro užívání, bestie. jako s botama, koupíš botasky a jdeš reklamovat že praskly a oni ti řeknou že to nejsou boty na chození po ulici :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. bře 2009 v 16:12  • Odpověz
no já právě chytla akci čočky za 50% a ještě našla levnýho výrobce takže 1200 :sweat_smile:
22. bře 2009 v 16:19  • Odpověz
tak Joli konečně zabrala :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak padám taky dobrou všem :grinning:
22. bře 2009 ve 21:51  • Odpověz
no v 24, 3 a 7 budíček a to řev, jestli pořád zub nebo sny nevím ale pěkné to nebylo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. bře 2009 v 08:10  • Odpověz
autor
dobré ráno :slight_smile:

teda od nás už od 5,30 tak ne zase tak dobrý, ale naštěstí už zase spí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
23. bře 2009 v 08:10  • Odpověz
autor
se omluvuju, že jsem včera nedorazila, ale já měla fujtajbl pracovní neděli.
ale zase zvelebování bytu se počítá a večer už se mi nechtělo sedět u PC, tak jsem zkoukla manželky a vyžehlila tak 1/3 velehory prádla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. bře 2009 v 08:13  • Odpověz
no to u nás se nespí a jdeme učinit první pokus na FÚ :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale tutově nás vrátí že to máme blbě :angry:
23. bře 2009 v 08:13  • Odpověz
autor
Evi no taky pěkný u vás, ale u nás je tohle klasika tak už jsem zvyklá. jen teda já si ještě o vstávání až v 7 můžu nechat zdát :grinning:
23. bře 2009 v 08:14  • Odpověz
autor
Evi jako s daněma? přiznání, a není už na něj trochu pozdě :sweat_smile: nemá to být do konce února, když to dáváš sama? nebo to máte něco jinýho nebo já si to s něčím pletu, což je dost možný
23. bře 2009 v 08:15  • Odpověz
ne ne ne je to do konce března, jenže u Martina vyšel návratek 39000 takže někde je něco blbě, takže už jsem si domluvila daňovou poradkyni v Praze :grinning: teda je to vrdálená příbuzná :grinning: a když to bude blbě tak jí všechny kopie pošleme a ona to zpracuje a v sobotu si uděláme výlet :wink:
23. bře 2009 v 08:19  • Odpověz
dobré ráno holky :wink: u nás večer vytuhl MM tak jsem koupala já, zkoušela jsem i chvilku sedátko, tak se líbilo, akorát mazání a oblíkání asi umí MM líp, se jí to moc nelíbilo, ani celou kaši nesnědla a v noci tak 2x čaj a dudel, 4:26 mlíko a od 6 se už nespí.
23. bře 2009 v 08:19  • Odpověz
aspon to budete mít doma krásné Jíty :wink: já bych taky zvelebovala, ale momentálně není za co :grinning: a taky se mi nechce vrážet prachy do státního.... teda začla jsem akorát šít závěsy k poličkám, ale nemám stroj, tak v ruce to jde pěkně blbě :confounded:
23. bře 2009 v 08:21  • Odpověz
gábi já mám stroj ale nemám s dračicí kdy :grinning:
23. bře 2009 v 08:24  • Odpověz
Saška teda začíná být kvítečko, ale i tak se chvilka najde. no jen stroj chybí... jsem ho loni chtěla pořídit jako svatební dar, ale nakonec jsme to zavrhli a ted by se i hodil :wink: no leda zajít k mamce, ale ona má ještě ten starý, šlapací...
23. bře 2009 v 08:27  • Odpověz
autor
tak koukám na účet a došly mi daně 810Kč tomu říkám terno :grinning: :grinning: ale lepší než drátem do oka

ahoj gabi
23. bře 2009 v 08:31  • Odpověz
teda už máš daně doma? a jak dlouho si byla loni v práci?

ahoj Jitko :wink:
23. bře 2009 v 08:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.