• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žít a nechat žít :o)

(Zamčená)
2. ledna 2010 
nj to je terno. normálně jsem zjistila že i z PPM jsem odváděla odbory :angry:

a furt ještě nemám s mzdovkou dořešený prosinec, vymlouvají se jedna na druhou a proč mám na výplatě zmatky mi nikdo nedokáže říct. třeba proč mi dali 5dní neplac.volna :confused: nechápu...
23. bře 2009 v 08:34  • Odpověz
Jity teď mi došlo, když ti to dělá zaměstnavatel, tak máš čas do 15.2. ale když si je děláš sama tak do 31.3. a když ti daně delá daňový poradce tak do 30.6.
23. bře 2009 v 08:35  • Odpověz
autor
gabi jé šít něco v ruce to bych teda nedala :confused:

no my jenom tyče na záclony, ale do toho panelu něco vrtat to je mor :stuck_out_tongue_closed_eyes: a dneska jsme měli ještě dělat žaluzie máme takový ty proutěný, ale nakonec jsme se dohodli s MM že to tam nedáme, že by to nebylo ono, že až budou penízky tak pořídíme normální žaluzky a zatím to bude bez. Teď jsme byli skoro rok bez ničeho tak už tohle nám připadá že je tady moc tma :grinning: :grinning:
23. bře 2009 v 08:36  • Odpověz
jste neměli ani záclony? to bych asi nemohla :confused:
23. bře 2009 v 08:41  • Odpověz
autor
gabi vloni jsem v práci nebyla vůbec - 4 měsíce na PN a pak mateřská, ale PN se normálně počítá takže z toho ne :wink:

odbory mě nenachytaly v tom já nejedu :grinning:

to jsou čúzy na tý mzdovce, koukej jim tam pořádně došlápnout na krk :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Evi aha, no vidíš mě řekla účetní konec února a nesla jsem to tam až na začátku března :grinning:
23. bře 2009 v 08:42  • Odpověz
autor
gabi jj ani záclony, ale my jsme v pátým patře a tady ti nikdo nevidí, a záclony jsou lapače prachu :grinning: ale už visí no :grinning:
MM je na tohle děsnej a jak si zvyknul za tu dobu, a nevadilo mu to :sweat_smile: i když včera hned měl kecy že to tu konečně trochu vypadá :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
23. bře 2009 v 08:45  • Odpověz
no ted lituju že v nákých odborech jsem, u nás je to naprd, stejně je tam většina chirurgů a árařů a ti mají podle mě vyjednané nějaké nadstandard.odměny bo furt mlčí at se děje cokoli.... akorát nevím jeslti jde vystoupit. ale asi jo....

i z PN ti vraceli? mi mamka říkala že když jsi na PN od poč.měsíce tak vlastně nedáváš zálohu na soc.pojištění tak nic nevrátí... ale asi je to jinak, když máš kačky na účtě :wink: já 3měs.pracovala a navíc list.+pros. jsem měla 20dní dovči, tak by taky mohlo něco kápnout.

a ještě mi dluží za leden a únor tak 1ĺitr bych tipla, bo mi furt nechcou snížit zákjlad odvodu daně na zdrav.poj, já už asi na ně zavolám finančák... 3xjsem tam byla a nic se neděje! :angry:
23. bře 2009 v 08:46  • Odpověz
já bych bez záclon být nemohla asi :grinning: nebo teda spon žaluzky nebo nějaká roleta nebo závěs... sice prach je prach, ale my máme paneláky docela blízko u sebe hned vedle je taky 6patr. takže si vidíme do obýváku :rolling_eyes:
23. bře 2009 v 08:49  • Odpověz
autor
gabi no vystoupit jde určitě, ale jak se budou tvářit to nevím :grinning:

u nás dělá jednoho z šéfů dr. od nás, a když se jde něco vyjednávat s vedením, tak je snad ještě proti nám, jakože sestry mají dost a co by chtěly, a přitom ani ču*ák neví kolik bereme :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

aha no vidíš já nevím takhle mi to spočítali, ale je pravda, že na konci roku jsem si vybírala ještě asi měsíc dovolený tak možná z toho, na tohle jsem fakt blbá, se v tom moc nevyznám :sweat_smile:

jj zavolej na ně fonančák, třeba se to někam hne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. bře 2009 v 08:55  • Odpověz
autor
no nám do obýváku fakt nikdo, to je daleko a z úhlu a do kuchyně trochu jo, ale tam mi to nevadilo, zase tak často tam nejsem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. bře 2009 v 08:56  • Odpověz
ve vedení odborů je jeden chirurg co se dostal i do vedení ČLK - myslím jako jediný za zaměstnance, ostatní všichni jsou soukromí dr... a další je nás asistent, ten je v poho, tak se ve středu zeptám. je to fakt zbytečné. sic jen 0,5% z platu, ale i tak - když z toho nic není, tak proč platit. myslím že sesterská unie to u nás má lepší, dělají i různé akce, pro děcka... :dizzy_face:
23. bře 2009 v 08:59  • Odpověz
autor
no 0,5% je vcelku dost na to že u nás fakt pro nás nic nedělají :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. bře 2009 v 09:02  • Odpověz
autor
jak se říká zadarmo drahý :grinning:
23. bře 2009 v 09:02  • Odpověz
jj fakt ani nevím co dělají. a sejdou se jen když se změní ředitel a zavádí nějaké novinky nebo když se měnil zákon o službách :confounded: a stejně tam ted pár let moc nebudu :grinning:
23. bře 2009 v 09:12  • Odpověz
autor
gabi no to je fakt, že teď tam moc nepobudeš :grinning:

jaj kéž by se tak u nás už změnil ředitel a s ním ruku v ruce primář, to bych letěla do práce na pár služeb jak splašená, mi to chybí :dizzy_face:
no jen aby pak nedošel ještě někdo horší a já nelitovala :grinning: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. bře 2009 v 09:26  • Odpověz
u nás je změna na obou místech - když se primáři domluví tak jsou schopni ředitele vyštípat :grinning: :grinning: takže máme nového ředitele a myslím že v tomto je změna k lepšímu, aspon podle prvních dojmů. no a primáře vyhrál nějaký as. z Olomouce - nevím co ho teda táhlo k nám, dle hodnocení na www.znamylekar.cz to žádné eso není, no ale jak říkaly děcka z práce - tak asi neví do jakých s.ček se dostal (jedno int,odd.je už půlroku zavřené rpo nedostatek pers., ruší se ambulance, odešli všichni kardiologové... ) a býv.primář který byl docela fajn, tak byl odejit :rolling_eyes: no doufám že naši amb.nezruší. ale je fakt, že hůře může být vždycky :grinning: :grinning: :rolling_eyes:
23. bře 2009 v 09:34  • Odpověz
holky myslíte že bych dopol.mohla dávat kaši s ovocem - jogurty ani ovoce Saška furt nejí, a mlíko jak kdy :unamused: nebo raději počkat až si na ovoce zvykne? :confused:
23. bře 2009 v 10:13  • Odpověz
autor
gabi klidně bych to zkusila, my taky jednu dobu dávali kaši na sváču, ale spíš jsem mu tím nastavovala to ovoce :sweat_smile: jestli ti sní kaši s ovocem a samotný ovoce nechce, tak bych jí dala kaši ať se vklidu nají :wink:
23. bře 2009 v 11:09  • Odpověz
no dneska zas - 200ml mlíka k ránu - teda těch 4:30 a pak jsem jí dávala až v 10 a to vypila tak max.50ml :pensive:

měla bych jít ven, zas vykouklo slunko, ale to už tu jednou bylo a pak liják :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale musím venčit, tak že bych zas jednou oprášila manducu? :confused:
23. bře 2009 v 11:14  • Odpověz
tak jsme z fú zpět samo tam byla chyba, takže Martin na nás a za hypčo penziko a životka 15000 a já 3000, snad to stihne přijít před srazem :wink:
teda budou z toho zimní gumy na příští rok :sweat_smile:
23. bře 2009 v 11:15  • Odpověz
já platila gumy z porodného :grinning: :grinning: zas budu muset asi brzy porodit, je třeba koupit ještě jedny :grinning: :grinning:
23. bře 2009 v 11:16  • Odpověz
tak jdu ven, mějte se :wink:
23. bře 2009 v 11:25  • Odpověz
jsem z obchodu zpět, hnusně tu prší a fouká, ale Joli usnula :sweat_smile:
23. bře 2009 ve 12:20  • Odpověz
autor
my jedeme na plavčo a pak za kámoškou na kafe a chtěliy jsme do města,a le hnusně tam leje, tak to teda nevím :rolling_eyes:

mějtes e pá :slight_smile:
23. bře 2009 ve 12:54  • Odpověz
tak si vodičku užijte :wink:
23. bře 2009 v 15:08  • Odpověz
tak tu byl technik na net na měření a že tu starou anténu snesou a dají na jinou zeď větší anténu a že se musí dostat do rohu obsazeného skříní, teda manipulační prostor v ložnici není no to jsem teda zvědavá a bude to od PC dál, tak asi nedostane kábl :angry:
23. bře 2009 v 18:25  • Odpověz
tak nevím co je s touto stránkou už 10x minimálně posílám dobré ráno a ono se mi to háž na stranu 1 :angry:
24. bře 2009 v 08:05  • Odpověz
koukám že mi to dobré ranko opět shodilo, tak smůla :sweat_smile:
24. bře 2009 v 08:06  • Odpověz
:sweat_smile: dobré ranko :wink: :sweat_smile:
24. bře 2009 v 08:06  • Odpověz
dobré ráno :grinning:
24. bře 2009 v 08:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.