• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žít a nechat žít :o)

(Zamčená)
2. ledna 2010 
mi to šlo napoprvé :wink:
24. bře 2009 v 08:11  • Odpověz
já s tím měla potíž, no ale ještě nemám opravenou tu anténu :sweat_smile:
24. bře 2009 v 08:20  • Odpověz
my jsme vyměnili anténu za kabel a je to lepší :wink:
24. bře 2009 v 08:33  • Odpověz
no tady je jediná možnost, takže čekáme až to spraví
24. bře 2009 v 08:54  • Odpověz
u nás to taky dlouho nešlo, měla jsem net přes telecom a jak se MM nastěhoval tak se zhrozil že mi nevadí platit takové sumy :grinning: :grinning: takže zařídil wifi akorát to máme trochu z úhlu a navíc se připojovalo čím dál více lidí, tak ta rychlost dost postatně ubyla a když přišli s nabídkou UPC tak jsme neváhali.
24. bře 2009 v 08:57  • Odpověz
no tady je to holt tahle bezdrátovka a jinak leda zaříit pevnou, děkuji nechci :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. bře 2009 v 10:23  • Odpověz
no my ještě měli objednaný net přes t-mobile. ale jaksi modem není ani po 2letech od objednávky, se ani neobtěžovali nás informovat :angry:
24. bře 2009 v 10:25  • Odpověz
hmmmm tak to jim patří nakopat, ale tady T-M je rychlý všechno máme hned :wink:
24. bře 2009 v 10:26  • Odpověz
tak Joli dnes samý pokrok za pokrokem, ráno první nesmělé krůčky v postýlce kolem šprušlí, odpoledne se postavila, teda dost zajímavým způsobem, klekla si, natáhla nožku do překážkovýho sedu, naklonila se nad nataženou nohu a natáhla tu druhou a už pěkně seděla, zpět do kleku opačný postup :sweat_smile: , a večer už provozovala nesmělé ťapání kolem nábytku :sweat_smile:
24. bře 2009 ve 20:03  • Odpověz
ale net mi sejří :cry:
24. bře 2009 ve 20:37  • Odpověz
dobré ranko :wink: to je fajn, gratulujeme Joli k pokrokům k krokům :sweat_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:

u nás máme teda rychloplaza, včera 2x shodila květináč - naštestí je plast.obal a jak sem tam nezaliju tak vysušená hlína, akorát nechápu jak urvala 1list když mi se to nepodařilo :confounded: nevím kam přendám palmu a sloní nohu, do ložnice se mi nechce a v pokoji je už kočár a pelíšek od psa, který zas ustoupil jídelní židličce... achjo. leda v létě na balkon. :rolling_eyes:
25. bře 2009 v 08:08  • Odpověz
:grinning: :grinning: teda gábi taky pěkné dráče, a tys měla pocit že bude pořád mimi placi :grinning: :grinning:
25. bře 2009 v 08:16  • Odpověz
autor
dobré ránko :slight_smile:

EVi no super Joli teda jede :sweat_smile: :wink:
25. bře 2009 v 08:35  • Odpověz
autor
Gabi a koukám že Saška taky :slight_smile:
25. bře 2009 v 08:37  • Odpověz
autor
už jsem tu, jsem vám chyběla že :grinning:

no včera jsme zmákli tu Prahu, pohoda až na to počasí šílený,a rozčilování se u pokladny v ikee :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. bře 2009 v 08:38  • Odpověz
ahoj quinny, tak jak bylo v Práglu :grinning:
25. bře 2009 v 09:06  • Odpověz
autor
v Práglu dobrý, hlavně kámoška má ko ok a doporučení k tý operaci ciž jsem moc ráda :dizzy_face: :dizzy_face:

jestli chceš anabázi z ikei tak se něčeho podrž, ti to sem hodím :grinning:
25. bře 2009 v 09:09  • Odpověz
autor
ikea- no nejlepší by asi bylo to nekomentovat. Byli jsme tam už pozdě odpolko a Honýsek už začínal být dost nespokojen. A došli jsme ke kasám, jelo jich málo, šílený fronty. Jsou tam sice 2 kasy pro rodiny s dětma a invalidy, ale evidentně to nikoho nezajímalo. tak jsem se do toho musela vložit. Stoupli jsme nakonec jedný a vtipnými dotazy na lidi před náma - jako kde že mají ty děti nebo zda jsou invalidní, jsme se během půl minuty propracovali až k pokladně.

Jako až sem by to ušlo. Paní namarkovala nákup, trošku jsem jí musela zbuzerovat jak mi ty věci hrnula vzadu na ten pás (to totálně nesnáším :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) ale dobrý, jako jsem to zaplatila a ta kravka u tý pokladny se ptá jestli nemám ikea kartu, že jsem mohla mít slevy (kupovala jsem ty chrániče rohů do zásuvek atd) a já že jako mám. A ona seč mi ještě vyšklebila, že smůla, že ona už s tím nic neudělá - to beztak udělala schválně.
Takže reklamace, tam další velmi nepříjemná paní a že ona mi to může jedině vzít zpět a vrátit peníze, ale zpátky už mi to prodat nemůže. A že musím znova projít celej obchoďák a doníst si na pokladnu nový a znova vystát frontu. že ona nemá nikoho kdo by mi tam došel, já řvoucí dítě na ruce, v druhý kočár a tašku s věcma to jen pro dokreslení situace a ona na rtech jízlivej úsměv a všechny trumfy v ruce, a ona je tam sama a nemá nikoho kdo by tam došel (no kolem se poflakovalo jen asi 10 lidí ve vestičkách a trikách s níápisem IKEA) - a to už jsem teda vytekla a nechala si zavolat šéfa. Tak pro něj teda dost neochotně šla. Došli asi za 5 minut-.jako bylo na obou vidět jak mu tam celou dobu valila klíny do hlavy, a vysvětlovala svoji verzi situace.
Nicméně šéf měl pochopení (resp. to byl správný šéf - a dle hesla zákazník má vždycky pravdu !!!) vyslal pro ty věci bábu samotnou. Nevím kde pro to byla, ale nahoře v prvním patře určitě ne, protože asi během 30ti vteřin jsem si to mohla vyzvednout na pokladně :grinning:
hajtry :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ušetřila jsem 60kč. ale o to nejde, na to bych se i byla schopná vykašlat, i když proč někoho zponzorovat, ale šlo o princip :wink:
25. bře 2009 v 09:10  • Odpověz
autor
hmm tak nic, mimís už spát nechce, takže vyrazíme něco nakoupit a za kámoškou na kávičku pááá :slight_smile:
25. bře 2009 v 09:38  • Odpověz
Jity super jsi je vyškolila :grinning: :grinning:

my byly na 1,5hod prochajdě na poštu do alberta a do plusu a domů :grinning:
25. bře 2009 v 11:31  • Odpověz
autor
my byli pro pečivo u kámšky na kafíčku, ale už jsme zpět :slight_smile:
25. bře 2009 ve 14:22  • Odpověz
Joli se před chvílí umrčela a doufám že chvíli schrupne :wink:
25. bře 2009 ve 14:24  • Odpověz
quinny jsi dobrá v té ikei :sunglasses: a dobře že šéf poslal babu at si jde pro zboží sama! :wink: no já bych se řvoucím děckem asi sklopila uši....

tak a končím v práci, jedu pro Sašku a pak na tanečky a večer možná mrknu :wink:

zatím papa
25. bře 2009 ve 14:24  • Odpověz
autor
gabi jé tak padla no super :wink:

holky jsem vás asi propásla, smůla no, jsem balila balík, prodala jsem nějaký věcičky, a chci zajet na poštu až přijde MM z práce jestli to teda stihnu (ale ráda bych, zítra bych musela níst Honýse i balík a to bych tedy nerada) :wink:
25. bře 2009 v 15:04  • Odpověz
autor
jinak gabi dobrá fakt nejsem, byla jsem totálně vytočená a nakonec jsem se na parkovišti skoro rozbulela, ale to už naštěstí nikdo neviděl :grinning: právě to řvoucí dítko mi dodávalo odvahu :sunglasses:
25. bře 2009 v 15:10  • Odpověz
autor
teda já mám smolíka, když mám čas tu být (mimísek to zalomil) tak tady mrtvo :frowning2:
25. bře 2009 v 16:01  • Odpověz
já už tu jsem, Joli moc nenaspala a zrovna před chvílí sebou pleskla tak bylo tuli tuli :sweat_smile:
25. bře 2009 v 16:08  • Odpověz
autor
jéé chúdě, ale maminka pofoukala bebí a už je zase dobře co :slight_smile:
25. bře 2009 v 16:15  • Odpověz
autor
no já čučím, že spí dneska už potřetí, ale fakt že dopol jen 40 minut a odpoledne jen půl hoďky, ale to byla moje vina, nechala jsem ho usnout u našich na sedačce a pak jsem potřebovala jet a jak jsem ho dávala do autosedajdy tak se samo vzbudil :unamused: tak teď to dospává a taky má rozhozený spaní trošku ze včerejšího cestování :unamused: :wink:
25. bře 2009 v 16:16  • Odpověz
no to jo, teď vyslopala skoro 200 čaje se šťávou, vzala si dudl a zalezla do cest postýlky a tam mrčí a pokašlává :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. bře 2009 v 16:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.