• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žít a nechat žít :o)

(Zamčená)
2. ledna 2010 
autor
jé ta je zlatá :dizzy_face: sama si tam zaleze to musí být sladký :sweat_smile:
asi to zkusím Honýsovi taky občas otevřít, ale nechci moc často aby si na to nezvyknul, já to mám jako vězení když potřebuju odběhnout, aby byl v bezpečí :wink:
25. bře 2009 v 16:21  • Odpověz
autor
teď volal MM zase dobrá náhodička, jsem zrovna myslela, že mu zavolám a jen jsem vzalo phone do ruky tak už volal on :dizzy_face: jsme propojení boco :grinning:
měl by dorazit včas a já povalím na tu poštu, bez dítka to bude přeci jen pohodlnější
25. bře 2009 v 16:22  • Odpověz
no to já taky, prostě zavřu vchod, teď jsem ho taky zavřela, ale Joli když chce ven, tak na vchod tak nějak škrábe :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
25. bře 2009 v 16:23  • Odpověz
a nebo stojí a natahuje krk přes bok :sweat_smile:
25. bře 2009 v 16:24  • Odpověz
autor
Evi hehe no to Honýs má z toho děsnou bžundu a na to síťovaný škrábe každou chvíli :grinning:
25. bře 2009 v 16:28  • Odpověz
autor
a stání to teda u nás nehrozí, protože to je moc vysoko se z lehu takhle vytáhnout :grinning: to třeba na stolek, ten máme tak poloviční výšky, to je jiná :sunglasses:
25. bře 2009 v 16:29  • Odpověz
autor
a dneska jak jsme byli u kámošky, tak si krásně lezl do sedačky a byl dost dlouho na kolínkách, to jsem nestíhala valit oči :pensive:
25. bře 2009 v 16:30  • Odpověz
autor
:pensive: ne, měl tam být tenhle :sweat_smile:
25. bře 2009 v 16:32  • Odpověz
autor
tak nic MM je tu tak já letím na tu poštu pááá :slight_smile:
25. bře 2009 v 16:44  • Odpověz
dobře pořiď :wink: , Joli si stopá i v této postílce i když je bez šprušlí :grinning:
25. bře 2009 v 17:21  • Odpověz
autor
Evi no jak umí na kolínka tak už zmákne všechno si myslím,
u nás hold jsou ty kolínka pořád spíš náhoda, ale já jsem trpělivá si počkám :wink:
25. bře 2009 v 19:16  • Odpověz
autor
jinak abyste věděly, tak dnes jsem se nechala na poště natáhnout :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
balík měl přesně 2kg, po nalepení jejich super nálepky paní na přepážce už to bylo 2,010 takže samo vyšší taxa, co dodat, za ty služby si ty prachy navíc určitě zaslouží :rolling_eyes:
25. bře 2009 v 19:17  • Odpověz
no pěkný hnus :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. bře 2009 v 19:52  • Odpověz
autor
Evi co naděláš, dneska jsem fakt už neměla náladu dohadovat se :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a taky to paní u přepážky šlo jak psovi pastva, takže 4 lidi předemnou jí trvali přes půl hodiny, a mě bylo líto těch lidí za mnou, aby je nakonec ještě paní nevyhodila, kdyby už měla padla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. bře 2009 ve 20:13  • Odpověz
no jasně, je to smutné, no hlavně že jsou čím dál dražší :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. bře 2009 ve 20:37  • Odpověz
autor
na prachy je každej rychlej, ale ten monopol jejich mě drtí :frowning2: :angry: :unamused:
25. bře 2009 ve 20:43  • Odpověz
autor
Joli spinušinká a manža taky nebo je v práci :confused:
autor
a kdepak máme gabi :sweat_smile:
no ono je to těžký, ppl a tyto jsou dražší, zatím je to nedostatečná konkurence :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. bře 2009 ve 20:44  • Odpověz
autor
ono záleží jak na co, na ty velký zásilky už se to dost stírá, a já se to teda snažím dost podporovat, protože každá alternativa je fajn. A jejich přístup je teda dost rozdílný :wink:
25. bře 2009 ve 20:45  • Odpověz
autor
pán co jezdí tady u nás, už mi volá i když to nemá v popisu práce (tedy když to nemají zaplacený) a domluva úžasná vždycky s ním tedy :wink:
narozdíl od pošťáka, který pro jistotu někdy nezvoní vůbec, ale jen rozváží papírky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. bře 2009 ve 20:47  • Odpověz
čaute :grinning:
25. bře 2009 ve 20:54  • Odpověz
hele zvoní u vás pošták vždycky dvakrát? :confused: u nás teda jo.
25. bře 2009 ve 20:56  • Odpověz
autor
tak nikdo nikde, jdu se tulit páá :slight_smile:
25. bře 2009 ve 20:59  • Odpověz
autor
hehe jsem tě nějak přehlídla nebo co :astonished: :grinning: pardooon :grinning:
25. bře 2009 ve 21:00  • Odpověz
autor
u nás teda pošťáci zvoní ledajak, ale 2x nikdy :grinning:
25. bře 2009 ve 21:00  • Odpověz
autor
pošťák balíkář nezvoní buď vůbec (hodí oznámení do schránky a nazdar bazar) :angry: nebo jako gestapo :angry:
a pošťačka ta zase neumí zvonit na zvonek dole (nikdo jiný s tím problém nemá což mi přijde velmi interesantní :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) ale má klíč nebo nevím do baráku se vždycky dostane, pak na zvonek u bytu taky zvoní jak gestapo, jenom aby mě mohla seřvat na 2 doby a vysvětlit mi že nám to dole nezvoní a ať už s tím něco děláme. Už mi to řekla asi 3x, ještě jednou a asi nevydržím a bude fyzická inzultace :astonished: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
25. bře 2009 ve 21:03  • Odpověz
no ještě že bylo to pardon :grinning:
25. bře 2009 ve 21:04  • Odpověz
autor
jsi zdrhla jo? to mi teda neříkej vůbec, já myslela že se dozvím cože to bylo za tanečky kam jsi mířila se Saškou :astonished:
25. bře 2009 ve 21:04  • Odpověz
autor
pardon pardon, já myslela, že jsem si to předtím refreshla a nic, jsem asi měla vlčí mhu, nebo už vzteky nevidím ze všech svých skvělých zážitků posledních dní :cry: :grinning:
25. bře 2009 ve 21:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.