• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žít a nechat žít :o)

(Zamčená)
2. ledna 2010 
u nás obyč.poštu roznáší pošták, ten je celkem v poho, vždycky mi donese nahoru když se mi něco nevejde do schránky - třeba katalogy nebo více časopisů. a balíky rozváží jiná baba autem, většinou znoví, jenže to bývám zrovna na vycházce. ale už se i stalo že hodili jen papírek nebo teda nechali balík u nějakého soused a :angry:
25. bře 2009 ve 21:05  • Odpověz
autor
a to mi ještě dneska přeběhla černá kočka přes cestu
25. bře 2009 ve 21:05  • Odpověz
autor
ale měla bílý pacičky, tak snad se to anuluje :grinning:
25. bře 2009 ve 21:06  • Odpověz
autor
tak za balík u souseda bych je rozcupovala :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :zipper_mouth:
25. bře 2009 ve 21:07  • Odpověz
jsem zdrhla z práce o hodku dříve -ale lidi jsem neošidila :wink: všichni byli vyslechnuti :grinning: pak jsem jela pro Sašku a zavezla ji dom a na tanečky chodím sama - orient.tance. furt jsem tam nejširší a mají velké zrcadla tak se asi příště nepřihlásím do pokrač :confounded: a málem jsem se zamotala v závoji :grinning:
25. bře 2009 ve 21:07  • Odpověz
autor
zítra máme schůzku nájemníků, jsem ukecala MM že tam půjde to jsem na to zvědavá :grinning:
25. bře 2009 ve 21:08  • Odpověz
jj quinny balíky jsem jim chtěla vytmavit, jenže já pak vyměknu a navíc jak jsem četla ty podmínky že prý to můžou... což podle mě ze zákona by asi neměli ne? i když kdoví čím se oni řídí, jestli vůbec nějaký poštovský zákon je... :rolling_eyes:
25. bře 2009 ve 21:08  • Odpověz
autor
jéé orient jsme chtěli s kámoškou, ale neotevřeli nám kurz, já bych sama nešla jsi dobrá, jen choď símtě, to musí být vpoho úplně, kdybys viděla tu tanečnici co nám tnčila na lodi v Egyptě, to by ti hned stouplo sebevědomí o 300% :dizzy_face:
25. bře 2009 ve 21:09  • Odpověz
autor
minimálně je to listovní tajemství a já když jsem nas*** tak je mi šumák čím se řídí nebo ne, to by bylo jejich poslední, si piš, že už by si to nikdo nedovolil :sweat_smile:
25. bře 2009 ve 21:10  • Odpověz
naštestí chodím s kolegyní a ještě tam je jedna červnovka (eva.konczynova) a celkem nás je 7-8 tak v poho. no jen ty zrcadla... ale zas aspon se vidím, doma raději zavírám oči jak jdu kolem :grinning: :grinning:
25. bře 2009 ve 21:11  • Odpověz
25. bře 2009 ve 21:11  • Odpověz
autor
tak to je mazec, hlavně ať je všechno ok :slight_smile:
25. bře 2009 ve 21:15  • Odpověz
autor
tak to máte pohodičku na tanečku :sunglasses: mě stačí teda zrcadla na powerjoze, s velkou oblibou si vybírám místo kde zrovna to zrcadlo není, abych tam celou hodinu neprozvracela :grinning:
25. bře 2009 ve 21:17  • Odpověz
autor
gabi omlouvám se, ale loučím se, jdu se přitulit a poběžím do postýlky jsem nějaká unavená, pááá :wink:
25. bře 2009 ve 21:17  • Odpověz
no jasně, tuli tuli... u nás už taky dlouho nebylo ale nevím nevím jestli dneska bude,jsem taky ko.

hezkou noc a zítra na mě myslete holky, ráno jdu trhat osmičku, bojim bojim :pensive: :cry: :cry:
25. bře 2009 ve 21:18  • Odpověz
Gábi tak to je supeeeerrrrr, další zázrak, tak budu držet pěstičky aby to klaplo :wink:
25. bře 2009 ve 21:24  • Odpověz
jj sice jako sestra nic extra, aspon na odd. ji ty ostatní neměly rádi, ale jsem ráda že se jí to povedlo, zažila už si chudák dost. :pensive:
jo a quinny na koníku je dokonce diskuze pro ty co přešly z Ostrav.gyncentra do Olmiku, takže asi to nebude vyjímka. no snad jejich služby potřebovat nikdy nebudu.
25. bře 2009 ve 21:29  • Odpověz
no hlavně že to klaplo, a teď aby je udržela a byli všichni v pohodě
25. bře 2009 ve 21:36  • Odpověz
jj :slight_smile:

já se taky loučím, jsem ko, trošku ještě uklidím, at tu není takový bordel když zítra pořijde tatka ráno hlídat :wink:

mějte se.
25. bře 2009 ve 21:37  • Odpověz
tak dobrou gábi
25. bře 2009 ve 21:39  • Odpověz
tak dobrou :wink:
25. bře 2009 ve 21:39  • Odpověz
dobré ranko :grinning:
26. bře 2009 v 07:00  • Odpověz
autor
hezký dopolko :slight_smile:
tak abyste byly v klidu, tak my dneska vstávali v 5 !!!! kam ten svět spěje :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
skoro 2h po nás skákal a sápal se po mě, tak jsem ho asi v 7 nakojila a ještě jsme to zalomili na hoďku a něco, aspoň tak, jinak bych byla naprosto nepoužitelná :sweat_smile:
26. bře 2009 v 09:32  • Odpověz
autor
Gabi myslíme na tebe :sweat_smile: hlavně ať je to rychlý, stručný a bezbolestný :wink:
26. bře 2009 v 09:33  • Odpověz
tak brala bych usnutí, ale asi smůla
26. bře 2009 v 09:43  • Odpověz
ahojky holky, jsem zpět a bez moudráka určitě o něco hloupější :grinning: teda vám řeknu jsem měla zbytečné obavy. akorát trochu dopíchla injekci když to rvaní moc bolelo, ale pak to bylo za minutku venku. pusa snad nenateče, tak budu moct i odpolko na focení podvodníčka Sašky.
akorát teda injekce furt zabírá, tak pak nevim, no pro jistotu mám v sobě už dva růžové kamarády :grinning:
26. bře 2009 v 10:02  • Odpověz
a dneska taky skoro vstávačka v 4:45 - MM udělal jen čaj, jsem myslela že Saška vydrží, ale pak řev, tak honem i mlíko, no usla jsem asi před 6 a 6:15 už Sašula koukala mezi šprušlama a výskala na celé kolo :grinning:
pak přijel hlídat tatka, dokonce ani nechtěla spát, tak ted když odešel už usínala na rukách cestou do postýlky. akorát mlíko slečna zas nechtěla :unamused:
26. bře 2009 v 10:04  • Odpověz
gábi aspoň nebude zlobit když tam není :wink:
26. bře 2009 v 10:06  • Odpověz
to doufám :grinning: sice zlobil akorát před 4 lety pak už ne, ale furt se ulamoval, tak raději pryč s ním. :wink:
26. bře 2009 v 10:06  • Odpověz
teda u nás pruda s jídlem taky, ale asi je nahltaná rýmy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. bře 2009 v 10:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.