• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žít a nechat žít :o)

(Zamčená)
2. ledna 2010 
no já nevím co s ní je - u našich to mlíko vůbec nechce, taky jí stačí ráno, pak jak kdy trochu dopol a odpol.teda většinou vypije těch 150ml. asi si nechává místo na oběd :grinning: akorát jsme nakoupili asi 7mlík - v DM byla sleva na Hero baby lactum, tak jsme vybrali havířov i frýdek :grinning: :grinning:
26. bře 2009 v 10:09  • Odpověz
no my je vzali 4 jen co jsme měli kuponky, Joli mlíku moc nedá, tak aby se nehromadilo, později dáme sunar vanilka, banán a kakao od 1 roku :grinning: třeba to bude mít raději. banán od 6ti měsíců bere i teď ale střídáme to s obyčejným
26. bře 2009 v 10:30  • Odpověz
přinejhorším je prodáme. ale mají dlouho trvanlivost, tak třeba je spotřebujem. nebo pro druhé :grinning:
26. bře 2009 v 10:37  • Odpověz
no to jo, no uvidíme, vzali jsme 3 ta je od 8mi měsíců až do ...
takže ji spotřebuje :grinning: :grinning: :grinning:
26. bře 2009 v 10:38  • Odpověz
my taky. už ji stejně pije od těch 8měs, dr.to doporučila a co jsem se dívala složení zas až tak rozdílné od 2 není.
26. bře 2009 v 10:39  • Odpověz
autor
Gabi tak super, že zubák ok :wink: mě rvali 2x rozlomenej zub, nebolelo to, ale bylo nepříjemný že to děsně trvalo a vůbec to nešlo, ale nakonec dobrý. Hodně pij studený, cucej kostku ledu a nebo si dej zmrzku, to je nej :dizzy_face:
26. bře 2009 v 10:50  • Odpověz
autor
teda to máte zásoby mlíček :wink:
já tu mám akorát jednu načnutou bebu, jenže teď pro změnu zase víc kojím, tak mi tu leží, budu mu z toho asi dělat zase kaše aby se to spotřebovalo :sweat_smile:
a pak tu mám tu Hami co posílali jako vzorek, ale tomu myslím končí záruka, tak nevím jestli to vůbec užijeme :unamused:
26. bře 2009 v 10:52  • Odpověz
když já mám necitlivý i půl jazyka a trochu i hltan, se bojím abych pak správně polkla :confounded:
26. bře 2009 v 10:56  • Odpověz
Jity taky bych kojila kdyby Joli chtěla, mlíčko se ztrácí pomalu, občas ještě provlhčí triko a to už 1/4R Joli prso nechce
26. bře 2009 v 10:58  • Odpověz
autor
tak aspoň ledový obklady na to, fakt to hodně pomůže že to pak neoteče,
a úplně nejlepší je z tohohle se vyspat, ale to asi se Saškou nepůjde a když ještě jdete na plavko :sweat_smile:
26. bře 2009 v 10:58  • Odpověz
autor
ale jinak buď vklidu oni s tím dost straší, ale mi fakt trhali 2x a pokaždý jiná dr. a tu zmrzku hoodně doporučovali a je pravda, že pokaždý to pak bylo ok, chce to něco vodovýho, pít normálně můžeš neboj :wink:
26. bře 2009 v 10:59  • Odpověz
autor
Evi to máš teda zásoby, já kojím tak cca 3x denně a neteče nikde nic, asi od 4. měsíce, do tý doby jsem si vložek do podprdy užila dost :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
26. bře 2009 v 11:00  • Odpověz
autor
Jasný že když už Joli nechce tak nic nenaděláš, já jsem ráda že si Honýs ještě dá, aspoň něco málo ušetříme za mlíčko a možná jestli ještě nějaká protilátka k němu zabloudí tak fajn, a nejlíp pro mě, že ráno nemusím z postele dál než jeden krok k jeho postýlce :sweat_smile:
26. bře 2009 v 11:02  • Odpověz
mi teklo akorát měsíc po porodu, v noci mokré lůžko, peřiny :grinning: a v porodce stačilo se podívat na sašu abyl flek až ke kolenům :grinning: a ted ještě sem tam flek na triku je, i když jsem si brala hladinu prolaktinu v krvi, tak je skoro na spodní hranici... :wink:

nj vyspat by to chtělo,ale Saška se asi za chvíli vzbudí a já přes den stejně nikdy neusnu. to musím být hodne kantáre :sweat_smile:
26. bře 2009 v 11:06  • Odpověz
tak jsem si vzala mrože :grinning: sice moc to nemusím, ale v mražáku byl už dýl jak rok, tak se aspon využije :wink:
26. bře 2009 v 11:07  • Odpověz
ekt nevíš co ewelly? jestli se ozvala s výsl.testu? se mi nechce dočítat...
26. bře 2009 v 11:09  • Odpověz
autor
haha to je dobrý s tím kouknutím na Sašku, to jsem teda nikdy neměla :sweat_smile:

hmm prolaktin, já bych si asi potřebovala nechat nabrat minerály, mám večer neustále křeče, když si vzpomenu beru magnesko i vápník ale nic moc z toho :unamused:
26. bře 2009 v 11:13  • Odpověz
autor
mrož hmm mňam, teda jestli je to to co myslím :sweat_smile: vevnitř tvarohový navrch čoko. Já mám úplně nejradši vodový zmrzky, ale tohle taky můžu :wink:
26. bře 2009 v 11:14  • Odpověz
quinny to bylo jen ze zvědvosti kolik tak můžu mít prolaktinu když ještě trochu mlíka mám - kdybych chtěla tak i něco možná pár cl odstříkám. ale brala jsem si celou biochemku a št.žlázu :grinning: tak při jednom.
akorát v noci mi zas začlo brnění ruk - to jsem měla jen konecm těhu ale mnohem horší. se bojím že čase budu trpět na karpály :unamused: anebo zkusím to magnesko :wink:
26. bře 2009 v 11:16  • Odpověz
jj jahodový mrož s čoko. já nejraději Míšu ale když není :frowning2:
26. bře 2009 v 11:17  • Odpověz
jdu na dítě. jelikož od 5ti nic nejedla - nechtěla, né že bych jí trápila hlady :wink: tak jdem rovnou na zeleninku :sweat_smile:
26. bře 2009 v 11:23  • Odpověz
autor
jasnačka, no je to dlouho co jsem zkoušela odstříkat, ale mi to tak od toho 6týho měsíce nejde skoro vůbec, tak už to ani nezkouším, už jsem zlikvidovala i zásoby MM v mrazáku a je klid, Honýs má co si vytáhne, a zřejmě je šikovnej a vytáhne si dost :grinning:

aha jahodový no tak to nemusím, já mám ráda Míšu čistýho bílýho :grinning:
26. bře 2009 v 11:23  • Odpověz
autor
jasně utíkej, dobrou chuť k baště :wink:
26. bře 2009 v 11:24  • Odpověz
tak mi zase žuchl net :angry:
ale už se mi podařilo toto,
http://www.aukro.cz/show_item.php?item=594800253

:grinning: :grinning: :grinning:
26. bře 2009 ve 13:42  • Odpověz
gábi Ewe říkala že test negativ a že když MS nedorazí do pá tak k dr aby se podíval jestli to není něco špatného :wink:
26. bře 2009 ve 13:43  • Odpověz
autor
Evi jakto, já myslela, že už vám net opravili :sweat_smile:

pěkné pěkné, tak snad brzy někdo koupí :wink:
26. bře 2009 ve 14:34  • Odpověz
autor
teď je to na houby, že stojí šílený peníze ten přepis co :confused: no to nám pak asi zůstane náš miláček na doježdění počítám :zipper_mouth:
26. bře 2009 ve 14:35  • Odpověz
no toto má katalyzátor takže za 5000 :grinning:
26. bře 2009 ve 14:38  • Odpověz
předělávat anténu budou v úterý, bordel bude po celým bytě :angry: a druhý den mám pozvanou velkou návštěvu kolegů z práce :grinning:
26. bře 2009 ve 14:39  • Odpověz
a co máte Jity?
26. bře 2009 ve 14:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.