• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žít a nechat žít :o)

(Zamčená)
2. ledna 2010 
autor
Evi promiň hráli jsme si s prckem :sweat_smile:
no i těch 5tis. je až dost :wink:
návštěva kolegů je fajn, alespoň budeš mít dobrej důvod rychle to uklidit :grinning:
26. bře 2009 v 15:10  • Odpověz
autor
my máme felicii combi 95 :sweat_smile:
26. bře 2009 v 15:11  • Odpověz
autor
Honzulí se snaží dostat na kolínka, jsem v šoku :sweat_smile:
26. bře 2009 v 15:14  • Odpověz
autor
tak nic za chvíli jdu cvičit, troška klidu jen pro sebe, to zase bude balzám na nervy :grinning:
26. bře 2009 v 15:17  • Odpověz
26. bře 2009 v 15:19  • Odpověz
takl Jity pěkně se protáhni :wink:
26. bře 2009 v 15:20  • Odpověz
nikde nikdo? :confused:
26. bře 2009 ve 22:16  • Odpověz
ale já tu jsem
:wink:
26. bře 2009 ve 22:19  • Odpověz
Joli spinká? nebo ještě uspáváš?
26. bře 2009 ve 22:20  • Odpověz
zub celkem ok, večer jsem si dala pulku slivovičky a pak ještě brufíka a je mi blaze :grinning:
26. bře 2009 ve 22:20  • Odpověz
už konečně chrní, ale já jsem grogy :stuck_out_tongue_closed_eyes:

byl to fakt boj, dneska
26. bře 2009 ve 22:21  • Odpověz
no brufík no to je supééér kamarád to znám :wink:
26. bře 2009 ve 22:22  • Odpověz
u nás klep klep, po těch pár nocích co jsme museli uspávat jsem fakt ráda že je zas vše jako dříve :grinning:
26. bře 2009 ve 22:25  • Odpověz
a dneska Saška poprvé "překročila" práh jednoho pokoje a šla do dalšího :grinning: vždycky se akorát válela nebo trochu plazila v jednom nebo druhém a dneska teda zdokonalila techniku - tatka jak ji viděl, tak prý že se plazí ukázkově jako voják, přesně na loktech :sweat_smile: a teda ty perdy..... :confused: dolezla za mnou dokonce do kuchyně :wink:
to abychom ted vytírali minimálně 1xdenně všude :pensive:
26. bře 2009 ve 22:27  • Odpověz
ale neboj, vytře Saška, jen ji dvakrát za den převlíkneš a byt se leskne :grinning: :grinning: :grinning:

néééééé pípá chůůůva, můůůůra se zase budíííííí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:

jdu na ni
26. bře 2009 ve 22:28  • Odpověz
jééé spíííí, ale jak strašně chrápe tak chůva pípá :grinning: :grinning:

no dnes spím v obýváku, Martin je v lopotě, tak se aspoň vyspím, ale Joli snědla sotva 5 lžic kače cca v 6 a v 8 asi 30ml mlíka, no to se tutově vzbudí hlady :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
26. bře 2009 ve 22:31  • Odpověz
Joli chrápe? :confused: tak klidnou noc, třeba se nezvbudí tak rychle :wink:

jj Saša vytře, pes vyleští :grinning: :grinning: akorát bych potřeboalva nakoupit tmavé bodyna a tepláčky at to nemusím furt převlíkat :sweat_smile:
26. bře 2009 ve 22:33  • Odpověz
no ono stačí žluté nebo krémové, ale po pár dnech už není problém ani bílá, a vytírám na mokro max 1x týdně :grinning:
a bílá zůstává bílá, neboj
26. bře 2009 ve 22:37  • Odpověz
jo chrápe, má rýmu :frowning2:
a dnes už jsem vykapala nasivinkem a to začal histerák až jí vylítl hnus ne jen z nosu, ale i z očí, ale ulevilo se jí, no večer jsem odsávala a to byl teda zase hnus, no teď chrápe, ale myslím že se konečně ten nos začal čistit a už bude jen líp, už na dnes spala celou noc, tak uvidím jestli dnes taky nebo jestli bude hlad a tudíž budíček :sweat_smile:
26. bře 2009 ve 22:39  • Odpověz
gábi jdu nabrat sílu na zítra, dobrou noc :grinning:
26. bře 2009 ve 22:41  • Odpověz
dobrou, dopiju karo, dotřídím fotky a jdu taky :wink:
26. bře 2009 ve 22:45  • Odpověz
:wink: dobré ranko :wink:
27. bře 2009 v 07:11  • Odpověz
ahoj :wink: tak dneska jsme spali do půl osmé :grinning: teda 3xv noci čaj a dudel, v pět mlíko a v půl šesté jsem ignorovala jekot a občas brekot, takže nakonec jsme ještě chvíli schrupli :wink:
27. bře 2009 v 08:56  • Odpověz
No skvělé Gábi a co zoubek, teda vlastně dáseň?
27. bře 2009 v 09:18  • Odpověz
jo je to ok :wink: v noci to vůbec nebolelo, ráno minimálně, tak ještě jeden brufík - pro jistotu a asi už bude klid :grinning:

zato o Sašce se mi zdálo, že se jí najednou objevily 3zoubky dole a 2nahoře :grinning: :grinning:
27. bře 2009 v 09:32  • Odpověz
no to by byl masakr :grinning: :grinning:
27. bře 2009 v 10:20  • Odpověz
to teda jo :grinning: chudák kdyby jí to takhle naráz rostlo. no jdu trochu uklidit a odpol.na bazén :wink:
27. bře 2009 v 10:27  • Odpověz
no to by blo fůůůůjjjjj, ale zase by to bylo týden krize a potom klid :grinning:
27. bře 2009 v 10:41  • Odpověz
autor
Klasika, dojdu tak jste pryč :grinning:
jdu pozdravit, my máme dneska uječákovaný den, ale ani se tomu moc nedivím, jsem ho trošku potahala po nákupech, a to on samo nerad, to není dost zábavička a v sedajdě samo není volnej pohyb :sweat_smile:
27. bře 2009 ve 13:35  • Odpověz
autor
jinak u nás šílená noc
Dneska jsem byla v pokušení vzít si ho do postele, dnes vstával 5x, ale nic nic, u nás by to byla klasická cesta do pekla Takže jsem vždycky vstala, dala napít vodičku, dudlík a bylo. Tipuju to na zuby, ale nevím jako řve i přes den. Ty 3 má prořízlý tak jestli to bolí i dál. Zkusím mu pak třeba namazat dáseň a uvidíme :astonished:

Dneska mám jít večer pařit s kámoškama a jsem vcelku KO, to jsem na sebe zvědavá

tak se jdu zkusit natáhnout aspoň na gauč, schválně na jak dlouho
27. bře 2009 ve 13:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.