• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žít a nechat žít :o)

(Zamčená)
2. ledna 2010 
ahojky, my jsme u našich na návštěvě, tak neokupuju net,jen teď, když uklidnuju Joli. jinak teda budicek 4 rano a todala 250 mlíka. :grinning:
28. bře 2009 v 05:56  • Odpověz
autor
Brý ráno jdu vás pozdravit. :slight_smile:

Včera pařbička s kámoškama byla super, akorát v půlnoci už jsem chytla výčitka a utíkala domů. Holky šly ještě taniny taniny, tak mě to mrzelo, ale co no, příště :sweat_smile: Se mi tam nejdřív moc nechtělo, ale pak to bylo dokonalý no klasika.

A dneska máme tu rodinnou sešlost, tak mi držte palce ať to tam přežiju :grinning: :grinning:
Snad aspoň obídek bude ok, když nic jinýho :grinning:
28. bře 2009 v 09:18  • Odpověz
autor
jinak hlásím docela pěknou noc, mazlík asi pochopil, že po flámu je hezký nechat maminku vyspat, takže se chrul nějak po půlnoci když jsem šla zalehnout, to jsem ho akorát narovnala v postýlce (byl totálně narvanej napříč a v rohu) podala dudlík a chrupal. Vstal jednou okolo třetí, čehož hlavní důvod asi bylo že byl pokajděn) a pak spinkal až do 6,30 :dizzy_face: :dizzy_face: kdy opět pokajděn. Chudák myslím že to má od těch zubů, a ještě kolikrát úplně zelený, přitom jí pořád totéž tak nevím jinak z čeho. A Mundisal teda náš věrný kamarád :slight_smile:
28. bře 2009 v 09:23  • Odpověz
autor
Evi tak si taky užijte návštěvu :wink: hladová holčička byla Joli, ale teda 4 ráno to je taky fujtajbl čas :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
28. bře 2009 v 09:24  • Odpověz
no já už nešla chrupat, ale Joli před chvílí vytuhla, tak pohoda :grinning:
28. bře 2009 v 11:38  • Odpověz
ha hááááá už je vzhůru
28. bře 2009 v 11:40  • Odpověz
tak koukám obvyklá víkendová zaneprázdněnost, no zůstáváme u našich do zítřka, když je tojednou za měsíc :grinning: :grinning: :grinning:
28. bře 2009 v 16:28  • Odpověz
Teda prdela ještě nechrníííííí :confounded:

No mohla by to konečně zalomit :grinning:
28. bře 2009 ve 20:56  • Odpověz
Ahojky, konečně doma :wink:
29. bře 2009 v 19:46  • Odpověz
:dizzy_face: dobré ranko :wink: :slight_smile:
30. bře 2009 v 08:03  • Odpověz
ahoj, :wink:
30. bře 2009 v 08:38  • Odpověz
jaká byla noc?
30. bře 2009 v 08:55  • Odpověz
u nás nic moc, sice byla hodně unavená jak šla spát,ani kaši nedojedla, ale byli jsme u našich celý den a to moc nenaspala a taky ujedla bratránkovi půl misky kaše :grinning: no a v noci skoro co hodku čají, dudlík, ve 4:30 jsem teda šla už děla mlíko, ale jak jsem ho donesla Saška zas spala a vzbudila se až v 7 :wink:
30. bře 2009 v 09:03  • Odpověz
a ted zas spí :wink: snad jí to vydrží aspon hodinku.
30. bře 2009 v 09:07  • Odpověz
tak u nás po celým víkendu u našich pracně usnula asi v 9 o půlnoci řev, tak než jsem připravila mlíko tak tuhoš, no dala jsem ho do lednice, v 6 se vzbudila a dala si asi 100ml a teď asi 5 lžic kaše :frowning2: spát no to nevím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. bře 2009 v 09:18  • Odpověz
autor
hezký dopolko :slight_smile:
¨
jsem vás přišla jen pozdravit, dodělávám polívčičku knedlíčkovou pro manžu, mu jí dlužím od včera, jsem to nestihla když jsme jeli pryč a pak razíme ke mně do práce, a na plavko :slight_smile:
30. bře 2009 v 11:20  • Odpověz
docela fajn program, já dělám Joli zeleninku s kuřátkem a brambůrkem :wink:
30. bře 2009 v 11:32  • Odpověz
Joli vydržela chnět 2 hodiny to tu dlouho nebylo, ale byla v kočáru. No jedno jídlo 8 sklenic už jí chladím a vařím jí ještě svíčkovou :wink:
30. bře 2009 ve 12:55  • Odpověz
autor
tak jsem zpátky, dítko chrní, já už slupla talíř polívčičky :grinning:
tak kde jste kdo :astonished:
30. bře 2009 v 15:39  • Odpověz
autor
Evi jj program to byl suprovej, v práci jsme si užili i na plavču akorát jak po obídku nespal, tak jsem celá hotová, teď spí, ale počítám, že se každou chvilku vzbudí hladem, uvidíme :slight_smile:
30. bře 2009 v 15:42  • Odpověz
autor
Zeleninka s kuřátkem a brambůrkem, hmm tak na to bys teda nemusela přemlouvat ani mě :sweat_smile:
30. bře 2009 v 15:43  • Odpověz
autor
2 hodinky to je pěkné, a tolik jídla, já jsem lemra, už máme asi poslední 2 zamražený zásoby, a konec. jsem líná lízt někam do obchodu když ta zelenina je tak hnusná, ale budu to muset nějak obejít a něco sehnat :confused:
30. bře 2009 v 15:44  • Odpověz
autor
Jsem si to přivolala, už je vzhůru, jdeme kojit :wink:
30. bře 2009 v 15:45  • Odpověz
tady je pěkná v pondělí středu a pátek :wink:
30. bře 2009 v 16:17  • Odpověz
autor
hola hop, jsem tu, dneska jsme usínali snad na desetkrát, ale už snad spí ťuk ťuk

a hlásíme 4 zub :slight_smile: :slight_smile:
30. bře 2009 ve 20:21  • Odpověz
autor
Evi no to máte hezký aspoň někdy, já se chci jít některej čtvrtek juknout na prodej jednoho pána co by měl mít brzy bio zeleninku tak jaký má ceny, zatím mi to nikdy nevyšlo vždycky mám něco lepšího na práci než se tam vydat :sweat_smile:
30. bře 2009 ve 20:22  • Odpověz
autor
jinak nevím kolik toho dnes napíšu bo jsem děsně šikovná a opařila jsem si ruku :rolling_eyes:
ale fotečky jsem přidala nějaký nový tak můžete juknout když bude nálada :wink:
30. bře 2009 ve 20:24  • Odpověz
autor
halo halo

Evi kde běháš, že by zase nejel inet?

Gabi tipuju, že má dneska plavák ne :slight_smile:
30. bře 2009 ve 20:38  • Odpověz
ahoj, Gabi měla mít :wink: ale něco na mě leze, rýma, bolí mě hlava, v krku, tak jsem raději nešla abych se nejště nezhoršila... bych taky mohla jet do postele a ne někam na stáže :confounded:
30. bře 2009 ve 20:52  • Odpověz
autor
aháá na tak to je fajn, že jsi zůstala doma :sunglasses:
30. bře 2009 ve 20:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.