• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žít a nechat žít :o)

(Zamčená)
2. ledna 2010 
no váhala jsem, není to tak hrozné, ale vždycky mám hodně mokré vlasy, se mi nechce fénovat a pak ještě venčím... tak mi MM udělal slivovičku s medem a léčím se :grinning:
30. bře 2009 ve 20:58  • Odpověz
autor
joj to je léčba a tipuju, že TM ještě prosazuje vypocení na cizím těle :grinning: :grinning:
30. bře 2009 ve 20:59  • Odpověz
Jity tak prostudit promastit a nic nedělat :wink:

Teda Joli tu po mě leze, spát ne ne ne :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ale jinak dobrý :wink:
30. bře 2009 ve 21:00  • Odpověz
autor
když se necítíš tak je lepší nejít, lepší to utnout hned v začátku, než aby se to rozjelo :wink:
30. bře 2009 ve 21:00  • Odpověz
jj potit se jo, ale zas se bojí asi aby to n echyt :grinning:
30. bře 2009 ve 21:01  • Odpověz
a krásná fotečka z plavča :wink: tam vypadáš taková mladinká :dizzy_face: a všechny ostatní fotky Honzulky jsou moc povedené
30. bře 2009 ve 21:02  • Odpověz
autor
jinak mi dneska kolegyňka nabírala tu krev a už to jelo, prej nemám tam zaškrtnout hCG :grinning: :grinning: a už z toho zase bude fáma :grinning: :grinning:
nechala jsem si nabrat i koagul, nějak se mi začli poslední týden děsně dělat modřiny, vypadám jak kdyby mě MM doma mlátil :frowning2:

Evi no nic nedělám, jen klapu do klávesnice, ale zatím to jde uvidíme ráno :wink:
a není mastný pověra náhodou?
teda Joli šup do postýlky, teta Jitka vzkazuje, že už je čas jít do hajanova :slight_smile: :wink:
30. bře 2009 ve 21:02  • Odpověz
autor
Gabi to není možný, že by byl manža takový strašpytel :astonished: :grinning:
to u nás pokud jde o romantiku to MM riskne kdejakou nemoc :grinning: :grinning: :grinning:
30. bře 2009 ve 21:04  • Odpověz
:grinning: :grinning: jj aby náhodou nebylo třeba čtyřmístné hcg co? :sweat_smile:

já konečně navybírala fota do alba - nakonec po těžkém boji 230fotek :grinning:
30. bře 2009 ve 21:04  • Odpověz
autor
gabi díky za pochvalu :dizzy_face: hehehe mladinká no to jo 30 skoro na krku :sweat_smile: ale nestěžuju si, jsou to hezký roky a jsem teď spokojená s životem, nevracela bych nic :dizzy_face:
30. bře 2009 ve 21:05  • Odpověz
no quinny uvidíme v postýlce :wink: ale romantika byla v sobotu, tak nevím jestli dáme i dnes :sweat_smile:
30. bře 2009 ve 21:05  • Odpověz
hmm to my stařešiny po 30cítce :grinning:
30. bře 2009 ve 21:06  • Odpověz
autor
gabi jjj staniční si dělala prdelky, prej abych to pak nepoznala až podle pohybůůů :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. bře 2009 ve 21:08  • Odpověz
nj se může stát :grinning:
30. bře 2009 ve 21:10  • Odpověz
autor
díky za pochvalu i ostatních fotek, snažím se vybírat jen povedený a těma nepovedenýma neprudit :sweat_smile:

budeš dělat Sašce normální fotoalbum jo?
se taky chystám, ale asi až tak na roce, my máme zatím takový provizorní, tištěný na papírech a nastrkaný do desek :wink: ale stačí, pak vyberu taky nějaký na albíčko. tedy jestli to nedopadne jak se svatebním fotoalbem, to je dodnes provizorní (nějak na něj nedošlo) :sweat_smile:

pchééé u nás byla romantika včera, a MM skončila kobra a už kouká jak mlsnej kocour :grinning: :astonished: :grinning:
30. bře 2009 ve 21:11  • Odpověz
blbne mi net,

Joli vzkazuje že nejdřív utrhne náušnici i s uchem a potom se uvidí

jinak prochladit a sádlo, tak nás ošetřovala babi a bylo to bez větších následků vždycky :sweat_smile:
30. bře 2009 ve 21:11  • Odpověz
normální album už máme, dávali jsme dělat fotky babičkám po šestinedělí tak něco i pro nás, ale já bych dala všechny :grinning: i ty méně povedené. MM by zas dal hodně málo, takže asi měsíc jsme vyřazovali :sweat_smile:
30. bře 2009 ve 21:15  • Odpověz
po svatbě jsem to stihla do měsíce, kámošky chtěly vidět,tak jsem se dokopala.
30. bře 2009 ve 21:15  • Odpověz
autor
Gabi no stát se může cokoliv ale při té MS co jsem měla by to dítko muselo být skutečný klíště :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
30. bře 2009 ve 21:20  • Odpověz
autor
Gabi no když byl mimi tak jsem taky skoro nevybírala a nechávala MM tisknout všechno, ale teď už to musím krotit, protože jinak by nás ty fotky brzy zavalily :grinning:
30. bře 2009 ve 21:29  • Odpověz
sem tam něco taky vytisknem, ale tiskárna je už trochu starší :unamused:
30. bře 2009 ve 21:31  • Odpověz
autor
no svatební fotky jako máme, ale jen takový provizorní album s fotkama 9*13cm, naivně jsem si myslela, že si udělám takový hezčejší, jako s velkýma a menšíma fotkama, prostě činaný, ale už na to nějak nedošlo :sweat_smile:
30. bře 2009 ve 21:31  • Odpověz
no u svatebního jsem chtěla dodělat i popisky a nějaké ty kudrlinky :grinning: ale myslím že stačilo. už tak poskládat těch 400 fotek dalo zabrat :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face:
30. bře 2009 ve 21:33  • Odpověz
autor
400 fotek jo :sweat_smile:
my máme profi asi 120 a pak nějaký neofiko :sweat_smile:
30. bře 2009 ve 21:36  • Odpověz
autor
gabi no mm tiskne v práci :zipper_mouth: jinak na naší tiskárně bysme si nevytiskli ani prd :confounded:
30. bře 2009 ve 21:37  • Odpověz
my máme profi jako potréty tak 15 a pak co dělal fotograf z obřadu a oběda a zbytek - většina v menším albumu jsou momentky z oslavy a svatební cesty
30. bře 2009 ve 21:39  • Odpověz
autor
tak naše rádoby profi (dneska už to vidím jinak, a brečela bych, a fotografa vybírala pečlivěji, protože ty fotky jsou jedna z mála věcí co ti zbudou) jsou něco málo před obřadem, obřad, pár venku, protože nebylo moc hezky, asi 3 společný, stůl na hostině a konec :frowning2: :cry:
ale hlavně že se máme rádi a jsme zdraví :dizzy_face:
30. bře 2009 ve 21:46  • Odpověz
tak my máme 30 od fotografa, pak jednu sadu od spolužačky, jednu od bráchy jednu od druhýho bráchy a jednu od našich, video od profíka, od bráchy od našich a od kamaráda :grinning:
30. bře 2009 ve 21:50  • Odpověz
teda Ekt pojištění ze všech stran co? :grinning: :grinning:

u nás fotáků bylo více, video točil švagr. a já jsem spokojená, fotograf je fajn, vlastně už fotil i bráchovu svatbu a je to trochu rodina (brácha manžela sestřenky :grinning: :grinning: tak jsme měli i slevu) :dizzy_face: a fotky fajn, akorát ty hlavní objekty :grinning: :grinning: :grinning:
30. bře 2009 ve 21:54  • Odpověz
autor
téda Evi jste nenechali nic náhodě :grinning:
Mě nejvíc dostal MM vzdálenej bratránek, kterej kdykoliv jsme se s ním viděli dělal machry jakej není fotograf a to co teda nafotil na naší svatbě to bylo hodně k pláči :cry: :grinning:
30. bře 2009 ve 21:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.