• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žít a nechat žít :o)

(Zamčená)
2. ledna 2010 
autor
Gabi jj nápodobně, asi by ty fotky byli o dost lepšé kdyby na nich byl někdo jinej, ale to je život :grinning:
30. bře 2009 ve 22:01  • Odpověz
Jity to se nedivím, plakala bycg taky. U nás nikdo nemachroval, každý spíš skromně, ale pokochání to teda je :wink:
30. bře 2009 ve 22:02  • Odpověz
autor
Evi já si nestěžuju, mohlo být i hůř, a fakt jsou důležitější věci v životě, jen další důkaz že až chybama se člověk učí :wink:
30. bře 2009 ve 22:03  • Odpověz
u nás se kocháme spíše fotkami z dálky :grinning: :grinning: no ještě že jsem měla břicho, je se na co vymlouvat, i když v té době jsem měla váhu strejnou jako před těhu :confused: ale nikdo vědět nemusí žejo :grinning: :grinning:
30. bře 2009 ve 22:05  • Odpověz
hi hi hi, já si taky nestěžuju, život je příliš cenný a krátký, než abych si jej ztrpčovala :wink:
30. bře 2009 ve 22:10  • Odpověz
holky, já už dneska jdu do postele, připadá mi jako by se čas měnil naopak, jsem ko :pensive:

jo a MM zas vyhrál v CArcassone, už mě to řpestává bavit, furt vyhrává, bo mi škodí a to já mco neumím. takže dnes asi žádná romantika.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face:
30. bře 2009 ve 22:14  • Odpověz
tak se mějte pěkne, dobrou.
30. bře 2009 ve 22:15  • Odpověz
gábi dobrou :wink:
30. bře 2009 ve 22:16  • Odpověz
autor
Gabi tak páá a romantiku si dejte na usmířenou to je nejlepší :wink:

MM právě utekl do postýlky, jsem zrovna dostala chuť na romantiku, ale budit prcka se mi nechce, takhle nespí nic moc skrze ty zuby :rolling_eyes:
autor
Evi no tak nějak s tím životem :slight_smile:
u nás se ještě nespí :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

takže romantika nic, to nemá smysl :sweat_smile:
30. bře 2009 ve 22:17  • Odpověz
dobrou a klidnou noc :wink:
30. bře 2009 ve 22:23  • Odpověz
autor
Evi cože jako že Joli ještě nespí jo?????????? to už je asi předržená ne :frowning2:
30. bře 2009 ve 22:29  • Odpověz
autor
taky dobrou a hlavně klidnou noc ti přeju :wink:
30. bře 2009 ve 22:29  • Odpověz
Jity ani ne odpolko si dáchla přes půl hodiny, tak by nemusela, no ale je to teď každý večer, ale něco podobnýho dělala i při minulé změně času :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. bře 2009 v 08:16  • Odpověz
ahoj, teda Evi Joli asi bude zastáncem zrušení letního času :grinning: Saška je zatím v klidu, ráno vstává stejně, akorát ted je o hodku víc, tak se aspon déle vyspím :wink:

romantika nebyla, MM padl a usnul :sweat_smile: já ted dosnídám, a jdu ještě udělat ovocný salátek, přijdou kámošky dopol.
31. bře 2009 v 08:22  • Odpověz
no u nás je nošení a nošení, ráno taky spí dýl, takže jsem ráda, možná spíš já bych ráda aby chodila spát aspoň do 9 ale princezna se bojí že o něco přijde když usne :grinning:
31. bře 2009 v 08:41  • Odpověz
teda a už jedeme na nové anténě, jen zatím na NB, páč k PC nedosahne kabel a Martin zase tráví mládí někde s autem :angry: a s Joli kabel se spojkou shánět nehrozí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. bře 2009 v 11:01  • Odpověz
autor
hola hola, já jsem taky zastánce zrušení letního času, jako nijak extra tím netrpím, ale přijde mi to jako přežitek :wink:
31. bře 2009 ve 12:08  • Odpověz
autor
a hlááásíme úžasnou noc :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
sice trošku problémy s usínáním, ale pak už se spalo až do 5,20 :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: koooocourek můj zlatej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
31. bře 2009 ve 12:09  • Odpověz
autor
Gabi chudák manža, se už asi těší až budete pááchat dalšího potomka :grinning: :grinning:

Evi tak super, že už je nová anténka, to teď posviští :wink:
31. bře 2009 ve 12:11  • Odpověz
autor
Gabi kde jsi kámošky jsi psala dopol. Tak už je odpol tak huš huš :grinning: a ty sem :grinning:
jsem tu taky měla dopoledne kámošku na kafíčku, si chvíli vyhrála s Honýsem a taky 2 hod spal, takže jsem vyprala 2 pračky, pověsila a vyžehlila trochu prádla. Jako děsnýho zašívání v tom bylo- zděděný bodika, tak jsem je trochu vylepšovala, ala dle hesla budu dělat cokoliv jen ne žehlit, ta kupa věcí je fakt nechutná :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. bře 2009 ve 12:13  • Odpověz
tak Joli spala přesně času na sežrání jedné housky se salámem. Teď jsem zlikvidovala její hovneso a dostala svíčkovou a zase ji mám na klíně a hnedle vedle NB
31. bře 2009 ve 12:42  • Odpověz
autor
Evi no ty jsi super matka. ale to teda toho Joli moc nenaspí koukám :frowning2:
31. bře 2009 ve 12:46  • Odpověz
autor
u nás je teď pohoda v ohrádce - vybírá střeva psovi to je fakt zábavička :stuck_out_tongue_closed_eyes: co z toho dítěte bude :grinning:
31. bře 2009 ve 12:47  • Odpověz
no Joli se nějak pohybuje všude, občas sebou pleskne zkusí řev, no když to jen zkouší tak ji nechám, ale už mi z ní fakt brní hlava. Martin se před chvílí milostivě dostavil domů :angry: aby ve 4 mazal na noční a zítra čekám návštěvu, no asi z ložnice udělám totální sklad, a bude, protože není v mých silách to tu jinak zprovoznit. Joli nespí, večer zase bude čumět nevím do kdy a zítra v 1 tu budou kolegové z práce se poprvé podívat kde bydlíme ana Joli. Před chvílí jsem se byla vybečet na záchod, mám pocit totálnjího zmaru :frowning2:
31. bře 2009 ve 13:39  • Odpověz
autor
Evi to mě moc mrzí :frowning2:
nechci být za radílka, ale dost mi to připomíná moji situaci tak kolem toho půlroka, čím míň spal přes den, tím míň spal v noci. A já si to pořád omlouvala, že přes den neumí usínat sám, tak jsem ho nosila a nosila. Výsledek pak byl že jsem ho půl hodiny nosila, a on usnul, pak pokud se nevzbudil hned jak jsem ho položila tak spal tak max těch 20 minut, byla jsem na prášky a on nakonec taky.
Pak jsem o tomhle spánku někde četla, že je to vlastně nabíjí když přes den nespí ty děti a jsou jakoby čím dál víc hyperaktivní. Tak jsem se naštvala a přežila pár dní řevu, Honýs se naučil uspávat sám i přes den, a od tý doby spí jak kdy, někdy hodinu někdy 2, ale vcelku pravidelně i v podobný časy, už má jakžtakž režim a já jsem ráda, že občas aspoň něco doma zmáknu :sweat_smile:
Neříkám že je to samospásný pro všechny, určitě není. A třeba Joli potřebuje úplně něco jinýho. Ber to jen tak, na zamyšlení a aby řeč nestála :wink:
a drž se kočko zase bude líp :slight_smile:
31. bře 2009 ve 14:24  • Odpověz
autor
a já jdu teda chvíli žehlit zase :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. bře 2009 ve 14:26  • Odpověz
No myslím že větší díl není z Joli, ale z toho věčnýho bytí doma sama :frowning2: ,

vše udělat, na vše sehnnat prachy.... a ještě poslouchat kecy, kdy už půjdu zase do práce. Jinak max s kočárem ven na procházku a na nákup, jinak doma doma a doma a Martin si jde tam a jinam a bavit se, no nějak to na mě padlo :frowning2:
31. bře 2009 ve 14:28  • Odpověz
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
31. bře 2009 ve 14:48 • rybacina
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.