• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žít a nechat žít :o)

(Zamčená)
2. ledna 2010 
autor
Evi tak to mě mrzí ještě víc :frowning2:
chlapi umí pěkně ubližovat, když na to přijde.
A nechce si to Martin vyměnit, že bys šla do tý práce a on by šel na rodičák :stuck_out_tongue_closed_eyes: by to nevydržel ani týden :rolling_eyes:
Se nedivím že to na tebe padá, to chce nějaký čas si urvat sama pro sebe. Máš nějaký den v týdnu kdy by třeba Martin pohlídal a ty jsi mohla odejít.
Mě děsně drží při životě to moje cvíčo, 2x v týdnu mám prostě hodinu pro sebe i kdyby čert na koze jezdil, tak tohohle se nevzdám. Já teda musím zaťukat, že u nás se ta ochota hlídat zlepšuje jak dítko roste, ale zdaleka bysme nebyli kde jsme, kdybych byla povolila uzdu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. bře 2009 ve 14:55  • Odpověz
No u nás je to tím směnováním děsně těžký, navíc tady nikkoho neznám. takže jsme na sobě dost závislí, teda já :sweat_smile:
31. bře 2009 v 15:39  • Odpověz
tak si to Martin přečetl když jsem to psala, a prý jsem mu měla říct že si někam chci zajít, nepochopil že tady nemám kam a s kým, sama asi nikam nejdu :frowning2:

tak jsem mu řekla ať se zamyslí nad posledními třemi měsíci :sweat_smile:
prej nic moc :grinning:
31. bře 2009 v 18:34  • Odpověz
ahojte holky, se omlouvám, že vás zanedbávám, ale nedá se jinak :grinning:

v noci jsem se nějak moc budila, pak ještě vytřít chodbu, udělat salát, vyválet pizzy a obložit je, pak přišly holky s děckama, teda 2 Kubíci hyperaktivci - ten 16-ti měsíční je pěkné kvítko, sklákal po stole, po sedačce, shazoval repráky, pak objevily velké balony, tak oba skákali.... no holky obdivně koukali na Sašku, která tím že měla kolem sebe zábavu se nemusela nikam přesouvat, tak jen spokojeně ležela, sem tam záda-bříško a smála se na všechny :sweat_smile:
no snad bude Sašula klidnější. mít takového kličíka doma, tak asi s dalším dlouho váhám. chudák kámoška, prý ani nestihne uvařit když je doma sama s Kubou, navíc ani nemá kdo hlídat, by i šla do práce, ale jesle nechce :confounded:

a holky odešly v 13h, tak jsem pak krmila Sašku a protože bylo krásně, vzala jsem pejska a kočár na procházku, chuděra pejska byla furt na místě, jak tam řádili kluci :pensive: a pak přijel manža dali jsme si pizzu - holky nechtěly, stačila buchta :grinning: pak kafíčko a valila jsem do práce, dneska jsem na LSPP. tak ještě 2hodky a jdu dom. a zítra taky nabito - práce, pak přednáška, tanečky a doma asi padnu :rolling_eyes: :pensive:
31. bře 2009 ve 20:07  • Odpověz
no Evi snad Martinovi dojde, že by ses taky mohla někdy bavit, co tak píšeš on si občas (nebo častěji) s kámošema vyrazí a ty akorát doma uspáváš :confounded: některým chlapům to nedojde.
naštestí já to mám doma dobré - MM se ke mě přistěhoval takže kámoše tu mám spíše já než on, a kupodivu co jsem na MD více chodím ven - na bazén, tanečky... ale zs úředtím jsem 1xtýdně minim.sloužila :unamused: jsem původně chtěla pracovat a aby MM byl na rodičovské, ale ted bych neměnila, i když finančně by to bylo mnohem líp.
31. bře 2009 ve 20:10  • Odpověz
gábi no po denní pokaždé jdou směnu spláchnout :pensive:

problém je v tom že já tady nikoho neznám, prostě nemám kam sama jít, a přitom mě stačí jednou za čas na palačinku nebo na kafčo, klidně všici, nebo aby byl doma se mnou a doma si udělat pohoda večer, i když poslední dobou je uspávání Joli boj.

No dnes už má vyčištěné zuby a je v píostýlce, ale ještě nespí.

Nechtěla jsem ssi stěžovat, ale nějak to na mne dnes padlo :frowning2:

zas mi tečou slzy, ale pak se mi uleví. já se tak těším na sraz :wink:
31. bře 2009 ve 20:20  • Odpověz
zítra přijedou kolegové z práce podívat se na Joli, tak se moc těším, ale drtí mne ten bordel co tu je, to fakt nemám šanci uklidit, takže všechen bordel narvu do ložnice a bude :wink:
31. bře 2009 ve 20:21  • Odpověz
Evi já vás jen tak pročítám,když je čes,ale proč se nedáš na téma Pardubice a okolí?Třeba by jsi tam někoho na občasné procházky našla.Koukala jsem,že tam nejsi :wink: .
31. bře 2009 ve 20:27  • Odpověz
no holky mají téma v Pardubicích, ale sstejně je mi to z ruky :frowning2:

už aby bylo fakt hezky a budu jezdit po koníkovkách a spolužačkách a podobně, ale ještě je docela hnusně a Martin má období furt v řiti, no snad ho to už konečně pustí.

v Pardubících mám dost holek z nemocnice, ale je to 27 km a s přestupem a po schodech :stuck_out_tongue_closed_eyes:
takže až to půjde v golfkách. :wink:

asi mne dnes složilo to že jel do Pardubic něco vylepšit na aute, vrátil se okolo 14, jenže tu byl ten technik, vrtal tu rozvod od netu a já tu byla sama s neklidnou protivnou Joli, a po 16 jel na noční, nechal mne tu se šíleným bordelem a zítra má přijet návštěva kolegové z práce a já to tu sama nestihnu ani uklidit :frowning2:

ale už jsem to vymyslela :sweat_smile: vezmu buldozer a všechno natlačím do ložnice a bude vymalováno, návštěva bude v obýváku a hotovo :wink: :grinning:
31. bře 2009 ve 20:38  • Odpověz
Evi bordelem se vůbec nezatěžuj! :dizzy_face: kolegové přijedou za tebou a Joli a ne na hygienickou stanici :grinning:
já taky třeba nevyžehlené prádlo házím do ložnice :grinning:

a jak píše Mel, zkus třeba najít kámošku někde blíže, až budu doma najdu ty stránky kde se to dá vyhledat. kdybych byla blíž, určo bychom se se Sašulí stavili, ale je to trochu z ruky :wink: neboj na srazu pokecáme :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face:
31. bře 2009 ve 20:50  • Odpověz
s těma směnama je to blbý, ale nešlo by domluvit s MArtinem že třeba 1xtýdně odpol.budeš mít jen pro sebe bez Joli - bud někam vyrazíš nebo vezme Martin Joli ven... aby sis taky odpočala :confused: :sweat_smile:
31. bře 2009 ve 20:51  • Odpověz
no asi je to předrážděnost z povšechné únavy :grinning: :grinning:
31. bře 2009 ve 20:54  • Odpověz
no ono by stačilo kdyby byl jen doma, tzv podrž podej a jsem spokojená, no bylo to blbé období, no snad po dnešku pochopil, že je na čase taky se věnovat nám a ne jen autu a kolegům :wink:
31. bře 2009 ve 20:57  • Odpověz
snad jo :wink:
31. bře 2009 ve 21:15  • Odpověz
no asi byl překvapený, emoce celkem zvládám, takže když už tak to je potom rachot :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

křikloun ztichl, že by? těším se na vaničkuuuuuuu :grinning:
31. bře 2009 ve 21:18  • Odpověz
tak je stále ticho, tak jdu raději hned do vany, co kdyby to pak nevyšlo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. bře 2009 ve 21:27  • Odpověz
jj užij si koupel :dizzy_face: MM asi v 8h volal, kde že máme druhý dudlík, že ten v postýlce ztratila :confused: a že ted nemůže usnout.... no snad si poradil chlopek, bo já taky nevím kde druhý dudel je :grinning: ale asi bych jako první hledala ten postýlkový :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. bře 2009 ve 21:29  • Odpověz
hi hi hi Joli má v postýlce asi 3, kdyby náhodou. jo jsem si ji užila, sice jdu spát s mokrou hlavou ale je mi lépe i nahřátí zad mi udělalo dobře :wink:
31. bře 2009 ve 22:44  • Odpověz
už jsem vyvaněná a vedle se teda opravdu spí, tak jdu taky. Dobrou noc :wink:
31. bře 2009 ve 22:45  • Odpověz
autor
AHoj holky :slight_smile:
1. dub 2009 v 15:50  • Odpověz
autor
Gabi ty jsi děsný pracant :grinning:
jako na jednu stranu ti to hooodně závidím, no uvidíme co bude.

Evi abych tě uklidnila, že je to faaakt všude stejný, tak jsme se včera pěkně štěkli. Zpětně uznávám, že jsem si to vyprovokovala sama, jenže v tom figurovala miláčkova sestra a tu já začínám dooost nesnášet (a to je hodně slabý slovo) :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. dub 2009 v 15:56  • Odpověz
autor
Evi a doufám, že si pořádně užíváš odpoledne s kamarády to je totiž nej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. dub 2009 v 16:02  • Odpověz
návštěva byla supéééééérrrrrr, dokonce jsem dostala kytičku :wink:
fakt jsme se bavili, popili a řehrtali se. To mi tak suprově dobilo baterky :wink:
Joli byla fakt úžasná, v pohodě :wink:
1. dub 2009 v 19:52  • Odpověz
dobrou noc :wink:
1. dub 2009 ve 22:59  • Odpověz
ahojte,
Evi to je móooc dobře, že jste se pobavili, určitě máš hnedka lepší náladu :grinning: :grinning:

Jíťo se švagrovkou taky nemám moc vřelé vztahy, ale ani MM, sice na jednu stranu škoda, protože bude mít mimi v červnu tak bychom se mohli vídat častěji už kvůli dětem,ale ona je zas docela závistivá (což o ní prohlašuje i tchýně), tak než aby nás pomlouvala, raději nic :confounded:

a s tou prací nevím jestli je co závidět, ten jeden den v amb.je fajn ale ty pohotovosti mám jen kvůli penez a jsem vždycky vystresovaná co kdyby náhodou byla rychlá na výjezdu a musela bych jet i já a v noci se co chvíli budím jestli nezazvoní telefon a nebudu muset ohledávat nebožtíka. sice je to vyjímečné, ale stejně se furt děsím... :rolling_eyes:
2. dub 2009 v 08:28  • Odpověz
a včera mě zas nasr.. sestra v amb - kolegyně jí v pátek říkala at mi zruší některé pac. z odpol, že chceme jít na přednášku, no samozřejmě že je mi tam kráva nechala všechny! a prý, no kdybys to nestihla tak jim jen napiš zprávu! ještě mi bude říkat co mám dělat :angry: a taky mi posledně dala k popisu vyšetření (popisuju ještě denzitometrie) a prý že dneska je toho nějak moc a protože jsem nestíhala, tak jsem to vzala dom a samozřejmě to bylo za dva dny a ne za jeden!!! :rolling_eyes: totiž tu durhou kolegyni má raději tak nevím jestli ji více šetří...

jinak přednáška stála za prd, možná večer to tam bylo fajn, měl zpívat i Pepa Laufer, ale my raději odešly na tanečky a tam zas nám dala docela zabrat, jsem odcházela zpocená a vytancovaná :grinning:
2. dub 2009 v 08:31  • Odpověz
jo a dneska nevím jak tu budu nebudu, je krásně, tak asi zas vyperu a musím žehlit a dopol.pak jdem stgříhat tu naši šampionku, jsem zvědavá jak to v sobotu zvládnem :confused: :dizzy_face:
2. dub 2009 v 08:32  • Odpověz
ahojky, tak my hned ráno vyrazili do Pardubic, vyhráli jsme v anketě mobil a slevu na tarif :sweat_smile:

pak jsme šli do pivovarky na obídek, potom ještě do měsrta na kafčo, pak jsme dojeli domů, převlíkli se do letního a hurá na poštu a do města, koupit Joli šťávičku a pak ještě na kafčo a Martin na pivko. :grinning:

k večeři jsme si udělali obložené bagetky :wink:

Den byl fakt slunný a fajn :wink:

Tímto omlouvám svou nepřítomnost :slight_smile:
2. dub 2009 v 19:51  • Odpověz
Evi tak super den :grinning: to chválím :wink: já jela do města, tak přehodit Sašku ze sedajdy do kočáru, zatímco se stříhala pejska tak jsme chvilku pochodili, zašli i za mamkou do obchodu a pak ještě jak jsme dojeli k baráku jsme šli na procházku a koupit maso, zas budou mnamky :dizzy_face:
2. dub 2009 ve 22:40  • Odpověz
dobré ráno, u nás budíček 2:22

vyslopala 160mlíka, 3x 130 čale a ještě má v postýlce 130 mlíka a 130 čaje. asi jí budu muset dát prdelový kapky aby ještě usla
3. dub 2009 v 05:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.