• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žít a nechat žít :o)

(Zamčená)
2. ledna 2010 
Gábi to jsi měla taky nabito :grinning: :grinning: :grinning:

jo ty poslední dva dny jsem už moc potřebovala :wink:
sice mi to dnes ráno Joli dává sežrat, ale už mám pověšenou jednu dávku prádla, pere se druhá, mám zredukované záložky oblíbených položek, vyřízemé maily :wink: a snídám.

Aje jak Joli usne padám na kanape taky :grinning:
3. dub 2009 v 05:27  • Odpověz
autor
Krásné dobré ránko :slight_smile: :slight_smile:

samé dobré zprávy po ránu, to mám ráda :sunglasses: vypadá to že prodám korbičku od kočíku, jsem šikovnáááá, hned bude na novou autosedačku skoro :sweat_smile:
3. dub 2009 v 09:16  • Odpověz
No to je super Jity :wink:

držím pěsti :grinning: :grinning:
3. dub 2009 v 09:53  • Odpověz
tak dneska vstávando až v 8:30 :grinning: :grinning: jsem nechápala - a to jsem se vzbudila sama, Saška ješte spala.
sice krmení ve 3:30, to už ale nepočítám :dizzy_face:

dneska je krásně, tak taky neco vyperu a pak určitě na procházku, dobít baterky :sunglasses:

Jíťo a jqakou sedačku jste nakonec vybrali?
3. dub 2009 v 10:10  • Odpověz
no my na prochajdu až odpoledne, ještě čekám balíčky, tak abych nemusela sama s kočárem na poštu :wink:
3. dub 2009 v 10:18  • Odpověz
autor
u nás se teda vstávalo v 6. ale jsem spokojená, teď už zase skoro 1,5 hodinky chrupe.
Jsem stihla trošku poklidit, a hodit do trouby beránka piškotovýho, tréning na příští týden, tak uvidíme co z toho vypadne, úpopř. co vydlabu :grinning: :grinning:
3. dub 2009 v 10:39  • Odpověz
Jity i trhanec je dobrý ke kafi :grinning: :grinning: :grinning:
3. dub 2009 v 11:05  • Odpověz
Jinak Joli si před chvilkou prokousla 3. zub o můj palec

aaauuuuuu aaauuuuuuu

ale co přebolí, no a asi se jí ulevilo
3. dub 2009 v 11:47  • Odpověz
:wink: dobrou noc :wink:
3. dub 2009 ve 21:56  • Odpověz
autor
Hezkej večer, je mi jasný že už tu žádná nejste, už je pozdě a taky páteční večer manžílci doma.
Já se omluvuju, že vás teď trochu zanedbávám, ale nějak nezvládám.
Jasná věc, že jak chlap odjede, tak už se tu na mě všechno sype...
Dopol jsem upekla toho beránka a pak se mi udělalo děsně zle od žaludku, Honýs chtěl zrovna nejvíc řádit a mě bylo taaaak zle. Odpoledne už se tu s ním nedalo vydržet, tak jsme vyrazili na 3 hodinovou prochajdu a pomohlo to všem zúčastněným, mě nerupla škeble a Honýsek měl zábavičku a pěkně namakaný břišáky z toho bude mít, protože jak ho nechci moc posazovat v kočíku tak dělá sklapovačky aby líp viděl :grinning:
3. dub 2009 ve 22:29  • Odpověz
autor
Jinak jsem totálně nadšená, že se mi asi fakt prodá ta korba na kočík za pěknou cenu.
a pak jsem totálně nasr*** protože se nám rozbil kolotoč (už nehraje) - Nattou- drahej byl jako prase- to jsem zvědavá co mi řeknou na reklamaci :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. dub 2009 ve 22:33  • Odpověz
autor
Gabi sedajdu, toho Romera bez isofixu, nejdřív jsem chtěla s, jako co kdyby nááhodou jsme časem koupili nový auto, ale zbytečně vyhazovat peníze, když nový autí je v nedohlednu. Koupíme tuhle, a kdyby jsme náhodou vyhráli a koupili autí tak jí prodáme a koupíme novou :grinning: :grinning:
3. dub 2009 ve 22:39  • Odpověz
autor
Evi trhanec bych nerada, protože to povezu kámošce na chalupu, tak aspoň trochu repre to být musí, a i je :dizzy_face: vcelku se povedl na první pokus, příští týden na ostro dám víc těsta akorát aby měl i hezky buclatý zádíčka :slight_smile:
3. dub 2009 ve 22:40  • Odpověz
autor
Evi pokud necáká krev tak je to dobrý :grinning: :grinning: :grinning: hlavně že je Joli líp :wink: už 3 zoubky no gratulka :dizzy_face:
3. dub 2009 ve 22:41  • Odpověz
autor
Tak joooo nejvyšší čas prolítnout sprškou a jít se roztahovat do postýlky, když jsem ta slaměnka :sweat_smile: :wink:
3. dub 2009 ve 22:45  • Odpověz
autor
Krásnou dobrou a hlavně klidnou noc :dizzy_face:
3. dub 2009 ve 22:45  • Odpověz
autor
SLunečné ránko :slight_smile:

Večer jdu poslední spát, ráno první vstávám teda teda. Tak hezký víkend přeju. My se jdeme nachystat a razíme na ty hory. Sluníčko už svítí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. dub 2009 v 08:12  • Odpověz
Jity, my byli nakoupit a uvozit Joli, přes den jinak než chvíli v kočárku neusne a je protivná :sweat_smile:
4. dub 2009 v 11:19  • Odpověz
ahoj, Jíťo včera teda samomluva jo? no my upíchli odpo. Sašku k mamce, uspali jsme ji tam a hurá domů, akorát sice sami, ale žádná romantika - jsem byla nějak unavená a navíc jsem nechtěla posílat pejska za dveře... :pensive:

a dneska výstava, no byla to duška - vedro venku i uvnitř, kde jsme měli kruh my, čekali jsme 3hodky, a pak teda Christi se předvedla moc pěkne, a i když svoji třídu nevyhrála, i tak je výborná, rozhodnčí vytkla jen nepříliš osrstěný hrudník, ale jinak byla spokojená a to je hlavní. tak ještě 1 takovou výstavu a můžeme uchovnit a chovat pejsky s PP :grinning: :grinning:

tyjo a z čeho ti bylo blbě? že by mimi? nebo si ujídala syrového těsta? i ty jedna! :confused: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
já včera 2hodky na prochajdě a teda pěkná sluneční alergie se mi rozjela. fakt nevím kam my budem s MM jezdit na dovčui - on alergii na chlad, já na slunko :confounded: dneska jsem vydržela na slunku jen hodku a ještě ted mě všechno svědí... :rolling_eyes:
4. dub 2009 v 19:15  • Odpověz
gábi to je pech, a co na hory a kopce?
4. dub 2009 v 19:16  • Odpověz
autor
brý večír, tak jsme zpátky z výletu :dizzy_face: bylo nááádherně, nafotila jsem asi milion fotek :slight_smile:
4. dub 2009 v 19:37  • Odpověz
tak to je dobře, Jity, tady je veselo. Joli usla při pití mlíčka asi před 20ti minutami, ale nebyla přebalená a převlečená, tak jsem ji opatrně převlíkla a přebalila, jenže se probudila a teď něco mrmlá v postýlce, ale myslím že dnes usne dřív než po 21 :sweat_smile:
4. dub 2009 v 19:39  • Odpověz
autor
Gabi no já mám samomluvu často, už si zvykááám :grinning:
tak si neměla Christi posílat za dveře, by se přiučila :grinning:
a super, že výstava dopadla ok, tak třeba jí ještě hrudník obroste :sweat_smile: :wink: tak ta stanice třeba nakonec bude ne :wink:
Mimi néé ty jsi jak holky z práce :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: vždyť jsem krátce po MS, co jsem málem vykrvácela si nevzpomínáš :astonished: ještě určo nebyla ani ovu, takže klííííd. Pak mi došlo, že jsem asi snědla něco špatnýho, ale prochajda to rozehnala, aspoň že tak :wink:
Na dovču, kamkoliv do hotelu :grinning: chce to se hodně krýt a mazat mazat mazat :wink: My dneska běhali po těch horách a to teda jako řešení nevidím, peklo to tam pěkně jak u moře, snad jsem se pořádně namazala, uvidíme zítra, co mi vyskáče přes noc :sweat_smile:
4. dub 2009 v 19:42  • Odpověz
no já myslela že tam v létě je o pár stupínků méně :sweat_smile:
4. dub 2009 v 19:44  • Odpověz
autor
Evi doufej :sweat_smile:
no u nás byl řev řev řev. Nejdřív my vytuhnul v autě po cestě domů, kaši jedl ještě tam, tak jsem si říkala, jen ho doma rychle přebalím a převlíknu nakojím a šoupnu do postele. Prdlačku, po koju čiloučkej jak ráno :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale bez doskuse, jsem ho šupla do postýlky a šla stírat, rychlá akce, tak si trošku pobékal, hezky se vykajdil, tak jsme zase přebalili a pak už usnul ani nebek :sweat_smile:
4. dub 2009 v 19:45  • Odpověz
autor
Evi no o pár nepatrných stupínků asi joo, ale slunce tam peče taky fest, což je na solární alergii jak dělaný :rolling_eyes:
Hold Gabi budete vybírat na dovču podmračný dny a né jako zbytek národa ažúro :sweat_smile:
4. dub 2009 v 19:46  • Odpověz
nebo lázně nějaké wellnes, to jsou procedury většinou v budovách :wink:
4. dub 2009 v 19:53  • Odpověz
autor
nebo výlet do dolů, ale manža by se musel oblíct pořádně, ale slunce by bylo vyřešený :grinning:
4. dub 2009 ve 20:00  • Odpověz
autor
hele já myslím, že to nějak zmáknete :sweat_smile:

Evi tak co Joli už chrupe?
4. dub 2009 ve 20:00  • Odpověz
no a co jeskyně taky dobrý :wink:
4. dub 2009 ve 20:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.