• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žít a nechat žít :o)

(Zamčená)
2. ledna 2010 
autor
Evi nooo solná, to ani nemusejí nikam jezdit, to mají určo ve městě, a pak OKD :grinning: :grinning: :grinning:
4. dub 2009 ve 20:05  • Odpověz
autor
jéé se tady provokujeme s dovčou, já bych tak někam jela :angry: :angry: ale utřu ústa, musíme šetřit. snad na podzim manžu ukecám aspoň na týden někam po republice :wink:
4. dub 2009 ve 20:06  • Odpověz
autor
Evi co vy? plánujete dovču?
4. dub 2009 ve 20:07  • Odpověz
no 1. ten sraz a měsíc na to sraz renault clubu v mĚLNÍCE :wink:
4. dub 2009 ve 20:08  • Odpověz
autor
jé sraz klubu, to musí být zajímavý a to je na víc dní? a co se tam tropí, kromě toho že porovnáváte kdo má naleštěnějšího broučka,?? :astonished: :sweat_smile:
4. dub 2009 ve 20:15  • Odpověz
no je to pátek až neděle. v pátek večer se jede 1. orienťák, v sobotu jsou soutěže pro děti, jízdy zručnosti, spanilá jízda, a 2. orienťák, a v neděli je ještě vědomostní test a potom i vyhodnocení a odměny :wink:
4. dub 2009 ve 20:19  • Odpověz
autor
tak to je super, my takhle jezdívali ralley, to bylo bájo, nejdřív jízda zručnosti a pak se jelo, bylo to sice jen jednodenní ale i tak stačilo, pořádal to autosalon jedný značky, ale omezení co se týká značky vozu nebylo :wink: škoda, že už se nejezdí, mě to dost mrzí. Ale známej změnil práci (býval ředitel toho autosalonu) tak už řeší jiný problémy :unamused: vcelku mě to mrzí :rolling_eyes:
4. dub 2009 ve 20:28  • Odpověz
no tady je to jen pro rencky, ale je to super, a Joli už budwe mít rok tak bude asi poprvé chnět ve stanu :grinning:
4. dub 2009 ve 20:56  • Odpověz
no jdu do vany a spát, abych byla zítra čilá, Martin je v práci tak aby se vyspal :wink:
4. dub 2009 ve 21:01  • Odpověz
:slight_smile: dobré ranko :wink:
5. dub 2009 v 09:21  • Odpověz
tak dnes po druhé prochajdě paráda, ale už se tam šeredí :frowning2:
5. dub 2009 v 17:02  • Odpověz
autor
Ahoj Evi, my dnes taky po prochajdách, i když teda odpol jsme při návratu pěkně zmokli :sweat_smile: teda jen já že, Honýsek byl zakakušen v kočíku pod pláštěnou :sweat_smile:
5. dub 2009 v 17:23  • Odpověz
no právě mi odpoledne připadlo na kopečkách nějak divně šero :sweat_smile:
5. dub 2009 v 17:39  • Odpověz
autor
tak jsem dítě konečně zahnala do pelechu ufufuf jinak by mi praskla hlava, a to mi přijde že spal dneska hodně v kočíku, ale ono je to asi relativní přesně jsem to nesledovala :wink:
5. dub 2009 v 18:17  • Odpověz
autor
Evi díky moc za IP, já právě s tou značkou nevím, no je to 50 na 50 ty reakce, někdo si ji hodně chválí někdo zase haní, ale to je asi jako se vším. Zase už jsou vyzkoušený, takže asi výrobní vada by se už odhalila :sweat_smile:
5. dub 2009 v 18:18  • Odpověz
No sestřenka měla podobný a byla moc moc moc spokojená, že jsou lehké skladné a snadno přenosné :wink:
5. dub 2009 v 18:28  • Odpověz
autor
Evi tak to je super zpráva, no pokazit se asi může vždycky všechno, ale za tu cenu, že jo :grinning: i když teda už se zvedá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
spíš teď řeším že jsem si nevšimla, že paní chce osobní odběr, tak jsem jí napsala a uvidíme jestli to nebude prob? jestli teda vůbec odpoví :unamused:
5. dub 2009 v 18:35  • Odpověz
no uvidíš co odpoví, ale cca v této relaci se na aukru dá sehnat ledasco :wink:
5. dub 2009 v 18:38  • Odpověz
ještě jsem se dívala jednou no šla bych tak do 1850 víc ne, pak už se dají sehnat kolem 2000 i nové :wink:
5. dub 2009 v 18:40  • Odpověz
autor
pardon jsem šla zpacifikovat dítko, ale nejsem si jistá zda se to neminulo účinkem :sweat_smile:
5. dub 2009 v 18:41  • Odpověz
autor
no já mám strop ještě trošku níž, a uvidíme zda vůbec odpoví no :wink:
5. dub 2009 v 18:42  • Odpověz
autor
jinak se mi líbí Jané, má je sousedka, sice dost šisujou, ale řekla bych že už jsou po vícero dětech, a nemají takovou výbavu, u těhle se mi líbí, že je všechno v ceně :wink:
5. dub 2009 v 18:43  • Odpověz
no právě proto já bych to ocenila až takto, ale čím míň tím líp :grinning: :grinning:
5. dub 2009 v 18:45  • Odpověz
autor
jsem náročná :grinning: :grinning: jsem je chtěla za vyvolávací cenu :grinning: :grinning: :grinning:
5. dub 2009 v 18:46  • Odpověz
autor
kdo by platil víc když nemusí žejo :sweat_smile:
5. dub 2009 v 18:47  • Odpověz
autor
jako dítko zkouší mojí trpělivost, my těch pár posledních minut co jsem na něj sama dává pěkně vyžrat :angry:
5. dub 2009 v 18:48  • Odpověz
autor
samo mi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
autor
kdo tam má pořád běhat a přetáčet ho na záda, a to se ještě rozbil, ten kolotoč grrr :rolling_eyes:
5. dub 2009 v 18:51  • Odpověz
autor
zatím je ticho, tak snad usne, jinak už mu prsknu Nurofen a sobě asi taky, ač jsem toho původně odpůrce :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
vykoupanej je, nakrmenej je, nakojenej je, nic mu nechybí, celou pusu má namazanou mundisalem, tak už fakt nevím co by chtěl :angry:
5. dub 2009 v 18:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.