• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žít a nechat žít :o)

(Zamčená)
2. ledna 2010 
6. dub 2009 v 16:52  • Odpověz
Ahojky, tak včera nás přepadla bouřka :stuck_out_tongue_closed_eyes: shodila elektriku, tak byly studené párky :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Dnes jsem měla pohovor s vedoucí a že mám začít makat :sweat_smile: jinak prý úplně zblbnu. No na moji připomínku že nechci kamarádům tahat prachy z kapes, jsme vybraly progukty které mají hlavně ušetřit penízky, no tak vám to pak odprezentuju :grinning: :grinning: :grinning:
to zase budu blekota :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. dub 2009 v 18:27  • Odpověz
Jo a ty golfky z aukra jsou super super super, záda teda nejdou až do lehu, jen do plolehu, nohy mají také víc poloh, ale jsou skladné a lehoučké a Joli se v nich moc líbí, a ze schodů jsem je zvládala i s rozřezaným břichem a bez újmy
6. dub 2009 v 18:32  • Odpověz
Já v zimě používala starý fusak do něhož jsem vyřízla díry pro pásy a když byla obr zima tak dovnitř ještě flísovku a bylo, jo a koupila jsem asi za 200 pláštěnku oed emitexu a pohoda :wink:
6. dub 2009 v 18:36  • Odpověz
teda tady je živo, no jo sluníčko konečně vylezlo :grinning: :grinning: :grinning:
7. dub 2009 v 08:34  • Odpověz
jj živo bylo u nás v noci - skoro co hodku dudel, pak to MM nevydržel a šel v 1h Sašku přebalit - a byla pokaděná,což teda nikdy v noci dříve nebylo. trochu mlíka si dala a pak zas co chvíli brekot, ve tři ráno zase srajda, pak jsem ji vzala k nám do postele a spala v klidu až do 6:30. ráno měla ješte trochu průjem i s hleny :frowning2: a teplotu 38.3 po odečtu. jinak je veselá, vyžahla 170ml mlíka, ted si hraje, ale nevím.... zatím jsem Paralen nedávala, až budu zas přebalovat tak poměřím.
myslíte že s ní můžu ven? je tam krásně... a domlouvala jsem se už na prochajdu... ale takhle nevím.
7. dub 2009 v 09:13  • Odpověz
autor
krásné ráno, tedy spíše dopoledne že :wink:
7. dub 2009 v 09:58  • Odpověz
autor
gabi myslím, že pokud jí to klesne a bude mít pod těch 38 tak ven normálně běžte :wink: jinak bych jí asi šupla ten paralen a šla ven taky, no záleží kolik bude mít.
ale dovoluji si tipnout že u vás to budou zuby konečně :grinning:
7. dub 2009 v 10:01  • Odpověz
tak teplotu před chvíli neměla - teda 37,4 před odečtem, ale zas asi teploměrem jsem jí vyprovokovala srajdu.... ach jo :angry: mám jí dát normálně jídlo? (má ještě květák s mrkví a masíčkem) nebo raději uvařit jen rýži s mrkví? :rolling_eyes:
zítra máme mít plavčo, ale jestli bude srajdit tak asi nikam nejdem, a to už 2x budem chybět plánovaně...
7. dub 2009 v 10:11  • Odpověz
Jíťo taky doufám v zuby, bo jinak už nevim, že by se změnila z hodného spícího dítka na noční můru... :grinning:
ale v pusině jak vymalováno, ani známky po nějaké akci...
7. dub 2009 v 10:12  • Odpověz
a golfáče asi vyhrajou tyhle http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=20907190&tab=2 sice se MM moc nelíbily, ale nakonec jsou nové a snad vydrží i na další dítě a ještě váhal mezi tím aukrem
http://www.aukro.cz/item601995962_super_akce_kocarek_grapi_buggy_lux_red_blue.html jenže tam není ani pláštěna ani nánožník... takže cenově nevyjdou o moc líp kdybych měla ještě to dokupovat.

akorát jsou teda skladnější... dívali jsme si i na ty chicca a Cam apollo.. ale složené by asi nebyly o moc mín než náš sporták.

nj je to váhání. nakonec asi ty Cam - já bych chtěla zelené nebo červ, at je nějaká změna, MM zac oranž, že už k tomu máme i pár věcí (jako myslí trika apod.... že by vliv tchýně :grinning: :grinning: :confused: a že k zelenému nic moc není, navíc když to prodáme jako komplet - trojkomb.cortiny + golfky že to bude pěkné v jedné barvě..... no asi ho nechám rozhodnout, u mě by to zabralo zas měsíc :grinning: :grinning:
7. dub 2009 v 10:17  • Odpověz
autor
¨Gabi se to chystá určitě ty zuby, třeba za pár dní už něco vidět bude :wink:
Jídlo bych jí dala určitě, a s tím plavkem uvidíš, mezi to jí normálně kdyžtak šoupni ten rýžovej odvar, resp. jí z toho třeba udělej UM ne?
7. dub 2009 v 10:29  • Odpověz
autor
Gabi ty Cam jsou pěkný, jen na tom čáryfukovi jak jsem ti dávala odkaz na týhle stránce nahoře máš zrovna ty zelený za 1750,- akorát si porovnej jak to vyjde s poštovným.
Aha tak teď koukám že manže bude vybírat barvu, tak nic tam ty oranžový myslím nemají :sweat_smile: mě se líbí víc ty s tou černou stejně :grinning:
a tak je budete brát do Prahy nebo ještě počkáte??
7. dub 2009 v 10:31  • Odpověz
autor
aha teď koukám že na tom MMB píšou že nánožník v ceně, ale jestli budete brát ty oranž tak bych se ještě poptala, zda je nánožník v barvě, protože někde jsem četla že k tomu jdou sehnat jen černý nánožníky :fearful:
7. dub 2009 v 10:33  • Odpověz
autor
tak jdu sušit vlásky, pak kdyžtak ještě juknu, ať jsem ready než se dítko vzbudí :slight_smile:
7. dub 2009 v 10:34  • Odpověz
autor
dopr**** já jak tohle napíšu tak je drak vzhůru :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. dub 2009 v 10:35  • Odpověz
já jsem úplně blbá.... plavčo je až v pátek... zítra pracuju :angry: kdybych kojila, tak to svedu na vykojený mozek :grinning: :grinning: ale nemůžu se vymlouvat :grinning:

právě na tom MMB je to i s nánož., pláštěnou a madlem. a ted jsem ještě zahlídla Jane energy http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=20224779&tab=2 ty jsou suprovní, lehké, skladné, no akorát ta cena, žejo... a zas bez výbavy.

pravě je chcem co nejdřív, že bychom vyzkoušeli a když tak vzali do Prahy, proto chci at jdou i do lehu, když třeba budem déle chodit...
7. dub 2009 v 10:44  • Odpověz
ty černé se mi líbily hned od počátku - i v té variantě Apollo. jenže MM tvrdí že je to moc smutné.... ale zas ty oranž.mají světlou stříšku,tak aby to nebylo špinavé :angry: a taky bych mohla už jinou barvu než oranž... :sweat_smile:
7. dub 2009 v 10:46  • Odpověz
gábi spíš vybledlé :grinning:
7. dub 2009 ve 12:22  • Odpověz
autor
Brý ránko, teda dobrý jak kde, jsme vstávali už před hodinou a s šílenou náladou :stuck_out_tongue_closed_eyes: asi nám roste další zub, chůdě moje :unamused:
8. dub 2009 v 07:37  • Odpověz
ale Jity to je trapič ten tvůj prdelka :wink:
Joli teda vstala o půl sedmé, ale bez řevu :sweat_smile:
8. dub 2009 v 07:40  • Odpověz
autor
Evi teď si chvíli hraje v ohrádce tak uvidíme co bude :sweat_smile:
ještě že je hezky, jak bude vyvádět tak ho strčím do kočáru a jdeme ven :wink: jen bych chtěla aby se vyspal doma, v kočáru mu to spaní poslední dobou nějak nejde :wink:
8. dub 2009 v 07:43  • Odpověz
no Joli včera nezabrala ani po 3 hodinách kočárkování, ale aspoň odpadla v 7 večer :grinning: :grinning: :grinning:
8. dub 2009 v 07:58  • Odpověz
autor
jinak jsem včera zjistila, že miláček Honzulinda mi vyrůstá ze všech mikinek, jsem si myslela, že jsou ooobr a oni už mu jsou malý :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak se budu muset porozhlídnout po MMB :grinning: :grinning: :grinning:
8. dub 2009 v 07:58  • Odpověz
no Joli jso gatě 80 tak akorát něco jí je akorát i 86 :sweat_smile: :grinning: :grinning:
8. dub 2009 v 08:01  • Odpověz
autor
no vidíš a to pořád, že je maličká :grinning: :wink:
už budu vybírat jen v 86 :wink:
8. dub 2009 v 08:05  • Odpověz
autor
musím jít kojit mám tu řev :sunglasses:
8. dub 2009 v 08:05  • Odpověz
ahoj, tak kecalky po ránu jo? :wink:

včera Saška srajdila až do večer a nechtěla nic jíst a ani moc pít :confounded: aspon už byla bez teplot, tak jsem šla chvíli ven, ale po půlhodině vztekání jsem to obrátila zpátky :angry: večer jsme šli ještě ke známým vrátit půjčené věcičky, tak to už byla šikovná, no bodejt, když si lebedila u tatínka v manduce :wink: večer zbaštila i dost kaše.
akorát noc zase :angry: od ůlnoci do dvou jsme nespali, furt se převracela v postýlce, nezabrala ani u nás, po hodce zase srajda, ale nakonec po přebalení a nakrmení usla a ráno jsem ji dokonce musela v šest budit :sweat_smile:
8. dub 2009 v 08:16  • Odpověz
a kočár nakonec vyhrál Flip - a protože nánožník je černý, tak bude kočár béžovo-černý (díky za radu Jíťo, fakt nánožníky dávají černé ke všem... což byl můj argument proti MM který chtěl oranž. ale je fakt že ten nánožník kvodíjak užívat nebudem...) tak už se těším až dorazí.

a včera jsem taky probírala věci - kámoška donesla zas 2velké tašky, sice je mi to blbé, něco už je špinavé zaprané, něco trochu potrhané - tak nevím aby si pak nemyslela, že to my.... :confounded: a něco jsme dostali od kolegynky, takže mám hafo kalhot, lacláčů, bodyn, ale mikiny a šatičky asi taky brzo nakoupím :wink: třeba tohle: http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=19440804&tab=2

a velikost jak co - některé trička má dobré i 0-3m, většinou ale 74,80, kalhoty jsou třeba větší.
8. dub 2009 v 08:20  • Odpověz
:grinning: Tak Joli 0-3M nemá, ale 3-6 taky ještě nosí, jinak pár 68 hodně 74 něco 80 a pár kousků i 86 :grinning:
8. dub 2009 v 08:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.