• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žít a nechat žít :o)

(Zamčená)
2. ledna 2010 
podívej darovanýmu koni na zuby se nekouká, a kdo chce víc nedostane nic. Já mám taky spousty starých věcí a tak mne nemrzí když to Joli ještě víc dorasí, a hlavně jak začneme chodit na hřiště, to bude hukot a aukce budou jen lítat :grinning: :grinning:
8. dub 2009 v 08:39  • Odpověz
no tak jsem to nemyslela, já jsem za ty věci ráda - jen že ona už mi to předala takové, že něco roztrhané a něco špinavé třeba po mrkvičce, nebo vytlačené cvočky... mám to ale jen půjčené a jak budu vracet tak nevím jeslti to mám jako zašívat - nebo to odložit s tím, že jsme to nenosili. :rolling_eyes:
8. dub 2009 v 08:52  • Odpověz
no snad ví co ti dala ne? já teda co jde tak spravuju, i když to dostanu horší :wink: a třeba bych ještě bokem dala navíc něco co jsem nedostala, jako že dík za půjčení, tady je něco navíc :wink:
8. dub 2009 v 09:09  • Odpověz
autor
jj taky si myslím že snad by mohla vědět v jakým stavu ti to dává, mě kámoška dávala věci co měla půjčený její ségra přede mnou, a něco s dírama a tak, hned říkala, ať to klidně kdyžtak vyhodím co je hodně špatný, já si něco vybrala a spravila, když to je třeba očko u patentku nebo dírka na punčoškách. Na válení doma je to ještě super, a nemám z toho žádný nervy už :wink:
8. dub 2009 v 09:29  • Odpověz
autor
já měla pořád nervy co jí za to dám, ..jednou jsem se zmínila přd ní a hned jsem dostala vynadáno, že si jako za to nic neřekne, že jsem toho pro ní v životě udělala dost a lepší když to další mimi vynosí. Je vidět že má vždycky radost když se vidíme a Honýs má na sobě něco pěknýho po klukách :slight_smile: tak už to neřeším :wink:
8. dub 2009 v 09:31  • Odpověz
No já už nemám moc poděděných věcí, dostala jsem do 68-74, ale jinak kupuju na dojetí v aukcích za pár šprdlíků a spravím si co potřebuju, na lezení po bytě a pak na hřiště super :wink:
8. dub 2009 v 09:32  • Odpověz
Já budu sestřence půjčovat/vracet po Joli, ale neco si odložím, teda hlavně co Joli dostala jako dárek, nebo tak a nebo něco super skoro nové, páč se v létě teda spíš na podzim vrháme na snažení tak abych pak nebyla úplně na nule, kdyby se věci nechtěly vracet :sweat_smile:
8. dub 2009 v 09:36  • Odpověz
autor
Evi no mě už to taky končí a je těch věcí čím dál míň, teď třeba v tý 80tce, jak to těm dětem dýl vydrží tak to dost dotrhají a taky víc se pohybují že jo :grinning:
8. dub 2009 v 09:51  • Odpověz
autor
dítko se mi budí, jdeme svačákovat tak pá zatím :wink:
8. dub 2009 v 10:13  • Odpověz
no právě si nejsem jistá jestli říkala, at klidně něco vyhodím nebo ne.... ale je to kámoška, tak snad pochopí kdybych nevrátila vše :grinning: a taky vždycky přidám něco mamce i bobíkovi po kterém nosíme/hračky nebo oblečení/

a věcí taky spotřebujem nějak více - jsem před porodem nakoupila plno věcí na MMA nebo MMB a pak ani jsme nestihli vynosit...
8. dub 2009 v 10:31  • Odpověz
a už MM psala tchýně at si prý rozmylsíme co můžeme půjčit švagrové, že furt nic nemá ani nemá snahu nakupovat (rodí v červnu)... :confounded: dokonce už prý Sašce koupila nějaký svetr a bodyno - a MM to strašně popisovala, že je to kvalitní matroš, že to určitě vydrží i pro Aničku :confused: já jí samo věci půjčím, ale taky si nechám nějlepší kousky... třeba i kdyby pak měl brácha holku... sice je to blbé, ale švagrovce nevěřím, že by se mi vše vrátilo. hlavně ještě aby nechtěla monitor dechu...
8. dub 2009 v 10:35  • Odpověz
autor
když je to kámoška tak je to vklidu :wink: i když možná je to i o tom, že by ti to ani neřekla kdyby se jí pak něco nezdálo :sweat_smile:
8. dub 2009 v 11:22  • Odpověz
autor
to je tchýně dobrá teda, a nechce jí něco půjčit sama, to je přeci na vás, a švagrovka by si to taky mohla vyřídit sama když něco chce ne? přeci jen občanku už má nějaký pátek doma :wink:
však jí určo půjč jen to co jí půjčit chceš, a monitor jestli nechceš tak se na něco vymluv, buď že ho ještě používáte nebo že jsi ho půjčila někomu jinýmu a je to ne :wink:
8. dub 2009 v 11:24  • Odpověz
Gábi hi hi hi,

teda já si taky nechám něco na druhý hned doma to je normoš
8. dub 2009 ve 12:37  • Odpověz
naštestí od tchýně moc věcí nemáme - akorát manducu - tu z ruky nedám :grinning: a jedny dupajdy s bodyčkem. a stejně jsme většinu měli pujčeného. a švagrová osobně nám dala k narození sašky šatičky s punčocháčema, kt.jsou na holky 2-3roky. dobré co? :grinning: tak ji trumfnem a Aničce dáme nějaký ohoz do první třídy :sweat_smile:
8. dub 2009 ve 12:42  • Odpověz
gábi zase má jistotu že do nich Saška doroste. Lepší než milion pidivěcí, a nevyužít je
8. dub 2009 ve 12:49  • Odpověz
autor
Gabi :grinning: kupte Aničce důchodky :grinning: :grinning:
manduca je skoro až do 5ti let když na to přijde a mezitím budete mít druhý takže nemá nárok :grinning:
8. dub 2009 ve 13:02  • Odpověz
to je super, no Gábi moc se tím nezatěžuj, já vrátím sestřence to od ní všechno v jakýmkoli stavu a přidám po Joli co neobrečím, když se mi náhodou nevrátí :grinning: :grinning:
8. dub 2009 ve 13:03  • Odpověz
autor
chci se zeptat, jestli znáte někdo nějaký dobrý bazary, ověřený, kromě MMB a aukra, díky :wink:
8. dub 2009 ve 13:24  • Odpověz
jestli myslíš na hadříky, tak to moc nevím, ale docela jsem prodala věci (knížky nebo odsávačky) přes sbazar (na seznamu) nebo na www.hyperinzerce.cz a třeba ještě www.bazos.cz
8. dub 2009 ve 13:53  • Odpověz
já ještě tady na bazárku, nebo tany na bazárku na rodině a ještě jsem pokukovala na miminku :wink:
8. dub 2009 ve 13:53  • Odpověz
dobré ráno :wink:

noci snad čím dál horší - Saška furt průjmuje, jen v noci jsem ji 3xpřebalovala, chudák už má dupku celou červenou :confounded: teploty už nemá a chut k jídlu znovu je, tak nevím jestli jít k dr.nebo ne.... v plínce to předtím bylo jako spíše vaječinka s trochou hlenu, ted jen řídké zelené.... :unamused:

a dneska má přijít golfáč, aby to bylo rychleji tak jsem nechala poslat na dobírku, no beztak mi čp hodí zas jen lístek a odpo jdu do práce tak to nestihnu vybrat :angry:
9. dub 2009 v 08:41  • Odpověz
autor
brý ráno, u nás už se zase vstává 2x za noc :stuck_out_tongue_closed_eyes: kurňa ať už se ta druhá jednička prořízne a je zase chvíli pokoj...
mám řev jdu nakojit, a snad ho hodit do postele, pak dorazím...

gabi jak dlouho máte ten průjem, my to měli přes týden a pak dobrý, ale zase k těm zubům, jestli se ti ani nezdá, že by se jí někde něco klubalo tak možná zajdi k mudře :unamused:
9. dub 2009 v 08:45  • Odpověz
má to od úterý - takže dneska vlastně 3.den, teploty jen ten první. a v noci sebou třeba mele a brečí v postýlce, a to dudel má, čaj nechce, je najezená, přebalená a na bříšku se otáčí a kroutí hlavou, v posteli se ji skoro snaží dát pod polštář (hlavu :grinning: ), tak myslím že by to i zuby být mohly, i když více neslintá a přes den je v klidu, jen časteji spí.
akorát naše mudra už jde asi do důchodu a je tam ten místo ní chlap, k tomu se mi moc nechce... možná aspon zavolám, uvidím co dopol.
9. dub 2009 v 08:51  • Odpověz
a jinak jsem už málem zaplatila složenku za další výstavu a ještě že mě napadlo podívat se pořádně na datum - 9.května! to je sraz červnovek :grinning: tak sice je to škoda, ale na výstavu asi půjdem až v srpnu do OStravy na Slezský hrad. konkurence asi bdue větší než v tom květnu, ale sraz je přednější :sweat_smile:
9. dub 2009 v 08:53  • Odpověz
autor
jsem tuuu :dizzy_face: jsi tu ještě?
9. dub 2009 v 09:11  • Odpověz
autor
jaktože jdeš do práce až odpoledne? resp. dneska už je čtvrtek ne, tak jaktoiže jdeš vůbec do práce :sweat_smile:
9. dub 2009 v 09:12  • Odpověz
autor
já to pořád tipuju u vás na ty zuby, 3 dny není nic, to bych neřešila pokud to není vodový, ale samo jak to cítíš ty, ty to vodíš žejo :wink:
a slintání není směrodatný, my taky neslintali nijak extra, to je u každýho dítka jinak, kámošky kluk slintal jak bernardýn, ale aspoň něco že, jinak by vůbec nepoznali že mu ty zuby rostou- zlatý dítě :grinning:
hehe váš mudr. potřeštěnej, ten z toho udělá případ pro jipku to tipuju :sweat_smile: :sweat_smile: :confused:
9. dub 2009 v 09:15  • Odpověz
jsem tu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
9. dub 2009 v 09:16  • Odpověz
v amb. jsem byla včera, dneska mám pohotovost 17-22 :pensive:
9. dub 2009 v 09:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.