• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žít a nechat žít :o)

(Zamčená)
2. ledna 2010 
no právě aby mě zas hned neposílal na infekční k rehydrataci :confounded: myslím že je Saška ok, vypije i 100-200ml čaje, k tomu nějakých 400ml mlíka a včera snědla všechno, tak asi ještě počkám.
9. dub 2009 v 09:18  • Odpověz
autor
:grinning:

ahá pohotovost, tak jen 5 hodin to ujde ne, a budou prašulky :wink:
autor
tak pošta doveze golfky jo, no to je koukej odchytnout, žádný házení lístečků do schránky :stuck_out_tongue_closed_eyes:

mě už voal pán z PPL že mezi 12-13 dorazí, já ho miluj, zlato moje, volá i když nemusí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
autor
když jí a pije, tak je to ok :wink: váš dr. je pošuk :grinning:
9. dub 2009 v 09:19  • Odpověz
jj Jíťo, ty služby jsou jenom kvůli penězům... :angry: sice vždycky stresuju že bude někde rychlá na výjezdu a budu muset jet i já, ale prý to je jen vyjímečně, a se divím že to obvodáci nechcou dělat - 5h a oni jsou teda placeni královsky... na to že ti tam třeba přijde jen 5-10 lidí, většinou s nachlazením nebo bolestma zad. :rolling_eyes:
9. dub 2009 v 09:19  • Odpověz
a co ti přijde PPL? škoda že ta paní neposílá i PPLkou. mi taky vždycky volal. fakt se to vyplatí. než se nervovat s poštou
9. dub 2009 v 09:20  • Odpověz
autor
jj no taky bych nějakou službu vzala, ale na 5 hodin s mým platem by se mi ani nevyplatilo do tý práce páchnout :grinning: :grinning: :grinning:
ti budu přát ať nemusíš nikam na výjezd a ať máš klid :wink: tam beztak chodí většinou ti, co nestihli si přes den zajít k obvoďákovi :grinning:
9. dub 2009 v 09:21  • Odpověz
autor
konečně nánožník na kočík :dizzy_face: :dizzy_face: to se oplatí, hlavně teda fusak, už zase můžu vyndavat, jsme s ním nejezdili ani 14 dní, ale když jsou teď vedra jak v létě tak co s fusakem i když je jarní :sweat_smile: dobře že je teplo, ho využijeme na podzim ještě třeba :wink:
9. dub 2009 v 09:22  • Odpověz
většinou jo, akorát ted je nějaký blbý zvyk, že RZP začla vozit i na pohotovost místo rovnou na příjem :angry: stejně většinou na internu pak pošlum takže to akorát zdržuje
9. dub 2009 v 09:22  • Odpověz
já vyndala fusak i nánožník - na té cortině stejně je to upevnění volnější, a Saška už furt kope nohama, nejčastěji jezdá se zapřenýma nohama o madlo, tak byl nánož.už zbytečný. asi jí tam dám když tak zavinku od emitexu
9. dub 2009 v 09:24  • Odpověz
autor
včera došel manžel dřív z práce tak jsme vyrazili do města a to byl mor. chtěla jsem dítku pořídit nějaký čepičky, kloboučky, no nakonec jsem mu nakoupila věcí přes 2 tis. dneska bych se za to nakopala, no jo váha no, :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale co pro miláčka že jo :grinning:
9. dub 2009 v 09:24  • Odpověz
autor
no to je hodně blbej zvyk RZta má jasně vozit na příjem do nemocky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. dub 2009 v 09:25  • Odpověz
no jo, právě proto mě MM nechce nikam pouštět - věcí hafo od kámošek a furt bych nakupovala... :grinning: ale tedko není za co, uvidíme po PRaze, tak se taky těším že Sašce nakoupím už i k narozeninám.
9. dub 2009 v 09:26  • Odpověz
autor
když mě štve, včera jsem odepla vršek fusaku a když jsme šli večer z města tak jsem ho chtěla přikrýt jen dekou, jenže to tam vydrží tak 10 vteřin maximálně :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. dub 2009 v 09:27  • Odpověz
autor
no já chtěla jen ty pokrývky hlavy a ten krém opalovací. No takže nakonec má 2 čepičky jarní, 1 kšiltovku, 1 klobouček, 3 mikiny (velikost 86- byli nádherný nešlo odolat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak se chlácholím tím, že mu vydrží na dýl)- já totiž jak ho vidím každej den, tak mám pocit, že moc neroste, no a včera když jsme odcházeli ven, jsem mu oblíkala jednu mikinu za druhou a skončili jsme skoro u poslední, protože mu bylo všechno knop :astonished:
9. dub 2009 v 09:30  • Odpověz
čepky bych taky potřebovala... akorát klobouček si hned strhne... tak vyfot a pochlub se nákupem :wink:
mikčy asi taky nějaké pořídím, už se těším to PRahy do CA tam vždycky něco vyberu. jen asi raději bez MM :grinning: :grinning:
9. dub 2009 v 09:32  • Odpověz
autor
gabi no kráásný věci jsi šikovná :dizzy_face: :dizzy_face: a za pár penízků :dizzy_face:
9. dub 2009 v 09:33  • Odpověz
autor
manžu pošleš na prochajdu no já CA jak kdy, buď jsem totálně naštvaná nebo nadšená, a taky jak kterej, posledně na čerňáku mi přišlo že nic neměli :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. dub 2009 v 09:36  • Odpověz
autor
a protože mi to bylo ještě málo, tak jsem vběhla do seku a nechala tam asi 400, ale asi za 3 mikiny a svetry, košili a kšiltovku :grinning: to byl lepší kup, ale co už

teď mi došel rodičák tak aspoň malá náplast

a pak jsme to teda završili večeří na zahrádce restaurace (jsem si naběhla zase pěkně na vidle)
a tou lékárnou- jj krémík pro prcka proti slunci za 310 :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. dub 2009 v 09:38  • Odpověz
já myslím byla akorát někde v centru a nakupovala jsem na sebe v těhu - páč tam mají hodně velikostí a docela i slevys :grinning: :grinning: a pro mimi taky dost věcí. taky je pár obchůdku co zboží stejně většinou vozí z Polska a do OStravy zas se mi jen kvůli nákupům nechce. :unamused:
9. dub 2009 v 09:38  • Odpověz
autor
vyfotím to, ale budeš muset vydržet :grinning:
9. dub 2009 v 09:40  • Odpověz
a co máš za krémík? a slun.brýle taky máte?

jé véča na zahrádce - na to už se taky těším. včera bylo hezky, ale MM nikam nechtěl - no taky vařil polívku, tak bychom prý zbytečně utráceli :unamused: ale ještě že jsme nešli, pak tu byla taková vichřice a slejvák, že bychom to odnesli...
9. dub 2009 v 09:42  • Odpověz
to je dobrá cena v sekáčí :wink: tolik věciček.. budu muset prozkoumat jestli máme i něco takového u nás :sweat_smile:
9. dub 2009 v 09:43  • Odpověz
autor
krémik daylong kids na ten nedám dopustit, mám ho odzkoušenej i na sobě, slunce moc dobře nesnáším, ale s tímhle je to vpoho :wink: brýle zatím ne, ale uvažuju o těch jak dávala Evča odkaz :wink: líbili se mi z chicca, ale ty nemají pásek což je asi nutnost, i tak to bude asi sundavat :grinning:
9. dub 2009 v 09:49  • Odpověz
autor
no my zbytečně utráceli, jsem byla nasr***, jsem měla v salátu zkaženou papriku, a když jsem je to nechala odnýst, tak prej vzkaz od kuchaře, že v tom žádná paprika nebyla- on ani neví co dělá, jsem se fakt pobavila na závěr, ale původně jsem se málem poblula, hygiena by se asi divila :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. dub 2009 v 09:51  • Odpověz
hmm tak konec se nevyvedl :unamused: ale aspon máte nakoupeno :wink: a neříkej že z věciček nemáš radost :grinning:

btw co máte za gelík na zoubky?
9. dub 2009 v 09:53  • Odpověz
autor
oobrovskou, už ti táhnu fotky do pc

a moment telefon :wink:
9. dub 2009 v 09:57  • Odpověz
autor
jsem tu, gelík máme mundisal gel

a jdu přihodit ty fotky :grinning:
9. dub 2009 v 10:11  • Odpověz
9. dub 2009 v 10:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.