• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žít a nechat žít :o)

(Zamčená)
2. ledna 2010 
9. dub 2009 v 10:16  • Odpověz
autor
volala mamina že mi došel nějakej balík, tak se budu muset vydat na poštu, jako nevím co to může být, z Prahy a na starou adresu :confused:
9. dub 2009 v 10:18  • Odpověz
no super nákupy :wink: vecičky vypadají suprovně, to bude Honzulka fešák :grinning: :dizzy_face:
9. dub 2009 v 10:33  • Odpověz
autor
doufám doufám, a snad mu i nějakej čas vydrží :sweat_smile: to fakt už byla nutnost teď nějak děsně vyrost, se už těším příští týden k dr. na váhy a míry :dizzy_face:
9. dub 2009 v 10:34  • Odpověz
autor
a díky za pochvalu :slight_smile:
9. dub 2009 v 10:34  • Odpověz
autor
kdepak nám vůbec dneska běhá Evča s Joli :confused: :sweat_smile:
9. dub 2009 v 10:38  • Odpověz
9. dub 2009 v 10:45  • Odpověz
dneska teda hooodne překvapili :wink:
9. dub 2009 v 10:45  • Odpověz
autor
no supééééééééééér nádhera :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
to vidím že to prubnete a porazíte s nima do tý prahy :wink:
9. dub 2009 v 10:55  • Odpověz
autor
a co nánožník sedí ta barva k tý černý na kočíku :confused:

hele co já tu jako vůbec budu dělat když ty budeš 14 dní v čudu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: kdy že už tam razíte:?
9. dub 2009 v 10:55  • Odpověz
asi jo, přece jenom jsou skladnější :wink:

akorát mě nas.alo - zas nejede výtah... :unamused: jsem to tahala nahoru a myslela jsem že půjdem ven, ale možná jenom vezmu manducu a odpol přemýšlím, holky mají sraz z havíř.koníka že bych aspon na hodku zašla před prací.

no ale ta barva... nevím jestli oranž by nebyly lepší :confused: já jsem v tomhle hrozná. i když si vyberu tak i potom pohcybuju jeslti jsem vybrala správně :grinning:
9. dub 2009 v 10:56  • Odpověz
nánožník je čený, myslím že univerzal, barva je stejně černá jako boudička. zas je fakt že aspon vynikne Saška v barevném oblečení a když tak dáme oranž.slunečník a a tašku a je to :grinning:

no já razím až ve čt.odpol.do hradce a v sobotu odpol.snad už budu doma. do PRahy jedem v neděli a asi se budem vracet v sobotu 25. no však už je stejně krásně, budeš furt někde v luftu :grinning:
9. dub 2009 v 10:58  • Odpověz
autor
barvička je super neutrál, nebudeš muset moc přemýšlet do čeho oblíknout sašku aby to nebylo jak v cirkuse :wink:
9. dub 2009 v 11:01  • Odpověz
autor
aha tak na týden ne na 14 dní, jsem si to spletla, tak to je ok :grinning:
9. dub 2009 v 11:02  • Odpověz
autor
já to nějak vydržím, ale to víš čas od času potřebuju něco probrat :grinning: :grinning: detailně :grinning:
9. dub 2009 v 11:02  • Odpověz
no jasně, když tak pořešíme až se vrátím :grinning: nebo s Evkou :wink:

do HK pojedeš? nebo jsi to vzdala? :confused: :dizzy_face:
9. dub 2009 v 11:05  • Odpověz
a nevíš kde psala Evi odkaz na ty brylky?
9. dub 2009 v 11:08  • Odpověz
autor
no pořád to řeším holka, ještě jsem to nevyřešila :grinning: ale snažím se, mám i od kámošky nabídku, že bych mohla spát u ní, jsem jí jen tak ze srandy napsala, že jsme si dlouho nepsaly a ona je mezi tím zase v HK, studovala tam medinu pak přesídlila na sever čech a teď je prý zase zpět. Bylo by to super, ale to asi neklapne, to by asi manža nedal, být tu s ním dva dny sám. Nakonec jsem uznala že táhnout je sebou je blbost :unamused:
9. dub 2009 v 11:10  • Odpověz
autor
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=13400079&tab=0
brýle to jsou tyhle, ale byl to jinej obchodník, a menší cena o něco :sweat_smile:
9. dub 2009 v 11:13  • Odpověz
táhnout sebou asi jo... to spíše kdyby TM vydržel tak je nech doma - přeci jen by to bylo na den a půl ne? v pátek ráno bys jela a v sobotu odpo doma :wink:

leda by třeba TM jel v ten pátek, možná část programu vynecháš (já teda něco určitě) a večer bys zůstala v HK akorát ty a šla zapařit s kámoškou :stuck_out_tongue_closed_eyes:

tak pak napiš jak ses rozhodla :wink: a doufám že když ne tam, tak aspon na srazík dorazíte. :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face:
9. dub 2009 v 11:14  • Odpověz
hmm akorát ty brylky píšou od 2let :confused:
9. dub 2009 v 11:15  • Odpověz
autor
doma budou to je zatím jediný co jsem vyřešila :grinning:
část programu asi vynechám ale na noc se asi vrátím, jsem měkká no, nebo se ještě domluvíme.
no ještě musím napsat kolegyním jak to teda vidí, tam nechci být na přednášce sama samička samotinká :pensive:
9. dub 2009 v 11:16  • Odpověz
autor
aha tak to ne, ještě jsou 0-2 roky :wink:
9. dub 2009 v 11:17  • Odpověz
autor
http://www.mimibazar.cz/bazar.php?album=399051

hele tohle je to co dávala Evča, už jsem to našla :wink:
9. dub 2009 v 11:19  • Odpověz
autor
jdu se naobědvat dokud je čas :dizzy_face:
9. dub 2009 v 11:22  • Odpověz
dík. až přijde rodičák, tak zas něco objednám :wink: (u nás normálně chodí až 16tého :angry: což me štve, protože byt a všechny prav.platby jsou samozřejmě do 15tého :confounded:
9. dub 2009 v 11:23  • Odpověz
jj tak dobrou chut, já jdu uklidit binec po rozbalování a Saška spí, tak asi na pár min.s pejskem. zatím papá
9. dub 2009 v 11:24  • Odpověz
Ahojky, bylo vám po mě smutno, jste hodné. byly jsme Joli vyvětrat od 9 do 12, my stihli oběh menu :wink:

jo a joli je v albíku s brejličkama :grinning:
9. dub 2009 ve 13:01  • Odpověz
ekt tedy Joli je super frajerka v těch brýličkách :grinning: :grinning:

akorát mi teda pokazilo radost, když jsem zjistila že nákup.košík - nebo spíše sítka je asi 10cm v místě spoje roztržená. achjo. ale než posílat reklamaci, tak si to raději zašiju. ale práce navíc :angry:

a Saška mco nechtěla obědvat, možná to bylo únavou :unamused: byly jsme venku v Manduce tak furt koukala kolem a nechtěla spát :sweat_smile:
9. dub 2009 ve 14:07  • Odpověz
No tak jsem zpět z procházky, byly jsme vyprovodit tátu na vlak na noční, sluníčko je fajn, Joli teda taky nespí, ale jí pěkně, někdy skoro nic, a příště si dá víc :wink:

No pokud je to opravitelné tak pohoda, třeba si toho paní jen nevšimla :wink:
9. dub 2009 v 17:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.