• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žít a nechat žít :o)

(Zamčená)
2. ledna 2010 
Kuk, jen pozdravím a honem s Joli ven, aby se tatin prospal po noční :wink:
10. dub 2009 v 09:19  • Odpověz
autor
Hezký dopolko :slight_smile:

Gabi to by mě teda dost vytočilo ta škuba na těch golfkách, koupíš si novou věc a tam tohle grrr :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Evi moc pěkná fotečka Joli v brýlkách, pořád váhám s objednáním, ale asi bych neměla :sweat_smile:
10. dub 2009 v 10:45  • Odpověz
autor
a jinak jsem trošku na nervíčka vysr*** se mi auto, včera cestou ze cvíča, musela jsem ho nechat na cestě a dojít domu pěšky (jo když se ozývají divný zvuky tak se to má řešit hned a né to nechávat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
táta slíbil, že se na to podívá, ale kdy asi jako neřek, já to auto potřebuju :angry:
10. dub 2009 v 10:55  • Odpověz
Jity to je fakt na sí rá kkkkkkk :frowning2:
10. dub 2009 v 11:09  • Odpověz
autor
Pardon jsem musela zmizet, došel taťka, v pondělí večer mi odveze auto do servisu a v úterý by to měli udělat, aspoň že tak. I když jsem myslela, že pojedeme k babi na velikonoce, tak asi ne no, uvidíme :frowning2:
10. dub 2009 ve 12:09  • Odpověz
autor
Evi no naštve to, ale na druhou stranu musí být člověk rád, že se mu to nestalo někde na delší cestě, nebo ve velký rychlosti, to by byl asi větší prob :wink: a hlavně že jsem byla bez prcka a nemusela ho nést domů v náručí.
Nikomu se nic nestalo a to je základ, peníze budou my nebudem :wink:
mrzí mě ta pneumatika, asi to nebude dobrý, ale to teď kupovat nemusíme, dost na tom co bude stát tahle oprava, naštěstí jsem týden počkala s přezouváním, protože jinak by bylo po letní a musela bych to řešit hned :wink:
10. dub 2009 ve 12:12  • Odpověz
No aspoň tak, my letos zimní přezouvat nebudeme, jsou horší, tak na nich dojezdíme léto a na zimu dáme nové :wink:
10. dub 2009 ve 12:29  • Odpověz
zdraví je hlavní, a když se nic nestalo, tak je to fajn, však autí opraví a zase bude makat :wink:
10. dub 2009 ve 12:30  • Odpověz
autor
no ideál to není v létě na zimákách, ale co už na doježdění, je to vcelku pálka vždycky ty gumy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. dub 2009 ve 12:54  • Odpověz
autor
jj snad to opraví rychle a bude to zase nějakou dobu v pořádku, snad tu sumu za opravu nějak unesem. on říkal taťka že by to udělal sám, ale zbytečně by se s tím mořil, když na to nemá věci :wink:
10. dub 2009 ve 12:55  • Odpověz
autor
sehnal mi nějakej fajn servis, že to snad bude za dobrou cenu :slight_smile:
10. dub 2009 ve 12:55  • Odpověz
no tak to snad nebude tak strašné.

Ten dezém mašich pneu je takový docela v pohodě, ale nevíme jak dlouho tam jsou, a dali jsme si slevu na zimní gumy, tak musíme mít potvrzení o koupi :wink:

Jinak jízdní vlastnosti jsou v pohodě, jen se mírně zvedá spotřeba a trochu i hluk :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. dub 2009 ve 12:57  • Odpověz
autor
jj necháme se překvapit :sweat_smile:

aha no to máte dobrý tu slevu aspoň :wink:

jízdní vlastnosti ideál nejsou, hlavně v dešti, přilnavost není ideální nad 7st c. :wink:
10. dub 2009 ve 13:01  • Odpověz
autor
ale pořád milionkrát lepší než v zimě na letňákách :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. dub 2009 ve 13:01  • Odpověz
autor
ještě mě napadlo jak je vůbec Joli spokojená s brejličkama.
já jsem na to docela zvědavá, Honýs teď vymyslel sundávání čepiček, takže co není přivázaný to hned letí z kočáru a co je přivázaný to rve jak buldok :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: :sweat_smile:
10. dub 2009 ve 13:02  • Odpověz
autor
tak já jdu něco uklidit a až se mládě vzbudí tak půjdeme ven a na tu poštu, kam jsem se včera skrzeva to autí nedostala, jsem napnutá, cože to vůbec je :confused:
10. dub 2009 ve 13:14  • Odpověz
no když je má přímo na vláskách tak se jí to moc nelíbí, ale přes čepeček je spokojená. Teda taky je ze začátku rvala dolů ale třetí den už nějak přijala fakt že ven se s nima jde :grinning:
10. dub 2009 ve 13:16  • Odpověz
autor
Evi no zvažuju jestli to vůbec kupovat, dnešní odpoledne byl boj o to, aby mu pirátka zůstala na hlavě dýl jak 10 sekund :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
10. dub 2009 v 19:59  • Odpověz
no však uvidíš, Joli je má jen tak tak, ty malý. Asi má velkou hlavičku :wink:
10. dub 2009 ve 20:03  • Odpověz
Jíto no to pěkně naštve s tím autem :angry: ale hlavně že se nic nestalo :wink: já bych bez auta taky asi už ani neuměla existovat - sice do práce jsem jezdila busem, jenže třeba k našim bych se dostala tak 3xdenna po hodině a půl a 3 přestupech a to bydlí jen 12km od nás :angry:

s tou sítkou mě to dost štve, prodávající se omlouvala, že prý kdyby si všimla, tak mi ji vymění. ale takhle to pro mě prý bude lepší poslat rovnou na servis :angry: což se mi moc nelíbí, přece reklamovat bych měla u ní ne? že by mi teda tu novou sítku poslala a tu roztrhanou si vyreklamovala. blbé je, že kočár jsme plánovali vzít do PRahy a košík by se dost hodil, takhle než čekat na reklamaci asi bude nejlepší si to zkusit spravit sama :confounded:
10. dub 2009 ve 20:04  • Odpověz
a dneska nakonec jsme na plavčo nešli, abychom případný virus neroznesli, ale klep klep, od 11hod zatím ani jedna nepokaděná plínka :wink:

zato jsme 3hodiny pochodili po městě - měla jsem Sašku v manduce a tak se jí líbilo, že zapomněla usnout a zalomila jen co jsem ji dala do sedačky v aute. aspon jsme dokoupili něco v DM, botičky, šatičky a byla jsem i pro fotky z plavča,... tak že bych byla nadšená to ne, mám 4, z toho dvě jsou pěkné, další už ne. :confounded: na druhou stranu je to jedinečné foto, sami bychom to určitě nefotili. a když si vzpomenu to trápení,.... tak to docela vyšlo :dizzy_face: a odpol.jsme zašli s MM na dvě pivka na zahrádku, nové golfky super, Sašce se líbilo více než ve sportáku.

a fotky - no posudte sami:

http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2629318&vReferer=

http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vReferer=&vImageID=2629319#navigator

http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vReferer=&vImageID=2629320#navigator
10. dub 2009 ve 20:08  • Odpověz
autor
gabi no stane se :wink: jak je člověk zvyklej na to auto spoléhat tak pak je to blbý být bez, hlavně s těma Velikonocema, že nemáme šanci objezdit rodinu,a le oni to snad pochopí :wink:
s tou síťkou je to blbý, reklamovat to samo můžeš u ní, ale má na to 30 dní no :confounded:
10. dub 2009 ve 20:14  • Odpověz
autor
gabi ta prostřední je pěkná :wink:
aspoň něco my nemáme nic- v zimním kurzu se nefotí :angry: :angry: nechápu proč, platili jsme snad stejně :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. dub 2009 ve 20:26  • Odpověz
ta prostř.se nám taky nejvíc líbí - i když kdyby otevřela oči, byla by dokonalá :grinning: a za fotky jsme platili extra - není to v ceně kurzu. za 4fotky 260kč.
10. dub 2009 ve 20:28  • Odpověz
autor
jo to my bysme je taky platili extra, jenže na zimní kurz oni vůbec fotografa nezvou, že prý je míň lidí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. dub 2009 ve 20:30  • Odpověz
autor
ať už jsou jaký jsou, je to památeční a jako takový mají svoji velkou cenu :dizzy_face:
10. dub 2009 ve 20:31  • Odpověz
to jo. taky to tak beru :grinning: u nás ted bylo lidí až moc :unamused: si myslím že i kvůli pár maminkám by se ten fotograf vyplatitl kdekoli. však to mají královsky zaplaceno - když nás bylo co 15min tak 10miminek..... tak se to určitě rentovalo :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. dub 2009 ve 20:37  • Odpověz
tak Joli asi spí my jsme po večeři :wink:
10. dub 2009 ve 20:39  • Odpověz
autor
asi máme línýho fotografa převlíkat se do plavek nebo co :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
he na tomhle kurzu už prej focení bude, a hnedka s rodičema, to určitě se tam tak akorát utopím ne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:

Evi super a co jste měli za mňamku
10. dub 2009 ve 20:42  • Odpověz
holky, já se loučím, jdu za MM, jsem se ani moc nevyspala, jen co jsem dojela ze služby dom, tak za 15min telefon že je ohledání :angry: a taková chutovka :pensive: no a dostala jsem se do postele až po půlnoci a Saška asi tak 4x chtěla společnost :confounded:, ráno vstávání po šesté.

dobrou :wink:
10. dub 2009 ve 20:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.