• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žít a nechat žít :o)

(Zamčená)
2. ledna 2010 
bramborový plátky pokapaný olivovým olejem a posypané kořením 30 minut na max horkovzdušně a pak zasypané směsí nivy a eidamu a nechané tahnout ve zbytkovém teplu trouby a česnekovou tatrku :wink:
10. dub 2009 ve 21:01  • Odpověz
Gábi dobrou a klidnou :wink:
10. dub 2009 ve 21:01  • Odpověz
autor
gabi tak dobrou a hezky se vyspi, ať je klid :slight_smile:
10. dub 2009 ve 21:04  • Odpověz
autor
Evi jůůů mňam to zní výborně a jednoduše, super nápad, to taky někdy vytvořím :dizzy_face: :wink:
10. dub 2009 ve 21:04  • Odpověz
a je to fakt mňamy mňam. Teď jsem dodělala druhý kotel bašty pro Joli, zase 9 lahviček, ráno taky 9 lahviček :wink:
10. dub 2009 ve 22:01  • Odpověz
autor
teda EVi ty jsi pilňuška, já už mám zase poslední 4 skleničky, po Velikonocích zase bude velký vyváření :sweat_smile:
tak krásnou dobrou klidnou noc, MM už je domááá :sweat_smile: :slight_smile: :dizzy_face:
10. dub 2009 ve 22:34  • Odpověz
tobě též :wink:
10. dub 2009 ve 22:47  • Odpověz
dobré ráno :wink: dneska luxus noc - spala krásně zlatíčko moje, žádné knourání, jen v 1:50 přebalení a krmení, usla ještě s flaškou u pusy :grinning: a pak spala do půl sedmé.

holky - když vaříte, tak ten ještě teplý (nebo horký) příkrm dáte do sklničky, zavíčkujete a takhle teplé do ledničky?
já to takto dělám, ale nevím jeslti je to ok? jednou se mi takhle zkazilo jídlo - ale v tom byl žloutek, po 2dnech už kyška, možná ale taky že nebylo pořádně zavřené víčko.
a ještě mě napadá.... já furt vařím jen brambor, maso, zeleninu.. ale dáváte už i rýži, těstoviny?
11. dub 2009 v 08:34  • Odpověz
Gábi žloutek ti to udělá vždycky, když dělám jídlo do kterého patří žloutek tak zeleninu s bramborem takto zachladím, ale žloutek tam přidávám čerstvě vařený. Nebyla chyba ve víčku ale v žloutku :wink:
11. dub 2009 v 10:21  • Odpověz
já už dávám kuskus, těstoviny takový ty miniaturní, rýži nezachlazuji, páč ztuhne nechutně a zhoustne a pak se špatně ohřívá :wink:
11. dub 2009 v 10:22  • Odpověz
krásné nedělní ráno :wink:
12. dub 2009 v 09:07  • Odpověz
autor
bré ránko :slight_smile:
12. dub 2009 v 09:18  • Odpověz
autor
Gabi z těstovin jsem dávala zatím jen na kousky nalámaný špagety, to mi hezky baští,
s tou rýží je to fakt tu taky dávám čerstvou, stejně jako ten žloutek :slight_smile:
já to do tý ledničky ještě otáčím na víčka a bez problémů, většinou se všechny víčka chytnou, mám normálka ty přesnídávkový, tak to poznáš že se to prohne dovnitř to víčko.
Když se něco nezavaří tak je to většinou max. jedna a tu mu dám hned druhý den a je to bez problémku :slight_smile:
12. dub 2009 v 09:22  • Odpověz
autor
Evi jsi se tu moc neohřála :sweat_smile:
My dneska jedeme na výlet vlakem, to jsem na to tahání toho kočáru zvědavá :sweat_smile:
tak já letím nás nachystat na výlet, hezkou neděli :dizzy_face:
12. dub 2009 v 10:14  • Odpověz
Omlouvám se, přijela mi nečekaně návštěva sestřenka s přítelem, ale už jeli zase dál. Bylo to moc fajn :wink: teď je Joli utaHaná a chrní :grinning:
12. dub 2009 ve 14:16  • Odpověz
tak na rýži jsem zvědavá - jednu mám ještě v ledničce :grinning:

co velikonoce? samá návšteva co? já dneska pekla buchtu na zítra - sice jsem chtěla dort, ale protože jsme byli ještě u tchýně, tak bych nestihla. ale udělala jsem trochu netradične z bílého, tmavého těsta, jahod.poudinku a zakys.smetany navrch jsem obravila na zeleno a dala pár barevných marcip.vajíček, tak aspon trochu velikonočně
no a už odvčera barvím kraslice, takže už nic jiného ti chlapi nedostanou, se s tím patlám celkem 6hod a výsledek no nevim - až zaschne lak, tak zkusím nafotit

jinak u tchýně klasika - jak Saška vyrostla, jak ji dlouho neviděla, jaké jsou krásné fotky.... bla bla, zas mi ukázala bodynko a svetr co jí koupila (MM to ukazovala už před měsícem) ale že by nám to dala to né... tak nevim kdy se jí to chystá dát jestli vůbec a jestli to pak ještě oblečem

zítra ráno jedem k našim, a budu tam na noc, tak přeju at nemáte moc zmalované zadky a hodně sluníčka
12. dub 2009 ve 22:01  • Odpověz
Gábi užij si návštěvu a tch no to je snad lepší neřešit, jonak by volal brzo Chocholoušek :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. dub 2009 v 08:26  • Odpověz
tak jsme doprovodily taťku na vlak do práce, pak ještě prochajda a Joli se za ty 3 hodiny pročůrala a já připálila :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. dub 2009 v 18:19  • Odpověz
a potvůrka ještě nespí :frowning2:
13. dub 2009 ve 21:15  • Odpověz
dobré dopoledne, tak jak Martin vstane, nastane velké balení, aby na zítra bylo vše připraveno a tradá k našim minimálně myslím 10 dní :grinning:
Na brněnsku bude fajn, objedu pár kamarádek i těch co osobně ještě neznám :wink:
14. dub 2009 v 10:13  • Odpověz
hojky, už jsme u našich :wink:
14. dub 2009 ve 23:16  • Odpověz
ahojky, to je fajn že jste dobře dojeli Evi :wink: a dovolenkování může začít :grinning: určo půjde Joli z náručí do náručí a aspon si trochu odpočineš :dizzy_face:

u našich bylo fajn, v noci Saška spala dobře, jen ve tři po krmení nechtěla zabrat, takže jsem jí vzala k sobě do lůžka tak to bylo takové fajné, jak se tulila a spinkala u mě :dizzy_face:
včera tatka zas hlídal, dokonce i přebaloval posránka :grinning: a já jsem byla zas po půl roce u holiče. a za dvě hodky to šikulka sthla obarvit, ostříhat, vyfoukat - tak až bude chvilka hodím foto s novým image :grinning:

jo a normálně mi nějak hodně vraceli z daní, jsem jen čuměla na účet :grinning: :grinning: ale příjemné to bylo :wink:

Jíťo a co vy po velikonocích? uvidíme se v pátek nebo na to prdíš? :wink:
15. dub 2009 v 07:51  • Odpověz
ha ted koukám žes přidala fotečku :wink: nějak z toho kyblíku vyrostl :grinning:
15. dub 2009 v 08:00  • Odpověz
autor
Pěkné ránko :slight_smile:
15. dub 2009 v 08:09  • Odpověz
autor
Gabi jj velikonoce samá návštěva, užili jsme si to, ale ještě že už je to za námi :sunglasses:

Evi tak doufám, že si pořádně užíváš kámošek a rodičů :slight_smile:
15. dub 2009 v 08:10  • Odpověz
autor
Gabi sem s fotkou, ať mám inspiration, já jdu dneska večír to je náhodička :grinning: :grinning: :grinning:
15. dub 2009 v 08:11  • Odpověz
autor
kolik daní moc moc moc jo, no tak si aspoň koupíš něco moooc pěkného pro sebe a pro Sašku :wink:
já chci taky, mi frkli jen 800, ale co bych chtěla, je to jen za měsíc dovolené :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:

my po velikonocích paráda, dneska jsme měli jet na hory jenže nepojedeme nikam, kámoška se kterou jsme měli jet má taťku v nemocce tak zůstáváme ve městě :unamused:

v pátek se uvidíme :wink: ukecala jsem o velikonočním víkendu svoji kolegyni a jede se mnou :wink: akorát jí to ještě musím připomenout, si nic nepamatuje :grinning:
15. dub 2009 v 08:15  • Odpověz
autor
Gabi no z kyblíku vyrostl, ale ještě se vejde, v něm koupu pořád, je to superrychle napuštěný, minimální spotřeba vody a úplně stačí, vanu mu napouštím stěží 1x týdně :sweat_smile: jsem lenora, a dlouho to trvá a moc vody no. ještě nestojí, až bude stát tak budeme víc sprchovat :grinning:
15. dub 2009 v 08:40  • Odpověz
autor
jako měla :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: jsem hezky srovnaný časopisy ve stolku :stuck_out_tongue_closed_eyes: bývávalo, než se do toho pustil Honzin :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. dub 2009 v 08:41  • Odpověz
no já si taky nic nepamatuju, asi bych měla oprášit aspon základy, at vím oč jde :grinning:

no daně - tak asi 10x více a než máš ty. fakt nechápu :confused: snad to spočetli dobře a nevezmou mi to. já ale do konce března pracovala a koncem roku ještě měsíc dovolené. je to super, už jsem myslela že v květnu vězmu 2 víkendy i na odd, když mám konečně dohodu o šlužbách, protože účet jde skoro do minusu :confounded: ale takhle možná stačí jen jedna :grinning:

pak taky přidej fotečku, at tě poznám :grinning:
15. dub 2009 v 08:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.