• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žít a nechat žít :o)

(Zamčená)
2. ledna 2010 
autor
no a já tebe :grinning: kde mám tu fotku :confused: ty makáš dneska nebo co :confused:
15. dub 2009 v 08:46  • Odpověz
autor
tak to je super, ale jsi makala tak si to zasloužíš :wink:
já minule nadávala proč jsem si nedala dvouletou mateřskou, ale hned jsem se zase uklidnila :grinning:
15. dub 2009 v 08:47  • Odpověz
autor
o účtu mi nemluv, červený čísla teda zatím nejsou, ale i tak by to chtělo nějakou injekci pořádnou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. dub 2009 v 08:50  • Odpověz
autor
jdu přebalit smráďátko, nakojit a uložit zatím pá :slight_smile:
15. dub 2009 v 08:55  • Odpověz
jj makám, je středa :unamused: ale aspon rychle utíká, i když dneska by se mi hodilo být doma, včera jsem prala 4pračky, tak je třeba žehlit, jak přijdeu z HK tak hned jedem do Prahy.. ale se už těším :dizzy_face:
15. dub 2009 v 09:07  • Odpověz
já jsem ráda že mám 2letou, jinak nevím fakt jak bych vyšla :unamused: akorát teda za rok to bude horší, to bude muset být další mateřská, jinak nevím... leda pracovat o víkendech, protože mamka může hlídat jen 1xtýdně.
15. dub 2009 v 09:21  • Odpověz
autor
bléé žehlení hnus fialovej, kdybych na to pořád nenadávala a radši něco dělala, tak už to mohlo být dávno z krku, to jsem celá já :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a tak Praha už bude v golfáčích nebo jak jste to prubli :confused: :sweat_smile:
15. dub 2009 v 09:44  • Odpověz
autor
já mateřskou navazovat nechci, takže by to byl nesmysl, ale ty peníze by se hodili je to děs teďka, ale zase pak bude jenom líp. Jako nedokážu pochopit jak kámoška vyšla když tenkrát bylo jen 3,5 tis nebo kolik :zipper_mouth: :zipper_mouth:
15. dub 2009 v 09:45  • Odpověz
autor
gabi ale jak dojdeš z práce tak povinně tu fotku ju nezapomeň :grinning:
15. dub 2009 v 09:47  • Odpověz
autor
a co vůbec pacoši a sestričky nezlobí tě dneska :sunglasses:
15. dub 2009 v 09:48  • Odpověz
žehlení mám celkem ráda, jen vždycky než se na tu hromadu odhodlám.... :confused: no a taky sem tam stačí z kupy vytáhnout i nevyžehlené triko žejo :grinning: :grinning: a pak je toho mín.

golfky jsme zkoušeli, tak asi sebou vezmem, i když po té dlažbě kočičí, no nevim, ale jsou o dost skladnější než sporták, a Sašce se v nich hodně líbí, je spokojená že může koukat kolem :grinning: sice nejsou úplně do lehu, ale ona stejně už moc v kočíku spát nechce..
15. dub 2009 v 09:53  • Odpověz
autor
asi si to bude muset rozhodnout taťka ne, počítám, že s ní bude jezdit nejvíc on, když ty budeš stážovat, na kočičí hlavy je nejlepší manduca počítám :grinning: :grinning:
15. dub 2009 v 09:54  • Odpověz
autor
žehlení a celkem ráda jo, ti to asi pošlu tu velehoru :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. dub 2009 v 09:54  • Odpověz
no s 3,5tis bych nevyšla, když dám za byt 6. sice MM taky vydělává, ale kde jsou peníze na jídlo, lízink, věci pro Sašku a pak takové mimořádky (každý měsíc ovšem) pojistné na auto, na byt, brýle nebo zas doplatky... ted přišel poprvé doplatek na plyn a taky platba za odpady za Sašku....

z práce půjdu možná chvíli do města - potřebuju nové botky, a pak na tanečky, tak večer pošlu.

pacoši ujdou, sestra jako obvykle (tj vzala už 4pacoše mimo objednání :angry: ) takže jich je ještě 12 lidí obj. do 12h
15. dub 2009 v 09:55  • Odpověz
kočár už tatka rozhodl - já furt váhám, on je pro golfáče :grinning:

a žehlení a mytí nádobí mi fakt neva, u žehlení relaxuju. akorát nenávidím vysávání :rolling_eyes:
15. dub 2009 v 10:00  • Odpověz
jj Maducu taky berem, jen aby bylo pěkně - ne moc vedro, ale sluníčko :wink: bych chtěla i do ZOO, jsem už tam nebyla snad 20let v Praze, ale MM nechce, že z toho stejně Sašula nic mít nebude :unamused:
15. dub 2009 v 10:16  • Odpověz
autor
no když berete Manducu tak no problem ne.
do zoo bych šla, si myslím že se jí to líbit bude, a i když si to nebude pamatovat tak je to super zábava, by si nemohla jít s dítětem tak do 3 let nikam :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. dub 2009 v 10:26  • Odpověz
hlavně by se to líbilo i mě :grinning: jsem právě chtěla že budem každý rok chodit do ZOO aspon v Ostravě, že třeba vždycky někde vyfotíme a budem pak porovnávat jak roste... ale MM letos nechce. asi se domluvím s koníkovkama z regionu a zajedem bez chlapů :grinning: :grinning:

jo a novinka - na velikon.pondělí se poprvé sama posadila. :dizzy_face: :dizzy_face: sice krkolomně, tak nějak nohy skoro do provazu, ale seděla :wink: a začla se i zvedat na čtyři... no už končí klidné období asi definitivně. :confounded: s časákama se na stole můžu rozloučit :sweat_smile:
15. dub 2009 v 10:35  • Odpověz
autor
taky bysme za 3,5 nepřežili, takhle žijeme +- z ruky do huby, a pak ty extra výdaje přesně jak jsi psala :stuck_out_tongue_closed_eyes:

vysávání zase nevadí mě, i když já už teď moc nevysávám, jak máme plovoučku a dlažbu, tak spíš obden stírám a je vymalováno :wink:
15. dub 2009 v 10:37  • Odpověz
autor
právě a mamince by se to líbilo, tak to není vůbec co řešit, do zoo běžte, je tam nádherně a snad bude i počásko, vůbec nevím jak má být, zatím je pořád palermo, tak snad ještě nějaký čas bude :dizzy_face:

jak nechce, takový krásný rodinný výlet :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

tak gratulka k pokrokům, jako pěkně předbíháte ale jako :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
15. dub 2009 v 10:45  • Odpověz
autor
a dítko je vzhůru tak mažu :wink: pááááááááááááá
15. dub 2009 v 10:51  • Odpověz
tak pa.... :wink:

jo a jak jako předbíháme? jsme asi poslední co nemají zuby - i když tchýně se vehementně nějaký snažila v neděli najít :grinning: :grinning: (asi chce na šaty nebo co) :stuck_out_tongue_closed_eyes: ... takže srajda Sašku přešla (resp.přešla na psa, chuděra po tom velikonočním hodování taky půrjmuje) a zub nikde :confused:
15. dub 2009 v 10:53  • Odpověz
Tak vyprocházkovaní, užíváme přírodu, to doma opravdu nemáme :wink:
15. dub 2009 v 19:30  • Odpověz
Evi to je dobře, užívejte si pořádně :grinning:

Jíťo tak abys mě poznala :grinning: :grinning: http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2645683&vReferer=
15. dub 2009 v 19:55  • Odpověz
autor
hula hop, jste tu :confused:
15. dub 2009 ve 20:39  • Odpověz
autor
nejste tak nic no :unamused:

EVi to je dobře že si užíváte, myslím že to potřebuješ :wink: :wink: tak jen se nabíjej energií :slight_smile:

Gabi supééér, jen kde je ta změna :astonished: :grinning:
15. dub 2009 ve 20:43  • Odpověz
no gábi super kočka :wink:

Jitysnažáme se dobít, ještě zítra je tu Martin, od zítra do neděle má mamka dovču prostě pohoda :grinning:
15. dub 2009 ve 20:58  • Odpověz
autor
takže taťka vás pak opustí jo, to bude klííídek co :grinning: a maminka se o vás postará to bude blaho :dizzy_face: :sweat_smile:
15. dub 2009 ve 20:59  • Odpověz
autor
s váma nic není dneska tak se jdu věnovat MM :dizzy_face: :wink: :grinning:
15. dub 2009 ve 21:09  • Odpověz
no zase přijede v pátek má den, v sobotu noc a v neděli nebo pondělí zase dorazí

já bych tu byla víc ale Jolizna zlobí a brzo jí naplácám a bude vymalováno :angry:
15. dub 2009 ve 21:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.