• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žít a nechat žít :o)

(Zamčená)
2. ledna 2010 
Tak se mi uřvala v náručí a konečně spí :sunglasses:
15. dub 2009 ve 21:31  • Odpověz
autor
bré ránko :slight_smile:
tak ode dneška se naše díťátko prostě staví, ráno na mě mával z postýlky, fakt prča :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face:

Evi aha tak taťka na střídačku, to je fajn :wink: si užijete spolu i ty sama :wink:
Jolinka má asi nějaký aua, nebo zlobící období :confused: :confused: že by no to mi máme už skoro 10měsíců :grinning:
aspoň že to usínání je pohoda, u nás tedy včera ukládal tatínek, protože já si byla pryč, ale dobrý, zvládli to kluci na jedničku, budu muset chodit ven častěji :grinning:
ovšem to vstávání v 5,15 dneska- už vážně nechápu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. dub 2009 v 07:27  • Odpověz
boď v klidu, tady bylo rušení nočního klidu 2-3 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a po 6 znova a to si ji vzala mamka do ložnice a v 7 mne vytáhla z kanape :stuck_out_tongue_closed_eyes: Martin chrupal až dosud :frowning2: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. dub 2009 v 08:23  • Odpověz
ahojte :wink:

Jíto a pak kdo předbíhá :grinning: :grinning: Saša se v postýlce max.chytne šprušlí a kouká ven nebo buší hračkama kolem dokola :grinning:

no a změna to u mě je, páč brýle jsem nikdy nenosila :unamused: a ty vlasy mám cca o 20cm kratší :wink:
16. dub 2009 v 08:41  • Odpověz
autor
Evi hehe no Martin má pohodičku u vás, to u nás má tatínek smůlu, protože já beru prdelku ráno do postele a on pak většinou uzná, že tatínek je děěsně zajímavej a hrabe mu do obličeje a skáče po něm :grinning:
však ať si taky synáčka užije, ho celej den nevidí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. dub 2009 v 08:45  • Odpověz
autor
Gabi ahojda jedna vlaštovka jaro nedělá, a u nás sezení asi dlouho nebude počítám, to je zbytečnej úkon stejně jako lezení po 4 :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
chytáním šprušlí to začíná a dneska ráno to prostě skončilo máváním na maminku ve stoje, jako machroval a držel se jen jednou rukou, pak taky párkrát hezky spadnul na šprušle, no ještě že má Vítek takovej pěknej mobil, jsem to hned nafotila a natočila, už jen to z toho mobilu dostat do pc :wink:
16. dub 2009 v 08:48  • Odpověz
tak já snad ani nebudu psát, že uspávání u nás je čistě záležitost MM, já už to skoro ani neumím :grinning: i když v úterý se jel večer projet na kole, tak jsem i koupala a kupodivu Saška neplakala, ale asi proto,že jsem jí dala do sedátka do vany :grinning:
16. dub 2009 v 08:48  • Odpověz
Saška usla, mizim na poštu, zas nějaký balíček a koupit dál.známku, ale ještě se vrátím :grinning:
16. dub 2009 v 08:49  • Odpověz
autor
Gabi a jakto že teď nosíš brýle?
akorát s nima ta kadeřnice nemá moc společnýho ne :grinning: já myslela jako sestřih :sunglasses: že se vpodstatě nezměnil.
Spíš že jsi jednou vyfocená s rozpuštěnejma.
No já úplně nadšená nejsem, v podstatě to mám taky totéž jen o 10cm kratší, ale ona za to kadeřnice nemůže, to by chtělo plastiku ksichtu a tak vůbec :grinning: :grinning: ale moc se jí povedla barva, ta se mi líbí :wink:
16. dub 2009 v 08:50  • Odpověz
autor
no to máš super že manža uspává, bych si nechala líbit, u nás to jsou vyjimečný chvilky :wink:

si poštu užij, dálniční známku v půlce dubna jo? to už se skoro nevyplatí ne :grinning: :grinning: :grinning:
my až se vychrupeme tak razíme k mudře na 10 měsíční :wink:
16. dub 2009 v 08:52  • Odpověz
Jíťo, už dva roky blbě vidím do dálky a v těhu se to dost zhoršilo, už i na TV jsem musela hodně mžourat, tak jsem se dokopala na vyšetření no a měla bych mít brylky... na TV si je beru, do auta jak kdy, zatím jsem si moc nezvykla.

a vlasy mám dost sestříhané, předtím jsem je měla rovné, stejně dlouhé, ted melír, zkrácení, sestřih - pro mě změna, i když se to možná nezdá :grinning: je fakt že to asi za chvíli dopadne tak že zas budu nosit jenom culíky až to trošku poroste, protože každý měsíc se mi k holiči nechce :dizzy_face: a mě zas trošku zklamala právě barva - melír super, ale myslela jsem že tmavší bude více dočervena. ale zas takhle je to přírodnější :wink:

a známku jsem vzala měsíční - do hradce, prahy a pak na sraz, akorát to vyjde :wink:
16. dub 2009 v 09:20  • Odpověz
Gabi já právě na konci těhu neviděla nic ani s brejlema, na oční jsem šla jsem tam půl roku po porodu a stav nezměněn jako před těhu, a to mne dr hodně chválila, že bez následku vysokýho tlaku na 12 tabletách a cukrovce na inzulínu :sweat_smile:
16. dub 2009 v 10:07  • Odpověz
No jinak známky kapitola sama pro sebe :wink:
16. dub 2009 v 10:08  • Odpověz
AAAYA
CVCVCCXC
16. dub 2009 v 11:47  • Odpověz
pozdrav od Joli
16. dub 2009 v 11:52  • Odpověz
autor
Hlásíme návrat z 10m kontroly, zřejmě budeme nejmenší mimi 8300/73 :dizzy_face:
16. dub 2009 ve 12:34  • Odpověz
autor
Gabi jo aha, takhle je to s těma brýlema, hehe je mi jasný jak se do toho člověku chce (já nejdřív myslela, jako jestli jsi předtím nenosila třeba čočky a teď si zvykáš na brýle)...já mám oči dobrý, jsem byla na očním jednou ze srandy s MM, a nechala jsem se vyšetřit, dr. se mi smála, že mám oči 100% přečetla jsem všechno komplet i za roh a i takovýto měření ok, i ty osy atd. všechno pinktlich ťuk ťuk. Zato uši bych asi potřebovala vyšetřit.
Slyším jen co chci :grinning: :grinning:
16. dub 2009 ve 13:52  • Odpověz
autor
Gabi aha melír tak ten jsem na fotce neobjevila, neva, zítra na živo ne :wink: ti to zkritizuju :grinning:
btw mě napadlo, že na tebe asi nemám mobil, ti písnu svůj do IP a ty mi pak pošli svůj ať si kdyžtak můžeme napsat :wink:
aha měsíční tak to je jiná, to já nekupuju, to je drahý :stuck_out_tongue_closed_eyes: my jedině roční, no bylo to vtipný 2.2. když jsem jela po dálnici si v klídku a neuvědomila si, že ta stará už druhej den neplatí, to jsem pak měla bobky a sjela hned na dalším sjezdu a pak pěkně bloudila :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to ani nemluvím o tom, že ji pak samo na žádný benzince neměli, a musela jsem v cizím městě hledat poštu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. dub 2009 ve 14:15  • Odpověz
autor
Evi ti to ten tlak ještě vylepšil né :sweat_smile: hlavně že vidíš zase dobře. a co vůbec cukrovka to ti dopadlo všechno dobře po těhu žejo :confused:
copak máš za zážitek se známkama?
Jolindu taky zdravíme :dizzy_face:
16. dub 2009 ve 14:21  • Odpověz
ale jako že nejsou k mání, když ječlověk omylem potřebuje, nebo že chceš jet po dálnici a vzhledem k zácpě jdeš zpět na 1 třídu a nadáváš za vyhozené prachy :angry:

jo vše v normě, jako před těhu i hmotnost :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: 101 :wink:
16. dub 2009 v 16:22  • Odpověz
no ještě k očím stejně jako před těhu mám 1 a 1,25 na dálku
16. dub 2009 ve 21:13  • Odpověz
tak dobrounoc :wink:
16. dub 2009 ve 21:17  • Odpověz
dobré ráno
17. dub 2009 v 11:01  • Odpověz
tak 4tý zub už je venku :wink:
18. dub 2009 ve 12:38  • Odpověz
autor
bré ráno,
tak naše dítko asi definitivně přeskočilo obobí lezení po 4ech a sezení, a bude prostě zrovna chodit :angry: :sweat_smile:
20. dub 2009 v 08:01  • Odpověz
autor
Evi jsme tě tu nechali trošku trpět samomluvou, co vůbec u rodičů :confused: doufám že si užíváte, a kdy se budete vracet?

My dneska jen plavčo a jinak plánuju válení doma, úklid a prochajdu nějakou, venku je sluníčko :dizzy_face:

a gratulka k zoubečku :slight_smile:
20. dub 2009 v 08:09  • Odpověz
autor
a já letím, psala kámoška, že se staví na kafe, tak jdu rychle pouklízet ten největší brajgl ať se nemusím hanbou propadnout, zatím pááá :sweat_smile:
20. dub 2009 v 08:29  • Odpověz
no asi tu budu do konce týdne :wink: , dám srazík s Titidou zítra v kafárně, a ještě s holkama z drobečků a možná se sejdeme i s Pejty :wink:
20. dub 2009 v 10:32  • Odpověz
autor
Evi tak to si to zítra pořádně užijte s Joli, počásko doufám máte pěkný jak my tady, tak to bude určitě supééér :dizzy_face: :wink:
20. dub 2009 v 15:50  • Odpověz
No tady je celkem pěkně, ve středu za mnou přijede mamina s Kubíčkem, ten má vinou komplikací při porodu DMO tak jsem zvědavá jak moc postoupily pokroky, protože pořád získává nová dovednost, jen to jde pomaleji než ostatním :wink: a ve čtvrtek další randíčko s maminou z drobečků :wink:
20. dub 2009 v 17:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.