• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žít a nechat žít :o)

(Zamčená)
2. ledna 2010 
autor
Evi tééda si to fakt užíváš, chci takýýýý :sweat_smile:
20. dub 2009 v 19:34  • Odpověz
autor
a co asi Gabka v Prááglu :astonished: si určitě taky užívá :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
no po neděli mi idylka končí :wink:
autor
já si chci taky užívat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. dub 2009 v 19:35  • Odpověz
autor
no jo ale to už budeš úplně vydovolenkovaná aspoň na chviličku :sunglasses:
20. dub 2009 v 19:35  • Odpověz
no ani bych neřekla, nějak musím stejně Joli hlídat a ještě víc než doma, naši chodí do práce, takže je to hlavně o těch kamarádkách většinou z netu :wink:
20. dub 2009 v 19:41  • Odpověz
autor
Evi aha já myslela, že jsi psala že mamča má dovču :confused: :sweat_smile:
tak alespoň jiný prostředí a věnují se jí když přijdou domů ne :wink:
20. dub 2009 v 19:52  • Odpověz
autor
taky bych někam vypadla, ale nějak teď není kam :sweat_smile:
20. dub 2009 v 19:53  • Odpověz
čaute baby :grinning: :grinning: haha jsem vás nemohla opustit- strejdík pořídil inet tak vás můžu šmírovat - no a nebudu jen číst, taky napíšu :wink:

Evi, jak je v Brně? jsme si mohli dát srazík co? jak jsme jeli kolem :wink: a co Dita už jste se viděly?
Jíto ty si doma neužíváš? :confused: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jinak cesta do Prahy docela dobrá, zvládli sjme to za pět hodin a to jsme 2x dohromady asi 45min stáli. Saška byla moc hodná, skoro třetinu cesty prospala. jsem zvědavá jestli bude tak hodná i v pátek

dneska taky zlatenko, překecala jsem MM a byli jsme v ZOO - no 4hodky a stejně jme neviděli všechno a ještě se nám chtělo tak jsme dojeli do centra - václavák, staromák a karlák... bo MM tu ještě nebyl. Saška byl hoidnoučká v kočáru a chvílema v nosítku, akorát jak se moc nehýbala, tak pak v obýváku řádila jak drak, už se sama párkrát posadila a houpe se na kolínkách
20. dub 2009 ve 20:43  • Odpověz
Sašance vše nej k svátku :wink:

S Ditkou se uvidíme dneska :grinning: :grinning: :grinning:

už se těšíííímmmm :wink:

no na návštěvách je to jiné a pokroky jsou :wink: Joli tu chodí kolem zdiazrcadla :wink:
21. dub 2009 v 07:46  • Odpověz
autor
dneska toho máme, samý výročí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Sašence všechno nej k svátku a 10 měsíčinám :dizzy_face:

Jolince všechno nej k 11 měsíčinám, už jen krůček a bude z ní veliká slečna :dizzy_face:
21. dub 2009 v 07:52  • Odpověz
No jo vlastně ještě ty desetiměsíčniny :wink:

tak vše nej :grinning:

Jity díky :wink:

Jinak Joli kdyžjsou naši domatak je pořádv náručí :grinning: :grinning: :grinning:
21. dub 2009 v 08:03  • Odpověz
autor
Evi tak to je všude stejný s tím taháním v náručí :grinning:
21. dub 2009 v 08:21  • Odpověz
autor
tak já se zase loučím, dítko zatím spát nechce, tak se zbalíme a pojedeme na výlet :wink:
21. dub 2009 v 08:22  • Odpověz
tak příjemné výletění, my jedeme po o :grinning:
21. dub 2009 v 08:23  • Odpověz
fotky z minisrazíku jsou v albíku :wink:
21. dub 2009 ve 20:12  • Odpověz
ahojky děkuji za přání a Joli dodatečně taky vše nej nej k 11měsíčkům :wink: už jen kousek s budem slavit roček :grinning: :grinning: a vlastně i Jíťo jsem zapomněla toho 18tého popřát Honzulkovi :wink: tak že tetka posílá pusu :zipper_mouth:

a kde jsi byla na výletě?

Evi fajn fotečny, to bylo někde v kavárně? vypadá to tam pro děti moc hezky.

já jsem měla včera chut oslavit Sašky svátek kafíčkem a pohárem, ale pořádnou cukrárnu abyste tu pohledali...a do centra už bylo jet pozdě, tak nakonec preso a nic moc zmrzka a Saška to prospala :pensive: a dneska jsme byli na Petříně a na Hradě tak jsme už ko.

akorát mě naštvali na stážích že to asi v pátek odpadne--- kdybych to věděla tak sem přijedu sama na ty tři dny a netahám sem celou rodinu :unamused: a navíc pokud nestihnu atestaci letos - což nestihznu protože nemám potřebnou délku praxe, tak prý podle nových podmínek budu muset snad ještě do prahy na 6měsíců a to teda nevim jak bych to udělala, leda až by Saška byla ve školce. :angry: a kurz co jsem si loni pracně domluvila už k atestaci ani být nnemusí, je to fakt síla, pořád něco mění :unamused:
22. dub 2009 ve 21:51  • Odpověz
Gábi to je fakt síla, to je pořád účetní změna a prý k lepšímu :stuck_out_tongue_closed_eyes: lajdáci.

No snad se to nějak podaří vymyslet, ale jsou to lumpové :frowning2:
23. dub 2009 v 08:43  • Odpověz
autor
hezký dopolko :slight_smile:

Gabi no výlet, byli jsme si pro nový kočík, nevím jestli jsem tu o tom kecala, ale potřebovala jsem nutně na brusle něco s ruční brzdou, tak teď mám quiňáka konečně :grinning: :grinning: a pak s kámoškama hnedka na obídek s novým kočíkem, tady kus za městem zahradní restaurace, takže super procházka, no aspoň jsme prubli kočík pořádně a já vysportovala ty kalorie získané na tom obědě :sweat_smile:
k tý atestaci no commennt. se vždycky na tom přiživý milion lidí a výsledek je že vymyslí ještě větší kokocárnu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Evi super fotečky jste si to 4 ženské evidentně nááramně užily :dizzy_face:
23. dub 2009 v 10:04  • Odpověz
autor
a hlásíme 6tý zubisko, ale zatím jen špičíčka a dává nám tedy pěkně počudit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. dub 2009 v 10:05  • Odpověz
autor
a taky jsme dneska poprvé snídali chleba s máslíkem a jako bylo to dávej mámo a rychlejc, a já minulej týden tvrdila dr. na poradně jak on chleba néé že se s ním dáví, tak zřejmě s máslem to líp klouže. no snad se s tím nějak poperou jeho střívka :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
23. dub 2009 v 10:12  • Odpověz
Jity to muselo být super :wink:

Jo s Ditkou to bylo fakt pohodové odpoledně, malé šmejdilky si to užily a my taky :wink:
23. dub 2009 v 10:22  • Odpověz
autor
Evi jj bylo :wink:

to věřím, hlavně je fajn takováhle kavárna, my tady máme jen jednu na tenhle způsob, jenže většinou ho stejně do toho koutku nemůžu pustit, by ho tam ty dětičky ušlapali :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
23. dub 2009 v 10:56  • Odpověz
tady byly taky takový menší, takže pohoda :wink:
23. dub 2009 v 11:23  • Odpověz
autor
menší jsou vpohodě, u nás chodí všechny věkový skupiny tak řrok až 10 let, takže to jedině když tam nikdo nebude, což se tedy nestává, ale nevím, teď jsme tam nějak dlouho nebili, jak bylo venku pěkně :sweat_smile:
23. dub 2009 v 11:33  • Odpověz
autor
nebyli :angry:
23. dub 2009 v 11:33  • Odpověz
hi hi hi tady byli tak do 2-3 let takže pohoda, ostatní byli ve škole a školce :grinning:
23. dub 2009 v 11:35  • Odpověz
Jity, třeba se fakt netloukli :wink:
23. dub 2009 v 11:40  • Odpověz
autor
tak to je pohoda, já nevím co tady u nás ty děti tropí že nechodí do školek :grinning:

:grinning: :grinning: jsem blbá a píšu rychlejc než to po sobě čtu no :grinning: :grinning:
23. dub 2009 v 11:54  • Odpověz
třeba nějaké prázdniny
23. dub 2009 ve 12:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.