• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žít a nechat žít :o)

(Zamčená)
2. ledna 2010 
autor
Evi to by měly víc prázdnin než školy/ky ale možná jo :grinning:
23. dub 2009 ve 13:54  • Odpověz
no taky mi to tak někdy připadá že jsou víc doma n :grinning: ež ve škole :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. dub 2009 ve 14:01  • Odpověz
autor
hezkou sobotu :slight_smile:

my včera výletničili a utráceli :grinning:
a konečně máme autosedajdu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. dub 2009 v 09:25  • Odpověz
ahojky jste byli Jíťo ve Vrchlabí?

my nakonec jedem dneska dom, i když to bude pařák, ale aspon budem spát už v postýlce a zítra pojedem pro pejska.
jo a nakonec včera jsem ještě na ústav musela - náhodou jsme ve čtvrtek potkali profesora se kterým měl být v pátek pohovor, ale jak nám dříve řekl školitel, tak tam prý prof.nebude a dal nám zápis dřív at v pátek nechodíme... no a ten prof.prý - no však se zítra uvidíme.... tak jsme byly fakt naštvané, kdybychom ho nepotkali tak si klidně odjedem dom a on prof.by si myslel že jsme se na něj vyprdly..... no síla fakt. a prý nejenom půl roku ale celý rok by byl v praze podle nových podmínek.. chtějí totiž sloučit atest.z endokrino a diabetolky achjo :angry:
snad to do příšt.roku nestihnou.

tak jsem si postěžovala a ted budem papkat a před druhou snad vyjedem, večer možná nakouknu :wink:
25. dub 2009 v 11:42  • Odpověz
Jity, tak spokojenost?

Gábi snad pohoda, budu držet pěstičky :wink:
25. dub 2009 ve 12:39  • Odpověz
autor
ještě nakukuju, než vyrazíme ke tchánovcům

gabi jj Vrchlabí :wink:
jakej jste vůbec koupili potah nakonec vy?
ty jo gabi makej s tou atestačkou, to by bylo na omytí toto :confounded:

evi naprostá, dokonce se mi po chvíli boje podařilo oblíknout na to i letní potah, kompletně jsme to nastudovali a dneska jde už do auta. hurááá v pondělí na plavko už si ponesu jen dítko :dizzy_face: to bude lahoda :slight_smile:
25. dub 2009 ve 13:16  • Odpověz
autor
Gabi tak šťastnou cestu :wink:

My jsme po obídku, dali jsme si jen polívčičku a pak jsem ještě udělala pohár z jahůdek (jsem jim předevčírem v krámě neodolala :sweat_smile: ) mňamka, a až se dítko vzbudí razíme na oslavičku k tchánovcům, je krásně, tak počítám, že budeme hodně na zahradě :wink:
25. dub 2009 ve 13:19  • Odpověz
tak se Joli před chvílí probudila :confounded:

To zase bude noc :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. dub 2009 v 18:48  • Odpověz
ahojky, hlásím ze už ze sevešru (teda moravy :grinning: ) cesta dobrá, Saška byla dost unavená, takže spala až do Brna a zastavovali jsme na krmení a přebalení až před Olomoucí, a paki už teda jsem ji chvílema musela zabavit, ale jinak zlatíčko.
dneska jsme byli u našich pro pejsku - je nějaká smutná a co je blbé, že není někdy schopná vyskočit na gauč, což dříve zvládala s přehledem, přitom nekulhá, jen jak se jí na gauč pomůže tak sem tam kvikne :angry: doufám že je to jen oslabení jak měla minulý týden docela drsný průjem, prý i krvavý, tak ted už žere ok, jen teda ty nohy, snad to bude dobré :pensive:

a s atestací jsem fakt naštvaná. furt něco mění. navíc kvůli mateřské ani nemám potřebnou praxi .- doufám teda že to neověřujou u zaměstnavatele, kdybych si tam přidala trochu úvazek... ale jinak to asi nevidím. :angry:
26. dub 2009 ve 20:39  • Odpověz
Jíťo zatím sedačku nemáme, jsme si říkali, že třeba bude někde sleva, stejně Saška stěží bude mít 8kg, tak je ještě čas, ale aspon už sedí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: se to krásně naučila v PRaze. a dokonce už se snaží vstávat :wink:
a bud budem brát potah Eric nebo Elen. co máte vy? a letní potah jo? :wink:
26. dub 2009 ve 20:40  • Odpověz
nomy zatím máme 0-18kg, takže pohoda
26. dub 2009 ve 21:23  • Odpověz
my máme akorát vajíčko, takže změna bude brzy nutná :wink: na srazík ale dorazíme určo ještě se starou
26. dub 2009 ve 21:25  • Odpověz
no tak do vajíčka byse Joli už nevešla
26. dub 2009 ve 21:42  • Odpověz
autor
hezký odpolko :slight_smile: konečně troška času, ale stejnak tu nikdo není :sweat_smile:

Gabi tak super, že jste dobře dojeli :wink:
27. dub 2009 ve 12:40  • Odpověz
autor
Gabi aha :wink: já jsem byla nějaká pomýlená a myslela, že už sedajdu máte :confused: :sweat_smile: se Saška vejde ještě v poho do vajíčka jo? Honýs se ještě vešel, ale měl to těsně a už asi i dost nepohodlný, takže jsme to zmákli. Pán byl super, ošmatali jsme si tam asi 10 potahů a nakonec MM vybral Benno, a já jsem to odsouhlasila :grinning: je to černá s šedivým lemem, moc pěkná. Musím uznat, že na živo ty barvy vypadají o moc líp než na internetu. třeba ta s tím zeleným mě na fotkách absolutně nezaujala, ale na živo byla moc hezká, ale my se dohodli na neutrální barvě :wink: hehe a stejně máme ten letní šedivej potah, takže teď je to tedy úplně jedno :grinning:
27. dub 2009 ve 12:48  • Odpověz
autor
gabi tu váhu jsme taky řešili, že 9kg nemá a asi ještě chvíli mít nebude, že když sedí tak to už tak nevadí a hlavně věkově už jsou ok, přeci jen mají to tělíčko pevnější už :wink:
ještě k těm potahům- Eric nebyl doporučen, že jak je to ta nejlevnější varianta tak moc nevydrží, fakt že i na omak bylo cítit, že není takpevná, nebo jak to nazvat :wink: ELen je ta červená že ta vypadala moc pěkně :slight_smile:
až je uvidíte na živo, třeba to ještě dopadne úplně jinak, jestli se teda nechystáte kupovat na internetu :sweat_smile:
a to jste tedy prdelky, že se vpoho ještě vejdete do vája, to je vajíčko cam nějaký extra velký asi :sweat_smile:

Evi tak to máte fajn a jezdíte v protisměru ještě? co máte za značku?
do vajíčka by se asi vešla jak do kterýho :sweat_smile:

ale musím říct, že jak je vajíčko nízko tak se tam dítko teda dává o mnoho líp, nebo vajíčko do auta. Teď si odpočinou moje záda, že nebudu muset nosit dítě se sedačkou, ale teda pásat ho tam to je tedy kauf, ale třeba to ještě tak neumím, a časem to vypiluju :wink:
27. dub 2009 ve 12:54  • Odpověz
Ahooooj z domova, jsme zpět, tu bordel že se mi chce zvracet, no do víkendu to musím trochu pofackovat :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jezdí po směru a je to myslím neonato nebo tak nějak, ale Joli má v oblečení skoro 10 kilo, takže pohoda :wink:

no my měli chocco a nevešla se ani omylem :wink:

pásání zatím pohoda, Joli totiž spolupracuje :wink:
27. dub 2009 v 16:42  • Odpověz
TAK PERU PŘEDPOSLEDNÍ DÁVKU, jsem vyvaněná :wink:
taky jdu hajat, dobrou noc :wink:
27. dub 2009 ve 23:08  • Odpověz
dobré ráno, tak Joli ještě spinká, prádlo mám pověšené a čekám na příchod MM z práce :wink:
28. dub 2009 v 05:45  • Odpověz
http://www.aukro.cz/item614413698_nove_kvalitni_nositko_krosna_na_noseni_deti.html

toto jsme objednali Joli k ročku abych mohla jezdit po návštěvách i bez auta :wink:
28. dub 2009 v 08:46  • Odpověz
autor
Evi pěkná krosna :wink: se bude Joli mít :dizzy_face:
29. dub 2009 ve 13:38  • Odpověz
Jíťo sedí už Saška krásně, ale ta váha :unamused: ona asi nebude mít 8kg ani v roce :pensive: a za chvíli už bude ve vajíčku přečuhovat :unamused: tak nevím jak to pak budu řešit
30. dub 2009 v 08:14  • Odpověz
No to je prekérka, ale asi budete muset pořídit sedajdu 0-18 a ta jde do 10 kilo dát proti směru :grinning:
30. dub 2009 v 11:43  • Odpověz
autor
gabi no máš jen 2 možnosti dáš jí do větší (co jsem mluvila s pánem tak víc jak ta váha směrem dolů je důležitější to sezení, tedy pevnost páteře :wink: ) stejně jako my (9kg počítám taky tak na tom roce dřív ne :unamused:
protože přečuhovat z vajíčka ti nesmí, neměla by tam jezdit pokud nemá nad hlavou místo alespoň pro 2 prsty a pokud má ty úpony pásů jakoby za ramenama...
nebo byste museli koupit autosedajdu 0-18kg, z nichž jediná, která jde poutat proti směru až do těch 18kg je beSafe, ale ta se sem v současnosti nedováží, ale zřejmě by se dala sehnat někde ze starších zácob, ale myslím že není na isofix, což mi přijde škoda, když ho v autě máte...
no a pak poslední možnost vůbec necestovat autem, což je nesmysl :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. dub 2009 ve 13:34  • Odpověz
no holky díky :confounded: mám lepší řešení :confused: Sašku pořádně vykrmovat :grinning: :grinning: aby brzy nabrala :wink:
30. dub 2009 v 16:26  • Odpověz
:grinning: ha ha ha Sašíken řekne ne a stav se na hlvu a stejně ne :grinning: :grinning:
30. dub 2009 v 17:50  • Odpověz
autor
brý ránko, tak už 2 hodiny vzhůru, ty zuby to je novodobej mor mi přijde :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: :sweat_smile:
2. kvě 2009 v 06:56  • Odpověz
autor
Gabi nevím nevím ona jednak teda Saška asi tvůj záměr úplně sdílet nebude, jak píše Evča a ani by to asi nebyl dobrej nápad vykrmovat jí jako husu :grinning: :wink:
2. kvě 2009 v 06:59  • Odpověz
no jasně, jsou jiné a lepší možnosti, prostě jiný typ sedačky na přechodné období :wink:
2. kvě 2009 v 08:50  • Odpověz
autor
Evi no lepší nevím ale dražší určitě :grinning:
já bych to fakt asi neřešila směrem dolů to váhově si myslím tak nevadí. jen můj názor
letím za prckem pa :wink:
4. kvě 2009 v 10:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.