• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žít a nechat žít :o)

(Zamčená)
2. ledna 2010 
no já to vím, no ale co naděláš
4. kvě 2009 ve 13:11  • Odpověz
autor
dobré ráno po šílené noci :frowning2:
přestávám věřit, že zase někdy bude líp :unamused:
5. kvě 2009 v 06:59  • Odpověz
Jity neztrácej naději a věř že bude, jednou budeš při vzpomínce tamačkávat slzu v oku :grinning: :grinning:
5. kvě 2009 v 09:30  • Odpověz
autor
Evi dík, jek usnul hned jsem si oddechla :grinning: :grinning:
no jen aby bylo líp než vylítne z hnízda :grinning:
5. kvě 2009 v 10:11  • Odpověz
neboj až bude chodit do školky ta uvidí že ostatní kluci jsou v pohodě :wink:
5. kvě 2009 v 10:16  • Odpověz
autor
jako mám vydržet než bude chodit do školky to nedáááám :pensive:
5. kvě 2009 v 10:20  • Odpověz
autor
snad začne být na maminku hodnější dřív :sweat_smile: letíííím, měj se a pozdravuj Joli pááááááá :sunglasses:
5. kvě 2009 v 10:21  • Odpověz
neboj dáááášššš, přijedu rozptýlit a potěšit :wink:
5. kvě 2009 v 10:30  • Odpověz
tak Joli dnes zcela nepochopitelně usnula už v 18.30 :sweat_smile:
5. kvě 2009 v 19:09  • Odpověz
autor
a chčije a chčije...!!!!!!!!!!!!! řečeno slovy klasika, protože tohle už se vážně jinak popsat nedá :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: :sweat_smile:
6. kvě 2009 ve 13:07  • Odpověz
tady je taky hnus humus, a budu večer muset vyprat bílé, páč se Joli krmila knedlíkem se svíčkovou takovým způsobem, že jsem nás převlíkala obě :grinning: :grinning: :grinning:
6. kvě 2009 ve 13:12  • Odpověz
no holky budu muset nasbírat rady ohledně krmení, Saška se nějak zastavila na 2 příkrmech za den a více s ní nehneme :confounded: snad něco odkouká :wink:
6. kvě 2009 ve 13:25  • Odpověz
autor
gabi ona na to přijde neboj, na mlíčku věčně nebude :wink:
jukám vám na fotečky, hele mladej od brášky je celej tatínek co :dizzy_face: :grinning:
6. kvě 2009 ve 13:33  • Odpověz
dneska jsem objednala 10 pisklí hero baby lactum, když doprodávají, tka je třeba se zásobit :grinning: to bude tak min.na půl roku a možná i déle, jeslti vezme na milost jogurt y :sweat_smile:

no Aďula začíná být konečně podobný i na tatínka, jinak dříve celá mamka i oči má po ní. Saška zas byla celý tatínek, ted už snad i něco ze mě.
6. kvě 2009 ve 13:40  • Odpověz
autor
sakra tak končím s tím, věštit komu z rodičů je který dítě podobný, protože já to fakt nepoznám :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
6. kvě 2009 ve 13:50  • Odpověz
autor
hele to jsi odvážná 10 pikslí aby jednoho dne Saška neuznala, že už jí tohle mlíko nechutná a že chce jiný :sweat_smile:
6. kvě 2009 ve 13:50  • Odpověz
autor
na kolik to hero vůbec vyšlo, mě teď došla beba HA, tak jsem přemýšlela co koupím, na HA už jsem rezignovala, kaše snáší a už je velkej tak ať si zvyká a nakonec jsem teda koupila BEbu obyč dvojkovou a je to myslím 800g za 300, ale je fakt, že jsem žádnou akci nehledala, jsem v krámě popadla co měli :sweat_smile:
6. kvě 2009 ve 13:52  • Odpověz
no tak necháme pro druhé nebo prodám, určo někdo odkoupí :grinning: a mi docela chutná, tak kdybych někdy potřebovala vykrmit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

a Hero stálo dříve 800g 330kč a ted jsem objednávala za 162- ono totiž končí na trhu...důvod teda nevim, tak aby ještě vyšlo aspon pro Sašku, když jí vyhovuje.
6. kvě 2009 ve 14:14  • Odpověz
autor
tak to je supr čupr cena, a to je na internetu nebo na krámě.
nevíš nějaký ty stránky s dětskou výživou, že bych trošku jukla na ceny ať pak nejsem v krámě úplný trdlo, který jim za to dá kolik si řeknou :sweat_smile:
6. kvě 2009 ve 14:18  • Odpověz
byla cena i v DM, ale to už je vykoupené, tak jsem hledala na netu. sice mi dneska volali, že přijdou až v pondělí, ale to neva, ještě něco doma máme.

já se dívám jen na jednotl.stránky, záleží co sis vybrala za výživu - tak třebas zadej do vyhledávače ve zboží BEBA a pak seřadit od nejlevnějšího . tak to dělám já a koukala jsem jak některé věci předražujou (třeba lehátko od FP mám za 1250 ale pordávají i za 1300 :angry: )
6. kvě 2009 ve 14:22  • Odpověz
autor
dobrý nápad juknu na to :sunglasses:

s tím předražováním, lidičky jsou vyčůránci a když na to někdo skočí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: to máš třeba i na MMB se musím občas smát, když někdo zkusí něco použitýho prodat za vyšší cenu než stojí nový :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: :grinning:
6. kvě 2009 ve 14:28  • Odpověz
autor
tak super to jsem zase až tak špatně nepokoupila, nejlevnější tam mají za 280, to ta 20cka když si připočtu ještě poštovný je naprosto zanedbatelná :wink:
6. kvě 2009 ve 14:31  • Odpověz
autor
nikdo nikde tak jste mě teda ukecaly jdu žehlit a budu jen nakukovat :sweat_smile:
6. kvě 2009 ve 14:44  • Odpověz
já zase nakukuju, bylo potřeba trochu pohnout s postelí v ložnici, už je přes ni vidět i na okno :angry:
6. kvě 2009 v 15:39  • Odpověz
Dobré ráno, tak Joli po uchování před 9 usnula a vzbudila mne před 6, to by šlo, jenže já nemohla usnout do 2 do rána, tak jsem jak praštěná pytlem, a to mne čeká náročný den. na 9 jedeme do Pardubic na nehty a odpoledne mám jít zazvonit na dva kontakty a domluvit si s něma schůzku a to hrozí že mne pozvou dál hned, a já je vůbec neznám a navíc jsem dlouho s cizími analýzu nedělala, bojim bojim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. kvě 2009 v 06:38  • Odpověz
autor
hezký dopolko, nějak mi nejel koník, ale už jsem tady :sunglasses:

Evi jak je přes postel vidět na okno to nějak nechápu :astonished: :sweat_smile:
7. kvě 2009 v 10:42  • Odpověz
autor
koukám že Joli spala pěkně, u nás dneska taky zázračně klídek, spát šel v 7, vzbudil se nějak před 10tou ale pak spal až do rána, klasika vstávání v 5 :sweat_smile: :wink:

nehtíky budou suprácký uvidíš budeš nadšená, já je miluju, pořád jsem čekala po porodu a teď zase nejsou prašule tak mám smolíka :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:

kontakty budou ok, vždyť jsi holka šikovná :wink:
7. kvě 2009 v 10:45  • Odpověz
tak přes postel nebylo vidět jak se tam nakupilo Joli malý velký a dobrý oblečení, plus nějaké aukce :wink:
a tak, no my spíme v obýváku, abych se vyspala, jinak se budíme s Joli navzájem.

Včera vytuhla okolo 5 vstala okolo 7 a ještě v 10 jsem ji nosila a uspávala a poslouchala řev, nakonec usnula a po 5té budíček, to by šlo, ale já byla vynervovaná z těch schůzek tak, že jsem ještě ve 2 čumákovala a ráno se mi děsně chtělo :grinning: :grinning:
7. kvě 2009 v 19:20  • Odpověz
nehty spokojenost veliká, a jenom 350 :wink: a za 3 týdny cca za 200 plus 10 za zlomený nehet :wink: pohoda :wink:
7. kvě 2009 v 19:21  • Odpověz
Až Joli odpadne tak dám foto do albíka jak dopadly drápky :wink:
7. kvě 2009 v 19:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.