• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žít a nechat žít :o)

(Zamčená)
2. ledna 2010 
tak klidnou dobrou noc všem, klidný sváteční víkend a ke dni matek vše nej nej nej a třeba i nějakou kytičku :wink:
7. kvě 2009 ve 21:44  • Odpověz
Jsme ze srazíku zpět doma a super super :wink:
10. kvě 2009 v 15:04  • Odpověz
my už jsme taky doma - asi 2hodky, byli jsme cestou popřát maminkám a vyzvednout psa :wink:

jsem ráda, že jsem vás poznala, srazík byl fajnový
10. kvě 2009 ve 20:51  • Odpověz
Gábi bylo to fakt super, za rok by se mohlo udělat zase něco podobného :wink:
10. kvě 2009 ve 21:32  • Odpověz
Dobré ranko, Joli tu už hodinku výská, ale jinak pohoda :wink: peru peru ..... :grinning:
11. kvě 2009 v 07:12  • Odpověz
autor
brý ránko :slight_smile:
jdu vás jen pozdravit a nahlásit, že jsme dobře dojeli

jinak jsem totálně hotovson, jen jsem v rychlosti koukla na nějaký fotečky, moc pěkný co jsem viděla,
já časem dodám asi taky na rajče, ale fakt až časem
nemám ani šanci vás dočíst, dítě už zase vstává si dal jen hoďku spánku, od včera od rána fakt totálně rozhození to spaní, fakt jako to nechápu, samo že ta noc pak stála za to, to mi bylo ale hnedka jasný, takže jsem zombie, takl mě omluvte, jdu na tu hysterku mojí šílenou
pche a dneska se máme fotit na plavku, tak doufám že ho potopí trenérka, protože u mě dost hrozí že ho utopím :angry: :grinning:
11. kvě 2009 v 08:41  • Odpověz
autor
jinak já teda neperu, protože tady od rána leje šíleným způsobem tak nevím kde by mi to uschlo, jsem to vyvalila do koše na prádlo, naštěstí byl skoro prázdnej tak se to vešlo a zítra snad bude trochu líp tak se do toho pustím :wink:
11. kvě 2009 v 08:43  • Odpověz
já suším v sušárně :wink:
11. kvě 2009 ve 12:20  • Odpověz
autor
Evi to se máš, tam já ze zásady nechodím, mě s tím sosedi točej, si radši suším doma :wink:

fuuuj jako za chvíli jdeme na plavko a tady je totální průtrž mračen a bouřka :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: nejradši bych nešla nikam ale když je dneska konečně to podvodní focení :confounded: :sweat_smile:
11. kvě 2009 ve 12:24  • Odpověz
tak Joli ve snaze zopakovat piškot, řekla pivo :grinning: :grinning: :grinning:

tak raději říká ňam ňam ňam :grinning: :grinning: :grinning:
11. kvě 2009 ve 12:53  • Odpověz
autor
bré ránko :slight_smile:

tak zase vstáváme minimálně 4x za noc, nevím co zase dělám blbě, achjo :frowning2: :sweat_smile:
13. kvě 2009 v 07:53  • Odpověz
no Jíťo co na to říci :confused: prostě Honzík si asi vychutnává mlíčko v noci líp :wink: nebo jednou to přestane a budeš na to vzpomínat :grinning: :grinning:

my jsme furt na jednom nočním krmení, naštestí už se budí jenom 1x, žádné čaje, dudlíky nic... akorát teda mlíko musí být hned, jinak je řev.
13. kvě 2009 v 10:09  • Odpověz
autor
:cry: :cry: :cry:
Honzulátko má další bouli :cry: :cry: :cry:
sice jsem ho chytla těsně nad zemí, ale moc to nepomohlo stejně se řápnul :frowning2: to byl ryk, to bych vám nepříla slyšet :frowning2:
13. kvě 2009 ve 13:26  • Odpověz
autor
Gabi nn žádný mlíčko v noci už nějaký 2 nebo 3 měsíce :sweat_smile: jj asi na to budu vzpomínat až mu bude 15 a bude mě točit něčím dočista jiným :grinning: :grinning:
13. kvě 2009 ve 13:28  • Odpověz
autor
Honzina usnul tak já to jdu taky zalomit, musím nabrat energii na ty dny bez tatínka :sweat_smile:
13. kvě 2009 ve 13:53  • Odpověz
jITY DOUFÁM ŽE JSI ENERGII NAČERPALA fuj caps :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. kvě 2009 v 18:50  • Odpověz
autor
Evi no ani náhodou, vstával ani ne 10 minut po tom co jsem se natáhla, ani jsem nestihla přivřít oči :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. kvě 2009 v 08:48  • Odpověz
no to je lumpík teda, Joli nás včera nechala, taky si dala hodinku a já tentokrát taky :grinning: musím se posílit na víkend :grinning: :grinning: :grinning:
14. kvě 2009 ve 12:07  • Odpověz
autor
nj to byla spíš moje vina, měla jsem zalehnout dřív že :grinning:
a Joli je šikulinda takový zlatý dítě, i na srazu to bylo poznat :dizzy_face: :dizzy_face: tedy až na to uspávání :zipper_mouth: :pensive: to bych teda neměnila
14. kvě 2009 ve 13:22  • Odpověz
no ale zase 30 minut večer a spí celou noc a i přes den je v pohodě i když nespí :grinning:
14. kvě 2009 ve 13:56  • Odpověz
autor
stejně bysme neměnily ani jedna, máme to svoje a po skoro roce už jsme si zvykly :grinning:
miláčci naši :dizzy_face:
14. kvě 2009 ve 14:23  • Odpověz
no jo jsou to všechno zlatíčka a mazlíčci, člověk by je láskou zbaštil :grinning: :grinning: :grinning:
14. kvě 2009 ve 14:25  • Odpověz
autor
já se prozatím loučím
přečtu noviny než se prcek vzbudí a pak posvištíme na cvíčo, teda já, prcek k babi a dědovi :wink:
pááááááá
14. kvě 2009 ve 14:34  • Odpověz
autor
hezký odpolko, zdravím ještě z domova, ale brzy mě asi odvezou směr bohnice nebo kosmonosy nebo bůhví kam :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. kvě 2009 ve 14:38  • Odpověz
ještě jsi doma, že? :grinning: :grinning: :grinning:
15. kvě 2009 ve 22:03  • Odpověz
autor
brý ráno, noc strašná (což se ale po včerejšku dalo očekávat), ráno šílený, teď si teda hraje, ale až MM konečně dorazí tak mu vrážím prcka a odcházím středem v zájmu zachování duševního zdraví :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak a už tu s tím nebudu víc prudit, protože už si přijdu jak ohraná deska, ale když se to nedá :pensive: jako kdyby to bylo jeden den, ale tohle už je třetí :rolling_eyes:
16. kvě 2009 v 08:26  • Odpověz
autor
samo že mu to hraní dlouho nevydrželo, už je zase řéééév, jdu učinit další pravděpodobně marný pokus o uložení do postýlky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. kvě 2009 v 08:29  • Odpověz
tak mejdánek oslavička, prostě pohodička :wink:
16. kvě 2009 ve 20:50  • Odpověz
tak Joli má poledne :angry:
16. kvě 2009 ve 22:52  • Odpověz
tak z oslavy budou něšjaká videa, ale nejsem chobotnice tak fotek je málo :frowning2: teda vlastně žádné :pensive:
17. kvě 2009 v 18:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.