• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žít a nechat žít :o)

(Zamčená)
2. ledna 2010 
autor
Dobré ránko :slight_smile:
dneska u nás leje, zatím ven nejdeme, tak mi vyšla chvilka juknout na vás :sunglasses:
jinak u nás po delší době jednorázovej úspěch, vstával v 5, ale zdál se mi ospalej, tak jsem ho po koju ještě šoupla do postýlky a ještě jsme spali až do 7,30 :dizzy_face: :dizzy_face: vím že jsem ujetá, že mám radost z takový věci, ale u nás je to svátek :grinning:
a jdu trochu dočíst co jste nakrafaly :sweat_smile:
27. kvě 2009 v 08:33  • Odpověz
autor
Gabi manža i nakupuje jo, to je teda dobrej, V. jak není vyjimečná situace tak sám teda do obchodu nepůjde :stuck_out_tongue_closed_eyes: no abych mu teda nekřivdila občas se staví cestou z abusu pro pečivo, když jsem na něj moc hodná a hezky poprosím :sweat_smile: ale na velkej nákup by nejel sám :rolling_eyes:

Evi šufánek je co? knedlík? :confused: :sweat_smile:
27. kvě 2009 v 08:36  • Odpověz
Jity naběračka :grinning: :grinning: :grinning: jsem si to neuvědomila :wink:
27. kvě 2009 v 09:58  • Odpověz
autor
aha no mě to bylo nějaký podezřelý :grinning: :grinning:
já ten výraz už někdy slyšela, ale nemohla jsem si vzpomenout co znamená :grinning:
27. kvě 2009 v 11:19  • Odpověz
autor
tak nikdo, já se jdu naobídkovat, pak prcek a razíme ven, počasí se vybralo tak snad to bude ok, zatím páá :slight_smile:
27. kvě 2009 v 11:37  • Odpověz
tak já byla 3 hodiny s prudinou venku :angry: ječela jak viktorka a fakt jsem se přemájhala abych jí nenařezala po prdce :angry:
27. kvě 2009 ve 14:37  • Odpověz
ahojky :wink: jak je pěkně, tak furt někde couráte co? my taky v pondělí i úterý byly venčit děcka i pejsky a včera zas práce, tanečky :dizzy_face: dneska to tu vypadá pěkne, chtěla jsem do města, jenže MM vzal auta na výměnu oleje a starou corsou se mi moc nechce, golfky zůstaly v druhém autě a do manducy v horku nevim nevim :angry:
28. kvě 2009 v 08:00  • Odpověz
Jíťo to věřím, že máš svátek vyspat se déle, aby bylo více takových dní :dizzy_face: u nás se taky vstává už kolem 5, jak kdy se mi ji podaří ještě dát do postýlky, samo že včera jak jsem ji potřebovala vézt k mamce, tak jsem ji v 6:15 musela budit :angry: :angry:
dneska teda v 4 mlíko, moc tomu nedala, pak spinkala do 6, to jsem ji vytáhla z postýlky na zem, at si polozí a v 6:30 si mě znovu vzbudila :wink: :slight_smile:
28. kvě 2009 v 08:02  • Odpověz
autor
Gabi jj couráme :grinning: dneska dopoledne jsme byli na horách, ale moc pěkně tam nebylo, pěkná zima, jako hodně velkej rozdíl v teplotě a přitom to není zase tak daleko od nás :unamused: ale malýmu se tam krásně chrupalo, ještě jsem ho musela budit, když už jsme museli jet :sweat_smile:
a proč jsi nejela se sporťákem :confused: :sweat_smile:

jj tak to spaní byl svátek a vyjimečný, dneska už jsme zase vstávali v 5 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
to je jak naschvál, jak někam potřebuješ tak ty děti spí a spí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
necháš jako Sašku lozit po bytě a spíš jo? to jsi dobrá, to by u nás neprošlo :confused: :grinning:
28. kvě 2009 v 15:21  • Odpověz
autor
jinak jsem dneska pěkně nakrklá, měla jsem jít cvičit, ale MM prý musí zůstat v práci, i když ví, že teď cvíčo 14 dní nebude :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. kvě 2009 v 15:33  • Odpověz
sporták bych ztěží narvala do toho malého kufru :angry: a na zadní sedadla zas by to šlo blbě, bo máme jenom 3-dveř.corsu. no ale stejně tu nebylo počasí nic moc, sice nepršelo, ale pod mrakem skoro pořád :confounded: takže jsem vyrazila jen na prochajdu, zas mě ale nas.alo že nejel výtah - takže ze 4.patra pěkne s kočárem po dvou kolech až dolů a to samé nahoru :angry: :angry: :angry: hlavně že výtah platíme. tenhle týden je to už po 4. co nejede. :unamused:

a jo Saška jak je po ránu ještě rozespalá,tak po celém bytě nelozí,většinou jen chodba a ložnice. akorát práská dveřma - pořád ji baví je otvírat a zavírat, takže stejně moc nespím, jen tak napůl...
28. kvě 2009 v 17:54  • Odpověz
no tak to u nás s diblíkem bych měla strach, zdrhá všude, a jakou rychlostí a jaký výšky už zvládá, na lehátko v pohodě le co hůř už i na kanape sama, takže nehrozíme :grinning: :grinning:
28. kvě 2009 v 18:49  • Odpověz
autor
sama samotinká samička nešťastná :sweat_smile: kde jste kdo :confused:
28. kvě 2009 v 19:43  • Odpověz
já tu trčím, Joli tu poťapkává a skáče po lehátku, no už je to velká kočka a neč malé mimino :grinning:
28. kvě 2009 v 19:48  • Odpověz
autor
Gabi aha tak já to blbě pochopila, já myslela jako že se dá do města dojít pěšky, proto jsem myslela, že jsi mohla jet se sporťáčkem :wink:
S tím výtahem to je šílený, bych chtěla slevu být váma :rolling_eyes:

hehe prý rozespalá, tak to Honýs je po ránu děsně akční, oči jak žárovky, já ho takhle vypustit, tak počítám tak do minuty by našel něco čím by si ublížil - přinejmenším by si skřípnul prsty do dveří nebo do šuplete - a vylítla bych z postele hned jak namydlenej blesk :grinning: :grinning:
28. kvě 2009 v 19:50  • Odpověz
No Joli taky skříňka i šuplata :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. kvě 2009 v 19:52  • Odpověz
autor
Evi nám chybí na kanape, aby trošku povyrostl a je tam taky, kolínko už tam dává pěkně, ale pořád je na něj vysokej, zato když má motivaci tak si veleze na stolek, ten je menší, z toho mám teda dost obavy, že brzo sletí :stuck_out_tongue_closed_eyes:

u nás už se naštěstí spí :wink:
28. kvě 2009 v 19:56  • Odpověz
No Joli mlátí kartáčem na vlasy do obrazovky, ale ještě ji chvíli nechám, spala do 4 tak by jen řvala a o to nemám zájem :wink:
28. kvě 2009 v 19:58  • Odpověz
autor
skříňka mě teď točí ze všeho nejvíc, musím mít jednu pootevřenou, protože tam vede kabel (vyhořela nám zásuvka asi :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) a on se tam pak dostane a je tam elektrika :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak mu tam před to většinou něco postavím, ale on občas stejně koumá jak se tam dostat, no zakázaný láká :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jen ji nech mlátit, to je malej ústupek oproti řevu :grinning: tak velkou sílu aby to rozbila snad ještě nemá ne :wink:
28. kvě 2009 ve 20:09  • Odpověz
no pak mlátila mne tak jsem jí kartáč ebrala a zahodila, tak teď prasátkuje se zeleninou z oběda :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. kvě 2009 ve 20:14  • Odpověz
autor
prasátkuje??

já se loučím, berou mě záda, jdu se natáhnout, dobrou noc :slight_smile:
28. kvě 2009 ve 21:18  • Odpověz
no to teda :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. kvě 2009 ve 21:37  • Odpověz
autor
brý ráno :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak 5,30 je teď naše hodina :stuck_out_tongue_closed_eyes:
už aby začal chodit do školky, to pak bude spát aspoň do 7mi a ještě ho budu budit :grinning: :grinning:
29. kvě 2009 v 07:02  • Odpověz
Jity neboj Jolina taky, ale když neprudí v noci, tak mi to nevadí :wink:
30. kvě 2009 v 07:39  • Odpověz
tak my relaxujeme, dnes jsem se na našem presovaru naučila dělat latté a tak si mlsám a vrpomínám na všechny co mám ráda
30. kvě 2009 v 17:24  • Odpověz
dobrou noc :slight_smile:
30. kvě 2009 ve 21:40  • Odpověz
dobré ráno, kdepak se všechny sprchujete? nebo vám neprší? tady už od pátku v kuse :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. kvě 2009 v 09:28  • Odpověz
Dobré ráno, Joli budíčkuje už ve 4 :grinning: :grinning: :grinning:

Ale jinak je moc hodná :wink:
1. čer 2009 v 05:15  • Odpověz
autor
AHoj Evi, nějak nestíhám :unamused:
sprchovali jsme se na horách :grinning: statečně pršelo celý den co jsme tam byli, a když přestávalo tak jsme se chystali, že půjdeme na prochajdu tak začla průtrž mračen. ale i tak jsme si to užili, hráli jsme karty, Honýs pozlobil kluky, kluci jeho, a chvíli se o něj staral někdo jinej tak to bylo super, taky tam toho dost naspal, v kočáře na dešti se prej spí nejlíp :grinning:
1. čer 2009 v 15:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.