• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žít a nechat žít :o)

(Zamčená)
2. ledna 2010 
Tak to je skvělé :wink: Joli usla až po 16 a to ještě až jí nakopalo napájení chůvičky do jazyka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Za chvíli ji vzbudím a jdeme ven, protože úkaz nevídaný vylezlo slunko, a já musím jít vybrat prašule :wink:
1. čer 2009 v 18:01  • Odpověz
autor
ahojky jdu na vás juknout zase po pár dnech, dneska je hnusně tak sedíme doma zatím, no snad odpolko to bude lepší a vyrazíme aspoň na prochajdu

Evi jéé chůdě Joli, zkouší se nabít :sweat_smile: ale tam by snad mělo být jen 12V ale i tak to asi příjemný nebylo počítám :confused:
5. čer 2009 v 09:23  • Odpověz
9V jenom ale stejně ji to pořádně zabrnělo, snad pochopí že když už teda zavrčím to NE tak mám důvod :grinning: :grinning:
5. čer 2009 v 09:39  • Odpověz
ahojte, kde furt lítáte Jíťo? :confused:

asi jste nám poslali nějakého ranního skřítka či co, ale jakmile MM zabouchne dveře, pes skočí po vyvenčení do postele, tak v tu ránu je Saška vzhůru, postaví se v postýlce a už jako vstáváme :confounded: ani po mlíku už neusne...
a to je prosím 5:15. takhle je to celý týden :unamused: já jsem nevyspalá, jenže jak ona zas jde kolem 8-9 spát, tak já už jsem probraná a neusnu :angry: ale aspon teda v noci spí klidně.
5. čer 2009 v 10:01  • Odpověz
gábi co chceš, vždyť je to velká ženská a ne mimi :grinning: :grinning: :grinning:

a co jídlo, už v pohodě? :wink:
5. čer 2009 v 10:07  • Odpověz
autor
Evi no prostě bezpečný napětí, ale jak říkám už od dětství tohle nevyhledávám, a to mi tenkrát stačila 9V baterka :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
no u nás je NE vážný důvod ke smíchu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ahooj Gabi, njn pořád někde, včera jsme jeli ještě s kámoškou na nákupy aj do tesca, měli tam výprodeje, se mi tam líbilo asi 8mero kalhot ale nakonec mi žádný neseděly tak jsem byla zhnusená :stuck_out_tongue_closed_eyes: hold atypická postava, když už něco hezky sedlo nahoře, tak mi byly krátký :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak aspoň jedny 3/4 a pár věcí na prcka :grinning: a pak tesco plíny :dizzy_face:
My a ranního skřítka? nemožný ten je náš, vstáváme tak 5,50 pořád. Asi jednou se mi povedlo, že jsem ho po půl hodině řevu donutila ještě asi k hodince spánku, ale na to už se můžu vyprdnout, kdo to má po ránu poslouchat :sweat_smile: Zkus jí oddálit tenhleten ranní spánek, je to o tom hodně, já ho taky dávala spát v těch 8 a pak vstával v 5, teď co před 9tou do postele nejde, tak spí do těch cca 6ti alespoň něco :sweat_smile: a spíme teď tedy taky docela pěkně max. kolem 3-4 k němu vstávám 1x na dudu, už ani voda není potřeba
5. čer 2009 v 10:09  • Odpověz
autor
běžím do sklepa najít jednu krabici dokud H. spinká hned jsem zpět
5. čer 2009 v 10:17  • Odpověz
BNo Joli teď nespí ve spacáku ale jen pod flísovkou a spí zase pěkně, takže jí asi bylo teplo.
5. čer 2009 v 10:25  • Odpověz
jenže to zas ona večer už je fakt unavená, jen co jí dáme v těch 19h do postýlky, zavírá oči, ještě než zapnem spací pytel :pensive: a takhle spát jí dáváme furt. ale někdy má období že spí do sedmi, někdy teda zrovna ted :angry: že do pěti. pak si pohraje a jde znova spát i na dvě hodky, ale já jsem ko. ale pokud to bude trvat déle, tak si zvyknu, mi stačí i tech 5-6hodin spaní :wink:

Evi jídlo jo, baští i jogurty, dávám teda ovocné s piškotem nebo sušenkama, už zvládne i menší kousky piškotů, dřív ji z toho natahovalo. akorát jídlo teda mixuju furt :unamused: a mlíko ... no těch 300ml za den dá.
5. čer 2009 v 10:28  • Odpověz
autor
jsem tu, krabice není, tak jsem se pustila do její výroby z kartónu co jsem našla a jsem děsně šikovná, báječně jsem se pořezala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to už jsem se ráno nabodla na nůžky, myslím že dneska přestanu dělat s ostrými nástroji nebo se zabiju při dnešku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :zipper_mouth:
5. čer 2009 v 10:33  • Odpověz
autor
Gabi néé já nemyslela večer, to H. taky nejde spát později, tak těch 19, nějakej rekord má 19,30. já myslela ráno, on vsával v 5 a v 8 už zase chrněl, a od tý doby co ho dávám tak v 9-9,30 tak chrní aspoň do těch 6ti +- :wink:
aspoň že jídlo máte ok, H.- teď s jídlem docela zlobí, hlavně teda s kouskama,a le nedávám mu moc prostor :grinning:
5. čer 2009 v 10:37  • Odpověz
jo táák, jsem blbě pochopila. no jenže ona jak je unavená, tak pobrekává a furt chce na ruce :unamused:
5. čer 2009 v 10:38  • Odpověz
autor
vydržet a postupně to posunuj, já to po těch 15-30 minutách postupně natáhla, ono se to nezdá,a le vážně to dělá hodně.
Upřímně já z toho jeho raního vstávání byla dost nešťastná tak jsem zase četla tu knížku o tom spánku a tam byl přesně tenhle případ...však proč by ráno spali, když to pak můžou v klídku dospat.
Já mu nedala moc šanci, taky bývá protivný, ale tak jdu a hraju si s ním a super, vydrží, pak dostane sváču a jde chrupat :sunglasses:
5. čer 2009 v 10:43  • Odpověz
no uvidíme. jak jí v 5 mlíko, pak po 8 má sváču a usla v 9... ale vlastně já ji ráno přebalila a "vypustila" do bytu, takže jsem ještě ležela v posteli a S. si pospala taky ještě od 7-8.... :unamused:
5. čer 2009 v 10:47  • Odpověz
vždycky doufám, že aspon víkend třeba si ji vezme MM a já můžu spát, jenže ji slyším mnohem dříve než on a když dělám že nic, tak se MM otočí a přetáhne přes sebe peřinu :grinning: a mi je ho líto, vždyt přes týden vstává 4:40 a jde do práce :pensive:
5. čer 2009 v 10:49  • Odpověz
no to Martin taky čeká až vylezu já, ale včera měl černé svědomí, tak vstal a Joli obstaral :grinning:
5. čer 2009 v 11:16  • Odpověz
autor
Gabi koukám že to máte nějaký divoký to spaní, no u vás je to ale lahoda s tím pouštěním po bytě a kde to spala od těch sedmi do osmi, někde na zemi :sweat_smile:

hehe to mě V. líto není, ale on si taky většinou přetáhne tu peřinu, v tom případě, ale já beru H. do postele a nenápadně ho posílám na tatínka :grinning:
5. čer 2009 v 11:21  • Odpověz
ne to dolezla ke mě a zívala, tak skončila v postýlce a já v posteli, pustila jsem hurvínka a 45min jsem mohla ještě spát :grinning:

já teda Sašku zaobstarám, ale pak ji vrazím MM do postele, protože musím se psem. záleží taky v kolik to je a jak moc chce pejska ven. :wink:
5. čer 2009 v 11:23  • Odpověz
autor
aha :grinning:
já taky H. obstarám, jako nakojím, přebalím, ale pak ho šoupnu mezi nás, a on už teď neusne ani náhodou, tak ho vždycky nenápadně strkám směr MM :sweat_smile:
5. čer 2009 ve 12:37  • Odpověz
Jo tak jdi vzbudit dědečka provoovala moje mamka celé dva týdny a jako fakt děsná prča :grinning: :grinning: :grinning:
5. čer 2009 v 16:45  • Odpověz
autor
holkyyyy mi dneska spali do 7mi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: že by úžasná metoda slovenských lékařů nesla svoje ovoce :grinning:
6. čer 2009 v 10:57  • Odpověz
autor
Evi báječná hra že, a jakou ti prcci mají radost, když dotyčný probuzený konečně ty oči otevře :grinning: :grinning:
6. čer 2009 v 11:03  • Odpověz
autor
my měli dneska báječný dopolko, MM si vzal Honyka ještě do postele když jsem šla věšet prádlo na balkon a pak jsem se k nim přidala a blbli jsme a muchlali ve 3 :dizzy_face: :dizzy_face: fakt bájo, prcka jsme unavili, takže pak šel krásně chrupat a my si dali společnou snídaničku, báječně ten den začal :sunglasses:
6. čer 2009 v 11:05  • Odpověz
No Jity že by sladká odměna za to dlouhé utrpení :wink:
6. čer 2009 ve 12:53  • Odpověz
autor
Hezký odpolko, doufám že všechny užíváte nedělní odpoledne :slight_smile:
my čekáme až se prdísek vzbudí a půjdeme na prochajdu i když počasí nic moc, ale snad nezmokneme.
7. čer 2009 v 15:40  • Odpověz
autor
Evi tajně doufám, že to tak opravdu bude. Dneska to taky 7má jistila, ale je víkend a MM nevstává do práce. Než se začnu radovat počkám si na všední dny :wink:
7. čer 2009 v 15:41  • Odpověz
No to je možné že ten vstávací pohyb jej vzbudí. dnes Joli kníkala kolem půl 6 ale měla pořád zavřená očička tak jsem ji přebelila, dala mlíčko a vzala jsem si ji na polštář a ještě usnula, ale pořád ze spaní poplakávala tak jsem ji po 8 vzbudila a bylo dobře :grinning:
7. čer 2009 v 17:37  • Odpověz
ahojda, dneswka fakt asi zázračný den :grinning: Sašula sice v 4:45 vstávala, ale dala 150ml mlíka a zas usla! a to až do půl osmé :dizzy_face: :dizzy_face: a za hodku šla znovu spát. MM uvařil snídani a protože se u nás vyčasilo, vyrazili jsme na výlet do Beskyd :wink: bylo fajně, nezmokli jsme, MM hrdině tlačil kočár na kamenité cestě :wink:

akorát teda nic S.nechce jíst a trochu teplotuje....
7. čer 2009 v 17:59  • Odpověz
Gábi jásej to je určitě dlouho očekávaný zub, ještě 2 dny a bude venku tipuju, Joli je na tom podobně, jen se jí klube tedá 5tý kousek :grinning:
7. čer 2009 v 19:14  • Odpověz
Evi ale takhle už to bylo aspon 5x :grinning: takže nevim nevim.... kolik etap trvá u Sašky jeden zub :dizzy_face:
7. čer 2009 v 19:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.