• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žít a nechat žít :o)

(Zamčená)
2. ledna 2010 
7. čer 2009 v 19:50  • Odpověz
No joli to má na 3x, z kosti, dásní a ven, tak dásní probíhá taky a počítám za dva dny to bude ven, už je v hloubce vidět bílý proužek :wink: a chce buď hodně tvrdé, nebo naopak mlíko a raději chladnější :wink:
7. čer 2009 ve 20:43  • Odpověz
Gábi to muselo být super, a zdá se že jste ani nezmokli :grinning: :grinning: :grinning:

My šli doprovodit návštěvu na vlak a chytli jsme průtrž, naštěstí Joli měla plínu místo šátku a flísovku na teplo a pláštěnku, zato já měla jen triko d výstřihem a bez rukávů :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. čer 2009 ve 20:49  • Odpověz
teda Evi, ty už to máš hezky vypozorované, takhle tři fáze růstu zoubků :grinning: :grinning: u nás to roste snad z paty :grinning:

a spadlo na nás jen pár kapek, ani jsem pláštěnku na kočár nemusela vytáhnout :wink:
7. čer 2009 ve 21:43  • Odpověz
No uvidíme jestli to bude mít Sašulka podobné :wink:
8. čer 2009 v 07:41  • Odpověz
tak bouřka k nám přišla až večer kolem devíti a blýskalo se ještě ve 23h, když jsem šla spát. jsem si pustila k usínání hurvínka :grinning: :grinning:

dneska možná půjdem na roční prohlídku, bo má nějak olezlou pusinu, ale zas když 2dny nejí, to bude váha :unamused: :frowning2:
8. čer 2009 v 09:15  • Odpověz
jo a jinak jsem naštvaná hned po ránu - přišlo vyúčt.bytu a tak hrozný doplatek ještě nebyl, 8,4tis achjo. to abych ted makala každý víkend ještě :angry: :pensive:
8. čer 2009 v 09:16  • Odpověz
autor
Gabi jé krásnej výlet :dizzy_face:

EVi teda Joli to má na pěkný etapy ty zuby. Mi přijde, že u nás je to už permanentní stav, který už asi ani nejde svalovat na zuby.

Jinak ráno, jasně že jsme zase vstávali 5,45 s tatínkovým budíkem :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Gabi jaktože takovej velikej doplatek?? za co?
8. čer 2009 v 11:51  • Odpověz
Jíťo všechno je za teplou vodu a ohřev. přitom loni už jsme dopláceli a zas nezvedli zálohy, takže jasně se Saškou je spotřeba vyšší. akorát mě i nas.ali, bo jsme dopláceli i za výtah...sice stovku, no asi za ty opravy, když furt nejezdí :angry: :confounded: a platíme hodně i na topení, protože nám vzali měřáky z topení a nikdo tím pádem nešetří, takže výsl. cifra je taky síla.
se z toh nějak nemůžu vzpamatovat, vždycky nám hodně vraceli a ted taková pálka, ach jo :unamused:
8. čer 2009 v 17:15  • Odpověz
Gábi to je fakt hnus, to abys dělala jak mourovatá a každý měsíc odložila 1000 na doplatky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. čer 2009 v 19:12  • Odpověz
autor
Gabi to je teda dobrá sviňárna. My když jsme nahlašovali H. na byťák, tak se hned paní ptala jak chci navýšit zálohy, tak jsem se jí ptala a nechala si doporučit a vraceli nám tak podobně jak vloni jsem koukala, takže asi má paní fakt zkušenosti (při probírání papírů jsem ovšem zjistila, jaký byli vychcandírové ti před náma - měli 2 děti a nahlášený ani jedno, ale neplatili ani za tv takže co mě to překvapuje, že jo :rolling_eyes: )
ten výtah je taky naprd, jsou docela odrzlí, chtít navíc, když to často nejezdí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a jakej byl jako důvod odebrat měřáky topení, to zase taky nějakej chytrák,
fuuj bych se normálně rozčílila za tebe :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
mrzí mě to, jak píše Evča, to abys fakt vydělávala jen na to :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. čer 2009 v 19:55  • Odpověz
no jako fakt nechápu ty měřáky, my si nechali jako družstvo vyměnit analogy zy digitál a fakt super spokojenost :wink:
8. čer 2009 ve 20:14  • Odpověz
autor
u nás taky, až teda na to, že nechápu kde vznikne nedoplatek, kterej se rozpočítává mezi všechny, když ve společnejch prostorách snad radiátory nejsou, nebo že by byli v sušárnách?? to mě migne jestli doplácím na sousedovic sušení prádla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. čer 2009 ve 20:17  • Odpověz
mě tak naštvali, že jsem SAšku ještě ani nepřihlásila :confused: :pensive: vlastně ani MM není hlášený, ale zase tatka, který tu nebydlí, tak jo, takže zálohy na dva lidi máme. jenže mě to štve, kdybych ji nahlásila, tak nám určo zvýší ty doplatky za topení aspon, což zřejmě rozpočítávají podle lidí. třeba vody se ztratilo nějakých 250m3 za celý barák (rozdíl mezi tím co spočetli všem domácnostem a toho, co spotřeboval barák jako celek.... to teda nechápu kde... :angry: asi prosakujou trubky či co.
a ted jsem ještě zjistila že brácha má v OStravě o 40kč levnější teplou vodu na kubík, nj se asi odstěhujem :confounded:

a radiátory asi proto, že s měřákama lidi šetřili, takhle se spotřebuje celkově více tepla a někomu se to asi hodí :unamused:

jj za elektřinu to bylo letos před 2litry doplatek a plyn 440, takže měsíčně více než litr. to už máme celkem 7tis měsíčně. se fakt picnu.
8. čer 2009 ve 20:33  • Odpověz
a jinak holky, konečně máme ZUUUUUUUUBBB! :grinning: :grinning: teda zub, taková malá čárečka bílá, :wink: ale už je z dásně venku, zatím necinká, to proto, že si Saška nenechá do pusy šáhnout, musíme ji hodně rozesmívat, at to jde vidět

akorát furt teda teplotuje :unamused: a nic nejí :pensive: doufám, že když už je to venku, tak bude klid. v noci spí v pohodě, jen sem tam zaknourá. ale jestli se jí valí ven více klofáků, tak nám chuděra pohubne :confused: :cry:
8. čer 2009 ve 20:54  • Odpověz
gábi já ti to říkala, teplota ještě dva dny po čárečce a pak pohoda do dalšího zubu
8. čer 2009 ve 21:12  • Odpověz
autor
gratulka k zoubku!!! :dizzy_face: :dizzy_face: to už teď půjde rychle uvidíš, a druhej na sebe nenechá určitě dlouho čekat :slight_smile:
8. čer 2009 ve 21:27  • Odpověz
autor
si ho Saška nadělila skoro k ročku co?
neboj teď už to bude lepší určitě, zkus jí třeba ochladit nějaká kousátko :wink:
neboj nic, ona to pak dojí, teď už to bude mít čím ukousat :grinning:
8. čer 2009 ve 21:28  • Odpověz
Jity jako příspěvek č 20000 :grinning: :grinning: :grinning:
8. čer 2009 ve 21:35  • Odpověz
autor
Evi jj kecka ukecaná :grinning:

holky já se loučím, krásnou dobrou noc páááááá :dizzy_face:
8. čer 2009 ve 21:39  • Odpověz
Jity dobrou klidnou a hlavně dlouhou noc :wink:
8. čer 2009 ve 21:57  • Odpověz
Tak Joli opravdu po desáté usnula a vstala až okolo půl deváté, my vstali v 8 a pěkně vychrupaní :grinning: :grinning: :grinning:
9. čer 2009 v 09:33  • Odpověz
jj dáreček k ročku :wink: kousátka moc nechce ani chlazené, rve si tam akorát prsty a křupky do pusiny :grinning: a zuba nechce ukázat :sweat_smile:

a v noci knourala, so chvíli čaj, v 5:30 mlíko a pak spala do sedmi, jenže líná mamka nechtěla vstávat, takže jsem ji zas "vypustila" ale stejně si hrála jen u postele a poshazovala vše z nočního stolku a pak už v půl osmé dloubala do pejska i do mě, tak jsme vstávali. :wink:
9. čer 2009 v 10:04  • Odpověz
no to se za chvíli zase srovná :wink:

zuby neradi ukazují :grinning: :grinning: :grinning:
9. čer 2009 v 19:35  • Odpověz
bohužel se dneska Saška celá osypala, takže krom zoubkového trápení máme i šestou nemoc - zrovna jsem si říkala, že je fajn, že se nám vyhla :angry: a to jsme s dětma žádnýma nebyli, nevím, kde to chytla. asi vítr, ne? :grinning:

no ale je mi jí líto, zoubky asi bolí, sem tam pořádně popláče a dneska jedla zas méně než včera :unamused:
9. čer 2009 ve 22:27  • Odpověz
gábi tak ono asi ještě dnes a už bude líp, jestli je cokoli co Saší chutná tak jí to dávej, ono se to zlepší, neboj :wink:
10. čer 2009 v 08:15  • Odpověz
autor
ahoj holky, jdu na vás juknout :slight_smile:

Gabi nn zuby se neukazují to je všude stejný :grinning: :grinning:
u nás se nejlíp prohlíží zuby při hysteráku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
ber to z lepší stránky, tak máte alespoň 6tou nemoc za sebou a bude dobře.
Ono i s těma zubama neboj, asi jich roste víc najednou, tak jí to zlobí, až se vyklubou tak zase bud dobře.

U nás teď po těch 7mi zubech relativní klid. Jen mě zajímá jak dlouho ještě bude trvat než se vyklubou úplně, mám pocit, že úplně venku ještě není ani jeden, a to první se vyklubal před 3ma měsícema, je to vážně doba :confused:
11. čer 2009 v 07:54  • Odpověz
autor
jako mi neříkejte, že všichni ještě spíte :astonished: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

já tu čekám až dítko zase půjde spát, což ale nebude určitě dřív než za hodinu, abych se mohla pustit do výroby domácí třešňový marmošky mňamááá :sunglasses:
11. čer 2009 v 07:56  • Odpověz
hele tak pak jednu pošli na ochutnávku :grinning: :grinning:

já čekám až se Saška vzbudí, ale šla spát před 5min (dneska už podruhé :confounded: ) takže možná vytřu chodbu a až se mládě vzbudí, tak jdem na píchanec na veterinu.
11. čer 2009 v 08:21  • Odpověz
autor
nic nic, sám mám málo :grinning: :grinning:
jeden takovej malej košíček. Kámoška má nejlepší třešně pod sluncem, je to nějaká super odrůda. Dozrávají jako první, mají tenoučkou slupku, takže supr i pro děti a hlavně nevím čím to je, ale absolutně nečervaví :slight_smile:
Pak ještě budu mít od babi, ale tam musím to orvat hned jak zčervenají, protože po těch naopak jdou červíci jak blázen a já jsem na to pinktlich. Jak najdu prvního tak s těma třešněma končím :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
11. čer 2009 v 08:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.