• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žít a nechat žít :o)

(Zamčená)
2. ledna 2010 
a proooč? vždyt to je maso ne? :grinning: :grinning:

já dělala naposled rybízovou, ale bylo to poprvé, tak jsem to nepropasírovala a samo zůstaly pecičky :grinning: a letos akorát okurky a tech teda hodně, už z lonska nic nemáme. vidím to tak min.na 100 flašek :slight_smile:
11. čer 2009 v 08:52  • Odpověz
autor
:stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: protože bych se musela :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. čer 2009 v 09:14  • Odpověz
nejlíp zavřít oči - třeba v malinách je červíků dost, tak když oči nevidí.... :grinning: :grinning: raději se dovnitř nedívám.
11. čer 2009 v 09:20  • Odpověz
ale zas jako třeba červivou švestku bych nesnědla :pensive:
11. čer 2009 v 09:20  • Odpověz
autor
tak marmoška hotová :wink:

Gabi tak to já teda do všeho koukám, na tohle jsem prostě cimprlína :grinning: jen do těhle třešní když je jím tak ne, protože na ně prostě nejdou :sunglasses:
11. čer 2009 ve 12:16  • Odpověz
teda proteiny nevoní? :grinning: :grinning: :grinning:

tak opravdu se mi skvěle sedí v jednbé polovici PENDEPON a ve druhé HYDROCORTISON :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

navíc je mi nějak blivno :frowning2: mm prý že od toho pendeponu, ale já si tím jistá nejsem. Začalo mi to děwlat kafe s mlíkem a já ho mám tak ráda :frowning2:
11. čer 2009 v 15:29  • Odpověz
autor
Evi tyhle teda fakt nééé :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: :grinning:
11. čer 2009 ve 21:28  • Odpověz
autor
ty jsi chúdě, tak hlavně aby to klaplo a konečně zabralo :wink:

Evi hehe no jen aby v tom nebylo něco jinýho :sweat_smile: kámošce taky přestalo chutnat kafe a to je závislačka, a bylo jasno :grinning:
11. čer 2009 ve 21:30  • Odpověz
víš jak bych byla šťastná, ale zase bych dobu poslouchala že jsem podrazák, že jsem tajně nebrala hak.... :wink:
11. čer 2009 ve 21:46  • Odpověz
No brouček hlodá, asi si zítra ořídím testík :wink:
11. čer 2009 ve 21:46  • Odpověz
autor
bré ránko :dizzy_face:

Evi a bereš nebo ne? tu antiko :sweat_smile:
bych ti to přála...a hájila bych se tím, že ve vztahu s neplodným mužem přece nemá smysl vyhazovat peníze za antiko ne :grinning:
12. čer 2009 v 09:13  • Odpověz
autor
za chvíli mě čeká ta cesta do Orlickejch, jsem myslela jaký to nebude super výlet a ono tam prý leje,
no tak budu jen doufat, že se trochu vyčasí.
Mějte se tu hezky já jdu balit sebe i prcka...pááá :slight_smile:
12. čer 2009 v 09:21  • Odpověz
Jéťo teda vy furt někde trajdáte :grinning: se máte. počasí se ted stejně pořád mění, tak určitě se oskar taky ukáže :sweat_smile:

no já antiko už brát přestala, přišlo mi to zbytečné, kvůli několika chvilkám romantiky, MM to ví, ale kdoví, jak moc si "bude dávat pozor" :grinning: ale kafčo zatím dobrý :grinning: :grinning:
12. čer 2009 v 10:33  • Odpověz
no já končím asi za týden a milášek to ještě netuší, přece nebudu vyhazovat skoro 600 na další 3 měsíce.

Přesně jak zmínila Jity tak jsem se chystala omlátit mu to o čumák hi hi hi
12. čer 2009 ve 12:31  • Odpověz
Evi tak jako si dopadla? kafíčko zase chutná? :grinning: :grinning: :wink: ale spíše bych ti přála aby ne :dizzy_face:

holky já mám takové dilema - váhávé - :unamused: Saška má narozky 21., velká rodíinná oslava bude až 27.6. tak jsem myslela, že v tu neděli udělám menší dortík pro Sašku a doma si to oslavíme ve třech, Sašku necháme plácat se v dortíku, dáme dárečky., ofotíme :wink: .. jenže asi na neděli pojedem k našim, dlouho jsme neviděli mamku, je ted na dovči, no tak nás zve. tak jestli vzít dort i dárky k nim... achjo, nebo vše nechat až na toho 27.,,i když to je oslava taky u našich na zahradě..... ale zas tahat se tam pak s dárkama, když už stejně bude mít roček týden.... :confounded: jsem asi blbá co? :confused: :sweat_smile:
13. čer 2009 ve 23:30  • Odpověz
Gábi natahuje pořá a včera večer jsem myslela že tu nevolnost ani nevydýchám :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

horší je že na testu je jen jedna

tak jsem ještě ráno nakalibrovala glukometr a na lačno jsem měla 7,5 po hodině a půl fungování, ještě na lačno 6,7 teď jsem si dala 3/4krajíce chleba postrašeného máslem s plátkem tvrdýho sýra a kolečkem šunkovýho salámu a piju bylinkový čaj a za hodinu se přeměřím :frowning2:

bojim bojim že mám dg :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive:
14. čer 2009 v 07:53  • Odpověz
tak je to asi v .... hodinu po tom chlebu 9,2 :frowning2: :frowning2:
14. čer 2009 v 08:55  • Odpověz
autor
Gabi jj nakonec se i oskárek ukázala abylo to supeer :dizzy_face:
k tý oslavičce, jen můj názor...asi bych chtěla tu vlastní taky to tak budeme mít, a pokud nejde k vašim jet v sobotu, tak bych si předčasou oslavičku udělala doma v sobotu s dárkama a dortem jen pro vás 3 a tu ofiko nechala až na potom :wink:
My budeme mít pro nás 3 ve čtvrtek, MM buď přijede dřív z práce, nebo si vezme dovču...pak bude v sobotu oslavička pro rodinu...a v neděli jsme objednaní na focení (chtěla jsem v ten čtvrtek, ale paní fotografka nemůže)...no to mi připomíná, že já blbka blbá jsem si nějak nedomluvila cenu, to mi Vítek zase něco poví :sweat_smile: :grinning:

Evi hmm to je blbý to je asi fakt z tý glymči. :confounded: ..a já ti tak držela pěsti i když by to přes tu antiko bylo divný :wink:
14. čer 2009 v 09:24  • Odpověz
autor
uááá to mi připomíná, že ta oslava je za míň jak týden, měla bych gruntovat, ale nějak se mi nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
14. čer 2009 v 09:26  • Odpověz
Jity raději bych // než tohle, no hned od rána jsem najela na dia dietu 300g a uvidím jestli to pomůže :pensive:
14. čer 2009 v 09:28  • Odpověz
hmmm tak po obědě za hodinu 8,0 to je pořád hodně :frowning2:
14. čer 2009 v 15:36  • Odpověz
ahoj, zdravím už zas z Prahy :grinning: cesta ok, i se zastávkou a menší kolonou před Prahou celkem necelých 5hod :wink:

Jíťo v sobotu se asi budem vracet, takže k našim to asi nestihnem. ale taky plánujem kolaudaci bráchovy nové kuchyně, takže bychom třeba v tu neděli se spíše stavili všichni k bráchovi a doma si to oslavili dopol :slight_smile:
fotografa taky chci, ale asi až bude Saška více chodit, když už za to dáme takovou pálku, at je ve více pozicích :dizzy_face:
14. čer 2009 v 18:16  • Odpověz
Evi ten cukr je teda pěkně blbý :angry: a tys měla tedko dietu? ale záleží cos měla na oběd, třeba to byla sacharidová bomba... :confused: já si dělala profil jen 1x od porodu, dr.měl hnala zas na glukoz.test, ale tu hnusnou vodu pít už nechci a pak ještě 2hodky sedět někde u dr.zavřená abych prý neměla fyz.aktivitu....tak na to můžu... :unamused:

a máš dobře zkalibrovaný glukometr? raději si to ověř :wink:
14. čer 2009 v 18:25  • Odpověz
na oběd jsem měla pórkovou polívku a guláš s cibulí krajíčkem chleba nezahušťuji, nesolím nesladím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. čer 2009 v 19:25  • Odpověz
no kalibrační proužek naměřil správnou hodnotu, ale nevím, horší je že dr má docču a nemůžu si tak nechat cukr přeměřit u nich na ordinaci :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. čer 2009 ve 20:08  • Odpověz
tak těch 8-9 není zas taková hrůza. zatím se hlídej, dieta a k dr. stačí po dovči :wink: jestli ti teda není jinak špatně.

upřímně já se bojim že by třeba byly hodnoty vyšší, proto raději neměřím :frowning2: a navíc mi tu těhot.cukrovku diagnostikovali z hodnoty po 60min, která se běžně delat nemá, bylo to mimo normu o jednu deset.čárku a hned takové haló. achjo. někdy raději nevědět.
14. čer 2009 ve 21:34  • Odpověz
no právě že včera večer jsem prodýchávala navaly na vrhnutí, ale po nějaké době se to upravilo, tak mne napadlo se dnes měřit a spokojená nejsem, ale neplaším, uvidím týden dietu, nechám se pak přeměřit u dr a uvidím :wink:
14. čer 2009 ve 21:44  • Odpověz
ten kůˇ
n tak zlobí to je bléééééé
15. čer 2009 v 15:44  • Odpověz
no už běhá, ale teda přes den to byl fakt mazec :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. čer 2009 v 18:06  • Odpověz
autor
ahojky :slight_smile:
tak jdu zase po delší době pozdravit..teda byla jsem tu mezitím asi 2x, ale koník jaksi ani jednou neběhal :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
třeba alespoň teď
Pořád někde trajdáme, včera jsme byli na výletě v Praze, tedy spíš jen u Prahy, z té jsme totiž odpolko viděli jen obchody na ČM, jsem se zase rozšoupla :grinning: :grinning: ale zase mám kráásnej kabát, pro Honyka úžasný bodinka (nechápu proč je takovej problém sehnat body s dlouhým rukávem za ucházející cenu- jsem spoléhala na CA, ale absolutně 00 nic :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) a pak samo IKEA :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning: he večer jsme odpadli jak nemluvňata :grinning:
17. čer 2009 v 07:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.