• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žít a nechat žít :o)

(Zamčená)
2. ledna 2010 
autor
nikdo nikde tak jdu poklidit a čekat na kámošku...
17. čer 2009 v 08:03  • Odpověz
ahoj :slight_smile: my dneska taky trajdali po obchodech - tatínek koupil první botičky k narozeninám :slight_smile: a pak výprodej v tescu - bodynka 3ks za 70kč, jsou bílé, ale já už je pomaluju :grinning: a za chvíli asi vyrazíme na pizzu.

zatím pá pá
17. čer 2009 v 18:18  • Odpověz
gábi vidíš a jity shání bílé a nejde jí to :grinning: :grinning: :grinning:

Jinak do práce mne berou jen musím složit dvě komisionální zkoušky a první teď v pondělí a z hory materiálů nemám zatím ani list :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A ještě pojedu do Prahy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. čer 2009 ve 21:17  • Odpověz
autor
krásné slunečné ráno :sunglasses:
18. čer 2009 v 08:11  • Odpověz
autor
vloni touhle dobou už začlo pěkně přituhovat, no fůůůj :grinning:
18. čer 2009 v 08:19  • Odpověz
No to máš pravdu to už jsem měla kapačky a nevěděli co se mnou :wink:
18. čer 2009 v 08:26  • Odpověz
Elence ke včerejším narozeninkám vše jen to nejlepší :wink:
18. čer 2009 v 08:26  • Odpověz
Honzíčkovi k ročku vše nej nej nej
18. čer 2009 v 08:27  • Odpověz
Pepíčkovi taky všechno nejlepší :wink:
18. čer 2009 v 08:27  • Odpověz
A ještě do třetice, to byl ale plodný den Terezce od Pavly vše nej :wink:
18. čer 2009 v 08:28  • Odpověz
autor
Evi :grinning: pěkný a teď si to ještě celý překopíruj do června :grinning: :grinning: :grinning:
18. čer 2009 v 08:29  • Odpověz
Elence ke včerejším narozeninkám vše jen to nejl :wink:

Honzíčkovi k ročku vše nej nej nej :grinning:

Pepíčkovi taky všechno nejlepší :grinning:

A ještě do třetice, to byl ale plodný den Terezce od Pavly vše nej :wink:
18. čer 2009 v 08:30  • Odpověz
teda nejsem já náhodou debil?

no jsem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. čer 2009 v 08:31  • Odpověz
co myslíš že jsem chtěla udělat :angry:
18. čer 2009 v 08:32  • Odpověz
Jity všimla sis příspěvku Plechi na červnu :grinning: :grinning: :grinning:
19. čer 2009 v 08:19  • Odpověz
autor
bré ráno :slight_smile: koukám na to :grinning: :grinning: :grinning:
19. čer 2009 v 09:19  • Odpověz
že by došlo na čištější vínko? teď to nakousla, ale nějak se nevyjadřuje :grinning: :grinning:
19. čer 2009 v 09:23  • Odpověz
autor
ono je někdy lepší se nevyjadřovat ne :grinning:

co vůbec dělá Joli :wink:
19. čer 2009 v 09:44  • Odpověz
hi hi hi kalivodka jedna

právě něco devastuje v předsíni, takže honem poslat zprávy a honem zase trochu se učit, ať mám pocit že pro to dělám maximum :wink:
19. čer 2009 v 09:59  • Odpověz
dobré ráno :wink:

se zpožděním, ale přece Honzíkovi k 1.ročku :dizzy_face: :dizzy_face: vše nejlepší!!!! :wink: :dizzy_face: :sweat_smile:
20. čer 2009 v 09:00  • Odpověz
nějak jsem nestíhala na net, navíc jsme se o něj děllili s podnájemníkem od tety a strejdy - ti nám vyklidili pokoj a odjeli na chalupu, abychom se vešli :grinning: furt jim zvyšujou nájem - v centru PRahy, tak museli vzít někoho na podnájem, aby si polepšili.
no a taky stáže na pediatrii v Motole... teda řeknu vám, jak si člověk oddychne, když se mu narodií zdravé mimčo.... tak co se může všechno objevit za pár let, no raději nemyslet :confounded: fakt ty rodiče moc obdiuvuju.

a pak jsme opět i trochu nakupovali - já dvě bundy, Jarek kalhoty, věcičky pro švagrové mimi až se narodí - CA prostě miluju hlavně pro větší velikosti :grinning: :grinning: :grinning: a včera jsem skončila už brzy, tak jsme se nakonec rozhodli jet domů dříve. cesta nic moc, lilo jak z konve a kolem Brna kolony, ale dalo se, za 5hod. jsem to odřídila :wink:

dneska jdem k bráchovi na kolaudačku nové kuchyně, večer budu vytvářet první dortík a zítra si to doma oslavíme.
akorát asi Saška dostane jen nějaký dáreček a zbytek asi na oslavě příští sobotu, když to není u nás... sice se s tím potáhnem, ale bude mít aspon kupu jak o vánocích :grinning:
20. čer 2009 v 09:06  • Odpověz
a jdu dočítat červen.... že by už se motýlek vybarvil??? :grinning:
20. čer 2009 v 09:06  • Odpověz
gábi to byla fuška asik co? no žloutne tipuju :wink:
20. čer 2009 v 10:08  • Odpověz
ahoj, no tedko jsem skončila :grinning: dočítat, Sašula mě furt odlákává, naučila se i vypínat počítač, někdy tedy jen restartovat :grinning: ale dala si jogurt, malý tvaroh , pár piškotů a snad bude spát.
20. čer 2009 v 10:14  • Odpověz
no to už je docela pěkný jedlík :wink:
20. čer 2009 v 10:19  • Odpověz
tj, jen mlíko furt nic :frowning2: v Praze spala v pokoji vedle, takže krásně celou noc, budila se jen k ránu na čaj, vstávačka až v sedm, a to mlík dá max.100ml... někdy trochu odpoledne,ale je to bída. aspon ale jí ten jogurt a večer mléčnou kaši.

a co budeš dělat za práci?
20. čer 2009 v 10:31  • Odpověz
zase výpravčí, jestli udělám obě zkouky, z přepravy a účetnictví v pondělí, z dopravy, zabezpečovací a sdělovací techniky ještě nevím kdy a projdu přes doktora
20. čer 2009 v 11:10  • Odpověz
už to učení vzdávám, jdu do vany a spát, na zítra si nás objednala tchýně :stuck_out_tongue_closed_eyes: už na 10 a to se měl mm vyspat po noční, ten zase bude protivnej, já tam budu zaneprázdněná a ani si neodpočnu a ani se nebudu moct učit :frowning2: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Tak dobrou noc :wink:
20. čer 2009 ve 22:21  • Odpověz
Sašece všechno jen to nej nej nej, moc si oslavičku užijte :wink:
21. čer 2009 v 06:11  • Odpověz
děkujeme za přání :slight_smile:

ráno Sašula vstávala už v 6 :unamused: a já šla spát až o půlnoci, tak jsem nějaká nepoužitelná. a ted už asi 1,5hodky Saška i Jarek i pes znovu spí, jen já nemůžu přes den usnout :angry: tak jsem aspon umyla nádobí, nachystala maso na oběd a udělala další vrstvu dortu.
těšila jsem se na procházku, ale venku u nás je zataženo, mokro... i tak asi po o. na chvíli vyrazíme
21. čer 2009 v 10:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.