• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žít a nechat žít :o)

(Zamčená)
2. ledna 2010 
autor
Jdu se nahlásit po delší době,...u nás v sobotu oslavička bájo, v neděli jsme se byli fotit, dojmy nic moc bohužel, to se mi teď ani nechce moc rozebírat, asi počkám jaký budou fotky a pak možná...dneska tu byla dopol kámoška a teď mám na vás konečně čas, pokud si teda dítko chvíli zabaví samo...máme teď nějak všechno dohromady, asi se nám klube osmička...nevím jestli od toho nebo pod tíhou všech dojmů měl včera horčku přes 39...od rána už jen zvýšenou a takovej se mi zdá trochu osypanej, tak nevím co z toho bude...zítra stejně jdeme na prohlídku tak už to nehrotím. a taky máme asi nějaký předčasný první období vzdoru...jak není po jeho je schopnej se válet po zemi a vřískat jak hysterka největší. :rolling_eyes:
22. čer 2009 ve 12:49  • Odpověz
autor
Gabi a popřej za nás Sašce k ročku dodatečně všechno nej nej nej :dizzy_face: hlavně zdravíčko a nejhodnější rodiče pod sluncem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. čer 2009 ve 12:50  • Odpověz
autor
Evi jéé čučím že zkoušky na výpravčí já myslela, že na to pojišťovnictví něco dál :sweat_smile:
22. čer 2009 ve 13:13  • Odpověz
ne nabídli mi možnost na max 75% úvazku, tak jsem pon tom skočila, to mám jisté jeden měsíc práci odvedu druhý ji mám proplacenou, tady čekám na provize třeba i půl roku a to mne nebaví a navíc nevím kolik pošlouý :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ale pomáhat lidem ušetřit či dokonce vydělat mne baví
22. čer 2009 v 19:03  • Odpověz
autor
tak to je dobrý, gratuluju, akorát 3/4 úvazku je docela dost, kdo ti bude hlídat Jolanku? :confused:
a to finančnictví když na to přijde můžeš dělat i tak a je z toho dobrý přivýdělek, když je šance ne :sunglasses:
22. čer 2009 v 19:16  • Odpověz
to je teda hloupé čekat na provize tak dlouho :frowning2: to asi nemáš k tomu ještě pravidelný plat co? a kde budeš vypravovat? že bychom se projeli někdy vláčkem :sweat_smile:

zítra přivezou sedajdu se těším :grinning:
22. čer 2009 v 19:49  • Odpověz
autor
Gabi konečně sedajda, to je dost co :sweat_smile:
se těš je náááádherná :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. čer 2009 ve 20:50  • Odpověz
No to je maximum, ale ono to vychází na 2 12h směny týdně a Martin si to proháže, jinak švagrová na rodičovské, sestřenice na mateřské a tchánovci v důchodu, teda všichni v Pardubicích, ale není problém :wink:
22. čer 2009 ve 20:59  • Odpověz
to jo, jsem ji objednávala už 8.6. :unamused:

Evi aspon se Joli otrká a ty dvě směny nejsou zas tak moc, to je dobře, že to takhle jde :wink:

btw Jíťo dostaneš přidáno, co? teda až budeš pracovat :wink: já bych ale raději brala tu plastiku jako bonus zaměstnavatele :grinning: :grinning:
22. čer 2009 ve 21:13  • Odpověz
autor
Evi aha tak to máš dobrý s hlídáním, to bude pohodička :wink:
ale 3/4 uvazku by měli být 3 12tky týdně ne :confused: :sweat_smile: (teda jen násobím, když u mě 1/4tka znamená 4 12tky za měsíc :sweat_smile: )

Gabi a kde jste ji objednali?
plastiku jsem včera nějak slyšela jen na jedno ucho, nevím pořádně o co šlo. A jinak nás se přidání zas až tak netýká, nejsme státní :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže my máme normálně skoro poloviční plat než fakultky, u nás se přidá dr. a ředitelství a na nás už nezbyde to je klasika :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. čer 2009 ve 21:18  • Odpověz
no je to super, že to jde, a teda čd nemají se zkráceným úvazkem vůbec žádný problém :wink:
22. čer 2009 ve 21:18  • Odpověz
objednávali jsme tady tu http://www.hracky-kocarky.cz/1154-romer-safefix-plus-ellen.html

na plastice myslím v holešovicích nabízí sestrám plast.operace zadara a zato se upíšou na nějakou dobu. třeba jedna si nechala udělat prsa a pas za 70tis. a upsala se na 3roky. to mi přijde docela levné teda.
nám prý už přidali v lednu ale teda tarif.mzdu mám furt stejnou jako kdysi, tak nevím nevím, a to jsme státní.
22. čer 2009 ve 21:29  • Odpověz
no je to 30 hodin, jenže my máme 36 hodinový turnus a přesně to vychází max 25 směny na týden, tj cca 120 hodin za měsíc :wink:
22. čer 2009 ve 21:30  • Odpověz
autor
Gabi tak hlavně že jí nakonec dodají, pak dej vědět jak se líbí

EVi aha tak to máte úplně jinak, ale hlavní věc že není problém a budou penízky :wink:

holky já se loučím, jdu se svalit k Housovi :wink:
22. čer 2009 ve 21:50  • Odpověz
jj já jim psala, že budu týden mimo, ale v tom týdnu jak jsem objednávala mohli klidně doručit :angry: na to měli 4dny a prý dodání do 2dní :angry: a jak jsem jim psala mejl, tak mi dneska volali jako jeslti to už můžou poslat :rolling_eyes:
22. čer 2009 ve 21:54  • Odpověz
autor
Dobré ráno, tak Krkonoše hlásí hnusnej lijavec, moc bych za to nedala že je to i se sněhem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
By psa nevyhnal a my budeme muset (fuuuj to budeme jak kachny jen než dojdeme k autu :stuck_out_tongue_closed_eyes: )
holky museli jste mít na roční prohlídku prckovu moč :confused: u nás se nočník bojkotuje, takže nevím jak bych se k ní dostala, no to zase bude sestra na koni :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
23. čer 2009 v 08:09  • Odpověz
autor
Gabi no to jsou dobráci teda, je kšeft moc nezajímá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a jak jsi to platila? předem nebo na dobírku
23. čer 2009 v 08:10  • Odpověz
ahoj Jíťo :slight_smile: je to na dobírku - poštovné i dobírka zdarma, předem bych jim asi tolik za sedajdu neposlala.
tak doufám že se dneska pochlapí a doručí to do oběda, v jednu máme spicha s kolegynkama v mateřském centru :sweat_smile:
23. čer 2009 v 08:14  • Odpověz
Tak někdy s tím dodáváním je to humus, jako fakt víme své :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

tady je taky opravdu hnusně :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

měla jsem jet pro fotky, ale jsem doma sama, tak Kostelec odložíme na zítra, sice tam nebude fotografka, ale necháto u sekretářky advokátů, tak taky dobrý :wink:
23. čer 2009 v 08:53  • Odpověz
autor
Gabi nevím s kým posílají, ale přeju ať to máš brzo doma a je to ok. Co já si zažila v pátek s přepravní firmou GP, radši nevzpomínat, ale to je o lidech, ty ji budeš mít určo za chvilku doma :wink:

Evi tak to je dobrý, doufám že se pak hned pochlubíš :dizzy_face: a dělali jste teda i nějaký rodinkový nebo jen Joli :confused:
23. čer 2009 v 09:06  • Odpověz
autor
waw tak už pršosněží skoro vodorovně a je hezká vichřice :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. čer 2009 v 09:10  • Odpověz
no jestli z toho něco vybere tak jedna nebo 2 společné a jinak Joli, no dám je do albíka nebo na FB :wink:
23. čer 2009 v 09:14  • Odpověz
je top přes ČP bohužel :unamused: ale třeba překvapí :grinning:
23. čer 2009 v 09:26  • Odpověz
tak já občas udělám dusno a pak to funguje, ta nezvonička byla poslaná do důchodu, bylo na ni víc než jen mé stížnosti :frowning2: :grinning:
23. čer 2009 v 09:30  • Odpověz
u nás máme jednu čůzu na přepážce :angry: ta musí mít blbé kecy fakt u věeho. doručovatel je v pohodě,dokonce už si pamatuje i moje jméno :dizzy_face: ale doručovatelky s balíkama se dost střídají, takže nevím co od nich čekat, balíčky nechávají někdy u sousedů a i když tu bydlím pomalu 30let, tak se furt lidi mění a já je ani neznám :unamused:
23. čer 2009 v 09:36  • Odpověz
tak to je potom blbé, já nacházela balíčky od PPL po celých Holicích, prý u sousedky a ono to bylo kilometr a podobně :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. čer 2009 v 09:51  • Odpověz
Honzíčkům vše nej ke svátku :wink:
24. čer 2009 v 10:21  • Odpověz
taky přeji vše nej :dizzy_face:

a sedajda je doma!!! samo že ji dovezli až 14:30, kdy jsem zrovna nebyla doma, čekala jsem do 13h, později už nikdy balíky nevozili.... takže se s tím Jarek večer tahal s pošty.
ale je super :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. čer 2009 ve 12:04  • Odpověz
Gábi, hlavně že je taková jakou jste chtěli, to je moc důležité :wink:
24. čer 2009 ve 12:26  • Odpověz
taková hrubice, mělo být "z pošty" :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

no jooo je fakt super! akorát nejde vyndat ten podhlavník, ale zas je to bezpečnější. barva je taky pěkná, Saška už dneska vyzkoušela cestou k našim a koukala z okna celá vykulená :grinning:
24. čer 2009 ve 12:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.