• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žít a nechat žít :o)

(Zamčená)
2. ledna 2010 
no to si myslím, že se jí to fakt líbilo :wink:
24. čer 2009 ve 12:56  • Odpověz
autor
Gabi tak hlavně že je sedajda doma :wink: jj s tím podhlavníkem je to typuju schválně :wink:

Evi tak kdy nastupuješ :sunglasses:

holky nestíhačka zase letím :wink:
25. čer 2009 ve 14:49  • Odpověz
autor
nikde nikdo tak pááááááááá :slight_smile:
25. čer 2009 ve 14:56  • Odpověz
Ahojky,
chtěla bych vás informovat o novince - po dosažení 10000 příspěvků už není nutné zakládat nové téma.
Pokud už vás někdo informoval, tak se omlouvám za opakování a děkuji za pochopení.

Krista
25. čer 2009 v 18:05  • Odpověz
Jity ještě jednu zkoušku, zatím nevím termín :wink:
25. čer 2009 ve 22:28  • Odpověz
Fotečky v albu :wink:
25. čer 2009 ve 22:29  • Odpověz
ahoj,

Evi fotečky suprové! fakt :dizzy_face: :dizzy_face: moc vám to sluší, a ty staré fota nemají chybu. budu se muset taky poohlídnout jestli tu někde dělají i takové retro fotky...

u nás novinka... včera se ve 14h narodila neteř Anička, pořádný kusan, 53cm a 4,4kg dneska ji jdem omrknout :wink: akorát MM má auto, tak pojedu poprvé se Saškou busem až do Frýdku, jsem zvědavá, jak se jí bude cesta líbit.
26. čer 2009 v 07:27  • Odpověz
autor
bré ránko :slight_smile:
jdu nakouknout, za chvíli dorazí kámoška a máme jít na bezinky ale nevím nevím, dítko uslo, tak bude muset chvilku počkat :sweat_smile:
26. čer 2009 v 08:04  • Odpověz
autor
Evi nááádhera, úžo, moc se povedly :dizzy_face: :dizzy_face:

naše by měli být prý v pondělí odpol ale takhle hezký nebudou, to se nebojím :rolling_eyes:

Gabi a to je už to mimi od švagrovky jo :sweat_smile: to je tedy habánka (hehe ještě o 150g těžší jak Honyk) :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
myslím že cesta busem bude ok, budete jukat ven a bude tě mít pro sebe (ne jako když řídíš) :wink:
26. čer 2009 v 08:09  • Odpověz
Jíťo jsem se nějak přehlídla a čtu, že jdete na benzinky :grinning: :grinning: a přemýšlím, co byste tam asi dělali :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jj od švagrové, švagr byl i u porodu, stříhal šnuru, naštestí mu to vyšlo mezi nočníma, volno si prý nebere, v neděli mají jet se synem do Tater, no snad si to rozmyslí, aby nebyla švagrovka sama doma :unamused:
se hodně bála porodu, nevím teda proč jí předevčírem píchali už oxytocin a až včera ráno preindukční tabletu, ale povedlo se, ani se moc netrápila.

venku to zas vypadá hnusně, beru manducu, golfáče jsou u našich a cortinou se tahat nebudu, stejně zpátky jedem autem. hlavně aby bylo zítra ok, máme oslavu s naplánovanou grilovačkou a bečkou :confused: se už těším.
26. čer 2009 v 08:14  • Odpověz
Tak na výletění přeji fajn počasíčko a děkuji za ochvaly, jdu zlikvidovat plínu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
26. čer 2009 v 10:33  • Odpověz
autor
brý večír :slight_smile:
pardon že jsem ráno tak vypadla, ale už mi nešel net :unamused:
bezinky natrhaný a už i naložený :dizzy_face: počásko vyšlo báječně, celý den pak bylo docela pěkně, zato teď už jsou asi hodinu průtrže :sweat_smile:

Gabi nn od benzinky daleko :grinning: hezky dál za město aby byli bezolovnatý :grinning: :grinning:

švagr je dobrej teda, ale možná si švagrovka víc odpočine bez něho ne :sweat_smile:
píchali jí oxytocin jako im?? to snad ne...no hlavně že to měla ok nakonec :wink:

s manducou to bylo určitě pohoda že :slight_smile:
budeme držet palečky na zítřek aby vám svítil oskárek :slight_smile:
a nám taky, jsme slaměnky, tak abysme mohli běhat povenku a nemusel smrďat doma :sweat_smile:
26. čer 2009 ve 20:22  • Odpověz
Tak Zdenka už si opravila pas :grinning: :grinning: :grinning:
27. čer 2009 v 19:53  • Odpověz
tak generální vytírání hotové :wink:
29. čer 2009 ve 12:59  • Odpověz
autor
tak já nemám nic, jen nabaštěnýho prcka a to je úspěch teda :sweat_smile:
teď se tu po mně sápe, tak půjde chrupat, já to tu jen upravím na provozní nepořádek a pověsím prádlo a dám prát další. Venku se to vybralo a svítí slunko, tak až se vychrupe, tak půjdeme ven :wink: zatím pá
29. čer 2009 ve 13:03  • Odpověz
Jity já taky jen to vytírání, už se na to nedalo koukat :wink:
29. čer 2009 ve 13:05  • Odpověz
fůůůůůjjjjj tady lijéééééé blééééééé :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. čer 2009 ve 13:25  • Odpověz
autor
tady svítí sluníčko asi po týdnu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: za chvíli vyrazíme vén vén vén hurááá :dizzy_face:
29. čer 2009 ve 14:52  • Odpověz
autor
ani to nemuselo být tak rychle, ale už je vzhůru, tak teda jdeme :sweat_smile:
29. čer 2009 v 15:05  • Odpověz
tak si užijte sluníčka :wink:
29. čer 2009 v 15:07  • Odpověz
fůůůůj další buřina :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. čer 2009 v 17:02  • Odpověz
autor
jéé tak u nás nebylo nic, my dorazili někde před sedmou z prochajdy a donesli jsme si fotky z ateliéru, jako na tu bídu jsou některý i vcelku ucházející až bude čas tak to zmenším a něco přihodím :wink:
30. čer 2009 v 09:49  • Odpověz
ahojte, počasí mě už fakt se.e prádlo neschne, i domo na sušáku je vlkhé ještě třetí den :unamused: navíc máme balkon jak po výbuchu, jsem zapomněla sundat muškáty a jak lilo, tak je ta hlína všude kolem :angry:

na oslavu nám počasí taky nevyšlo, seděli jsme unvitř, ale bylo to fajn, bavili jsme se dobře, akorát Sašce asi zas rostou zuby, měla teplotu, takže se ani neusmála, pořád kňourala, bobek malý ani z dárků nebyla kdovíjak nadšená, i když v tomhle věku je asi na velké projevy radosti brzy... taky chtěli jsme být venku, ale šlo to jen na chvíli, pak se zas spustil liják....
nakonec i tak se vypila celá bečka, chlapi se pak zavřeli do šopy (s bečkou) a hráli karty až do dvou no a když došlo pivo, šli spát ale v neděli ráno teda Saška byla úplně divná, taková hadrová, skoro se nepohla,pořád se tulila a dávala si na mě hlavičku, až jsem měla strach, bo teplotu neměla naštěstí jak vypila naráz 150ml čaje (to je u ní fakt zázrak) a snědla bratránkovi půl oběda, tak se hned probrala a zas to byla naše veselá holčička ale dehydratovaná se mi nezdála, tak fakt nevím, co jí tak bylo

fotky z narozek http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2960772&vReferer=

už se těším na fotečky Honzulky :wink: jo holky kolik jste za to nakonec platili? já se objednám asi na září, jestli bude ještě volno.
30. čer 2009 v 10:20  • Odpověz
autor
Cao, kde jste kdo :confused:

se sem konečně dohrabu tak nikde nikdo :rolling_eyes: klasika ne :rolling_eyes:

jsem strávila celý dopoledne v práci s prckem, protože jsem potřebovala potvrdit jeden blbej papír a ač jsem měla potvrzenou schůzku tak paní se prostě kamsi propadla...nakonec prohlásila, že byla na ředitelství, no to si asi jen ztěží ověřím že :stuck_out_tongue_closed_eyes: a my 2 hoďky tvrdli u holek v práci, jako Honyk spokojenej samo, ho báby obletovaly :grinning: :grinning: akorát mi pak chůdě vytuhnul cestou domů v autě, a snad poprvé se nechal spící přenést z auta domů, a spokojeně chrupal přes dvě hoďky, kdybych ho blběna nevzbudila, že mi něco žuchlo na chodbě tak spal asi ještě teď :grinning: i když to asi né, ono od těch 7,30 kdy snídal, měl v těch 13,30 už asi i hlad :sweat_smile: no sociálku na mě :sweat_smile:
a pak byla zase pro změnu tady šílená bouřka a stejně nešel inet, takže jsem se dostala až teď
1. črc 2009 v 15:51  • Odpověz
autor
gabi tak hlavně že oslavička dopadla v rámci možností :wink: a fotečky máte krásný :sunglasses:

a cože to je šopa?? :confused: :sweat_smile:

platila jsem tiskara za nakonec asi 27 fotek+cd samo bez papíru :sweat_smile:
potřebuju je hodně zmenšit abych je sem mohla dát a vždycky když na to chci jít tak do toho něco vleze
1. črc 2009 v 15:54  • Odpověz
Jity tak to jsi dopadla super, to je fajn cena :wink:
1. črc 2009 ve 21:16  • Odpověz
autor
brý ráno tak vstávačka v 5,30 ale aspoň teda spí celou noc no :sweat_smile:
2. črc 2009 v 08:59  • Odpověz
autor
Evi no přišlo mi blbý, že si řekla tak málo tak jsem jí nechala 11stovek. Byli jsme domluvený na tiskaru za 15-20 fotek, tak aby nebyla škodná, ale jsme domluvený s manžou, že tak začátkem prosince půjdeme ještě jinam, třeba už Honyk bude běhat a bude to o něčem jiném a budeme chtít tedy hlavně rodinné fotky :sweat_smile:
2. črc 2009 v 09:17  • Odpověz
ahojky, tak já sice vstala před sedmou a Joli ještě byla spící, ale musela jsem tu likvidovat bordel po nočních skřítcích všude drobky perníku, kousky piškotů máčených v kakau a sunaru a pokapáno od třešní, zkoušela jsem jam, ale sviňa nehoustne no takže pozametat povytírat pověsit prádlo vyměnit myčku, zachránit Joli, chtěla se mi tele podříznout nožem :angry: :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

taky jsem dala Joli vyprat bačkůrky a dala jí další co má na ven a 14 jsou jí akorát, to není prav da, dá číslo 0,5 cm za měsíc :stuck_out_tongue_closed_eyes: :frowning2: :grinning:

jo a na další zkoušku jdu 20.7 a pak ještě na jednu z přepravy nebezpečného zboží fůůůjjjj a pak komplexní prohlídka u drážního dr a od 1.8. budu mít smlouvu, když udělám všechny zkoušky
:sweat_smile:
2. črc 2009 v 09:29  • Odpověz
ahojda :wink: Evi super s tou prací :wink:

u nás co má Saša rok je nějaká marodná, furt teplotuje, nejdřív zas svádění na zuby, ale od neděle kašle, od úterý i docela hrozná rýma, v noci se budí co 10min, předevčírem jsme ji museli vzít k sobě do postele abychom se aspon trochu vyspali. včera v noci to celkem šlo, buzení jen do jedné, pak spala až do rána a zdá se mi že kašel je lepší, rýma furt :unamused:
jsem jí dávala ty Libenar kapky, co máme ještě z porodnice a koukla jsem na složení, čistý fýzák! :confused: a oni to takhle prodávají... a odsavačka na vysavač je prima, akorát problém udržet řvoucí, kroutící se batole :rolling_eyes: na to musíme být dva :sweat_smile:
2. črc 2009 v 09:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.