• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žít a nechat žít :o)

(Zamčená)
2. ledna 2010 
gábi, to si to sašulka schovávala jako překvápko jo? no snad se z toho vyhrabe.

Libenar je drahý a jinak stejný jako vincentka :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Ale jak Joli měla v zimě rýmu tak jsem koupila nasivin a vytírala tyčinkou a za chvíli byl kis a odsá vysá je suoper :wink:
2. črc 2009 v 09:42  • Odpověz
autor
teda super ráno u vás koukám, já relaxuje jsem nějaká zdrchaná, to mám z toho ponocování, šla jsem spát asi v jednu, se mi vůbec nechtělo, takovej klídek a pohoda, četla jsem si, a teď se mi nic nechce...
ale potřebuju především vysát a to s prcikem nemužu, ale MM ho snad vezme odpolko ven, tak si tady v klídku uklidím a bude :wink:
2. črc 2009 v 09:46  • Odpověz
právě mě překvapilo že tak draho prodávají :angry: ale mám doma i Sterimar sice pro dospělé, ale složené je stejné jak pro děcka. dneska vypadá líp než včera, teplotu už nemá, tak ještě s návštěvou dr.počkám.

Jíťo se ti nedivím já taky vždycky ponocuju a ráno se nechce vstávat. včera jsem ale zalehla už před 23h a dneska teda do devíti, to bylo bájo :slight_smile: akorát ty noční vsuvky a ráno přebalení a nakrmení a chvilka hraní... v 6

a včera jsem jela pro Sašu k našim, jsem si řekla chvilku se zdržím a mezitím Jarek doma povysával, vytřel :slight_smile: ještě že jsem se nevrátila hned :grinning:
2. črc 2009 v 09:56  • Odpověz
No gábi tak to je fakt super, Martin už zkoumá kdo mu vymění směnu na tu mou zkoušku, tak doufám že to klapne. Už aby to bylo :wink:
2. črc 2009 v 09:59  • Odpověz
autor
hmm tak dementní poštačka mi zase vzbudila dítě a ještě jsem musela jít dolů kravka :stuck_out_tongue_closed_eyes: a rozčílit se zase pipina :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak jsem aspoň po obídku, jen máme jít ve 13 na sraz s kámoškama a to teda nevím, bouří se tady :unamused:

pche Jarek je prototyp dokonalého manžílka :grinning:
ten Libenar to je chytrý ne :wink: jj sterimar je stejnej, jedinej rozdíl je v tom nástavci, ten dětskej má trošku jinej, ale zase takovej velkej rozdíl to teda není (možná pro některý matky je to lepší pocit, že není tak špičatej, že se nebojí že to tomu dítěti strčí až kamsi) ale jinak na něj nedám dopustit :slight_smile:
2. črc 2009 v 11:26  • Odpověz
:grinning: Pošťačky jsou kapitola sama pro sebe :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. črc 2009 ve 12:20  • Odpověz
autor
Evi ta naše je přímo na odstřel, hajtra :stuck_out_tongue_closed_eyes:

já se loučím, můžu všechno, ale jak js
em
u PC

tak je řev a sápe se po mně tak zatím pá
2. črc 2009 ve 12:20  • Odpověz
autor
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2972811&vReferer=
tak jsem využila toho že po mně Honyk chvíli neleze a upravila ty ateliérovky...tady jich pár je
2. črc 2009 ve 14:17  • Odpověz
Jity pěkné fotečky, ani nemusí být zrovna retro :grinning: :grinning:
2. črc 2009 v 16:12  • Odpověz
konečně uspáno, tak se jdu rozloučit. Padám na hububububu :wink:

Klidnou dobrou noc :slight_smile:
3. črc 2009 ve 21:28  • Odpověz
autor
dobré ránko přišla jsem na vás juknout, měli bysme jet na trhy dneska, svítí tu sluníčko vypadá že bude hezky, ale moji kluci ještě spí, tak vyčkávám, ale za chvíli už na ně půjdu ať vstávají :sweat_smile:
4. črc 2009 v 08:44  • Odpověz
a my se těšíme na oslavičku :wink:
4. črc 2009 v 09:27  • Odpověz
autor
jdu vás pozdravit, za chvíli zase vyrážíme na výlet, tak užívejte neděli a snad alespoň někde bude sluníčková :wink:
¨
Evi vy pořád něco slavíte :sweat_smile: ale to je bezva, tak doufám, že jste si to pořádně užili :wink:
5. črc 2009 v 08:22  • Odpověz
autor
tak dítko je dospané, já se loučím, jdu mu pomoct vzbudit tatínka, a třeba se dneska vypravíme na výlet dřív :wink:
5. črc 2009 v 08:29  • Odpověz
Jíťo fotečky krásné, Honzulka se rozparádil a samý úsměv teda :wink: i krysák má pámátku :grinning: :grinning:

včera to byl děs, já měla 24h službu na int.příjmu, ale vedro,dusno rychlíci vozili na příjem jednoho za druhým, samý kolaps, se divím, že ti lidi lezou ven, když nemusí. lituju ty lidi dneska, páč já zaplácla všechna volná místa :pensive:

užijte si výletu, my dneska jedem k našim, vyzkoušíme nové bazénky a zítra možná někam dál, akorát Jarek je jaksi marodný, nakazil se od Sašky,ji to přešlo a on má chudák rýmečku už skoro týden :frowning2: :sweat_smile:

Evi a co furt slavíte?
5. črc 2009 v 09:43  • Odpověz
jj bylo to super a zase jsem po dlouhé době řídila
5. črc 2009 v 10:11  • Odpověz
ještě jsem zapomněla napsat co je šopa :grinning: pro Jíťu - u nás se tak říká kůlně nebo zahradnímu domku - prostě kam dáváme bebechy :grinning: (nářadí, nepotřebné věci apod. tatka tam má aj ponk se svěrákem a sem tam něco kutí)
a kdysi byl z boku šopy ještě kurník.... dneska už těch slepic tolik není. však se zpívá: kurnik, šopa, tož to né :grinning: :grinning:
5. črc 2009 v 10:34  • Odpověz
gábi u nás se taky říká kurník, šopa :wink: šopa jako venkovní komora - příruční sklad
5. črc 2009 v 10:37  • Odpověz
jinak neteš Deniska slavila 4 roky a nateř Lucinka slavila 2 roky :wink:
5. črc 2009 v 10:39  • Odpověz
autor
tak konečně se jdu na vás pořádně juknout, ale dočítat to asi ne :sweat_smile:
6. črc 2009 ve 20:16  • Odpověz
autor
Vítek dneska žehlil heč, se musím pochlubit, a teď už se teda loučím, protože ho jdu vystřídat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. črc 2009 ve 20:46  • Odpověz
tak tomu říkám dělba práce :wink:

dobrou :grinning:
6. črc 2009 ve 21:31  • Odpověz
autor
Evi hehe akorát trochu nespravedlivá jako, na mě zbude všechno společný a ještě Honykovi věci, ale sláva bohu i za ty jeho košile a trika :grinning:
si chlapec trošku naběhl no, jsem si tu nějak jednou stěžovala jak toho mám moc, tak v nějakým dobrým rozpoložením navrhl, že si svoje klidně vyžehlí sám a už se to s ním teda táhne :grinning: :grinning: :grinning:
7. črc 2009 v 09:09  • Odpověz
hi hi hi to jsi dobře udělala :wink:
7. črc 2009 v 09:41  • Odpověz
autor
nic se mi nechce a tady se stahujou mračna, dítě snad právě uslo, tak jdu na vás mrknout
8. črc 2009 v 10:22  • Odpověz
autor
Evi no to víš, já musím opatrně, hezky podsouvat, žádný násilí, to se pak hned šprajcne, ale je fakt, že tohle je jeho a problém nemá tak jen dobře, i tak toho mám na žehlení dost...jsem nějak z fáze nežehlím skoro nic, jen hezky skládám přešla do fáce žehlím skoro všechno :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ale zase se do toho pustím hned jak to uschne, žádný schovky v koši a vršení hor prádla :wink:
8. črc 2009 v 10:24  • Odpověz
no někdy mne to taky napadne :wink: teda popadne a vyžehlím, ale teď co Joli chodí spát pozdě není čas ani na ostatní práci natož na nějaké žehlení :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. črc 2009 v 10:37  • Odpověz
autor
Evi a jak ti spí přes den teda, když večer nechce takhle spát? a pak spí celou noc?
8. črc 2009 v 10:47  • Odpověz
no kolem poledne 20 minut, někdy třeba i hodinu :wink: njin ak jen řádí a běhá a skáče po kanapi a podobně :wink: ale zase většinou spí do 7 - 7:30 :wink:
8. črc 2009 v 10:59  • Odpověz
autor
teda ale stejně mi to přijde, že je to na dítko jejího věku hodně málo, takhle mi spal Honyk tak na půl roce přes den 2x20 minut, jsem někde četla, že čím míň dítě spí tím víc má energie, prostě hyperaktivita, že to chce fakt pevnej režím a u nás to byla pravda, po pár měsících převýchovy, teda hlavně nás rodičů, spí celou noc cca od 19-20 do těch 6,30 a pak od 10ti a od 14 ti cca 1-1,5hod. :unamused:

a já se loučím prozatím, mám nějakej útlum, tak se asi napiju něčeho, od rána jsem měla jen kafe, se pak můžu divit, že mě může škeble upadnout a jdu se plácnout k časáku asi
8. črc 2009 v 11:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.